Wylot

Lipiec 2021

Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Lipiec 2021

Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-07-16 - 2021-10-27
Promocja aktualna: do 2021-07-27

Lot na trasie Katowice - Alesund, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko More og Romsdal Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Katowic do Alesund udostępniają tanie linie Wizzair. Węgierski przewoźnik oferuje loty z katowickich Pyrzowic na lotnisko Alesund Vigra (AES) położone na wyspie Vigra koło miasta Alesund w zachodniej części Norwegii. W sezonie letnim 2020 połączenia są zawieszone. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów do Alesund online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu. W sezonie jesienno-zimowym loty na tej trasie zostają zawieszone.


Informacja o locie: Katowice - Alesund

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Alesund były oglądane 480 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Katowice - Alesund rezerwowano:
średnio 30 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
79.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
329.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
329.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
329.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Alesund:
Katowice (KTW) -> Oslo (OSL) -> Ålesund (AES)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Alesund - Katowice:
Ålesund (AES) -> Oslo (OSL) -> Katowice (KTW)
Wysoki sezon przypada na Styczeń (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Sierpień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Alesund z Gdańska (79.00zł)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Alesund

Tanie Loty z Katowic do Norwegii

Informacje o lotach Katowice - Alesund. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-07-23 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Alesund (AES).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2021-08-16 11:40 Katowice (KTW) 2021-08-16 19:55 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7100

    2021-08-16 11:40 Katowice (KTW) 2021-08-16 13:45 Oslo (OSL)

  • DY

    DY414

    2021-08-16 18:55 Oslo (OSL) 2021-08-16 19:55 Ålesund (AES)

Podróż do Ålesund

2021-08-23 10:15 Katowice (KTW) 2021-08-23 17:15 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 6h 0m / 1 przesiadka

  • SK

    SK1315

    2021-08-23 10:15 Ålesund (AES) 2021-08-23 11:05 Oslo (OSL)

  • FR

    FR7101

    2021-08-23 14:10 Oslo (OSL) 2021-08-23 16:15 Katowice (KTW)

Cena 596 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2021-08-20 10:55 Katowice (KTW) 2021-08-20 15:35 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7100

    2021-08-20 10:55 Katowice (KTW) 2021-08-20 13:00 Oslo (OSL)

  • SK

    SK1320

    2021-08-20 14:40 Oslo (OSL) 2021-08-20 15:35 Ålesund (AES)

Podróż do Ålesund

2021-08-23 10:15 Katowice (KTW) 2021-08-23 17:15 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 6h 0m / 1 przesiadka

  • SK

    SK1315

    2021-08-23 10:15 Ålesund (AES) 2021-08-23 11:05 Oslo (OSL)

  • FR

    FR7101

    2021-08-23 14:10 Oslo (OSL) 2021-08-23 16:15 Katowice (KTW)

Cena 618 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Katowice

2021-08-20 10:55 Katowice (KTW) 2021-08-20 15:35 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7100

    2021-08-20 10:55 Katowice (KTW) 2021-08-20 13:00 Oslo (OSL)

  • SK

    SK1320

    2021-08-20 14:40 Oslo (OSL) 2021-08-20 15:35 Ålesund (AES)

Podróż do Ålesund

2021-08-25 19:40 Katowice (KTW) 2021-08-26 01:15 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 4h 35m / 1 przesiadka

  • SK

    SK1327

    2021-08-25 19:40 Ålesund (AES) 2021-08-25 20:35 Oslo (OSL)

  • FR

    FR7101

    2021-08-25 22:10 Oslo (OSL) 2021-08-26 00:15 Katowice (KTW)

Cena 622 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2021-08-20 10:55 Katowice (KTW) 2021-08-20 15:35 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7100

    2021-08-20 10:55 Katowice (KTW) 2021-08-20 13:00 Oslo (OSL)

  • SK

    SK1320

    2021-08-20 14:40 Oslo (OSL) 2021-08-20 15:35 Ålesund (AES)

Podróż do Ålesund

2021-08-27 10:15 Katowice (KTW) 2021-08-27 16:30 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 5h 15m / 1 przesiadka

  • SK

    SK1315

    2021-08-27 10:15 Ålesund (AES) 2021-08-27 11:05 Oslo (OSL)

  • FR

    FR7101

    2021-08-27 13:25 Oslo (OSL) 2021-08-27 15:30 Katowice (KTW)

Cena 622 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Katowice

2021-08-20 10:55 Katowice (KTW) 2021-08-20 15:35 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7100

    2021-08-20 10:55 Katowice (KTW) 2021-08-20 13:00 Oslo (OSL)

  • SK

    SK1320

    2021-08-20 14:40 Oslo (OSL) 2021-08-20 15:35 Ålesund (AES)

Podróż do Ålesund

2021-08-22 10:15 Katowice (KTW) 2021-08-22 17:20 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • SK

    SK1315

    2021-08-22 10:15 Ålesund (AES) 2021-08-22 11:05 Oslo (OSL)

  • FR

    FR7101

    2021-08-22 14:15 Oslo (OSL) 2021-08-22 16:20 Katowice (KTW)

Cena 622 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2021-08-16 11:40 Katowice (KTW) 2021-08-16 19:15 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7100

    2021-08-16 11:40 Katowice (KTW) 2021-08-16 13:45 Oslo (OSL)

  • SK

    SK1326

    2021-08-16 18:20 Oslo (OSL) 2021-08-16 19:15 Ålesund (AES)

Podróż do Ålesund

2021-08-23 10:15 Katowice (KTW) 2021-08-23 17:15 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 6h 0m / 1 przesiadka

  • SK

    SK1315

    2021-08-23 10:15 Ålesund (AES) 2021-08-23 11:05 Oslo (OSL)

  • FR

    FR7101

    2021-08-23 14:10 Oslo (OSL) 2021-08-23 16:15 Katowice (KTW)

Cena 628 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Katowice

2021-08-16 11:40 Katowice (KTW) 2021-08-16 19:15 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7100

    2021-08-16 11:40 Katowice (KTW) 2021-08-16 13:45 Oslo (OSL)

  • SK

    SK1326

    2021-08-16 18:20 Oslo (OSL) 2021-08-16 19:15 Ålesund (AES)

Podróż do Ålesund

2021-08-25 19:40 Katowice (KTW) 2021-08-26 01:15 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 4h 35m / 1 przesiadka

  • SK

    SK1327

    2021-08-25 19:40 Ålesund (AES) 2021-08-25 20:35 Oslo (OSL)

  • FR

    FR7101

    2021-08-25 22:10 Oslo (OSL) 2021-08-26 00:15 Katowice (KTW)

Cena 633 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Katowice

2021-08-16 11:40 Katowice (KTW) 2021-08-16 19:55 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7100

    2021-08-16 11:40 Katowice (KTW) 2021-08-16 13:45 Oslo (OSL)

  • DY

    DY414

    2021-08-16 18:55 Oslo (OSL) 2021-08-16 19:55 Ålesund (AES)

Podróż do Ålesund

2021-08-25 19:40 Katowice (KTW) 2021-08-26 01:15 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 4h 35m / 1 przesiadka

  • SK

    SK1327

    2021-08-25 19:40 Ålesund (AES) 2021-08-25 20:35 Oslo (OSL)

  • FR

    FR7101

    2021-08-25 22:10 Oslo (OSL) 2021-08-26 00:15 Katowice (KTW)

Cena 640 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2021-08-16 11:40 Katowice (KTW) 2021-08-16 19:55 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7100

    2021-08-16 11:40 Katowice (KTW) 2021-08-16 13:45 Oslo (OSL)

  • DY

    DY414

    2021-08-16 18:55 Oslo (OSL) 2021-08-16 19:55 Ålesund (AES)

Podróż do Ålesund

2021-08-27 10:15 Katowice (KTW) 2021-08-27 16:30 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 5h 15m / 1 przesiadka

  • SK

    SK1315

    2021-08-27 10:15 Ålesund (AES) 2021-08-27 11:05 Oslo (OSL)

  • FR

    FR7101

    2021-08-27 13:25 Oslo (OSL) 2021-08-27 15:30 Katowice (KTW)

Cena 640 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Katowice

2021-08-16 11:40 Katowice (KTW) 2021-08-16 19:55 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7100

    2021-08-16 11:40 Katowice (KTW) 2021-08-16 13:45 Oslo (OSL)

  • DY

    DY414

    2021-08-16 18:55 Oslo (OSL) 2021-08-16 19:55 Ålesund (AES)

Podróż do Ålesund

2021-08-22 10:15 Katowice (KTW) 2021-08-22 17:20 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • SK

    SK1315

    2021-08-22 10:15 Ålesund (AES) 2021-08-22 11:05 Oslo (OSL)

  • FR

    FR7101

    2021-08-22 14:15 Oslo (OSL) 2021-08-22 16:20 Katowice (KTW)

Cena 640 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 11-09-2020

    Systemy pokazują zawsze aktualnie dostępne rejsy, wystarczy poprawnie wpisać terminy które Was interesują i macie wszystko podane jak na tacy.

  • 29-05-2020

    Norwegia już ma ustalone terminy pierwszych lotów po zamknięciu granic? Nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat. Gdzie szukać?

  • 02-01-2020

    Bardzo urokliwe miejsce, polecam zwłaszcza teraz

  • 11-04-2019

    A czy można już kupować bilety na terminy wrześniowe do Alesund? Podobno zakup biletów dużo wcześniej obniża ceny?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena