Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Akceptujemy Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy szereg kart kredytowych, przelewy online, a także płatność przelewem tradycyjnym, w tym przelewy walutowe.

przelewy24_platnosci.png

visa.pngmk.pngae.pngjcb.pngfd.png

Loty z Katowic do Oslo od 99.00 PLN
Wylot z:
Katowice, PolskaPL
Kierunek podróży:
Oslo, NorwegiaNO

Lotnisko wylotu:

Katowice Pyrzowice (KTW)

Lotnisko przylotu:

Oslo Torp (OSLO)

Termin objęty promocją:

2017-01-042017-08-31

Promocja aktualna:

do 2017-01-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Katowice - Oslo, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Oslo Torp linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

W sezonie letnim 2017 bezpośrednie loty z Katowic do Oslo oferują tanie linie Wizzair. Loty z Katowic startują siedem razy w tygodniu o godz 10:30, lądowanie w Oslo o godz 12:30. Połączenia z Oslo do Katowic od poniedziałku do niedzieli w godzinach 13:00-14:55. Zarezerwuj promocyjne loty z Katowic do Oslo online lub telefonicznie.

Tanie loty - Oslo
Lot Okres podróży Linia Cena
Gdańsk - Oslo

2017-01-02

2017-09-30

Wizzair 79.00 PLN
Poznań - Oslo

2017-01-04

2017-09-30

Wizzair 79.00 PLN
Warszawa - Oslo

2017-01-03

2017-09-01

Wizzair 99.00 PLN
Wrocław - Oslo

2017-01-04

2017-10-01

Wizzair 99.00 PLN
Łódź - Oslo

2016-10-26

2016-10-30

Wizzair 99.00 PLN
Warszawa - Oslo

2017-01-18

2017-09-01

Wizzair 59.00 PLN
Rzeszów - Oslo

2016-10-20

2016-10-31

Wizzair 199.00 PLN
Kraków - Oslo

2017-01-18

2017-09-01

Wizzair 59.00 PLN
Poznań - Oslo

2016-11-01

2016-11-05

Wizzair 59.00 PLN
Wrocław - Oslo

2016-10-01

2016-11-04

Wizzair 59.00 PLN
Tanie loty z Katowic do Norwegii
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Katowic do Stavanger

2017-01-02

2017-08-31

Wizzair 159.00 PLN
Loty z Katowic do Bergen

2017-01-05

2017-09-30

Wizzair 199.00 PLN
Informacje o lotach Katowice - Oslo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-01-05 znaleziono 2 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Oslo (OSLO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka
2017-03-13 05:35 Katowice (KTW)
2017-03-13 13:40 Sandefjord (TRF)
1
LO 3880
2017-03-13 05:35 Katowice (KTW)
2017-03-13 06:30 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1515
2017-03-13 11:40 Warszawa (WAW)
2017-03-13 13:40 Sandefjord (TRF)
W6
LO
Przyloty
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka
2017-03-20 14:15 Sandefjord (TRF)
2017-03-21 00:30 Katowice (KTW)
1
W6 1516
2017-03-20 14:15 Sandefjord (TRF)
2017-03-20 16:00 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3879
2017-03-20 22:40 Warszawa (WAW)
2017-03-20 23:30 Katowice (KTW)
LO
Lot 1
Cena : 292
LO
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka
2017-03-13 06:00 Katowice (KTW)
2017-03-13 13:30 Sandefjord (TRF)
1
W6 1219
2017-03-13 06:00 Katowice (KTW)
2017-03-13 08:25 Bergen (BGO)
W6
2
WF 411
2017-03-13 12:35 Bergen (BGO)
2017-03-13 13:30 Sandefjord (TRF)
WF
LO
Przyloty
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka
2017-03-20 14:15 Sandefjord (TRF)
2017-03-21 00:30 Katowice (KTW)
1
W6 1516
2017-03-20 14:15 Sandefjord (TRF)
2017-03-20 16:00 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3879
2017-03-20 22:40 Warszawa (WAW)
2017-03-20 23:30 Katowice (KTW)
LO
Lot 2
Cena : 742

Komentarze

Loty z Katowic do Oslo

Liczba ocen: 13

~ Dusan 2012-05-28

Bardzo tanie loty na liniach Wizzair, ja korzystam regularnie, ceny mam zawsze przystepne, bo latam po sezonowo. Wam też polecam te linie, mają zadbane maszyny, nowe samoloty. Na plus.

~ KAYA 2012-05-31

NIE CHODZI O TO CZY LATA SIĘ W SEZONIE CZY NIE TYLKO KIEDY SIE KUPI BILET MOŻNA LECIEĆ W LIPCU ZA DOBRA ZA CENE JEŚLI ODPOWIEDNIO WCZESNIEJ KUPI SIĘ BILET

~ Wiera 2012-08-21

Ale ceny wyjściowe na okres swiateczny i wakacyjny są z założenia wyższe, niz w pozostałym okresie

~ VIKTOR 2012-08-24

SAMOLOTY TROCHE POZOSTAWIAJA DO ŻYCZENIA A E JAK SIE JUZ WSIĄDZIE I LECI TO JEST OK, NTANIE CENY Z CZEGOS MUSZA WYNIKAĆ :::)

~ Jakub 2012-09-24

Wszytko fajnie, czasami tylko śmieszy mnie jak za bagaż musze zapłacić więcej niż za bilet

~ Bozena 2012-11-15

Dobre linie, konkurencyjne ceny, wyszkolony personel.

~ Anielka 2013-09-19

Jak dla mnie to stały i sprawdzony kierunek, polecam

~ Smerfik 2014-01-09

Do Norwegii latam regularnie i polecam wszystkim tanie linie. Tanio i szybko dotrzecie na miejsce jeśli dużo wcześniej wykupicie bilety.

~ Tadeusz 2014-02-13

Bilety trzeba kupować tak minimum miesiąc wcześniej, żeby wybrać coś taniego. Im później tym gorzej dla Was.

~ Maja 2014-06-04

SUPER DOBRE I TANIE LOTY.

~ OLKA 2015-02-04

W marcu są bilety po 39 złotych, czyżby zaczynała się konkurencja między liniami i walka o klienta. Coraz częściej pojawiają się tak niskie ceny.

~ Gabriel 2015-05-27

Jest w czym wybierać, tylko czy az tak duzo osób korzysta z lotów do Oslo, nie można tego zastąpić np paroma innymi miastami norweskimi i z jednego kierunku zrobić 3 inne po dwa dni lotu na jeden.

~ Roma 2016-02-08

A jak mogę polecieć do Oslo na lotnisko Rygge z Katowic? Wizzair ma loty na Torp, a czy jakieś linie lecą bezpośrednio na Rygge? Nie mogę się doszukać takiego lotu.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo