Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Akceptujemy Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy szereg kart kredytowych, przelewy online, a także płatność przelewem tradycyjnym, w tym przelewy walutowe.

przelewy24_platnosci.png

visa.pngmk.pngae.pngjcb.pngfd.png

Bilety lotnicze Linie lotnicze Wizzair Gdańsk - Kristiansand
Loty z Gdańska do Kristiansand od 99.00 PLN
Wylot z:
Gdańsk, PolskaPL
Kierunek podróży:
Kristiansand, NorwegiaNO

Lotnisko wylotu:

Gdansk Rebiechowo (GDN)

Lotnisko przylotu:

Kjevik (KRS)

Termin objęty promocją:

2017-03-012017-09-30

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Gdańsk - Kristiansand, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Kjevik linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) .

Tanie loty z Gdańska do Kristiansand. Linie lotnicze Wizzair oferują bezpośrednie loty w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Wylot z Gdańska o godz 15:25, lądowanie w Kristiansand o godz 15:25. Loty powrotne z Norwegii o godz 15:55, lądowanie w Gdańsku o godz 17:20 (środy, niedziele). Bilety lotnicze tanich linii w promocyjnych cenach. Rezerwacja biletów lotniczych online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Tanie loty z Gdańska do Norwegii
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Gdańska do Alesund

2017-03-01

2017-09-01

Wizzair 139.00 PLN
Loty z Gdańska do Molde

2017-03-01

2017-09-01

Wizzair 99.00 PLN
Loty z Gdańska do Bergen

2017-03-01

2017-10-21

Wizzair 139.00 PLN
Loty z Gdańska do Haugesund

2017-03-01

2017-10-21

Wizzair 99.00 PLN
Loty z Gdańska do Oslo

2017-03-02

2017-09-30

Wizzair 79.00 PLN
Loty z Gdańska do Stavanger

2017-03-01

2017-10-14

Wizzair 99.00 PLN
Loty z Gdańska do Trondheim

2017-03-02

2017-09-30

Wizzair 109.00 PLN
Loty z Gdańska do Oslo

2017-03-02

2017-09-30

Wizzair 59.00 PLN
Informacje o lotach Gdańsk - Kristiansand. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-18 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Kristiansand (KRS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka
2017-05-10 15:35 Gdańsk (GDN)
2017-05-10 22:50 Kristiansand (KRS)
1
SK 760
2017-05-10 15:35 Gdańsk (GDN)
2017-05-10 16:35 Kopenhaga (CPH)
SK
2
WF 277
2017-05-10 21:45 Kopenhaga (CPH)
2017-05-10 22:50 Kristiansand (KRS)
WF
WF
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Kristiansand (KRS)
Gdańsk (GDN)
Lot 1
Cena : 1432
WF
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
W6 1769
2017-05-10 14:55 Gdańsk (GDN)
2017-05-10 16:25 Kristiansand (KRS)
WF
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Kristiansand (KRS)
Gdańsk (GDN)
Lot 2
Cena : 49
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka
2017-05-10 15:05 Gdańsk (GDN)
2017-05-10 23:00 Kristiansand (KRS)
1
SK 4790
2017-05-10 15:05 Gdańsk (GDN)
2017-05-10 16:35 Oslo (OSL)
SK
2
DY 280
2017-05-10 22:10 Oslo (OSL)
2017-05-10 23:00 Kristiansand (KRS)
DY
DY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Kristiansand (KRS)
Gdańsk (GDN)
Lot 3
Cena : 373
DY
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka
2017-05-10 15:05 Gdańsk (GDN)
2017-05-10 21:30 Kristiansand (KRS)
1
SK 4790
2017-05-10 15:05 Gdańsk (GDN)
2017-05-10 16:35 Oslo (OSL)
SK
2
SK 223
2017-05-10 20:45 Oslo (OSL)
2017-05-10 21:30 Kristiansand (KRS)
SK
SK
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Kristiansand (KRS)
Gdańsk (GDN)
Lot 4
Cena : 484
SK
Wylot
Całkowity czas podróży: 4h 0m / 1 przesiadka
2017-05-10 07:10 Gdańsk (GDN)
2017-05-10 11:10 Kristiansand (KRS)
1
SK 1758
2017-05-10 07:10 Gdańsk (GDN)
2017-05-10 08:10 Kopenhaga (CPH)
SK
2
WF 265
2017-05-10 10:05 Kopenhaga (CPH)
2017-05-10 11:10 Kristiansand (KRS)
WF
WF
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Kristiansand (KRS)
Gdańsk (GDN)
Lot 5
Cena : 741
WF
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 45m / 1 przesiadka
2017-05-10 15:35 Gdańsk (GDN)
2017-05-10 23:20 Kristiansand (KRS)
1
W6 1745
2017-05-10 15:35 Gdańsk (GDN)
2017-05-10 17:25 Bergen (BGO)
W6
2
WF 597
2017-05-10 22:30 Bergen (BGO)
2017-05-10 23:20 Kristiansand (KRS)
WF
WF
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Kristiansand (KRS)
Gdańsk (GDN)
Lot 6
Cena : 511

Komentarze

Loty z Gdańska do Kristiansand

Liczba ocen: 15

~ Igor 2013-05-09

Jak zwykle na kierunkach skandynawskich Wizzair jest najlepszy

~ Dana 2013-09-24

Najlepszy= najtańszy bo chyba o to tu głownie chodzi

~ Kasia 2014-10-22

Norweskie kierunki są bardzo popularne i jest ich dużo. Wiele osób lata do pracy a także jako wypad turystyczny jest to bardzo ciekawa kraina. Jak loty nie kosztują duzo warto kupić i pozwiedzać.

~ beatrycze 2015-02-03

79 złotych to łączna cena w dwie strony na 20 luty do 2 marca, to bardzo niska kwota, zastanawiam się, czy jest tu jakis haczyk, czy się czepaim.

~ Krzysztof 2015-04-09

Wyjątkowo nie ma tutaj żadnych pułapek. Kupowałem tu wielokrotnie bilety i nigdy nie miałem problemów z ich otrzymaniem. Rozumiem obawy osób które pierwszy raz kupują, zwłaszcza że wiele razy okazywało się, że nieuczciwi ludzie okradają innych z pieniędzy. Tu jest OK.

~ Antek 2015-10-29

Jak tu ufać komukolwiek skoro wokół ciągle jakaś afera, jak nie z końcem latania jakiejś linii, biura podróży padaja, jedni kradna kasę innych, porażka.

~ Iza 2015-12-15

Norwegia nie ma wysokich cen za przeloty, dużo bywa promocji, nie powinny Was już dziwić niskie ceny.

~ Krystian 2016-04-25

Długi weekend ma świetną taryfę 28.04-05.05.2016 - jest w bardzo niskiej cenie, brawo dla Wizzaira, większość lotów w tym terminie ma zawyżone kwoty, za to Kristiansand zachęca niskimi cenami.

~ Fifka 2016-04-29

Chyba nowe połączenie...jakiś czas temu potrzebowałęm się dostać do Norwegii w te rejony i nie widziałęm tych lotów Wizzaira, dobrze wiedzieć

~ Poli 2016-08-24

Nieznane miasteczko, ale im więcej połączeń tym większy wybór.

~ Mazepa 2016-08-30

Wakacje dobiegają końca, martwiliśmy się o ceny biletów, bo przeważnie wszyscy rzucają się na bilety - ale jest tanio. Wrócimy w dobrych cenach.

~ Sasanka 2016-10-13

Norwegia nigdy nie miała zbyt wysokich cen, ale zawsze znajdą się marudy które nakręcają się i sieją popłoch.

~ Klekot 2016-10-25

Hejterzy są wszędzie, wiadomo. Wizzair maja najniższe ceny do Norwegi.

~ Lucynka 2016-12-12

Nie martwię się co do cen, bo na naszym kierunku są znośne, a nawet niskie ceny za bilety. Czasami tylko zastanawiam się, że jak zamykają się niektóre kierunki może paść także nasz, a to nie było by wcale dobrym ruchem.

~ Wawa 2017-03-15

Coraz więcej lotów do Norwegii, widać że Wizzair powiększa z roku na rok siatkę miast.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo