Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2018

Powrót

Luty 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-02-01 - 2018-09-25
Promocja aktualna: do 2018-02-28

Lot na trasie Gdańsk - Tromso, Wylot lotnisko: Rębiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Langnes Linie lotnicze Wizzair.

Położone nad morzem w otoczeniu surowych gór miasto Tromso, nazywane bramą do Arktyki, usytuowane zaledwie 350km na północ od koła polarnego, to największe miasto w Północnej Norwegi. Stanowi doskonały punkt obserwacji zorzy polarnej. Przyciąga turystów z całego świata. Miasto posiada międzynarodowy port lotniczy Tromso (TOS), największy na północy Norwegii, który znajduje się na zachodniej stronie wyspy, około 3km na zachód od centrum w regionie Troms. Lotnisko posiada 1 Terminal pasażerski.

Bezpośrednie loty z Gdańska do Tromso (TOS) udostępniają węgierskie, tanie linie lotnicze Wizzair. Loty w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 startują od 16 grudnia dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wyloty z Gdańska o godz 18:55, planowane lądowanie w Tromso o godz 22:15. Powrotne połączenia z norweskiego Tromso do Gdańska także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty) w godzinach wieczornych o 22:15-00:55. Już dzisiaj zarezerwuj tanie loty z Gdańska do Tromso online lub za pośrednictwem infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Tanie Loty z Gdańska do Norwegii

Informacje o lotach Gdańsk - Tromso. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-02-08 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Tromso (TOS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2018-04-07 15:15 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 18:05 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1771

    2018-04-07 15:15 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 18:05 Tromsø (TOS)

Podróż do Tromsø

2018-04-14 18:35 Gdańsk (GDN) 2018-04-14 22:15 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1772

    2018-04-14 18:35 Gdańsk (GDN) 2018-04-14 21:15 Tromsø (TOS)

Cena 639 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2018-04-07 07:10 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 13:40 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1745

    2018-04-07 07:10 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 09:00 Bergen (BGO)

  • WF

    1. WF 624

    2018-04-07 11:20 Bergen (BGO) 2018-04-07 13:40 Tromsø (TOS)

Podróż do Tromsø

2018-04-14 18:35 Gdańsk (GDN) 2018-04-14 22:15 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1772

    2018-04-14 18:35 Gdańsk (GDN) 2018-04-14 21:15 Tromsø (TOS)

Cena 943 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2018-04-07 15:15 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 18:05 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1771

    2018-04-07 15:15 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 18:05 Tromsø (TOS)

Podróż do Tromsø

2018-04-14 22:25 Gdańsk (GDN) 2018-04-15 12:30 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży: 13h 5m / 1 przesiadka

  • DY

    1. DY 381

    2018-04-14 22:25 Oslo (OSL) 2018-04-15 00:20 Tromsø (TOS)

  • SK

    1. SK 4789

    2018-04-15 10:05 Gdańsk (GDN) 2018-04-15 11:30 Oslo (OSL)

Cena 976 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2018-04-07 07:10 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 13:40 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1745

    2018-04-07 07:10 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 09:00 Bergen (BGO)

  • WF

    1. WF 624

    2018-04-07 11:20 Bergen (BGO) 2018-04-07 13:40 Tromsø (TOS)

Podróż do Tromsø

2018-04-14 22:25 Gdańsk (GDN) 2018-04-15 12:30 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży: 13h 5m / 1 przesiadka

  • DY

    1. DY 381

    2018-04-14 22:25 Oslo (OSL) 2018-04-15 00:20 Tromsø (TOS)

  • SK

    1. SK 4789

    2018-04-15 10:05 Gdańsk (GDN) 2018-04-15 11:30 Oslo (OSL)

Cena 1277 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2018-04-07 07:10 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 13:40 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1745

    2018-04-07 07:10 Gdańsk (GDN) 2018-04-07 09:00 Bergen (BGO)

  • WF

    1. WF 624

    2018-04-07 11:20 Bergen (BGO) 2018-04-07 13:40 Tromsø (TOS)

Podróż do Tromsø

2018-04-14 14:45 Gdańsk (GDN) 2018-04-15 17:55 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży: 26h 10m / 1 przesiadka

  • WF

    1. WF 625

    2018-04-14 14:45 Bergen (BGO) 2018-04-14 17:10 Tromsø (TOS)

  • W6

    1. W6 1746

    2018-04-15 15:10 Gdańsk (GDN) 2018-04-15 16:55 Bergen (BGO)

Cena 1519 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 03-01-2018

    Moim zdaniem Norwegia nie tylko jest miejscem na oglądanie Zorzy, to także piękne państwo do zwiedzania.

  • 14-12-2017

    To nazywa się dobry news. Do Tromso chętnie wybierzemy się na obserwację zorzy polarnej.

  • 22-11-2017

    Nazywana "kapryśną Panią" - zorza polarna - zjawisko świetne, które najlepiej oglądać w miesiącu styczniu właśnie staje się na wyciągniecie ręki, bowiem loty do Tromso bardzo to ułatwią. Kto marzył o tym żeby ją zobaczyć ma właśnie prezent. W dodatku tanie bezpośrednie loty zapewnia Wizzair.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena