Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-05 - 2017-10-21
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Gdańsk - Haugesund, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Karmøy Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek) od 2017-10-30(Niedziela, Poniedziałek, Środa, Piątek).

Loty z Gdańska do Haugesund, norweskiego miasta rejonu Haugelandt. W sezonie letnim 2017 bezpośrednie loty z Gdańska do Haugesund udostępnia tani przewoźnik Wizzair. Loty z Gdańska startująpięć razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele o godz 09:15, lądowanie w Haugesund o godz 11:00. Powrotne połączenia także 5 razy w tygodniu w godzinach 11:30-13:10 (poniedziałki, środy, czwartki, piątki, niedziele). Bilety lotnicze w promocyjnych cenach liniami Wizzair. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Tanie Loty z Gdańska do Norwegii

Informacje o lotach Gdańsk - Haugesund. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-04-07 znaleziono 3 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Haugesund (HAU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-05-29 10:15 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 12:00 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1749

    2017-05-29 10:15 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 12:00 Haugesund (HAU)

Podróż do Haugesund

2017-06-05 12:30 Gdańsk (GDN) 2017-06-05 15:10 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1750

    2017-06-05 12:30 Gdańsk (GDN) 2017-06-05 14:10 Haugesund (HAU)

Cena 271 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-05-29 14:10 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 18:25 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży: 4h 15m / 1 przesiadka

  • DY

    1. DY 1053

    2017-05-29 14:10 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 15:40 Oslo (OSL)

  • DY

    1. DY 190

    2017-05-29 17:30 Oslo (OSL) 2017-05-29 18:25 Haugesund (HAU)

Podróż do Haugesund

2017-06-05 12:30 Gdańsk (GDN) 2017-06-05 15:10 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1750

    2017-06-05 12:30 Gdańsk (GDN) 2017-06-05 14:10 Haugesund (HAU)

Cena 1645 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-05-29 10:15 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 12:00 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1749

    2017-05-29 10:15 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 12:00 Haugesund (HAU)

Podróż do Haugesund

2017-06-05 19:15 Gdańsk (GDN) 2017-06-06 15:55 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży: 19h 40m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 319

    2017-06-05 19:15 Oslo (OSL) 2017-06-05 20:05 Haugesund (HAU)

  • SK

    1. SK 4789

    2017-06-06 13:30 Gdańsk (GDN) 2017-06-06 14:55 Oslo (OSL)

Cena 831 zł

Komentarze
i oceny

4,0 / 5

9 opinie

Dodaj komentarz

  • 21-02-2017

    KTO LĄDOWAŁ NA LOTNISKU Karmøy (HAU)? Nie miałam okazji. Nie wiem czy się odnajdę. Jakieś wskazówki?

  • 29-12-2016

    Ceny do Haugesund są już od 39 złotych więc cud gotowy :)

  • 09-12-2016

    Święta tuż tuż, macie już bilety kupione, czy czekacie na gwiazdkowe prezenty? Ja liczę na cud i tanie bilety tuż przed lotem.

  • 03-11-2016

    Ponoć ma się to zmienić, ceny za wszystko idą w górę, to i loty pewnie się podniosą, bez końca nie bedzie tanio. Każdy chce zarabiać, a dając tak niskie ceny jaki to ma sens dla linii.

  • 01-09-2016

    Zachodnia Norwegia może poszczycić się posiadaniem swojego lotniska, w dodatku jednego z ważniejszych. Bardzo duzo osób tam lata, bo bilety bardzo tanio można nabyć.

  • 30-12-2015

    Na pewno wiele osób już leciało do Haugesund, ale nie wiem czy wszyscy widzieli że ceny zaczynają się od 39 PLN??

  • 17-03-2015

    Nie słyszałem nigdy o tym lotnisku, pewnie od niedawna w systemie. Ktos miał okazje tam lądować????

  • 09-02-2015

    Norwegia wprowadza coraz więcej kierunków, to sympatyczna odmiana dla tych które się zamykają, a coraz częściej słyszy się o końcu danej trasy albo upadkach linii lotniczych. Smutne, że tak kuleje nasz transport powietrzny.

  • 24-02-2014

    Nie leciałem jeszcze samolotem, czytam o lotach do Norwegii i znalazłem tanie linie Ryanair najtaniej. Opinii jakoś nie widzę ale może kierunek Haugesund nie jest zbyt popularny, mam nadzieję

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena