Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Kwiecień 2018

Powrót

Kwiecień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-04-05 - 2018-09-01
Promocja aktualna: do 2018-04-30

Lot na trasie Lublin - Oslo, Wylot lotnisko : Lublin - Lublin , Przylot lotnisko Oslo Torp Linie lotnicze Wizzair . Wyloty (Poniedziałek, Środa, Piątek) od 2018-06-22(Niedziela, Poniedziałek, Czwartek).

Bezpośrednie loty liniami Wizzair z Lublina do Oslo Torp (TRF). Tanie linie zapewniają tanie bilety lotnicze. Przeloty na trasie Lublin - Oslo w sezonie letnim 2018 trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki o godz 12:50-14:55. Loty powrotne z Oslo także trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki) w godz 15:25, planowane lądowanie w Lublinie o godz 17:30. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach, rezerwacja 7 dni w tygodniu online lub telefoniczna.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Oslo

Informacje o lotach Lublin - Oslo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-04-01 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Lublin (LUZ) - Oslo (OSL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Lublin

2018-05-09 15:05 Lublin (LUZ) 2018-05-10 00:35 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 9506

    2018-05-09 15:05 Lublin (LUZ) 2018-05-09 17:20 Dublin (DUB)

  • DY

    1 . DY 1363

    2018-05-09 21:25 Dublin (DUB) 2018-05-10 00:35 Oslo (OSL)

Podróż do Oslo

2018-05-16 23:35 Lublin (LUZ) 2018-05-17 13:25 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 12h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1395

    2018-05-16 23:35 Londyn (STN) 2018-05-17 00:40 Oslo (OSL)

  • FR

    1 . FR 9524

    2018-05-17 08:55 Lublin (LUZ) 2018-05-17 12:25 Londyn (STN)

Cena 1789 zł

Lot 2

Podróż z Lublin

2018-05-09 15:05 Lublin (LUZ) 2018-05-10 00:35 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 9506

    2018-05-09 15:05 Lublin (LUZ) 2018-05-09 17:20 Dublin (DUB)

  • DY

    1 . DY 1363

    2018-05-09 21:25 Dublin (DUB) 2018-05-10 00:35 Oslo (OSL)

Podróż do Oslo

2018-05-16 16:25 Lublin (LUZ) 2018-05-17 13:25 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 20h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1397

    2018-05-16 16:25 Londyn (STN) 2018-05-16 17:30 Oslo (OSL)

  • FR

    1 . FR 9524

    2018-05-17 08:55 Lublin (LUZ) 2018-05-17 12:25 Londyn (STN)

Cena 1669 zł

Lot 3

Podróż z Lublin

2018-05-09 12:45 Lublin (LUZ) 2018-05-09 19:10 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 6h 25m / 1 przesiadka

  • BM

    1 . BM 1772

    2018-05-09 12:45 Lublin (LUZ) 2018-05-09 14:30 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 2454

    2018-05-09 17:00 Monachium (MUC) 2018-05-09 19:10 Oslo (OSL)

Podróż do Oslo

2018-05-16 09:10 Lublin (LUZ) 2018-05-17 13:25 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 27h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1393

    2018-05-16 09:10 Londyn (STN) 2018-05-16 10:15 Oslo (OSL)

  • FR

    1 . FR 9524

    2018-05-17 08:55 Lublin (LUZ) 2018-05-17 12:25 Londyn (STN)

Cena 2063 zł

Lot 4

Podróż z Lublin

2018-05-09 15:05 Lublin (LUZ) 2018-05-10 00:35 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 9506

    2018-05-09 15:05 Lublin (LUZ) 2018-05-09 17:20 Dublin (DUB)

  • DY

    1 . DY 1363

    2018-05-09 21:25 Dublin (DUB) 2018-05-10 00:35 Oslo (OSL)

Podróż do Oslo

2018-05-16 11:40 Lublin (LUZ) 2018-05-17 13:15 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 24h 35m / 1 przesiadka

  • DY

    1 . DY 1156

    2018-05-16 11:40 Monachium (MUC) 2018-05-16 13:55 Oslo (OSL)

  • BM

    1 . BM 1771

    2018-05-17 10:35 Lublin (LUZ) 2018-05-17 12:15 Monachium (MUC)

Cena 1663 zł

Lot 5

Podróż z Lublin

2018-05-09 15:05 Lublin (LUZ) 2018-05-10 00:35 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 9506

    2018-05-09 15:05 Lublin (LUZ) 2018-05-09 17:20 Dublin (DUB)

  • DY

    1 . DY 1363

    2018-05-09 21:25 Dublin (DUB) 2018-05-10 00:35 Oslo (OSL)

Podróż do Oslo

2018-05-16 09:10 Lublin (LUZ) 2018-05-17 13:25 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 27h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1393

    2018-05-16 09:10 Londyn (STN) 2018-05-16 10:15 Oslo (OSL)

  • FR

    1 . FR 9524

    2018-05-17 08:55 Lublin (LUZ) 2018-05-17 12:25 Londyn (STN)

Cena 1352 zł

Lot 6

Podróż z Lublin

2018-05-09 12:45 Lublin (LUZ) 2018-05-09 22:15 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 5292

    2018-05-09 12:45 Lublin (LUZ) 2018-05-09 14:30 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 2456

    2018-05-09 20:05 Monachium (MUC) 2018-05-09 22:15 Oslo (OSL)

Podróż do Oslo

2018-05-16 09:10 Lublin (LUZ) 2018-05-17 13:25 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 27h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1393

    2018-05-16 09:10 Londyn (STN) 2018-05-16 10:15 Oslo (OSL)

  • FR

    1 . FR 9524

    2018-05-17 08:55 Lublin (LUZ) 2018-05-17 12:25 Londyn (STN)

Cena 1772 zł

Lot 7

Podróż z Lublin

2018-05-09 12:45 Lublin (LUZ) 2018-05-10 16:05 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 27h 20m / 1 przesiadka

  • BM

    1 . BM 1772

    2018-05-09 12:45 Lublin (LUZ) 2018-05-09 14:30 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 6170

    2018-05-10 13:55 Monachium (MUC) 2018-05-10 16:05 Oslo (OSL)

Podróż do Oslo

2018-05-16 23:35 Lublin (LUZ) 2018-05-17 13:25 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 12h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1395

    2018-05-16 23:35 Londyn (STN) 2018-05-17 00:40 Oslo (OSL)

  • FR

    1 . FR 9524

    2018-05-17 08:55 Lublin (LUZ) 2018-05-17 12:25 Londyn (STN)

Cena 2051 zł

Lot 8

Podróż z Lublin

2018-05-09 12:45 Lublin (LUZ) 2018-05-10 16:05 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 27h 20m / 1 przesiadka

  • BM

    1 . BM 1772

    2018-05-09 12:45 Lublin (LUZ) 2018-05-09 14:30 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 6170

    2018-05-10 13:55 Monachium (MUC) 2018-05-10 16:05 Oslo (OSL)

Podróż do Oslo

2018-05-16 16:25 Lublin (LUZ) 2018-05-17 13:25 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 20h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1397

    2018-05-16 16:25 Londyn (STN) 2018-05-16 17:30 Oslo (OSL)

  • FR

    1 . FR 9524

    2018-05-17 08:55 Lublin (LUZ) 2018-05-17 12:25 Londyn (STN)

Cena 1931 zł

Lot 9

Podróż z Lublin

2018-05-09 12:45 Lublin (LUZ) 2018-05-10 16:05 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 27h 20m / 1 przesiadka

  • BM

    1 . BM 1772

    2018-05-09 12:45 Lublin (LUZ) 2018-05-09 14:30 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 6170

    2018-05-10 13:55 Monachium (MUC) 2018-05-10 16:05 Oslo (OSL)

Podróż do Oslo

2018-05-16 11:40 Lublin (LUZ) 2018-05-17 13:15 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 24h 35m / 1 przesiadka

  • DY

    1 . DY 1156

    2018-05-16 11:40 Monachium (MUC) 2018-05-16 13:55 Oslo (OSL)

  • BM

    1 . BM 1771

    2018-05-17 10:35 Lublin (LUZ) 2018-05-17 12:15 Monachium (MUC)

Cena 1925 zł

Lot 10

Podróż z Lublin

2018-05-09 12:45 Lublin (LUZ) 2018-05-10 16:05 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 27h 20m / 1 przesiadka

  • BM

    1 . BM 1772

    2018-05-09 12:45 Lublin (LUZ) 2018-05-09 14:30 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 6170

    2018-05-10 13:55 Monachium (MUC) 2018-05-10 16:05 Oslo (OSL)

Podróż do Oslo

2018-05-16 09:10 Lublin (LUZ) 2018-05-17 13:25 Oslo (OSL)
Całkowity czas podróży : 27h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1393

    2018-05-16 09:10 Londyn (STN) 2018-05-16 10:15 Oslo (OSL)

  • FR

    1 . FR 9524

    2018-05-17 08:55 Lublin (LUZ) 2018-05-17 12:25 Londyn (STN)

Cena 1614 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

26 opinie

Dodaj komentarz

  • 17-04-2018

    Oslo Torp zawsze w dobrych cenach kiedy byś tu nie zaglądał zawsze coś taniego znajdziesz.

  • 05-04-2018

    Jak fajnie że już wiosna zawitała. Chyba wybiorę się do Norwegi niedługo, szukam tanich lotów i macie tu bardzo dobre ceny.

  • 09-03-2018

    NIKT JUŻ NIE LATA NA RYGGE, APROPO WIZZAIRA TO ON AKURAT OSLO TORP ZAWSZE SPRZEDAWAŁ, NIE MIAŁ INNEGO LOTNISKA W PROPOZYCJI.

  • 20-06-2017

    Tylko 3 razy połączenie do Oslo? A i wszystkie loty na Torp? Dawniej część z tego co pamiętam samolotów latała także na Rygge, teraz już nie ma tych połączeń?

  • 05-06-2017

    Wydaje się że jak w każdej dziedzinie chodzi o zagrywki polityczne, albo lotnisk, albo samych linii lotniczych. Nie sądzę żeby się nie opłacało.

  • 11-05-2017

    Lotniska rezygnują powoli z Oslo, a Lublin twardo lata, to o co tu chodzi? Jednym się opłaca drugim mniej?

  • 18-04-2017

    Tanie linie kombinują gdzie najtaniej, zamieniają lotniska, godziny, tu jak w kalejdoskopie wszystko się zmienia. Loty są zaraz ich nie ma potem inne propozycje wskakują, trzeba na bieżąco śledzić.

  • 13-03-2017

    Powodzenia życzę, ja już nawet nie liczę ze Rygge wróci tylko na Torp lecę i potem kombinuje transport, trudno jakoś trzeba sobie radzić

  • 30-01-2017

    Muszę dostać się na lotnisko Rygge, czy jakaś tania linia lata tam, czy teraz wszystkie loty obsługiwane sa na tanich liniach na lotnisku Torp?

  • 27-01-2017

    kto raz spróbuje wędrówek swoim autem już zawsze będzie odważny, nie ma wtedy dla niego żadnych granic. No ale wiadomo że nie wszędzie dojedzie się samochodem, co oczywiście nie dziwi.

  • 24-01-2017

    Do Norwegii samochodem to duże wyzwanie, zwłaszcza jak ktoś nie jeździ po świecie. Trzeba być bardzo odważnym żeby wybrać się samemu w tak daleką podróż. A samolotem przybywacie na miejsce. I łatwiej można dotrzeć do celu. Wybieram samolot.

  • 28-12-2016

    Można kupić na miejscu jeśli się tam przepracuje minimum tydzień, miesiąc, nie wiem za jak najkrótszy okres wypłacają wynagrodzenie. A co jeśli po miesiącu? Będziesz tam przez miesiąc w jednych majtkach i dwóch koszulkach?

  • 02-12-2016

    Może niektórzy lubią się katować w samochodzie, tłumaczą że można więcej zabrać bagaży i robić przerwy w każdej chwili, ale i tak uważam że to mordęga, nie lepiej kupić na miejscu potrzebne rzeczy?

  • 25-11-2016

    Bo na jaki niby środek transportu miałbyś zamienić? Co jest lepszego od samolotu.

  • 10-11-2016

    Latam do Oslo czasu już od dłuższego czasu tanimi liniami i nie zamieniłbym na inny rodzaj transportu.

  • 03-11-2016

    Norwegia zawsze miała tanie loty, teraz też bardzo dobre ceny do Oslo ma Wizzair no i co ważne bez przesiadek lecicie.

  • 31-08-2016

    Bardzo tanie loty do Oslo, skąd taki humor linii Ryanair? czy to ogólna akcja?

  • 29-08-2016

    OSLO ZBIJA CENY ZAWODOWO. NORWEGIA PO TANIOŚCI. LUBLIN WIE CO DOBRE.

  • 05-08-2016

    czy zamiast do Norwegii nie możemy dostać Francji? wszyscy maja loty do Paryża tylko Lublin zawsze z tyłu.

  • 18-07-2016

    Strata będzie wielka dla osób które korzystają, ja latam i nie chce zmian na inne lotnisko.

  • 08-07-2016

    I tak mało kto lata do Oslo, nie będzie wielkiej straty jak usuną ten kierunek. Niech za to dadzą lepsze miasta.

  • 17-06-2016

    Ponoć lotnisko narzuciło liniom takle opłaty że wymiękły i nie będzie już lotów na Rygge

  • 10-06-2016

    Super że to połączenie jest na Torp bo z tego co słyszałem loty na Rygge maja być zlikwidowanem z innych lotnisk

  • 17-05-2016

    Jak ktoś Was dowozi samochodem najlepiej wybrać trasę prowadzącą przez ulicę Mełgiewską lub trasę prowadząca przez drogę S17. Nie ma innych możliwości.

  • 20-04-2016

    Sam kupiłem sobie bilet na lot z Lublina, miałem jednak lekki problem z dojazdem na lotnisko, słabo jest oznakowany dojazd, czy Wam tez sprawia to problem czy tylko ja jakiś nieogarnięty jestem.

  • 12-11-2015

    W końcu i Lublin LUZ zaczyna istnieć w świecie lotnisk krajowych. Widać że postarał się o loty nie tylko na dwa, ale więcej kierunków. Wydaje mi się że jak tak dalej pójdzie to wyprzedzi Rzeszów i Jasionka RZE spadnie jeszcze niżej. Zauważyłem że ostatnio maja tam zastój i loty raczej znikają niż się otwierają.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena