Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Lipiec 2017

Powrót

Lipiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-07-05 - 2018-04-30
Promocja aktualna: do 2017-07-31

Lot na trasie Wrocław - Oslo, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Oslo Torp Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Wtorek, Środa, Czwartek, Sobota) .

Dwa razy w tygodniu w środy i niedziele bezpośrednie loty z Wrocławia do Oslo. Wyloty w sezonie letnim 2017 oferuje węgierski tani przewoźnik Wizzair. Wylot z wrocławskiego lotniska o godzinie 15:50, planowane lądowanie w Oslo Torp o godzinie 17:40. Połączenia powrotne z Oslo Sandefjord Torp dwa razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 21:55, planowane lądowanie we Wrocławiu o 23:35. Zarezerwuj tanie loty do Oslo online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Oslo

Tanie Loty z Wrocławia do Norwegii

Informacje o lotach Wrocław - Oslo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-07-16 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Oslo (OSLO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2017-08-22 11:25 Wrocław (WRO) 2017-08-22 13:15 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1879

    2017-08-22 11:25 Wrocław (WRO) 2017-08-22 13:15 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2017-08-29 09:15 Wrocław (WRO) 2017-08-29 11:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1880

    2017-08-29 09:15 Wrocław (WRO) 2017-08-29 10:55 Oslo (TRF)

Cena 583 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2017-08-22 22:05 Wrocław (WRO) 2017-08-23 14:20 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3860

    2017-08-22 22:05 Wrocław (WRO) 2017-08-22 23:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1515

    2017-08-23 12:25 Warszawa (WAW) 2017-08-23 14:20 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2017-08-29 09:15 Wrocław (WRO) 2017-08-29 11:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1880

    2017-08-29 09:15 Wrocław (WRO) 2017-08-29 10:55 Oslo (TRF)

Cena 360 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2017-08-22 13:45 Wrocław (WRO) 2017-08-22 22:40 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 8h 55m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 764

    2017-08-22 13:45 Wrocław (WRO) 2017-08-22 15:00 København (CPH)

  • SK

    1. SK 3036

    2017-08-22 21:30 København (CPH) 2017-08-22 22:40 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2017-08-29 09:15 Wrocław (WRO) 2017-08-29 11:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1880

    2017-08-29 09:15 Wrocław (WRO) 2017-08-29 10:55 Oslo (TRF)

Cena 1098 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2017-08-22 11:25 Wrocław (WRO) 2017-08-22 13:15 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1879

    2017-08-22 11:25 Wrocław (WRO) 2017-08-22 13:15 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2017-08-29 19:00 Wrocław (WRO) 2017-08-30 14:15 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 18h 15m / 1 przesiadka

  • WF

    1. WF 313

    2017-08-29 19:00 København (CPH) 2017-08-29 20:10 Oslo (TRF)

  • SK

    1. SK 763

    2017-08-30 12:00 Wrocław (WRO) 2017-08-30 13:15 København (CPH)

Cena 1522 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2017-08-22 22:05 Wrocław (WRO) 2017-08-23 14:20 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3860

    2017-08-22 22:05 Wrocław (WRO) 2017-08-22 23:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1515

    2017-08-23 12:25 Warszawa (WAW) 2017-08-23 14:20 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2017-08-29 19:00 Wrocław (WRO) 2017-08-30 14:15 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 18h 15m / 1 przesiadka

  • WF

    1. WF 313

    2017-08-29 19:00 København (CPH) 2017-08-29 20:10 Oslo (TRF)

  • SK

    1. SK 763

    2017-08-30 12:00 Wrocław (WRO) 2017-08-30 13:15 København (CPH)

Cena 1300 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2017-08-22 13:45 Wrocław (WRO) 2017-08-22 22:40 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 8h 55m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 764

    2017-08-22 13:45 Wrocław (WRO) 2017-08-22 15:00 København (CPH)

  • SK

    1. SK 3036

    2017-08-22 21:30 København (CPH) 2017-08-22 22:40 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2017-08-29 19:00 Wrocław (WRO) 2017-08-30 14:15 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży: 18h 15m / 1 przesiadka

  • WF

    1. WF 313

    2017-08-29 19:00 København (CPH) 2017-08-29 20:10 Oslo (TRF)

  • SK

    1. SK 763

    2017-08-30 12:00 Wrocław (WRO) 2017-08-30 13:15 København (CPH)

Cena 2042 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

14 opinie

Dodaj komentarz

  • 03-01-2017

    Również nie zauważyłem przestojów na lotach do Oslo. Węgierskie linie niezdarcie latają do Norwegii, obłożenie duże, nie opłaca im się rezygnować z zarobku.

  • 14-12-2016

    Pogłoski jakieś durne, wszystkie loty dostępne, żadnych opóźnień. Być może z innego lotniska odwołali. Wrocław ma je cały czas.

  • 22-09-2016

    Jakie zawieszone? To kierunek całoroczny. Oslo lata na okrągło.

  • 07-09-2016

    Ponoć te loty mają być zawieszone czy ktoś coś na ten temat...kurka było by szkoda

  • 09-05-2016

    W tym wypadku nie ma znaczenia, bilety w każdą stronę sumują się, płacisz za wylot i przylot , nie ma jakiś zniżek jęśli kupujesz to razem.

  • 12-05-2014

    Czy jak kupię bilet w dwie strony cena będzie lepsza, niż jak kupuje w dwie strony? Czy nie ma to znaczenia. W przejazdach autokarowych lepiej opłaca sie bilet w dwie strony. Czy w lotach jest tak samo? Mam na mysli lot liniami Wizzair z Wroclawia do Oslo.

  • 26-11-2013

    Fajne połączenie, nie potrzebowałam bagażu, więc fajnie że odpadły mi koszty związane z dodatkowym bagażem

  • 01-10-2013

    MAM NADZIEJE ZE TO POŁĄCZENIE SIE UTRZYMA NA CAŁY ROK, BO WIDZE Z E Z INNYCH LOTNISK JEST WYCOFANE NA ZIMOWY OKRES- BYŁO BY SZKODA JAK DLA MNIE BARDZO POTRZEBNE POŁACZENIE

  • 12-08-2013

    Nawet nie biore innej opcji pod uwagę jak tylko samolot, szybko i w miare wygodnie, a cenowo tez nie jest żle

  • 15-04-2013

    Ja tez odkąd latam to nie wyobrażam sobie innaczej, szybciej taniej i wygodniej

  • 13-03-2013

    Rzeczywiście odkąd zdecydowałem sie na samoloty to juz wszystko inne poszło w odstawkę , nawet nie wyobrażam sobie inaczej dotrzeć do Norwegii niz samolotem

  • 17-01-2013

    Jak się widzi takie ceny za bilet to nawet nie ma co myśleć o promach , samochodach, busach itd

  • 06-11-2012

    lot samolotem jest porównania z podróżą samochodem/ promem, poprostu wsiadasz i lecisz a koszty jak dla mojej rodzinki przynajmniej o połowe tańsze

  • 16-10-2012

    WIZZAIR TO BARDZO DOBRE LINIE, POLECAM - LECIAŁEM I JESTEM ZADOWOLONY, MAŁY POCZESTUNEK, MIŁE PANIE STEWARDESSY A DODATKOWO PO SEZONOWE TANIE BILETY.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena