Wylot

Listopad 2022

Listopad
149 zł Grudzień
149 zł Styczeń
149 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Listopad 2022

Listopad
149 zł Grudzień
149 zł Styczeń
149 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-11-14 - 2023-03-28
Promocja aktualna: do 2022-11-30

Lot na trasie Kraków - Bergen, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Flesland Linie lotnicze Wizzair .

Bergen nazywany bramą do fiordów, to drugie co do wielkości miasto w Norwegii. Położone na styku Morza Północnego i Norweskiego jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W odległości 19 km na południe od centrum miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Bergen Flesland BGO. Tanie linie Wizziar oferują bezpośrednie loty z Krakowa do Bergen. Połączenia realizowane są w sezonie jesienno-zimowym dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele. Wyloty z Krakowa startują o godz 18:10, lądowanie w Bergen o godz 20:40. Loty powrotne z Bergen do Krakowa również 2 razy w tygodniu (czwartki, niedziele) o godz 21:15-23:40. W sezonie letnim od 29 marca 2021 połączenia z Krakowa do Bergen realizowane są dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z krakowskich Balic startują o godz 12:40, lądowanie w Bergen o godz 15:10. Powrotne loty relacji Bergen-Kraków także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 20:05-22:30. Zapraszamy do zakupu promocyjnych biletów do Bergen online lub telefonicznie 7 dni w tygodni.


Informacja o locie: Kraków - Bergen

Ile trwa lot Kraków - Bergen:
2h 40m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Kraków do Bergen obecnie mają 538 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Bergen:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Kraków - Bergen rezerwowano:
średnio 43 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
149.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
570.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
570.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
614.00
Wysoki sezon przypada na Listopad (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Styczeń (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Bergen z Katowic (129.00zł taniej o 14%), Warszawy (349.00zł drożej o 134%), Szczecina (99.00zł taniej o 34%), Gdańska (129.00zł taniej o 14%), Krakowa (359.00zł drożej o 140%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Bergen

Tanie Loty z Krakowa do Norwegii

Oferty lotów z Kraków - Bergen. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-30 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Bergen (BGO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2022-12-25 06:15 Kraków (KRK) 2022-12-25 08:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W65041

    2022-12-25 06:15 Kraków (KRK) 2022-12-25 08:55 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2023-01-01 09:30 Kraków (KRK) 2023-01-01 12:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W65042

    2023-01-01 09:30 Bergen (BGO) 2023-01-01 11:50 Kraków (KRK)

Cena 231 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2022-12-25 06:15 Kraków (KRK) 2022-12-25 08:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W65041

    2022-12-25 06:15 Kraków (KRK) 2022-12-25 08:55 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2023-01-02 22:10 Kraków (KRK) 2023-01-03 01:30 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W65042

    2023-01-02 22:10 Bergen (BGO) 2023-01-03 00:30 Kraków (KRK)

Cena 231 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Kraków

2022-12-21 06:10 Kraków (KRK) 2022-12-21 08:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W65041

    2022-12-21 06:10 Kraków (KRK) 2022-12-21 08:50 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2023-01-02 22:10 Kraków (KRK) 2023-01-03 01:30 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W65042

    2023-01-02 22:10 Bergen (BGO) 2023-01-03 00:30 Kraków (KRK)

Cena 231 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2022-12-25 06:15 Kraków (KRK) 2022-12-25 08:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W65041

    2022-12-25 06:15 Kraków (KRK) 2022-12-25 08:55 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2023-01-01 09:30 Kraków (KRK) 2023-01-01 12:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W65042

    2023-01-01 09:30 Bergen (BGO) 2023-01-01 11:50 Kraków (KRK)

Cena 231 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2022-12-21 06:10 Kraków (KRK) 2022-12-21 08:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W65041

    2022-12-21 06:10 Kraków (KRK) 2022-12-21 08:50 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2023-01-01 09:30 Kraków (KRK) 2023-01-01 12:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W65042

    2023-01-01 09:30 Bergen (BGO) 2023-01-01 11:50 Kraków (KRK)

Cena 231 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2022-12-25 06:15 Kraków (KRK) 2022-12-25 08:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W65041

    2022-12-25 06:15 Kraków (KRK) 2022-12-25 08:55 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2023-01-02 22:10 Kraków (KRK) 2023-01-03 01:30 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W65042

    2023-01-02 22:10 Bergen (BGO) 2023-01-03 00:30 Kraków (KRK)

Cena 231 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2022-12-25 06:15 Kraków (KRK) 2022-12-25 08:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W65041

    2022-12-25 06:15 Kraków (KRK) 2022-12-25 08:55 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2022-12-30 22:10 Kraków (KRK) 2022-12-31 01:30 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W65042

    2022-12-30 22:10 Bergen (BGO) 2022-12-31 00:30 Kraków (KRK)

Cena 245 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2022-12-21 06:10 Kraków (KRK) 2022-12-21 08:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W65041

    2022-12-21 06:10 Kraków (KRK) 2022-12-21 08:50 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2022-12-30 22:10 Kraków (KRK) 2022-12-31 01:30 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W65042

    2022-12-30 22:10 Bergen (BGO) 2022-12-31 00:30 Kraków (KRK)

Cena 245 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2022-12-25 10:20 Kraków (KRK) 2022-12-25 12:40 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • DY

    DY1029

    2022-12-25 10:20 Kraków (KRK) 2022-12-25 12:40 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2023-01-01 09:30 Kraków (KRK) 2023-01-01 12:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W65042

    2023-01-01 09:30 Bergen (BGO) 2023-01-01 11:50 Kraków (KRK)

Cena 274 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2022-12-25 10:20 Kraków (KRK) 2022-12-25 12:40 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • DY

    DY1029

    2022-12-25 10:20 Kraków (KRK) 2022-12-25 12:40 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2023-01-02 22:10 Kraków (KRK) 2023-01-03 01:30 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W65042

    2023-01-02 22:10 Bergen (BGO) 2023-01-03 00:30 Kraków (KRK)

Cena 274 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2022-12-25 06:15 Kraków (KRK) 2022-12-25 08:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W65041

    2022-12-25 06:15 Kraków (KRK) 2022-12-25 08:55 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2023-01-01 07:20 Kraków (KRK) 2023-01-01 10:40 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • DY

    DY1028

    2023-01-01 07:20 Bergen (BGO) 2023-01-01 09:40 Kraków (KRK)

Cena 277 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2022-12-21 06:10 Kraków (KRK) 2022-12-21 08:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W65041

    2022-12-21 06:10 Kraków (KRK) 2022-12-21 08:50 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2023-01-01 07:20 Kraków (KRK) 2023-01-01 10:40 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • DY

    DY1028

    2023-01-01 07:20 Bergen (BGO) 2023-01-01 09:40 Kraków (KRK)

Cena 277 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 03-01-2020

    Bywałem w Norwegii kilka razy, w rejonie Hardangerfjord można podziwiać piękne wodospady, lodowiec oraz co najważniejsze boskie fiordy. Polecam miłośnikom przyrody. Idealna baza wypadowa to Bergen właśnie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena