Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2019

156 zł Luty
76 zł Marzec
76 zł Kwiecień
136 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17 1001zł
18
19
20 206zł
21
22
23
24 596zł
25
26
27 156zł
28

Powrót

Luty 2019

166 zł Luty
96 zł Marzec
96 zł Kwiecień
96 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17 596zł
18
19
20 206zł
21
22
23
24 336zł
25
26
27 166zł
28

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-02-15 - 2019-10-28
Promocja aktualna: do 2019-02-28

Lot na trasie Szczecin - Bergen, Wylot lotnisko : Szczecin Goleniów - Szczecin , Przylot lotnisko Bergen Flesland Apt. Linie lotnicze Wizzair .

Bergen to norweskie miasto położone na styku Morza Północnego i Norweskiego, drugie co do wielkości miasto w Norwegii nazwane jest "bramą fiordów". Miasto znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Na południe od Bergen, około 19km znajduje się międzynarodowy port lotniczy.


Bezpośrednie na trasie Szczecin - Bergen realizowane są przez tanie linie lotnicze Wizzair dwa razy w tygodniu. W sezonie letnim 2018 połączenia realizowane są dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wyloty ze Szczecina o godz 12:00, lądowanie w Bergen o godz 13:40. Loty relacji Bergen-Szczecin także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 09:45-11:30. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 zmianie ulega rozkład lotów ze Szczecina do Bergen. Loty odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot w każdą środę i niedziele w godz 11:00, planowany przylot o godz 12:50. Loty powrotne na trasie Bergen-Szczecin także w środy i niedziele w godz 08:45-10:30. Bilety lotnicze ze Szczecina do Bergen w promocyjnych cenach. Zapraszamy do rezerwacji online lub telefonicznej 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 16.02.2019
  • 15.02.2019

Pozostałe tanie loty do Bergen

Tanie Loty z Szczecina do Norwegii

Informacje o lotach Szczecin - Bergen. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-02-09 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Szczecin (SZZ) - Bergen (BGO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Szczecin

2019-03-20 11:00 Szczecin (SZZ) 2019-03-20 12:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 2151

    2019-03-20 11:00 Szczecin (SZZ) 2019-03-20 12:50 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2019-03-27 13:20 Szczecin (SZZ) 2019-03-28 09:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 19h 35m / 2 przesiadki

  • W6

    1 . W6 1746

    2019-03-27 13:20 Gdańsk (GDN) 2019-03-27 15:05 Bergen (BGO)

  • LO

    1 . LO 3826

    2019-03-27 21:05 Warsaw (WAW) 2019-03-27 22:00 Gdańsk (GDN)

  • LO

    1 . LO 3931

    2019-03-28 07:40 Szczecin (SZZ) 2019-03-28 08:55 Warsaw (WAW)

Cena 478 zł

Lot 2

Podróż z Szczecin

2019-03-20 11:00 Szczecin (SZZ) 2019-03-20 12:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 2151

    2019-03-20 11:00 Szczecin (SZZ) 2019-03-20 12:50 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2019-03-27 08:45 Szczecin (SZZ) 2019-03-27 11:30 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 2152

    2019-03-27 08:45 Szczecin (SZZ) 2019-03-27 10:30 Bergen (BGO)

Cena 130 zł

Lot 3

Podróż z Szczecin

2019-03-20 22:15 Szczecin (SZZ) 2019-03-21 17:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 19h 40m / 3 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2467

    2019-03-20 22:15 Szczecin (SZZ) 2019-03-20 23:10 London (STN)

  • FR

    1 . FR 2374

    2019-03-21 06:55 London (STN) 2019-03-21 10:05 Gdańsk (GDN)

  • SK

    1 . SK 4790

    2019-03-21 13:20 Gdańsk (GDN) 2019-03-21 14:50 Oslo (OSL)

  • SK

    1 . SK 277

    2019-03-21 17:00 Oslo (OSL) 2019-03-21 17:55 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2019-03-27 08:45 Szczecin (SZZ) 2019-03-27 11:30 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 2152

    2019-03-27 08:45 Szczecin (SZZ) 2019-03-27 10:30 Bergen (BGO)

Cena 478 zł

Lot 4

Podróż z Szczecin

2019-03-20 22:15 Szczecin (SZZ) 2019-03-21 18:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 20h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2467

    2019-03-20 22:15 Szczecin (SZZ) 2019-03-20 23:10 London (STN)

  • FR

    1 . FR 8542

    2019-03-21 10:35 London (STN) 2019-03-21 13:25 Berlin (SXF)

  • DY

    1 . DY 1161

    2019-03-21 17:00 Berlin (SXF) 2019-03-21 18:50 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2019-03-27 08:45 Szczecin (SZZ) 2019-03-27 11:30 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 2152

    2019-03-27 08:45 Szczecin (SZZ) 2019-03-27 10:30 Bergen (BGO)

Cena 483 zł

Lot 5

Podróż z Szczecin

2019-03-20 22:15 Szczecin (SZZ) 2019-03-22 08:40 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 34h 25m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2467

    2019-03-20 22:15 Szczecin (SZZ) 2019-03-20 23:10 London (STN)

  • FR

    1 . FR 8266

    2019-03-21 11:00 London (STN) 2019-03-21 14:10 Katowice (KTW)

  • W6

    1 . W6 1219

    2019-03-22 06:05 Katowice (KTW) 2019-03-22 08:40 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2019-03-27 08:45 Szczecin (SZZ) 2019-03-27 11:30 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 2152

    2019-03-27 08:45 Szczecin (SZZ) 2019-03-27 10:30 Bergen (BGO)

Cena 271 zł

Lot 6

Podróż z Szczecin

2019-03-20 22:15 Szczecin (SZZ) 2019-03-22 08:40 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 34h 25m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2467

    2019-03-20 22:15 Szczecin (SZZ) 2019-03-20 23:10 London (STN)

  • OE

    1 . OE 327

    2019-03-21 19:55 London (STN) 2019-03-21 23:05 Vienna (VIE)

  • W6

    1 . W6 2835

    2019-03-22 06:05 Vienna (VIE) 2019-03-22 08:40 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2019-03-27 08:45 Szczecin (SZZ) 2019-03-27 11:30 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 2152

    2019-03-27 08:45 Szczecin (SZZ) 2019-03-27 10:30 Bergen (BGO)

Cena 289 zł

Lot 7

Podróż z Szczecin

2019-03-20 11:00 Szczecin (SZZ) 2019-03-20 12:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 2151

    2019-03-20 11:00 Szczecin (SZZ) 2019-03-20 12:50 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2019-03-27 13:20 Szczecin (SZZ) 2019-03-28 22:00 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 31h 40m / 2 przesiadki

  • W6

    1 . W6 1746

    2019-03-27 13:20 Gdańsk (GDN) 2019-03-27 15:05 Bergen (BGO)

  • W6

    1 . W6 1611

    2019-03-27 19:55 Liverpool (LPL) 2019-03-27 21:25 Gdańsk (GDN)

  • FR

    1 . FR 7111

    2019-03-28 18:00 Szczecin (SZZ) 2019-03-28 21:00 Liverpool (LPL)

Cena 381 zł

Lot 8

Podróż z Szczecin

2019-03-20 22:15 Szczecin (SZZ) 2019-03-22 08:40 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 34h 25m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2467

    2019-03-20 22:15 Szczecin (SZZ) 2019-03-20 23:10 London (STN)

  • FR

    1 . FR 8266

    2019-03-21 11:00 London (STN) 2019-03-21 14:10 Katowice (KTW)

  • W6

    1 . W6 1219

    2019-03-22 06:05 Katowice (KTW) 2019-03-22 08:40 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2019-03-27 13:20 Szczecin (SZZ) 2019-03-28 22:00 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 31h 40m / 2 przesiadki

  • W6

    1 . W6 1746

    2019-03-27 13:20 Gdańsk (GDN) 2019-03-27 15:05 Bergen (BGO)

  • W6

    1 . W6 1611

    2019-03-27 19:55 Liverpool (LPL) 2019-03-27 21:25 Gdańsk (GDN)

  • FR

    1 . FR 7111

    2019-03-28 18:00 Szczecin (SZZ) 2019-03-28 21:00 Liverpool (LPL)

Cena 522 zł

Lot 9

Podróż z Szczecin

2019-03-20 22:15 Szczecin (SZZ) 2019-03-22 08:40 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 34h 25m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2467

    2019-03-20 22:15 Szczecin (SZZ) 2019-03-20 23:10 London (STN)

  • OE

    1 . OE 327

    2019-03-21 19:55 London (STN) 2019-03-21 23:05 Vienna (VIE)

  • W6

    1 . W6 2835

    2019-03-22 06:05 Vienna (VIE) 2019-03-22 08:40 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2019-03-27 13:20 Szczecin (SZZ) 2019-03-28 22:00 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 31h 40m / 2 przesiadki

  • W6

    1 . W6 1746

    2019-03-27 13:20 Gdańsk (GDN) 2019-03-27 15:05 Bergen (BGO)

  • W6

    1 . W6 1611

    2019-03-27 19:55 Liverpool (LPL) 2019-03-27 21:25 Gdańsk (GDN)

  • FR

    1 . FR 7111

    2019-03-28 18:00 Szczecin (SZZ) 2019-03-28 21:00 Liverpool (LPL)

Cena 541 zł

Lot 10

Podróż z Szczecin

2019-03-20 11:00 Szczecin (SZZ) 2019-03-20 12:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 2151

    2019-03-20 11:00 Szczecin (SZZ) 2019-03-20 12:50 Bergen (BGO)

Podróż do Bergen

2019-03-27 12:00 Szczecin (SZZ) 2019-03-27 22:50 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 2 przesiadki

  • DY

    1 . DY 617

    2019-03-27 12:00 Oslo (OSL) 2019-03-27 12:55 Bergen (BGO)

  • FR

    1 . FR 1397

    2019-03-27 15:25 London (STN) 2019-03-27 16:35 Oslo (OSL)

  • FR

    1 . FR 2466

    2019-03-27 18:55 Szczecin (SZZ) 2019-03-27 21:50 London (STN)

Cena 535 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

36 opinie

Dodaj komentarz

  • 10-01-2019

    Wizzair to średniej jakości samoloty, ale ceny nie dorówna im prawie nikt. najtańsze bilety do Bergen.

  • 20-09-2018

    Pierwszy raz leciałam do rodziny i nie miałam jakiś większych nadzieji związanych z tym miejscem,ale na miejscu przepadłam, miasto odpowiada m w 100% , lubię tam wracać

  • 05-12-2017

    Właśnie to teraz są mgły jak zmienia się pogoda, ciepło/zimno to sprzyja temu.

  • 16-11-2017

    Aura już prawie zimowa, przymrozki w nocy więc mgieł chyba nie będzie. Musiałoby się ocieplić żeby wywołać to zjawisko. Jak tak dalej pójdzie to bardziej śniegu bym się spodziewała.

  • 22-09-2017

    Pogoda coraz bardziej jesienna, już boję się mgieł na lotniskach.

  • 13-09-2017

    Mamy połowę września i nadal Bergen wyśmienicie cenowo, każdy znajdzie coś dla siebie, oby zawsze tendencja była malejąca. Zawsze niskie ceny.

  • 27-07-2017

    Nic do tej pory się nie zmieniło, Bergen kupicie nadal za grosze. Wizzair nie wykorzystał najtańszych lotów, jego pula jest bez dna. Korzystajcie.

  • 08-05-2017

    Ceny do Bergen od 39 złotych, to naprawdę rewelacyjnie. Norwegia faktycznie nie jest droga, a i można sobie tam zarobić na kawałek chleba.

  • 28-04-2017

    NORWEGIAN CHYBA NAJTANIEJ I BAGAŻ 20 KG MA NISKIE CENY.

  • 13-04-2017

    Ceny do Bergen wyśmienite. Nie ma co zwlekać i czekać - macie wszystko podane na tacy, tylko brać. Ja nawet nie będę się zastanawiać. Kupuje.

  • 06-04-2017

    Gdyby nie te loty ciężko by było pracować w Norwegi a jak bilety są w takich cenach i ze Szczecina to można pokombinować

  • 17-03-2017

    Że bilety tanie to zasługa niskich opłat norweskich z paliwo i postoje w portach, inne lotniska maja dużo drożej co podnosi ceny także za bilety.

  • 15-02-2017

    Kto ma ochotę pozwiedzać fiordy niech uderza do Bergen, ja uwielbiam tam przebywać a że bilety tanie często tam latam.

  • 09-01-2017

    UWAGA PROMOCJA DO BERGEN, NIE PRZEOCZCIE !!!

  • 21-12-2016

    Przestańcie już, święta idą niech atmosfera się oczyści, mało Wam problemów?

  • 12-12-2016

    Widać że niektórzy maja z problem z 500+, czyżby zazdrość Was zżerała? Jaki więc problem urodzić sobie dziecko.

  • 07-12-2016

    A jaki związek to ma z lataniem do Bergen, mężowie chyba nie dostają kasy dla dzieci to mogą wyjeżdżać i zarabiać dodatkowe pieniądze. No lepiej chyba nie będzie.

  • 06-10-2016

    Ale teraz mamy 500+ i zaczynają się lepsze perspektywy dla Polaków, przynajmniej na tą chwilę, a potem jak zniosą ten zastrzyk gotówki na nowo zainteresujemy się lotami do Bergen.

  • 24-08-2016

    Ogólnie chyba tak jest że zawsze widzimy lepsze życie i perspektywy wszędzie tylko nie w Polsce. Bardzo rzadko jesteśmy zadowoleni z tego co mamy a czasem faktycznie mamy zbyt mało. Kiedy to się zmieni? Dopiero jak wyjedziemy za granice? To żałosne.

  • 23-08-2016

    Krajobrazy swoja drogą, przepiękne ale i życie tam jest znacznie łatwiejsze , jak masz parce to zarabiasz godziwe pieniądze, ludzie cie szanują, są życzliwi, i choć życie tam jest drogie ale jak zarabiasz tam to się nie musisz przejmować

  • 26-07-2016

    Norwegia to niedoceniony kawał dobrego krajobrazu.

  • 05-07-2016

    KUPUJE TYLKO TANIE LINIE WIZZAIR.

  • 29-06-2016

    A to dopiero ciekawy temat. Fajnie że każda linia wybiera sobie barwy. Na pewno czymś to jest spowodowane, to tak samo jak drużyny piłkarskie - ciekawe czy ktoś się czepia ich kolorów koszulek.

  • 23-06-2016

    Popieram księżniczki, maja akurat racje. Się czepiacie głupot przeważnie.

  • 11-05-2016

    A jakie znaczenie ma kolor w liniach? Chyba tylko takie że dzieki temu rozróżniamy kto leci czy Lufthansa czy Wizzair czy jakas inna linia. A po co w takim razie samochody maja różne kolory? Niech wszystkie będą np żółte- jak taxówki. Co za temat. Mam to gdzieś że kolor jest za różowy, nawet fajnie, bo może spodobac sie księżniczką :) pozdrawiam.

  • 22-01-2016

    WIZZAIR TO TE FIOLETOWO-BISKUPIE SAMOLOTY???? CO ZA KOLOREK. TROCHĘ DLA KSIĘŻNICZEK. ZMIEŃCIE SOBIE BARWY BO TROCHĘ OBCIACHOWO TAK FRUWAĆ.

  • 14-01-2016

    Proponuje styczeń, widziałem loty od 40 zł więc coś dla siebie znajdziecie taniego. Wizzair ma dużo lepsze ceny od innych tanich linii.

  • 17-11-2015

    Latają chętni do Bergen ze Szczecina?, jakoś przeważnie z Gdańska wszędzie usiłowałam wylecieć w różnych kierunkach.

  • 28-08-2015

    NAJTAŃSZE CENY ZE SZCZECINA DO BERGEN??? JAKI MIESIĄC MAM WYBRAĆ?

  • 26-06-2015

    Tutaj nie chodzi o biedny kraj, tylko o starania władz jakie macie w danym województwie. Jak komus zależy to tak dysponuje kasa żeby inwestowac tam gdzie ma to sens, a nie zatykać dziury. Szczecin powinien mieć więcej lotów bez dwóch zdań.

  • 23-06-2015

    A jakie to sa samoloty ? Ile osób mieści się w takiej maszynie, czy sa to duże Boeingi czy jakies mniejsze?

  • 18-03-2015

    W sumie trzy norweskie miasta więc nie przesadzajcie że lotów jest mało. Jeśli nie ma bogatego inwestora skąd na to wszystko brać pieniądze. Kraj jest biedny, więc loty mamy okrojone.

  • 01-03-2015

    W czwartek loty do Bergen! Super informacja

  • 21-01-2015

    No wreszcie cos konkretnego, na takie loty czekałam.

  • 20-01-2015

    czy mnie oczy nie mylą, Szczecin ma bezpośredni lot do Bergen :) Od kiedy to wstawiono, nie było tego połaczenia, ale jak najbardziej potzrebujemy rozwoju a nie zacofania, mamy chyba najmniej lotów ze wszystkich krajowych lotnisk.

  • 19-01-2015

    Niecałe 2 godziny trwa lot w dodatku bezpośrednim kursem, najtaniej chyba z wszystkich możliwych jakie znalazłam, na 25 czerwca za 119zł czyli bardzo niska jak dla mnie akurat.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena