Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Akceptujemy Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy szereg kart kredytowych, przelewy online, a także płatność przelewem tradycyjnym, w tym przelewy walutowe.

przelewy24_platnosci.png

visa.pngmk.pngae.pngjcb.pngfd.png

Loty z Szczecina do Oslo od 99.00 PLN
Wylot z:
Szczecin, PolskaPL
Kierunek podróży:
Oslo, NorwegiaNO

Lotnisko wylotu:

Szczecin Goleniów (SZZ)

Lotnisko przylotu:

Oslo Torp (OSL)

Termin objęty promocją:

2017-02-012017-09-30

Promocja aktualna:

do 2017-02-28

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Szczecin - Oslo, Wylot lotnisko: Szczecin Goleniów - Szczecin, Przylot lotnisko Oslo Torp linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

W sezonie letnim 2017 bezpośrednie loty ze Szczecina do Oslo liniami Wizzair realizowane są dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Godziny lotów na trasie Szczecin - Oslo 20:05-21:25. Loty powrotne z Oslo także dwa razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 18:10, planowane lądowanie w Szczecinie o godz 19:35. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów do Oslo online lub telefonicznie pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Oslo
Lot Okres podróży Linia Cena
Lublin - Oslo

2017-02-01

2017-10-01

Wizzair 99.00 PLN
Gdańsk - Oslo

2017-02-02

2017-06-30

Wizzair 59.00 PLN
Poznań - Oslo Gardermoen

2017-02-01

2017-08-31

Wizzair 199.00 PLN
Szczecin - Oslo

2017-02-02

2017-10-01

Wizzair 199.00 PLN
Tanie loty z Szczecina do Norwegii
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Szczecina do Stavanger

2017-02-01

2017-09-30

Wizzair 139.00 PLN
Loty z Szczecina do Bergen

2017-02-01

2017-09-30

Wizzair 109.00 PLN
Loty z Szczecina do Oslo

2017-02-02

2017-10-01

Wizzair 199.00 PLN
Informacje o lotach Szczecin - Oslo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-02-05 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Szczecin (SZZ) - Oslo (OSL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
DY 1015
2017-04-22 14:15 Szczecin (SZZ)
2017-04-22 15:45 Oslo (OSL)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
DY 1014
2017-04-29 12:15 Oslo (OSL)
2017-04-29 14:45 Szczecin (SZZ)
Lot 1
Cena : 558
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
DY 1015
2017-04-22 14:15 Szczecin (SZZ)
2017-04-22 15:45 Oslo (OSL)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 5h 5m / 1 przesiadka
2017-04-29 14:40 Oslo (OSL)
2017-04-29 20:45 Szczecin (SZZ)
1
DY 612
2017-04-29 14:40 Oslo (OSL)
2017-04-29 15:35 Bergen (BGO)
DY
2
W6 2152
2017-04-29 18:00 Bergen (BGO)
2017-04-29 19:45 Szczecin (SZZ)
W6
Lot 2
Cena : 1024
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
DY 1015
2017-04-22 14:15 Szczecin (SZZ)
2017-04-22 15:45 Oslo (OSL)
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 27h 20m / 1 przesiadka
2017-04-29 16:25 Oslo (OSL)
2017-04-30 20:45 Szczecin (SZZ)
1
FR 1397
2017-04-29 16:25 Oslo (OSL)
2017-04-29 17:30 Londyn (STN)
FR
2
FR 2466
2017-04-30 16:50 Londyn (STN)
2017-04-30 19:45 Szczecin (SZZ)
FR
Lot 3
Cena : 598
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka
2017-04-22 23:30 Szczecin (SZZ)
2017-04-23 13:20 Oslo (OSL)
1
FR 2467
2017-04-22 23:30 Szczecin (SZZ)
2017-04-23 00:25 Londyn (STN)
FR
2
FR 1392
2017-04-23 10:25 Londyn (STN)
2017-04-23 13:20 Oslo (OSL)
FR
DY
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
DY 1014
2017-04-29 12:15 Oslo (OSL)
2017-04-29 14:45 Szczecin (SZZ)
Lot 4
Cena : 1255
DY
Wylot
Całkowity czas podróży: 14h 5m / 1 przesiadka
2017-04-22 20:20 Szczecin (SZZ)
2017-04-23 10:25 Oslo (OSL)
1
W6 2151
2017-04-22 20:20 Szczecin (SZZ)
2017-04-22 22:00 Bergen (BGO)
W6
2
DY 609
2017-04-23 09:30 Bergen (BGO)
2017-04-23 10:25 Oslo (OSL)
DY
DY
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
DY 1014
2017-04-29 12:15 Oslo (OSL)
2017-04-29 14:45 Szczecin (SZZ)
Lot 5
Cena : 1223

Komentarze

Loty z Szczecina do Oslo

Liczba ocen: 29

~ Rasta 2013-01-29

Wypróbowałem osobiście lot Wizzairem, w dodatku bezpośredni, tani, bez przeszkód. Polecam każdemu, dobre linie.

~ Wojtek 2013-02-05

Wizzair jak dla mnie ma najnizsze ceny

~ Karol 2013-02-25

jak widze takie ceny to się nawet nie zastanawiam, tylko kupuje, szkoda zeby zwlekać, a potem bólić za bilety po 2 stówy

~ Paul 2013-02-25

Ja tez bardzo chwalę sobie to połączenie, szybko, sprawnie i tanio- o to chodzi

~ Szymon 2013-03-08

Trochę przekombinowali z tymi bagażami, wcześniej było lepiej ale w sumie maja dobre ceny na bilety więc polecam

~ Hajduk 2013-03-20

Bardzo popularne połączenie wśród moich znajomych, szybciutko jest się na miejscu za niewielką cenę

~ Xeon 2013-03-25

Wiadomo że bilety za darmo nie są ale jak się policzy ile kosztuje benzyna to rzeczywiście można zdziwić- pozytywnie oczywiście

~ Iwka 2013-04-09

Mój mąż pracuje w Norwegi, jak są takie ceny za bilet to nawet dwa , trzy razy w tygodniu jest w domu,

~ Radek 2013-05-24

Ja dwa , trzy razy w tygodniu to może nie ale w miesiącu dwa razy jestem w domu przeważnie, przy tamtych zarobkach to żaden problem

~ Maniek 2013-05-29

Przy norweskich zarobkach można sobie pozwolic na taki luksus jak częste loty do rodzinki

~ Valdi 2013-06-12

Wybieram sie nie długo w podróż ale ta burzowa pogoda mnie przeraża mam nadzeije że nie będzie miała wpływu na moj lot, lecę pierwszy raz więc obawy są spore

~ blondynka 2013-07-01

ja bym chciała prosić o pomoc jak zamówić bilet z promocji jak wyszukuje lot i dan datę to wyszukuje mi w SAS a tam drogo. czy trzeba dzwonić . prosze o pomoc

~ Tom 2013-09-09

samo Oslo jako miasto dla mnie jest poprstu brzydkie i nie polecam ale jeśli chodzi o samo połaczenie samolotem to wszystko git

~ Jagoda 2013-09-23

Dal mnie miasto wcale nie jest brzydkie, fajny klimat i fajni ludzie ale każdy ma swój gust, ja mam tam przyjaciół i mnie tam poprostu ciągnie, dlatego cieszę się ze sa takie tanie bilety na tej trasie

~ Radzia 2013-10-24

kto jeszcze tam nie był nie zrozumie, ja uwielbiam Oslo ale wiem że nie każdemu musi przypaśc do gustu poprostu trzeba się przekonać

~ Wenek 2013-12-06

ja latam do Oslo ale nie żeby zachwycać sie miastem tylko do pracy- cięzkiej ale za to płatnej, wieć fajnie że jest takie połaczenie

~ Olek 2014-12-03

Większość osób którzy korzystają z lotów tanich linii lotniczych lata do pracy, nie czarujmy się, to najtańszy środek transportu w dzisiejszych czasach, więc dla tych co przełamali lęk przed lataniem to najlepsza perspektywa.

~ Waleria 2015-01-02

Ceny od 39 złotych w styczniu, bardzo tanie loty, brak konkurencji, więc kupuje i mam nadzieję na pogodę, że wylecę, coś jeszcze mam robić??? Jak dostanę bilet na maila wystarczy go wydrukować?

~ Ela 2015-04-21

najpierw dostaniesz potwierdzenie zakupu, a później po podaniu danych bilet właściwy, ale pewnie to juz wszystko wiesz. Nie było chętnych żeby napisać, to ja wpisuje dla tych co nie wiedzą.

~ Kurt 2015-10-15

Bardzo niskie kwoty 39, 59 PLN do tego transakcja droższa niż koszt biletu. czy to Was nie dziwi, dlaczego przy tak niskich cenach nie obniżają kwot transakcyjnych, to chyba bezsensu płacić więcej niż za sam bilet.

~ Gabrys 2016-05-04

Opłaty transakcyjne zawsze sa takie same, nie zmieniają sie, wręcz przeciwnie natomiast ceny biletów

~ Justyna 2016-05-19

no nie wiem czy było by fajnie jak by ceny transakcyjne były uzależnione od kosztu bilet, wole jak sa stałe a bilety ...trafisz za 40 zł ok ale pomyśl że czasem bilet kosztuje 1 tys i co wtedy.

~ Michal 2016-06-13

Wizzair zawsze latał na lotnisko Torp? Wiem że są tez loty na Rygge. Czy lotnisko na którym lądujesz ma znaczenie jesli chodzi o ceny? Czy któreś lotnisko jest droższe?

~ bartolini 2016-07-14

Wizzair lata tylko na Torp, ceny uzależnia termin przede wszystkim.

~ STELLA 2016-07-22

JAK WRACACIE KOŃCEM SIERPNIA DO NORWEGII, TO ZAŁAPIECIE SIĘ NA NAJNIŻSZE CENY. SZYBKO ZNIKAJĄ TERMINY WIĘC MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚCI.

~ Kalokagata 2016-07-27

Oslo i tak za drogie jak na wcześniejsze oferty, zastanawiam się nad promem, tylko skąd wypłynięcie najlepiej i czy to się kalkuluje. Do Oslo miałam zawsze fajne połączenie.

~ Piotr 2016-10-25

Nie ma chyba z Polski promów do Norwegii, z tego co kojarzę to raczej Polska-Dania, Polska-Szwecja, a do Norwegii to chyba z Niemiec. Sprawdźcie zresztą sami.

~ Miron 2016-12-22

Oslo zdecydowanie najtaniej kalkuluje się samolotem.

~ Adelka 2017-02-16

NAJKRÓTSZY CZAS PODRÓŻY, DO OSLO SAMOCHODEM NIE POLECAM.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo