Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Akceptujemy Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy szereg kart kredytowych, przelewy online, a także płatność przelewem tradycyjnym, w tym przelewy walutowe.

przelewy24_platnosci.png

visa.pngmk.pngae.pngjcb.pngfd.png

Bilety lotnicze Linie lotnicze Wizzair Szczecin - Stavanger
Loty z Szczecina do Stavanger od 139.00 PLN
Wylot z:
Szczecin, PolskaPL
Kierunek podróży:
Stavanger, NorwegiaNO

Lotnisko wylotu:

Szczecin Goleniów (SZZ)

Lotnisko przylotu:

Sola (SVG)

Termin objęty promocją:

2017-02-012017-09-30

Promocja aktualna:

do 2017-02-28

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Szczecin - Stavanger, Wylot lotnisko: Szczecin Goleniów - Szczecin, Przylot lotnisko Sola linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Środa) .

Promocyjne loty ze Szczecina do Stavanger. W sezonie letnim 2017 bezpośrednie loty na trasie Szczecin - Stavanger dostępne są dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty w godzinach 10:35 -12:10. Loty powrotne ze Stavanger także dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty, wylot o godzinie 08:25, planowane lądowanie w Szczecinie o godzinie 10:10. Możliwa rezerwacja biletów lotniczych online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Stavanger
Lot Okres podróży Linia Cena
Katowice - Stavanger

2017-02-02

2017-08-31

Wizzair 159.00 PLN
Gdańsk - Stavanger

2017-02-03

2017-09-01

Wizzair 99.00 PLN
Kraków - Stavanger

2017-02-01

2017-07-01

Wizzair 325.00 PLN
Warszawa - Stavanger

2017-02-01

2017-09-01

Wizzair 325.00 PLN
Tanie loty z Szczecina do Norwegii
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Szczecina do Oslo

2017-02-01

2017-09-30

Wizzair 99.00 PLN
Loty z Szczecina do Bergen

2017-02-01

2017-09-30

Wizzair 109.00 PLN
Loty z Szczecina do Oslo

2017-02-02

2017-10-01

Wizzair 199.00 PLN
Informacje o lotach Szczecin - Stavanger. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-02-09 znaleziono 4 wyników na połączenie lotnicze Szczecin (SZZ) - Stavanger (SVG).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 2155
2017-03-28 11:35 Szczecin (SZZ)
2017-03-28 13:10 Stavanger (SVG)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 2156
2017-04-04 09:25 Stavanger (SVG)
2017-04-04 12:00 Szczecin (SZZ)
Lot 1
Cena : 136
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 10m / 1 przesiadka
2017-03-28 13:00 Szczecin (SZZ)
2017-03-28 18:10 Stavanger (SVG)
1
DY 1015
2017-03-28 13:00 Szczecin (SZZ)
2017-03-28 14:30 Oslo (OSL)
DY
2
DY 538
2017-03-28 17:20 Oslo (OSL)
2017-03-28 18:10 Stavanger (SVG)
DY
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 2156
2017-04-04 09:25 Stavanger (SVG)
2017-04-04 12:00 Szczecin (SZZ)
Lot 2
Cena : 713
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 12h 20m / 1 przesiadka
2017-03-28 20:20 Szczecin (SZZ)
2017-03-29 08:40 Stavanger (SVG)
1
W6 2151
2017-03-28 20:20 Szczecin (SZZ)
2017-03-28 22:00 Bergen (BGO)
W6
2
DY 122
2017-03-29 08:00 Bergen (BGO)
2017-03-29 08:40 Stavanger (SVG)
DY
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio
W6 2156
2017-04-04 09:25 Stavanger (SVG)
2017-04-04 12:00 Szczecin (SZZ)
Lot 3
Cena : 558
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 12h 15m / 1 przesiadka
2017-03-28 20:20 Szczecin (SZZ)
2017-03-29 08:35 Stavanger (SVG)
1
W6 2151
2017-03-28 20:20 Szczecin (SZZ)
2017-03-28 22:00 Bergen (BGO)
W6
2
SK 4131
2017-03-29 08:00 Bergen (BGO)
2017-03-29 08:35 Stavanger (SVG)
SK
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 11h 50m / 1 przesiadka
2017-04-04 07:55 Stavanger (SVG)
2017-04-04 20:45 Szczecin (SZZ)
1
SK 4152
2017-04-04 07:55 Stavanger (SVG)
2017-04-04 08:30 Bergen (BGO)
SK
2
W6 2152
2017-04-04 18:00 Bergen (BGO)
2017-04-04 19:45 Szczecin (SZZ)
W6
Lot 4
Cena : 1107

Komentarze

Loty z Szczecina do Stavanger

Liczba ocen: 29

~ Sabi 2013-02-12

Szybciutko i po taniości!!!!

~ Pawel 2013-05-21

Dużo osób korzysta z tego połączenia, nawet jeśli mają inne lotniska bliżej to i tak wola dojechać do Szczecina bo taniej wychodzi

~ Kasia 2013-07-05

Dobra linia Wizzair, lata we wtorki i soboty. Sprawdzałam ceny na koniec sierpnia i w datach 31.08 - 3.09.2013 lot w dwie strony niecałe 120 zł to sie nazywa cena:) Kto ma ochotę lecieć????

~ Slawek 2013-07-17

ochoty nie mam ale muszę i jak by sie udało jeszcze w takiej cenie kupić bilet to był bym happy

~ Leszek 2014-10-10

Czy tylko raz na dzień startuja linie Wizzair do Stavanger? Martwi mnie późna godzina lotu czy po wylądowaniu o 21:00 dostane się czymś do centrum. Jaka jest komunikacja lotniska z miastem. Wolałbym lecieć w rannych godzinach.

~ Halinka 2014-11-19

Te loty startują tylko raz dziennie, więc nie masz wyboru. Ale za to nie przesiadasz się tylko bezpośrednio lecisz do celu. Nie ma co wybrzydzać i tak jest dobrze.

~ ginter 2015-03-13

Czy bardziej opłaca się lecieć w jedną, czy w dwie strony. Nie wiem czy od razu kupic bilet powrotny, czy lepiej każdy z osobna.

~ Igorek 2015-03-30

Wszystko jedno czy kupisz bilet w 1 czy 2 strony, nie ma zniżek z tytułu tego że lecisz w dwie strony. Zawsze kupuj co tańsze. Chociaż jeśli sam nie potrafisz to wtedy liczą Ci dwa razy opłatę transakcyjną.

~ Majkel 2015-05-12

No i moim zdaniem bardziej opłaca się lecieć z mini bagażem i dokupić sobie tylko 32kg, niż dopłacać do 10kg podręczny i płacić za 32kg. Jeden i drugi ma nieduże różnice cenowe jak się przekonałem byłem w szoku.

~ Marta 2015-07-30

Niewiele więcej dopłaca się do 32KG a mozna pakować wszystko, płyny jedzenie co tam chcecie zabrać, natomiast jeśli nawet wykupujecie większy bagaż podręczny 10kg to on niestety ma ograniczenia co do produktów ktore można do niego zabrać.

~ MIS 2015-07-31

KONIEC SIERPNIA DOPIERO SPADAJĄ CENY i OPŁACA SIĘ KUPIĆ BILET. WAKACJE NADAL WYSOKO STOJĄ.

~ Dagmara 2015-09-21

W październiku loty po 59zł nareszcie ruszyły promocje !!!

~ lesio 2015-10-05

Zauważyłem że większość połączeń tanie linie przekładaja z wylotem na późne godziny. Moim zdaniem powinno byc odwrotnie, przecież szybciej robi się ciemno a nie odwrotnie hihi czy źle rozumuje?

~ OKSANA 2015-12-04

Przeważnie w sezonie zimowym loty startują faktycznie dużo później, w kwietniu ponownie wracają wcześniejsze. Dziwna kombinacja tez przyznaje. Albo za wcześnie albo za późno są wyloty.

~ Ewelina 2016-01-29

Norwegia ma wiele ofert pracy, rozglądam się właśnie za jakimś tanim transportem. Widzę że tanie linie maja znośne ceny - im taniej tym lepiej dla mnie.

~ Popek 2016-04-12

Podoba mi się że linie Wizzair wprowadziły do wyboru bagaż główny 23kg lub 32kg.

~ Mafiozka 2016-04-14

Ale za to w cenie podstawowej zostawili tylko mini bagaż podręczny o wymiarach 42x32x25cm.

~ Lizka 2016-04-28

27.05-30.05.2016 168 PLN w dwie strony -okazja niebylejaka. Nie miałam wyobrażenia co do cen, sama sprawdzam sobie loty, wydaje mi sie że podołam i zakup tez przebiegnie pomyślnie.

~ Magda 2016-05-20

Jeszcze się nie zawiodłam na kupowaniu biletów online, ale to dlatego że zanim kupie bilet, sprawdzam wiarygodność serwisów internetowych.

~ LeonZawodowiec 2016-06-06

Nie ma się czym chwalić, jak sprawdzasz te portale?

~ Remigiusz 2016-06-20

Szczecin zawsze wszędzie doleci.

~ Rita 2016-06-24

Oby oby bo teraz loty maja popyt.

~ Basia 2016-07-20

Za to ceny wakacyjno wzrostowe, dopiero we wrześniu promocyjny Stavanger, a ja chce lecieć teraz nie po wakacjach :/ Nie podobają mi się obecne ceny.

~ lucecita 2016-08-11

To złóż zażalenie, ciekawe tylko do kogo hahaha

~ Folyn 2016-08-16

Czasem można i zażalenie wysłać - najlepiej bezpośrednio do linii lotniczych których bilety kupiliście jeśli się nie wywiązali z warunków lotu, w innym przypadku to bezcelowe działanie.

~ Pixi 2016-09-12

Każdy chce lecieć jak najtaniej ale wiadomo że ceny niskie sa tylko na pocżątku potem przewąznie jest tenedencja wzrostowa, lep0iej poznac zasady działąnia tanich linii a potem dopierto narzekac

~ Gruby 2016-09-13

Tylko 100 zł w dwie strony? Kto to potwierdza. Jak zrobię odprawę? Czy mogę na lotnisku - nie będę miał możliwości odbioru osobiście.

~ Eminez 2016-12-16

Możesz poprosić przy zakupie, najlepiej telefonicznie o możliwość odprawy na lotnisku, ale wtedy dodatkowo płacisz, nie pamiętam jaka to kwota, ale jak zadzwonisz to Ci powiedzą.

~ Elunia 2017-01-31

Z tanimi liniami pod względem tych odpraw czasem jest problem, linie regularne mają standardowo odprawę na lotnisku w dniu lotu i po kłopocie.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo