Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-04 - 2017-10-29
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Kraków - Bergen, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Bergen Flesland Linie lotnicze Norwegian. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Bergen liniami Norwegian. Tanie bilety lotnicze do Skandynawii w sezonie letnim 2017 z Krakowa oferują loty trzy razy w tygodniu we wtorki i czwartki w godzinach 13:00-15:20 i w niedziele w godzinach 10:45-13:05. Bezpośredni lot z Krakowa do Bergen trwa 02h20min. Połączenia powrotne z Bergen do Krakowa także 3 razy w tygodniu, wyloty z Bergen do Krakowa we wtorki i czwartki o godz 10:10-12:30 oraz w niedziele o godz 07:55-10:15. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów do Bergen online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Bergen

Tanie Loty z Krakowa do Norwegii

Informacje o lotach Kraków - Bergen. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-27 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Bergen (BGO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-05-28 11:45 Kraków (KRK) 2017-05-28 14:05 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • DY

    1. DY 1029

    2017-05-28 11:45 Kraków (KRK) 2017-05-28 14:05 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-06-04 08:55 Kraków (KRK) 2017-06-04 12:15 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • DY

    1. DY 1028

    2017-06-04 08:55 Kraków (KRK) 2017-06-04 11:15 Bergen (BGO)

Cena 1236 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-05-28 11:45 Kraków (KRK) 2017-05-28 14:05 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • DY

    1. DY 1029

    2017-05-28 11:45 Kraków (KRK) 2017-05-28 14:05 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-06-04 18:40 Kraków (KRK) 2017-06-04 23:20 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / 1 przesiadka

  • DY

    1. DY 635

    2017-06-04 18:40 Oslo (OSL) 2017-06-04 19:35 Bergen (BGO)

  • DY

    1. DY 1040

    2017-06-04 20:15 Kraków (KRK) 2017-06-04 22:20 Oslo (OSL)

Cena 1549 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-05-28 11:45 Kraków (KRK) 2017-05-28 14:05 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • DY

    1. DY 1029

    2017-05-28 11:45 Kraków (KRK) 2017-05-28 14:05 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-06-04 11:00 Kraków (KRK) 2017-06-04 16:35 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 2865

    2017-06-04 11:00 Kopenhaga (CPH) 2017-06-04 12:20 Bergen (BGO)

  • D8

    1. D8 3560

    2017-06-04 14:05 Kraków (KRK) 2017-06-04 15:35 Kopenhaga (CPH)

Cena 1540 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-05-28 11:45 Kraków (KRK) 2017-05-28 14:05 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • DY

    1. DY 1029

    2017-05-28 11:45 Kraków (KRK) 2017-05-28 14:05 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-06-04 18:00 Kraków (KRK) 2017-06-04 23:40 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 4h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1746

    2017-06-04 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-06-04 19:45 Bergen (BGO)

  • LO

    1. LO 3501

    2017-06-04 21:20 Kraków (KRK) 2017-06-04 22:40 Gdańsk (GDN)

Cena 1263 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-05-28 11:45 Kraków (KRK) 2017-05-28 14:05 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • DY

    1. DY 1029

    2017-05-28 11:45 Kraków (KRK) 2017-05-28 14:05 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-06-04 13:35 Kraków (KRK) 2017-06-04 18:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 4h 20m / 1 przesiadka

  • WF

    1. WF 411

    2017-06-04 13:35 Sandefjord (TRF) 2017-06-04 14:25 Bergen (BGO)

  • FR

    1. FR 8507

    2017-06-04 15:55 Kraków (KRK) 2017-06-04 17:55 Sandefjord (TRF)

Cena 1456 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-05-28 13:35 Kraków (KRK) 2017-05-28 18:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 4h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8508

    2017-05-28 13:35 Kraków (KRK) 2017-05-28 15:30 Sandefjord (TRF)

  • WF

    1. WF 418

    2017-05-28 17:30 Sandefjord (TRF) 2017-05-28 18:25 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-06-04 08:55 Kraków (KRK) 2017-06-04 12:15 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • DY

    1. DY 1028

    2017-06-04 08:55 Kraków (KRK) 2017-06-04 11:15 Bergen (BGO)

Cena 1276 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2017-05-28 13:35 Kraków (KRK) 2017-05-28 18:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 4h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8508

    2017-05-28 13:35 Kraków (KRK) 2017-05-28 15:30 Sandefjord (TRF)

  • WF

    1. WF 418

    2017-05-28 17:30 Sandefjord (TRF) 2017-05-28 18:25 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-06-04 11:00 Kraków (KRK) 2017-06-04 16:35 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 2865

    2017-06-04 11:00 Kopenhaga (CPH) 2017-06-04 12:20 Bergen (BGO)

  • D8

    1. D8 3560

    2017-06-04 14:05 Kraków (KRK) 2017-06-04 15:35 Kopenhaga (CPH)

Cena 1580 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2017-05-28 13:35 Kraków (KRK) 2017-05-28 18:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 4h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8508

    2017-05-28 13:35 Kraków (KRK) 2017-05-28 15:30 Sandefjord (TRF)

  • WF

    1. WF 418

    2017-05-28 17:30 Sandefjord (TRF) 2017-05-28 18:25 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-06-04 18:00 Kraków (KRK) 2017-06-04 23:40 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 4h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1746

    2017-06-04 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-06-04 19:45 Bergen (BGO)

  • LO

    1. LO 3501

    2017-06-04 21:20 Kraków (KRK) 2017-06-04 22:40 Gdańsk (GDN)

Cena 1303 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2017-05-28 13:35 Kraków (KRK) 2017-05-28 18:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 4h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8508

    2017-05-28 13:35 Kraków (KRK) 2017-05-28 15:30 Sandefjord (TRF)

  • WF

    1. WF 418

    2017-05-28 17:30 Sandefjord (TRF) 2017-05-28 18:25 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-06-04 13:35 Kraków (KRK) 2017-06-04 18:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 4h 20m / 1 przesiadka

  • WF

    1. WF 411

    2017-06-04 13:35 Sandefjord (TRF) 2017-06-04 14:25 Bergen (BGO)

  • FR

    1. FR 8507

    2017-06-04 15:55 Kraków (KRK) 2017-06-04 17:55 Sandefjord (TRF)

Cena 1496 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2017-05-28 13:35 Kraków (KRK) 2017-05-29 15:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 26h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8508

    2017-05-28 13:35 Kraków (KRK) 2017-05-28 15:30 Sandefjord (TRF)

  • WF

    1. WF 414

    2017-05-29 14:50 Sandefjord (TRF) 2017-05-29 15:45 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-06-04 21:00 Kraków (KRK) 2017-06-05 13:15 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 15h 15m / 1 przesiadka

  • WF

    1. WF 425

    2017-06-04 21:00 Sandefjord (TRF) 2017-06-04 21:50 Bergen (BGO)

  • FR

    1. FR 8507

    2017-06-05 10:15 Kraków (KRK) 2017-06-05 12:15 Sandefjord (TRF)

Cena 1404 zł

Komentarze
i oceny

Loty z Krakowa do Bergen

4,5 / 5

12 opinie

Dodaj komentarz

  • 10-02-2016

    Bardzo miło że ciągle się rozwijacie, najlepsza opcja w zakładce promocje - szybko znalazłam to czego szukałam w różnych terminach - system sam podpowiada najtańsze opcje.

  • 09-12-2015

    BARDZO KOLOROWE SIĘ ZROBIŁO W INFOLOTACH, ALE JAK NAJBARDZIEJ POZYTYWNIE, TRZEBA IŚC Z DUCHEM CZASU, A NIE JAK NA NIEKTÓRYCH SERWISACH JAK POWSTAŁY W ROKU 2000 TAK POZOSTAŁY W SWOJEJ SZACIE DO DZIŚ. ZERO ROZWOJU.

  • 30-10-2015

    Co to za szaleństwa w internecie, zmiana grafiki, pięknie i nowocześnie wszędzie. Tylko czy wszyscy nadążą za takimi zmianami? Brawa dla grafika, piękny serwis odświeżony .

  • 05-10-2015

    Bardzo dobre ceny od 185 PLN tylko kupować. Norwegian lata bezpośrednio i wprowadza duzo niskich cen, jest to ceniony przewoźnik.

  • 28-07-2015

    NORWEGIAN WPROWADZIŁ CENY PROMOCYJNE. ŚPIESZCIE SIE JEŚLI CHCECIE ZAŁAPAĆ SIĘ NA TANIE BILETY. JA JUZ KUPIŁEM BEZPOŚREDNIO DO KRAKOWA NA WRZESIEŃ.

  • 22-04-2015

    Kupiłem bilet na jutro, koszt prawie 1000 złotych, pamiętajcie że nie warto zostawiać sobie na ostatnią chwilę kupna bo to się wogole nie opłaca, co mnie zaskoczyło pozytywnie to jedynie koszt drugiego bagażu 20kg, za 73 zł więc lepiej kupic 2 bagaże główne niż słono zapłacic za nadbagaż, każdy kilogram linia kasuje za 44 zł.

  • 13-01-2015

    Dobrze wiedzieć, właśnie czytam o lotach do Bergen co i jak bo nigdy jeszcze nie leciałam i nie wiem jak zabrać sie do zakupu biletów. Słyszałam że bilet od razu dostaje się na maila.

  • 09-07-2013

    Latam Norwegianem tylko we wtorki albo soboty, gdyż loty są bezpośrednie, pozostałe dni z przesiadką niestety, a ja nie lubię zmieniać samolotu, jeśli nie muszę. Polecam bezpośrednie loty z Krakowa do Bergen.

  • 11-04-2013

    Te linie moim zdaniem są o niebo lepsze niz inne tzw Tanie linie, szkoda że maja tak mało połaczen z Polski

  • 01-03-2013

    Jeśli ktoś potrzebuje dostać się do Bergam to to połączenie jest naprawde warte polecenia

  • 26-02-2013

    Może zasady proste ale ceny trzeba przyznać do najniższych nie należą, szkoda bo myśle ze mieli by znacznie więcej klientów, a linie faktycznie bardzo fajne

  • 22-10-2012

    Jasne zasady, sensowne ceny, miło i szybko.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena