Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-30
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Katowice - Bergen, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Bergen Flesland Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) od 2017-10-28(Niedziela, Czwartek).

Loty z Katowic do Bergen. W sezonie letnim 2017 z Katowic do Bergen bezpośrednie loty tanimi liniami Wizzair. Przewoźnik udostępnia loty dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wylot z Katowic o godz 06:30, planowane lądowanie w Bergen o godz 08:55. Loty relacji odwrotnej z Bergen do Katowic 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) w godzinach 09:25-11:40. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach - możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Bergen

Tanie Loty z Katowic do Norwegii

Informacje o lotach Katowice - Bergen. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-02 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Bergen (BGO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-11-16 06:20 Katowice (KTW) 2017-11-16 08:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1219

    2017-11-16 06:20 Katowice (KTW) 2017-11-16 08:50 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-11-23 09:25 Katowice (KTW) 2017-11-23 12:40 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1220

    2017-11-23 09:25 Katowice (KTW) 2017-11-23 11:40 Bergen (BGO)

Cena 155 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-11-16 18:50 Katowice (KTW) 2017-11-17 09:30 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 14h 40m / 1 przesiadka

  • HV

    1. HV 5564

    2017-11-16 18:50 Katowice (KTW) 2017-11-16 20:45 Amsterdam (AMS)

  • KL

    1. KL 1187

    2017-11-17 07:45 Amsterdam (AMS) 2017-11-17 09:30 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-11-23 09:25 Katowice (KTW) 2017-11-23 12:40 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1220

    2017-11-23 09:25 Katowice (KTW) 2017-11-23 11:40 Bergen (BGO)

Cena 1091 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2017-11-16 06:20 Katowice (KTW) 2017-11-16 08:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1219

    2017-11-16 06:20 Katowice (KTW) 2017-11-16 08:50 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-11-23 22:05 Katowice (KTW) 2017-11-24 11:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • WF

    1. WF 429

    2017-11-23 22:05 Oslo (TRF) 2017-11-23 22:55 Bergen (BGO)

  • W6

    1. W6 1216

    2017-11-24 08:55 Katowice (KTW) 2017-11-24 10:50 Oslo (TRF)

Cena 795 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2017-11-16 18:50 Katowice (KTW) 2017-11-17 09:30 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 14h 40m / 1 przesiadka

  • HV

    1. HV 5564

    2017-11-16 18:50 Katowice (KTW) 2017-11-16 20:45 Amsterdam (AMS)

  • KL

    1. KL 1187

    2017-11-17 07:45 Amsterdam (AMS) 2017-11-17 09:30 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-11-23 22:05 Katowice (KTW) 2017-11-24 11:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • WF

    1. WF 429

    2017-11-23 22:05 Oslo (TRF) 2017-11-23 22:55 Bergen (BGO)

  • W6

    1. W6 1216

    2017-11-24 08:55 Katowice (KTW) 2017-11-24 10:50 Oslo (TRF)

Cena 1724 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2017-11-16 06:15 Katowice (KTW) 2017-11-16 14:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1215

    2017-11-16 06:15 Katowice (KTW) 2017-11-16 08:20 Oslo (TRF)

  • WF

    1. WF 414

    2017-11-16 13:50 Oslo (TRF) 2017-11-16 14:45 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-11-23 22:05 Katowice (KTW) 2017-11-24 11:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • WF

    1. WF 429

    2017-11-23 22:05 Oslo (TRF) 2017-11-23 22:55 Bergen (BGO)

  • W6

    1. W6 1216

    2017-11-24 08:55 Katowice (KTW) 2017-11-24 10:50 Oslo (TRF)

Cena 1262 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

15 opinie

Dodaj komentarz

  • 08-09-2017

    Czytałam że aż 40 % Europejczyków ma zaburzenia, "...objęły one kraje Unii Europejskiej, Szwajcarię, Islandię i Norwegię. Badania wykazały, że każdego roku aż 38,5 proc. z analizowanych osób cierpi na jakieś zaburzenie psychiczne..." czyżby wpływ na to miała pogoda (brak słońca)?

  • 16-03-2017

    Ok ale takie ceny są tylko na wybrane daty, nie każdy może sobie tak dopasować lot, ogólnie loty do Norwegii są drogie ale cóż jak trzeba lecieć to nie ma wyjścia

  • 14-03-2017

    Wizzair wprowadził na trasie do Bergen loty od 59 złotych nie widzicie tego?? Jakie konkurencyjne ceny, może być taniej.

  • 07-03-2017

    No myślę ze jakby pojawiły się inne konkurencyjne linie na tej trasie to i cena była by niższa a tak to każdy płaci jak jest bo nie ma wyboru

  • 22-12-2016

    Nie ma znaczenia kto ile ma kasy po prostu nie ma innych bezpośrednich lotów z Katowic wiec każdy leci tym

  • 21-11-2016

    Linie Wizzair mają dobre loty, Norwegia znana jest z połączeń tego typu. Korzystają z nich różne osoby i klasy średniej i bogaci.

  • 03-10-2016

    Jak kupisz to nie masz się co martwić, wszystko będzie załatwione

  • 22-08-2016

    Oczywiście że dostaniesz informację co do odprawy na maila. Śmiało możesz zaufać kupowaniu online - to bardzo sprawna metoda kupna.

  • 08-04-2016

    Czy jak zrobię sobie rezerwację i wykupie bilet to biletami i odprawą mam sam się zająć, będzie jakaś informacja dla mnie na mailu? czy mam dzwonić później, jak to wygląda w praktyce, bo zawsze kupowałem bilety w biurach, przez internet nie do końca mam zaufanie.

  • 27-03-2014

    CZY 59 ZŁ O KTÓRYCH PISZECIE NA STRONIE TO CENA CAŁKOWITA, CZY BEZ DODATKOWYCH OPŁAT TYPU (LOTNISKOWE, PODATKI) I JESZCZE Z PROWIZJĄ CZY BEZ. NIE CHCIAŁBYM SIE ROZCZAROWAĆ ŻE TAK NISKA CENA.

  • 18-12-2013

    Bardzo niskie ceny na koniec grudnia. W dwie strony około 220pln to naprawdę mega promocja, w dodatku do linii Wizzair naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Korzystam i zachwalam.

  • 08-10-2013

    Rzeczywiscie ceny na miejscu powalają, tym bardziej doceniam bilety wizzaira w takiej cenie

  • 23-09-2013

    dobrze że chociaż ceny biletów do Norwegii są w miarę normalne bo życie tam to przesada- na nasze zarobki oczywiscie

  • 16-09-2013

    Punktualnie, bez zakłóceń, ogólnie miła bezstresowa podróż

  • 22-04-2013

    Jedno z fajniejszych połączeń z jakich korzystałem , mam nadzieje że to nie przypadek i wszystkie połączenia na tej trasie będe miło wspominać

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena