Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Loty z Gdańska do Oslo od 59.00 PLN
Wylot z:
Gdańsk, PolskaPL
Kierunek podróży:
Oslo, NorwegiaNO

Lotnisko wylotu:

Gdansk Rebiechowo (GDN)

Lotnisko przylotu:

Oslo Rygge (OSL)

Termin objęty promocją:

2017-03-022017-09-30

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Gdańsk - Oslo, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Oslo Rygge linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Tanie loty z Gdańska do Oslo Torp. Irlandzki tani przewoźnik w sezonie letnim 2017 oferuje bezpośrednie loty z Gdańska sześć razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele. Loty z Gdańska w soboty i niedziele o godz 09:30, lądowanie w Oslo o godz 10:50, pozostałe dni z Gdańska o godz 15:10, w Oslo Torp o godz 16:30. Loty powrotne relacji Oslo-Gdańsk 6 razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, środy, piątki, soboty, niedziele). Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Oslo
Lot Okres podróży Linia Cena
Lublin - Oslo

2017-03-03

2017-10-01

Ryanair 99.00 PLN
Szczecin - Oslo

2017-03-01

2017-09-30

Ryanair 99.00 PLN
Poznań - Oslo Gardermoen

2017-03-02

2017-10-29

Ryanair 199.00 PLN
Szczecin - Oslo

2017-03-01

2017-10-01

Ryanair 199.00 PLN
Tanie loty z Gdańska do Norwegii
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Gdańska do Alesund

2017-03-01

2017-09-01

Ryanair 139.00 PLN
Loty z Gdańska do Kristiansand

2017-03-01

2017-09-30

Ryanair 99.00 PLN
Loty z Gdańska do Molde

2017-03-01

2017-09-01

Ryanair 99.00 PLN
Loty z Gdańska do Bergen

2017-03-01

2017-10-21

Ryanair 139.00 PLN
Loty z Gdańska do Haugesund

2017-03-01

2017-10-21

Ryanair 99.00 PLN
Loty z Gdańska do Oslo

2017-03-02

2017-09-30

Ryanair 79.00 PLN
Loty z Gdańska do Stavanger

2017-03-01

2017-10-14

Ryanair 99.00 PLN
Loty z Gdańska do Trondheim

2017-03-02

2017-09-30

Ryanair 109.00 PLN
Informacje o lotach Gdańsk - Oslo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-17 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Oslo (OSL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
DY 1053
2017-05-08 14:10 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 15:40 Oslo (OSL)
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Oslo (OSL)
Gdańsk (GDN)
Lot 1
Cena : 547
DY
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 30m / 1 przesiadka
2017-05-08 23:25 Gdańsk (GDN)
2017-05-09 09:55 Oslo (OSL)
1
SK 4800
2017-05-08 23:25 Gdańsk (GDN)
2017-05-09 01:10 Bergen (BGO)
SK
2
DY 607
2017-05-09 09:00 Bergen (BGO)
2017-05-09 09:55 Oslo (OSL)
DY
DY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Oslo (OSL)
Gdańsk (GDN)
Lot 2
Cena : 512
DY
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 50m / 1 przesiadka
2017-05-08 15:35 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 18:25 Oslo (OSL)
1
SK 760
2017-05-08 15:35 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 16:35 Kopenhaga (CPH)
SK
2
SK 460
2017-05-08 17:15 Kopenhaga (CPH)
2017-05-08 18:25 Oslo (OSL)
SK
SK
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Oslo (OSL)
Gdańsk (GDN)
Lot 3
Cena : 457
SK
Wylot
Całkowity czas podróży: 3h 15m / 1 przesiadka
2017-05-08 10:40 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 13:55 Oslo (OSL)
1
SK 756
2017-05-08 10:40 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 12:00 Kopenhaga (CPH)
SK
2
SK 1458
2017-05-08 12:50 Kopenhaga (CPH)
2017-05-08 13:55 Oslo (OSL)
SK
SK
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Oslo (OSL)
Gdańsk (GDN)
Lot 4
Cena : 457
SK
Wylot
Całkowity czas podróży: 4h 15m / 1 przesiadka
2017-05-08 07:10 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 11:25 Oslo (OSL)
1
SK 1758
2017-05-08 07:10 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 08:10 Kopenhaga (CPH)
SK
2
SK 1464
2017-05-08 10:15 Kopenhaga (CPH)
2017-05-08 11:25 Oslo (OSL)
SK
SK
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Oslo (OSL)
Gdańsk (GDN)
Lot 5
Cena : 457
SK
Wylot
Całkowity czas podróży: 15h 15m / 1 przesiadka
2017-05-08 23:25 Gdańsk (GDN)
2017-05-09 14:40 Oslo (OSL)
1
FR 2373
2017-05-08 23:25 Gdańsk (GDN)
2017-05-09 00:40 Londyn (STN)
FR
2
FR 1392
2017-05-09 11:45 Londyn (STN)
2017-05-09 14:40 Oslo (OSL)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Oslo (OSL)
Gdańsk (GDN)
Lot 6
Cena : 247
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka
2017-05-08 13:00 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 20:40 Oslo (OSL)
1
W6 1675
2017-05-08 13:00 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 14:15 Hamburg (HAM)
W6
2
4U 7198
2017-05-08 19:15 Hamburg (HAM)
2017-05-08 20:40 Oslo (OSL)
4U
4U
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Oslo (OSL)
Gdańsk (GDN)
Lot 7
Cena : 437
4U
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka
2017-05-08 14:55 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 21:15 Oslo (OSL)
1
W6 1765
2017-05-08 14:55 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 16:55 Ålesund (AES)
W6
2
DY 417
2017-05-08 20:20 Ålesund (AES)
2017-05-08 21:15 Oslo (OSL)
DY
DY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Oslo (OSL)
Gdańsk (GDN)
Lot 8
Cena : 441
DY
Wylot
Całkowity czas podróży: 9h 35m / 1 przesiadka
2017-05-08 10:15 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 19:50 Oslo (OSL)
1
W6 1749
2017-05-08 10:15 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 12:00 Haugesund (HAU)
W6
2
DY 191
2017-05-08 18:55 Haugesund (HAU)
2017-05-08 19:50 Oslo (OSL)
DY
DY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Oslo (OSL)
Gdańsk (GDN)
Lot 9
Cena : 267
DY
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 10m / 1 przesiadka
2017-05-08 10:15 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 17:25 Oslo (OSL)
1
W6 1749
2017-05-08 10:15 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 12:00 Haugesund (HAU)
W6
2
SK 315
2017-05-08 16:35 Haugesund (HAU)
2017-05-08 17:25 Oslo (OSL)
SK
SK
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Oslo (OSL)
Gdańsk (GDN)
Lot 10
Cena : 377

Komentarze

Loty z Gdańska do Oslo

Liczba ocen: 8

~ YOGI 2012-07-10

balem sie ze w tanich liniach standard lotów bedzie znacznie obniżony ale wcale nie jest źle , można smiało latać

~ KRYCHA 2012-11-19

BILETY NA TEJ TRASIE TO CHYBA JEDNE Z NAJTAŃSZYCH, A SAM LOT NIE ODBIEGA OD INNYCH W NICZYM

~ Xawi 2013-04-18

Pozytywne zaskoczenie, i w stosunku do ceny i do obsługi i jakości połaczenia

~ mariusz 2014-10-23

Bardzo niskie ceny, ciekawe tylko co zawiera bilet, mam nadzieję, że do niczego się nie dopłaca na lotnisku. Wiem że w cenie jest mały bagaż bezpłatnie, a za dodatkowy (akurat ja nie kupowałem) dopłaca się w zależności od daty lotu :D

~ KLARA 2015-12-22

OBECNIE LUDZIE SĄ BARDZIEJ ŚWIADOMI CO KUPUJĄ, CO ZAWIERA BILET I W JAKIEJ TARYFIE ZOSTAŁ KUPIONY. MNIE ZAWSZE DZIWIĄ PYTANIA TYPU: MAM NADZIEJĘ ŻE NIE KUPIŁEM MIEJSCA STOJĄCEGO. TO TAK Z PRZYMRUŻENIEM OKA. CZYTAJCIE CO KUPUJECIE, WSZYSTKO MA OPIS.

~ Iga 2016-08-23

Ponoć te połączenia mają zniknąć, lotniska narzuciły takie opłaty że liniom się to przestaje opłacać więc korzystajcie póki jeszcze można

~ Ewa88 2016-09-14

Nic nie zniknie, z Gdańska nadal będą loty do Oslo, to jakaś ściema.

~ Pipi 2016-12-09

Ja się nie wtrącam, ale skąd ludzie maja takie informacje? i jeszcze je umieszczają, chyba tylko po to żeby wywołać niepotrzebne zamieszanie. Żadnych oficjalnych informacji nie ma a tu już spekulacje jakieś.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo