Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-03 - 2018-03-29
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Gdańsk - Molde, Wylot lotnisko: Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Molde Apt. Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Gdańska do Molde (Norwegia). W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 z Gdańska do norweskiego Molde, międzynarodowego portu lotniczego oddalonego od centrum miasta około 6km, wylecimy 2 razy w tygodniu we wtorki i soboty. Wyloty z Gdańska o godz 14:25, lądowanie w Molde o godz 16:30. Loty powrotne z Molde do Gdańska dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty o godz 16:30-18:25. Już teraz możesz rezerwować tani bilet lotniczy 7 dni w tygodniu online lub pod numerami infolinii.

Tanie Loty z Gdańska do Norwegii

Informacje o lotach Gdańsk - Molde. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-10 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Molde (MOL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-11-21 13:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-21 14:40 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • SK

    1. SK 4790

    2017-11-21 13:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-21 14:40 Oslo (OSL)

Podróż do Oslo

2017-11-28 11:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-28 13:30 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio

  • SK

    1. SK 4789

    2017-11-28 11:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-28 12:30 Oslo (OSL)

Cena 415 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-11-21 14:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-21 16:30 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1763

    2017-11-21 14:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-21 16:30 Molde (MOL)

Podróż do Molde

2017-11-28 17:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-28 19:55 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1764

    2017-11-28 17:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-28 18:55 Molde (MOL)

Cena 104 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-11-21 14:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-21 16:30 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1763

    2017-11-21 14:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-21 16:30 Molde (MOL)

Podróż do Molde

2017-11-28 09:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-28 13:30 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 4519

    2017-11-28 09:25 Oslo (OSL) 2017-11-28 10:15 Molde (MOL)

  • SK

    1. SK 4789

    2017-11-28 11:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-28 12:30 Oslo (OSL)

Cena 845 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-11-21 14:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-21 16:30 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1763

    2017-11-21 14:25 Gdańsk (GDN) 2017-11-21 16:30 Molde (MOL)

Podróż do Molde

2017-11-28 06:50 Gdańsk (GDN) 2017-11-28 13:30 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży: 5h 40m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 4515

    2017-11-28 06:50 Oslo (OSL) 2017-11-28 07:45 Molde (MOL)

  • SK

    1. SK 4789

    2017-11-28 11:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-28 12:30 Oslo (OSL)

Cena 430 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-11-21 13:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-21 22:10 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 4790

    2017-11-21 13:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-21 14:40 Oslo (OSL)

  • DY

    1. DY 436

    2017-11-21 21:10 Oslo (OSL) 2017-11-21 22:10 Molde (MOL)

Podróż do Molde

2017-11-28 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-11-28 13:30 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży: 5h 30m / 1 przesiadka

  • DY

    1. DY 421

    2017-11-28 07:00 Oslo (OSL) 2017-11-28 07:55 Molde (MOL)

  • SK

    1. SK 4789

    2017-11-28 11:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-28 12:30 Oslo (OSL)

Cena 1146 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2017-11-21 13:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-21 22:10 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 4790

    2017-11-21 13:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-21 14:40 Oslo (OSL)

  • DY

    1. DY 436

    2017-11-21 21:10 Oslo (OSL) 2017-11-21 22:10 Molde (MOL)

Podróż do Molde

2017-11-28 06:50 Gdańsk (GDN) 2017-11-28 13:30 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży: 5h 40m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 4515

    2017-11-28 06:50 Oslo (OSL) 2017-11-28 07:45 Molde (MOL)

  • SK

    1. SK 4789

    2017-11-28 11:05 Gdańsk (GDN) 2017-11-28 12:30 Oslo (OSL)

Cena 1235 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

11 opinie

Dodaj komentarz

  • 16-05-2017

    ALE MI TO NOWOŚĆ ŻE NAJTAŃSZE CENY OMIJAJĄ SEZON. BRAWO TY.

  • 25-01-2017

    To już potwierdzone że najtaniej poza sezonem.

  • 03-01-2017

    Dlatego ja nie wylatuje nigdzie w tym okresie, zawsze w terminach z dala od dat imprezowych, świątecznych i okolicznościowych.

  • 27-12-2016

    FAKTYCZNIE ŚWIĘTA MIELIŚMY BARDZO ŁADNE, BIAŁE I KRÓTKIE. DLA NIEKTÓRYCH FAKTYCZNIE PRZYLOT BYŁBY NIEOPŁACALNY.

  • 21-11-2016

    W Polsce wracają jesienne ciepłe dni, wracajcie do kraju na upalne święta. Pogoda nie jest az tak ważna jeśli spędza sie czas w dobrym towarzystwie.

  • 04-11-2016

    Ale pogoda w Norwegii gorzej się prezentuje. Miałem nadzieję uciec z Polski przed mrozami, ale w Molde cieplej nie jest :/ Pozdrawiam Polskę.

  • 06-10-2016

    Ceny do Molde najlepiej sie prezentują w listopadzie, 48 zł w jedna strone to wielka promocja !

  • 21-09-2016

    W Norwegii jest zimno - a ja wole kierunki ciepłe.

  • 09-09-2016

    Wydaję się ze Molde nie jest zbyt popularnym połączeniem ale trochę ludzi lata na tej trasie i wcale się nie dziwię bo warto , szczególnie jeśli się uda kupić taniej bilety

  • 11-07-2016

    A czy taki kierunek jak Molde to ciekawy pomysł na wakacje? Czy raczej sieje nudą? Kto miał okazję zwiedzić miasto i okolice?

  • 06-02-2015

    KOLEJNY NOWY KIERUNEK, PRZYNAJMNIEJ JA SIĘ NIE ZAŁAPAŁAM NA NIEGO, CHYBA ŻE NIE ZAUWAŻYŁAM, DOBRE MA POŁOŻENIE POMIĘDZY TRONDHEIM A OSLO.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena