Wylot

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
Styczeń
Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
Styczeń
Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-11-14 - 2023-03-30
Promocja aktualna: do 2022-11-30

Lot na trasie Kraków - Tromso, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Langnes Linie lotnicze Wizzair .

Tromso to największe miasto północnej Norwegii, zarazem siódme pod względem wielkości miasto w kraju. Położone na wyspie Tromsoyo, w odległości 350 km od koło polarnego. Bezpośrednie loty z Krakowa do Tromso oferują tanie linie Wizzair. Połączenia w sezonie letnim od 30 marca 2021 odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Wyloty z Krakowa realizowane są o godz 06:10, planowane lądowanie w Tromso o godz 09:30. Loty powrotne z Tromso do Krakowa także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 10:00-13:25. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjnych lotów z Krakowa do Norwegii online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Tromso

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Kraków do Tromso obecnie mają 536 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Tromso:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Kraków - Tromso rezerwowano:
średnio 110 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
149.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
1109.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
1109.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
1109.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Tromso:
Kraków (KRK) -> Oslo (TRF) -> Tromsø (TOS)
Kraków (KRK) -> Bergen (BGO) -> Tromsø (TOS)
Kraków (KRK) -> Oslo (OSL) -> Tromsø (TOS)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Tromso - Kraków:
Tromsø (TOS) -> Gdańsk (GDN) -> Warszawa (WAW) -> Kraków (KRK)
Tromsø (TOS) -> Londyn (LTN) -> Kraków (KRK)
Tromsø (TOS) -> Oslo (OSL) -> Kraków (KRK)
Wysoki sezon przypada na Luty (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Marzec (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Tromso z Gdańska (149.00zł)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Tromso

Tanie Loty z Krakowa do Norwegii

Oferty lotów z Kraków - Tromso. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-28 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Tromso (TOS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2023-01-09 19:20 Kraków (KRK) 2023-01-10 10:00 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 14h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6216

    2023-01-09 19:20 Kraków (KRK) 2023-01-09 21:25 Oslo (TRF)

  • SK

    SK4406

    2023-01-10 08:05 Oslo (OSL) 2023-01-10 10:00 Tromsø (TOS)

Podróż do Tromsø

2023-01-12 21:10 Kraków (KRK) 2023-01-13 09:10 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 11h 0m / 2 przesiadki

  • W6

    W61772

    2023-01-12 21:10 Tromsø (TOS) 2023-01-12 23:55 Gdańsk (GDN)

  • LO

    LO3828

    2023-01-13 05:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-13 06:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3903

    2023-01-13 07:15 Warszawa (WAW) 2023-01-13 08:10 Kraków (KRK)

Cena 884 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Kraków

2023-01-09 19:20 Kraków (KRK) 2023-01-10 10:00 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 14h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6216

    2023-01-09 19:20 Kraków (KRK) 2023-01-09 21:25 Oslo (TRF)

  • SK

    SK4406

    2023-01-10 08:05 Oslo (OSL) 2023-01-10 10:00 Tromsø (TOS)

Podróż do Tromsø

2023-01-11 12:55 Kraków (KRK) 2023-01-12 00:25 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 1 przesiadka

  • W9

    W94480

    2023-01-11 12:55 Tromsø (TOS) 2023-01-11 15:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W65004

    2023-01-11 20:00 Londyn (LTN) 2023-01-11 23:25 Kraków (KRK)

Cena 947 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Kraków

2023-01-09 19:20 Kraków (KRK) 2023-01-10 10:00 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 14h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6216

    2023-01-09 19:20 Kraków (KRK) 2023-01-09 21:25 Oslo (TRF)

  • SK

    SK4406

    2023-01-10 08:05 Oslo (OSL) 2023-01-10 10:00 Tromsø (TOS)

Podróż do Tromsø

2023-01-11 17:25 Kraków (KRK) 2023-01-12 00:55 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 6h 30m / 1 przesiadka

  • DY

    DY397

    2023-01-11 17:25 Tromsø (TOS) 2023-01-11 19:25 Oslo (OSL)

  • W6

    W65034

    2023-01-11 21:40 Oslo (OSL) 2023-01-11 23:55 Kraków (KRK)

Cena 987 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2023-01-04 18:30 Kraków (KRK) 2023-01-05 10:00 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 15h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8508

    2023-01-04 18:30 Kraków (KRK) 2023-01-04 20:35 Oslo (TRF)

  • SK

    SK4406

    2023-01-05 08:05 Oslo (OSL) 2023-01-05 10:00 Tromsø (TOS)

Podróż do Tromsø

2023-01-11 17:25 Kraków (KRK) 2023-01-12 00:55 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 6h 30m / 1 przesiadka

  • DY

    DY397

    2023-01-11 17:25 Tromsø (TOS) 2023-01-11 19:25 Oslo (OSL)

  • W6

    W65034

    2023-01-11 21:40 Oslo (OSL) 2023-01-11 23:55 Kraków (KRK)

Cena 1044 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2023-01-08 05:55 Kraków (KRK) 2023-01-08 12:55 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 7h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    W65041

    2023-01-08 05:55 Kraków (KRK) 2023-01-08 08:35 Bergen (BGO)

  • WF

    WF624

    2023-01-08 10:55 Bergen (BGO) 2023-01-08 12:55 Tromsø (TOS)

Podróż do Tromsø

2023-01-12 21:10 Kraków (KRK) 2023-01-13 09:10 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 11h 0m / 2 przesiadki

  • W6

    W61772

    2023-01-12 21:10 Tromsø (TOS) 2023-01-12 23:55 Gdańsk (GDN)

  • LO

    LO3828

    2023-01-13 05:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-13 06:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3903

    2023-01-13 07:15 Warszawa (WAW) 2023-01-13 08:10 Kraków (KRK)

Cena 1050 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2023-01-08 05:55 Kraków (KRK) 2023-01-08 12:55 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 7h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    W65041

    2023-01-08 05:55 Kraków (KRK) 2023-01-08 08:35 Bergen (BGO)

  • WF

    WF624

    2023-01-08 10:55 Bergen (BGO) 2023-01-08 12:55 Tromsø (TOS)

Podróż do Tromsø

2023-01-11 12:55 Kraków (KRK) 2023-01-12 00:25 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 1 przesiadka

  • W9

    W94480

    2023-01-11 12:55 Tromsø (TOS) 2023-01-11 15:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W65004

    2023-01-11 20:00 Londyn (LTN) 2023-01-11 23:25 Kraków (KRK)

Cena 1113 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2023-01-09 19:20 Kraków (KRK) 2023-01-10 10:00 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 14h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6216

    2023-01-09 19:20 Kraków (KRK) 2023-01-09 21:25 Oslo (TRF)

  • SK

    SK4406

    2023-01-10 08:05 Oslo (OSL) 2023-01-10 10:00 Tromsø (TOS)

Podróż do Tromsø

2023-01-16 17:10 Kraków (KRK) 2023-01-17 00:30 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 6h 20m / 1 przesiadka

  • WF

    WF627

    2023-01-16 17:10 Tromsø (TOS) 2023-01-16 19:15 Bergen (BGO)

  • W6

    W65042

    2023-01-16 21:10 Bergen (BGO) 2023-01-16 23:30 Kraków (KRK)

Cena 1116 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2023-01-09 06:15 Kraków (KRK) 2023-01-09 15:05 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 8h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    W65033

    2023-01-09 06:15 Kraków (KRK) 2023-01-09 08:45 Oslo (OSL)

  • SK

    SK4418

    2023-01-09 13:10 Oslo (OSL) 2023-01-09 15:05 Tromsø (TOS)

Podróż do Tromsø

2023-01-12 21:10 Kraków (KRK) 2023-01-13 09:10 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 11h 0m / 2 przesiadki

  • W6

    W61772

    2023-01-12 21:10 Tromsø (TOS) 2023-01-12 23:55 Gdańsk (GDN)

  • LO

    LO3828

    2023-01-13 05:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-13 06:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3903

    2023-01-13 07:15 Warszawa (WAW) 2023-01-13 08:10 Kraków (KRK)

Cena 1144 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2023-01-08 05:55 Kraków (KRK) 2023-01-08 12:55 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 7h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    W65041

    2023-01-08 05:55 Kraków (KRK) 2023-01-08 08:35 Bergen (BGO)

  • WF

    WF624

    2023-01-08 10:55 Bergen (BGO) 2023-01-08 12:55 Tromsø (TOS)

Podróż do Tromsø

2023-01-11 17:25 Kraków (KRK) 2023-01-12 00:55 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 6h 30m / 1 przesiadka

  • DY

    DY397

    2023-01-11 17:25 Tromsø (TOS) 2023-01-11 19:25 Oslo (OSL)

  • W6

    W65034

    2023-01-11 21:40 Oslo (OSL) 2023-01-11 23:55 Kraków (KRK)

Cena 1153 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2023-01-09 19:20 Kraków (KRK) 2023-01-10 10:00 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 14h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6216

    2023-01-09 19:20 Kraków (KRK) 2023-01-09 21:25 Oslo (TRF)

  • SK

    SK4406

    2023-01-10 08:05 Oslo (OSL) 2023-01-10 10:00 Tromsø (TOS)

Podróż do Tromsø

2023-01-13 17:10 Kraków (KRK) 2023-01-14 00:30 Tromsø (TOS)
Całkowity czas podróży : 6h 20m / 1 przesiadka

  • WF

    WF627

    2023-01-13 17:10 Tromsø (TOS) 2023-01-13 19:15 Bergen (BGO)

  • W6

    W65042

    2023-01-13 21:10 Bergen (BGO) 2023-01-13 23:30 Kraków (KRK)

Cena 1164 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 19-11-2019

    Najtańsze ceny na wrzesień 20 do Tromso oscylują w okolicach 500 złotych w dwie strony. Czy to dobra cena i czy jak kupimy teraz bilety linie nie doliczą dodatkowej kwoty za np opłaty paliwowe? Słyszałam że zmieniają się corocznie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena