Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Newsletter
Loty z Krakowa do Stavanger od 325.00 PLN
Wylot z:
Kraków, PolskaPL
Kierunek podróży:
Stavanger, NorwegiaNO

Lotnisko wylotu:

Kraków Balice (KRK)

Lotnisko przylotu:

Stavanger Apt. (SVG)

Termin objęty promocją:

2017-03-022017-10-30

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Kraków - Stavanger, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Stavanger Apt. linie lotnicze Norwegian. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Tanie loty z Krakowa do Stavanger liniami Norwegian. Bezpośrednie loty w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w środy oraz soboty. Loty z Krakowa w środy o godz 11:45, lądowanie w Stavanger o godz 13:50, w soboty o godz 08:50-10:55. Czas lotu 02h05min. Loty powrotne ze Stavanger do Krakowa także dwa razy w tygodniu w środy o godz 09:15-11:20 oraz w soboty o godz 06:15-08:20. Zapraszamy do rezerwacji online lub telefonicznej 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Stavanger
Lot Okres podróży Linia Cena
Katowice - Stavanger

2017-03-02

2017-10-21

Norwegian 159.00 PLN
Szczecin - Stavanger

2017-03-03

2017-09-30

Norwegian 139.00 PLN
Gdańsk - Stavanger

2017-03-01

2017-10-14

Norwegian 99.00 PLN
Warszawa - Stavanger

2017-03-03

2017-10-31

Norwegian 325.00 PLN
Tanie loty z Krakowa do Norwegii
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Krakowa do Oslo

2017-03-03

2017-11-01

Norwegian 59.00 PLN
Loty z Krakowa do Bergen

2017-03-01

2017-10-29

Norwegian 349.00 PLN
Loty z Krakowa do Trondheim

2017-03-02

2017-09-01

Norwegian 340.00 PLN
Informacje o lotach Kraków - Stavanger. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-07 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Stavanger (SVG).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 55m / 1 przesiadka
2017-05-09 23:20 Kraków (KRK)
2017-05-10 10:15 Stavanger (SVG)
1
D8 3563
2017-05-09 23:20 Kraków (KRK)
2017-05-10 00:50 Kopenhaga (CPH)
D8
2
SK 1870
2017-05-10 09:05 Kopenhaga (CPH)
2017-05-10 10:15 Stavanger (SVG)
SK
SK
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Stavanger (SVG)
Kraków (KRK)
Lot 1
Cena : 516
SK
Wylot
Całkowity czas podróży: 4h 20m / 1 przesiadka
2017-05-09 14:00 Kraków (KRK)
2017-05-09 18:20 Stavanger (SVG)
1
DY 1029
2017-05-09 14:00 Kraków (KRK)
2017-05-09 16:20 Bergen (BGO)
DY
2
DY 132
2017-05-09 17:40 Bergen (BGO)
2017-05-09 18:20 Stavanger (SVG)
DY
DY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Stavanger (SVG)
Kraków (KRK)
Lot 2
Cena : 498
DY
Wylot
Całkowity czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka
2017-05-09 13:15 Kraków (KRK)
2017-05-09 17:50 Stavanger (SVG)
1
DY 1041
2017-05-09 13:15 Kraków (KRK)
2017-05-09 15:20 Oslo (OSL)
DY
2
SK 4035
2017-05-09 17:00 Oslo (OSL)
2017-05-09 17:50 Stavanger (SVG)
SK
SK
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Stavanger (SVG)
Kraków (KRK)
Lot 3
Cena : 741
SK
Wylot
Całkowity czas podróży: 17h 55m / 1 przesiadka
2017-05-09 14:20 Kraków (KRK)
2017-05-10 08:15 Stavanger (SVG)
1
DY 1039
2017-05-09 14:20 Kraków (KRK)
2017-05-09 16:40 Trondheim (TRD)
DY
2
SK 4481
2017-05-10 07:05 Trondheim (TRD)
2017-05-10 08:15 Stavanger (SVG)
SK
SK
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Stavanger (SVG)
Kraków (KRK)
Lot 4
Cena : 657
SK
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 25m / 1 przesiadka
2017-05-09 14:20 Kraków (KRK)
2017-05-10 00:45 Stavanger (SVG)
1
U2 8512
2017-05-09 14:20 Kraków (KRK)
2017-05-09 16:00 Londyn (LGW)
U2
2
DY 1337
2017-05-09 22:05 Londyn (LGW)
2017-05-10 00:45 Stavanger (SVG)
DY
DY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Stavanger (SVG)
Kraków (KRK)
Lot 5
Cena : 879
DY
Wylot
Całkowity czas podróży: 17h 45m / 1 przesiadka
2017-05-09 14:05 Kraków (KRK)
2017-05-10 07:50 Stavanger (SVG)
1
FR 8508
2017-05-09 14:05 Kraków (KRK)
2017-05-09 16:00 Sandefjord (TRF)
FR
2
WF 432
2017-05-10 07:00 Sandefjord (TRF)
2017-05-10 07:50 Stavanger (SVG)
WF
WF
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Stavanger (SVG)
Kraków (KRK)
Lot 6
Cena : 737

Komentarze

Loty z Krakowa do Stavanger

Liczba ocen: 4

~ FACET 2012-10-30

JEŚLI KTOŚ JESZCZE NIE LECIAŁ NORWEGIANEM A SIĘ ZASTAWIA TO SZCZERZE POLECAM.

~ Patka 2015-02-24

Najfajniejsze są bilety w Norwegianie, nie trzeba wstukiwać żadnych danych z dokumentów. Po wykupieniu pożądanego lotu automatycznie pobiera się bilet do druku .

~ JUREK 2015-09-04

To prawda, w dodatku bardzo szybki lot. bezpośredni. Czas lotu: 2godz 5min Ceny już od 149pln bez opłaty transakcyjnej. Solidna linia i obsługa.

~ Gabi 2016-12-09

Linie fajne, szkoda że nie maja więcej lotów bo póki co rządzi Ryanair i Wizzaira u nich to wszytsko tak na odwal jest a tu trochę lepiej

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo