Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Maj 2019

126 zł Maj
96 zł Czerwiec
96 zł Lipiec
146 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22 246zł
23
24
25
26 126zł
27
28
29 126zł
30
31

Powrót

Maj 2019

96 zł Maj
96 zł Czerwiec
246 zł Lipiec
286 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22 246zł
23
24
25
26 96zł
27
28
29 316zł
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-05-21 - 2019-10-31
Promocja aktualna: do 2019-05-31

Lot na trasie Gdańsk - Bodo, Wylot lotnisko : Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Nordland Linie lotnicze Wizzair .

Bodo to norweskie miasto portowe położone w północnej części kraju, w rejonie Nordland za Kołem Podbiegunowym. Transport lotniczy odbywa się na międzynarodowy port lotniczy Bodo, jest to największe lotnisko w północnej Norwegii.

Od 22 maja 2019 tanie linie lotnicze Wizzair wprowadzają bezpośrednie loty z Gdańska do Bodo. Loty dostępne dwa razy w tygodniu. Wylot z Gdańska w każdą środę i niedziele o godzinie 12:40, planowany przylot do Norwegii o godzinie 15:05. Loty z Bodo do Gdańska także w środy i niedziele, wylot o godz 15:35, lądowanie w Gdańsku o godz 17:50. Bilety w sprzedaży już dziś, zapraszamy do rezerwacji.


Informacja o locie: Gdańsk - Bodo

Średni czas lotu Gdańsk - Bodo:
2h 30m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Gdańsk - Bodo rezerwowano:
średnio 181 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
96.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
393.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
405.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
362.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Bodo - Gdańsk:
Bodø (BOO) -> Oslo (OSL) -> Gdańsk (GDN)
Bodø (BOO) -> Tromsø (TOS) -> Gdańsk (GDN)
Bodø (BOO) -> Oslo (OSL) -> Kopenhaga (CPH) -> Gdańsk (GDN)
Wysoki sezon przypada na Wrzesień (2019).

Najtańszy miesiąc na podróż to Listopad (2019).

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 18.05.2019
  • 17.05.2019

Tanie Loty z Gdańska do Norwegii

Informacje o lotach Gdańsk - Bodo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-05-19 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Bodo (BOO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61787

    2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)

Podróż do Bodø

2019-06-23 13:30 Gdańsk (GDN) 2019-06-23 16:50 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61788

    2019-06-23 13:30 Bodø (BOO) 2019-06-23 15:50 Gdańsk (GDN)

Cena 626 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61787

    2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)

Podróż do Bodø

2019-06-26 17:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-26 20:40 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61788

    2019-06-26 17:20 Bodø (BOO) 2019-06-26 19:40 Gdańsk (GDN)

Cena 576 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61787

    2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)

Podróż do Bodø

2019-06-25 08:00 Gdańsk (GDN) 2019-06-25 21:20 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 12h 20m / 1 przesiadka

  • DY

    DY341

    2019-06-25 08:00 Bodø (BOO) 2019-06-25 09:30 Oslo (OSL)

  • W6

    W61784

    2019-06-25 18:50 Oslo (OSL) 2019-06-25 20:20 Gdańsk (GDN)

Cena 383 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61787

    2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)

Podróż do Bodø

2019-06-25 20:30 Gdańsk (GDN) 2019-06-26 12:10 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 14h 40m / 1 przesiadka

  • DY

    DY355

    2019-06-25 20:30 Bodø (BOO) 2019-06-25 22:00 Oslo (OSL)

  • W6

    W61784

    2019-06-26 09:40 Oslo (OSL) 2019-06-26 11:10 Gdańsk (GDN)

Cena 383 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61787

    2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)

Podróż do Bodø

2019-06-25 21:50 Gdańsk (GDN) 2019-06-26 12:10 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • SK

    SK4127

    2019-06-25 21:50 Bodø (BOO) 2019-06-25 23:15 Oslo (OSL)

  • W6

    W61784

    2019-06-26 09:40 Oslo (OSL) 2019-06-26 11:10 Gdańsk (GDN)

Cena 427 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Gdańsk

2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61787

    2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)

Podróż do Bodø

2019-06-28 21:50 Gdańsk (GDN) 2019-06-29 21:20 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 22h 30m / 1 przesiadka

  • SK

    SK4127

    2019-06-28 21:50 Bodø (BOO) 2019-06-28 23:15 Oslo (OSL)

  • W6

    W61784

    2019-06-29 18:50 Oslo (OSL) 2019-06-29 20:20 Gdańsk (GDN)

Cena 507 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61787

    2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)

Podróż do Bodø

2019-06-26 17:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-26 20:40 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61788

    2019-06-26 17:20 Bodø (BOO) 2019-06-26 19:40 Gdańsk (GDN)

Cena 576 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61787

    2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)

Podróż do Bodø

2019-06-27 19:25 Gdańsk (GDN) 2019-06-28 01:20 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / 1 przesiadka

  • SK

    SK4572

    2019-06-27 19:25 Bodø (BOO) 2019-06-27 20:15 Tromsø (TOS)

  • W6

    W61772

    2019-06-27 21:45 Tromsø (TOS) 2019-06-28 00:20 Gdańsk (GDN)

Cena 579 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Gdańsk

2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61787

    2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)

Podróż do Bodø

2019-06-24 08:00 Gdańsk (GDN) 2019-06-24 22:00 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 13h 0m / 1 przesiadka

  • DY

    DY341

    2019-06-24 08:00 Bodø (BOO) 2019-06-24 09:30 Oslo (OSL)

  • W6

    W61784

    2019-06-24 19:30 Oslo (OSL) 2019-06-24 21:00 Gdańsk (GDN)

Cena 583 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61787

    2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)

Podróż do Bodø

2019-06-26 20:30 Gdańsk (GDN) 2019-06-27 20:20 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 22h 50m / 1 przesiadka

  • DY

    DY355

    2019-06-26 20:30 Bodø (BOO) 2019-06-26 22:00 Oslo (OSL)

  • W6

    W61784

    2019-06-27 17:50 Oslo (OSL) 2019-06-27 19:20 Gdańsk (GDN)

Cena 585 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61787

    2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)

Podróż do Bodø

2019-06-25 13:40 Gdańsk (GDN) 2019-06-26 01:55 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 11h 15m / 2 przesiadki

  • SK

    SK4111

    2019-06-25 13:40 Bodø (BOO) 2019-06-25 15:05 Oslo (OSL)

  • SK

    SK463

    2019-06-25 20:55 Oslo (OSL) 2019-06-25 22:05 Kopenhaga (CPH)

  • SK

    SK753

    2019-06-26 00:00 Kopenhaga (CPH) 2019-06-26 00:55 Gdańsk (GDN)

Cena 606 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Gdańsk

2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61787

    2019-06-19 14:20 Gdańsk (GDN) 2019-06-19 16:50 Bodø (BOO)

Podróż do Bodø

2019-06-24 11:55 Gdańsk (GDN) 2019-06-24 22:00 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • DY

    DY345

    2019-06-24 11:55 Bodø (BOO) 2019-06-24 13:25 Oslo (OSL)

  • W6

    W61784

    2019-06-24 19:30 Oslo (OSL) 2019-06-24 21:00 Gdańsk (GDN)

Cena 619 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 09-05-2019

    Nowy kierunek do Norwegii, super, już trochę innych miast odwiedziłam teraz chętnie odwiedzę nowe miejsce

  • 11-03-2019

    Na pewno chętni się znajd, zwłaszcza ze ceny bardzo atrakcyjne

  • 28-02-2019

    Loty do Bodo? wow, to miasto za kołem podbiegunowym, kto tam będzie latał? Chyba sami alpiniści. No nie mniej jednak ciekawy pomysł na tanie loty.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena