Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-04 - 2017-10-29
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Gdańsk - Alesund, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Vigra Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek) od 2017-10-29(Niedziela, Poniedziałek, Środa, Piątek).

W sezonie letnim 2017 węgierskie tanie linie lotnicze Wizzair oferują bezpośrednie loty z Gdańska do Alesund. Loty z Wrocławia pięć razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Loty z gdańska w poniedziałki i piątki w godzinach 13:55, lądowanie w Alesund o godz 15:55, natomiast w środy, czwartki i niedziele o godz 19:20-21:20. Powrotne loty na trasie Alesund - Gdańsk 5 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, piątki, niedziele) o godz 21:55-23:50. Bilety lotnicze do Alesund w promocyjnych cenach. Możliwość rezerwacji online lub telefonicznej 7 dni w tygodniu.

Tanie Loty z Gdańska do Norwegii

Informacje o lotach Gdańsk - Alesund. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-04-07 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Alesund (AES).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-05-29 14:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 16:55 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1765

    2017-05-29 14:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 16:55 Ålesund (AES)

Podróż do Ålesund

2017-06-05 22:55 Gdańsk (GDN) 2017-06-06 01:50 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1766

    2017-06-05 22:55 Gdańsk (GDN) 2017-06-06 00:50 Ålesund (AES)

Cena 1039 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-05-29 23:25 Gdańsk (GDN) 2017-05-30 09:20 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży: 9h 55m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 4800

    2017-05-29 23:25 Gdańsk (GDN) 2017-05-30 01:10 Bergen (BGO)

  • SK

    1. SK 4144

    2017-05-30 08:35 Bergen (BGO) 2017-05-30 09:20 Ålesund (AES)

Podróż do Ålesund

2017-06-05 22:55 Gdańsk (GDN) 2017-06-06 01:50 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1766

    2017-06-05 22:55 Gdańsk (GDN) 2017-06-06 00:50 Ålesund (AES)

Cena 972 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-05-29 23:25 Gdańsk (GDN) 2017-05-30 15:30 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży: 16h 5m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 4800

    2017-05-29 23:25 Gdańsk (GDN) 2017-05-30 01:10 Bergen (BGO)

  • SK

    1. SK 4148

    2017-05-30 14:50 Bergen (BGO) 2017-05-30 15:30 Ålesund (AES)

Podróż do Ålesund

2017-06-05 22:55 Gdańsk (GDN) 2017-06-06 01:50 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1766

    2017-06-05 22:55 Gdańsk (GDN) 2017-06-06 00:50 Ålesund (AES)

Cena 743 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-05-29 14:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 16:55 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1765

    2017-05-29 14:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 16:55 Ålesund (AES)

Podróż do Ålesund

2017-06-05 16:35 Gdańsk (GDN) 2017-06-05 23:45 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży: 6h 10m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 4173

    2017-06-05 16:35 Bergen (BGO) 2017-06-05 17:15 Ålesund (AES)

  • SK

    1. SK 4797

    2017-06-05 21:05 Gdańsk (GDN) 2017-06-05 22:45 Bergen (BGO)

Cena 1554 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-05-29 14:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 16:55 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1765

    2017-05-29 14:55 Gdańsk (GDN) 2017-05-29 16:55 Ålesund (AES)

Podróż do Ålesund

2017-06-05 19:45 Gdańsk (GDN) 2017-06-05 23:45 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży: 3h 0m / 1 przesiadka

  • WF

    1. WF 459

    2017-06-05 19:45 Bergen (BGO) 2017-06-05 20:35 Ålesund (AES)

  • SK

    1. SK 4797

    2017-06-05 21:05 Gdańsk (GDN) 2017-06-05 22:45 Bergen (BGO)

Cena 1745 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 14-03-2017

    Ile najpóźniej przed lotem mogę wykupić bilet?

  • 07-04-2015

    Kupiłem bilet na sobotę z dodatkowym bagażem za 390pln czyli dość sporo, zdziwiłem sie bo sam bagaż kosztował ponad 180pln, wydawało mi się że dawniej tańszy był koszt bagażu rejestrowanego?

  • 11-06-2014

    Faktycznie ceny wahają się od 79 zł do ponad 1000zł, ale zawsze cos taniego się znajdzie. Lubię latać Wizzairem, ma dodatkowy bagaż 32kg, a to nie to samo co tylko 20 jak w innych liniach.

  • 14-01-2014

    Loty do Norwegii to świetna alternatywa co do autokarów. Coraz więcej kierunków się otwiera, co bardzo mnie cieszy i chętnie wykorzystam mozliwość lotu.

  • 27-12-2013

    Czekamy na bezpośrednie loty z AALesund do Krakowa.

  • 16-09-2013

    Dobrze że chociaż ceny za bilet sa takie niskie bo życie w Norwegii to jakaś masakra, wiadomo wyższe zarobki mają, ale jak się chce turystycznie pojechać to sie trzeba przygotować że wszsystko duuuuużżżooooo droższe

  • 27-03-2013

    O jakieś nowe połąuczenie????Super mam nadzieje że ceny promocyjne będą długo nie tylko na początku

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena