Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Sierpień 2017

Powrót

Sierpień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-08-01 - 2018-04-04
Promocja aktualna: do 2017-08-31

Lot na trasie Gdańsk - Bergen, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Bergen Flesland Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Wtorek, Środa, Czwartek, Sobota) od 2017-10-29(Niedziela, Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek).

Tanie loty z Gdańska do Bergen. Tani węgierski przewoźnik Wizzair w sezonie jesienno – zimowym 2016 / 2017 oferuje promocyjne loty z Gdańska do Bergen 5 razy w tygodniu. Wyloty z Gdańska w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i w niedziele o godz 14:05, w Bergen lądowanie o godz 16:00. Loty powrotne na trasie Bergen-Gdańsk także w poniedziałki, środy, piątki i niedziele w godzinach 21:50 0 23:35 oraz w czwartek w godzinach 16:30 – 18:15. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna pod numerami infolinii.

Pozostałe tanie loty do Bergen

Tanie Loty z Gdańska do Norwegii

Informacje o lotach Gdańsk - Bergen. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-08-03 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Bergen (BGO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-09-27 15:35 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 17:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1745

    2017-09-27 15:35 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 17:25 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-10-04 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-04 20:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1746

    2017-10-04 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-04 19:45 Bergen (BGO)

Cena 212 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-09-27 10:25 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 13:30 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 756

    2017-09-27 10:25 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 11:25 København (CPH)

  • SK

    1. SK 2864

    2017-09-27 12:10 København (CPH) 2017-09-27 13:30 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-10-04 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-04 20:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1746

    2017-10-04 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-04 19:45 Bergen (BGO)

Cena 451 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-09-27 07:10 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 10:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 3h 15m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1758

    2017-09-27 07:10 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 08:10 København (CPH)

  • SK

    1. SK 2862

    2017-09-27 09:05 København (CPH) 2017-09-27 10:25 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-10-04 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-04 20:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1746

    2017-10-04 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-04 19:45 Bergen (BGO)

Cena 451 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-09-27 15:35 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 17:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1745

    2017-09-27 15:35 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 17:25 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-10-04 07:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-04 10:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 2861

    2017-10-04 07:00 København (CPH) 2017-10-04 08:20 Bergen (BGO)

  • SK

    1. SK 755

    2017-10-04 09:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-04 09:55 København (CPH)

Cena 401 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-09-27 15:35 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 17:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1745

    2017-09-27 15:35 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 17:25 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-10-04 11:25 Gdańsk (GDN) 2017-10-04 15:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 3h 0m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 260

    2017-10-04 11:25 Oslo (OSL) 2017-10-04 12:15 Bergen (BGO)

  • SK

    1. SK 4789

    2017-10-04 13:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-04 14:25 Oslo (OSL)

Cena 467 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2017-09-27 15:35 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 17:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1745

    2017-09-27 15:35 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 17:25 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-10-04 14:05 Gdańsk (GDN) 2017-10-04 20:05 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 5h 0m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 2875

    2017-10-04 14:05 København (CPH) 2017-10-04 15:25 Bergen (BGO)

  • SK

    1. SK 757

    2017-10-04 18:10 Gdańsk (GDN) 2017-10-04 19:05 København (CPH)

Cena 523 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2017-09-27 15:35 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 17:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1745

    2017-09-27 15:35 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 17:25 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-10-04 19:10 Gdańsk (GDN) 2017-10-05 01:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 2869

    2017-10-04 19:10 København (CPH) 2017-10-04 20:30 Bergen (BGO)

  • SK

    1. SK 753

    2017-10-05 00:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-05 00:55 København (CPH)

Cena 401 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2017-09-27 20:20 Gdańsk (GDN) 2017-09-28 13:10 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 16h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1765

    2017-09-27 20:20 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 22:20 Alesund (AES)

  • SK

    1. SK 4147

    2017-09-28 12:30 Alesund (AES) 2017-09-28 13:10 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-10-04 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-04 20:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1746

    2017-10-04 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-04 19:45 Bergen (BGO)

Cena 524 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2017-09-27 15:35 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 17:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1745

    2017-09-27 15:35 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 17:25 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-10-04 23:05 Gdańsk (GDN) 2017-10-05 11:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 11h 20m / 1 przesiadka

  • WF

    1. WF 429

    2017-10-04 23:05 Oslo (TRF) 2017-10-04 23:55 Bergen (BGO)

  • W6

    1. W6 1744

    2017-10-05 09:05 Gdańsk (GDN) 2017-10-05 10:25 Oslo (TRF)

Cena 499 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2017-09-27 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 16:10 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1747

    2017-09-27 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-09-27 13:15 Stavanger (SVG)

  • DY

    1. DY 127

    2017-09-27 15:30 Stavanger (SVG) 2017-09-27 16:10 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2017-10-04 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-04 20:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1746

    2017-10-04 18:00 Gdańsk (GDN) 2017-10-04 19:45 Bergen (BGO)

Cena 431 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

11 opinie

Dodaj komentarz

  • 14-09-2016

    Przecież nie cały rok jest tam zimno, lato wiosna jest ok , za ro zimny prawdziwe - takie jak lubie, mieszkam juz tam długo do Polski latam regularnie i póki co nie zamierzam tego zmieniac

  • 09-06-2016

    Norwegia może i piękna jest ale to zimna kraina, zdecydowanie wolę cieplejsze klimaty, włoskie, hiszpańskie, czy francuskie. Ale co kto lubi. Wizzair ma wiele mozliwości lotów. Dla każdego cos się znajdzie.

  • 26-01-2016

    Fiordy to "piękna sprawa" każdemu polecam tak piękne widoki. ogólnie Norwegia to piękny kraj pod względem widokowym i dziewiczym.

  • 19-08-2015

    Widziałam fajna wycieczkę, między innymi przez Bergen, na pokładzie promu zwiedza się fiordy, świetna przygoda. A dla mających mniej czasu można lotem zaliczyć okolice i samo Bergen w krótszym czasie.

  • 18-11-2013

    Jeśli tylko warunki pogodowe sa ok to cały lot mija badzo przyjemnie, duzym plusem sa tez ceny biletów na tej trasie

  • 10-10-2012

    Fajne połączenie, obyło się bez przygód, szybko i miło.

  • 03-09-2012

    Do Norwegii latam w okresie wakacyjnym , jestem po!! ale już tęsknie i szukam fajnych biletów na świeta- nie jest źle muszę dokładnie tylko z urlopem dograć

  • 27-08-2012

    kto lata często na tej trasie wie jak tanio moga kosztować bilety,choć oczywiscie trafiają sie spore sumy ale ogólnie ja zawsze jestem zadowolony

  • 23-08-2012

    JEDEN Z TANSZYCH LOTÓW DO NORWEGII A DO TEGO BEZPOŚREDNII I ZAWSZE MA CZAS- PRZYNAJMNIEJ W MOIM WYPADKU

  • 07-05-2012

    Naprawde wychodzi tu tanio, kupowałem kiedys Norwegiana z Warszawy ale ta linia to sie ceni. Jako najtansza wychodzi Ryanair. Zostaje przy tych lotach i Wam tez proponuje. Nie ma co przywiazywac sie do jednego przewoznika.

  • 17-04-2012

    mało jest innych możliwości lotów do Bergen, do Gdańska musze kawałek dojeżdzać ale i tak biorąc pod uwage ceny lotów na tej trasie to nie ma co narzekać

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena