Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Newsletter
Bilety lotnicze Linie lotnicze Norwegian Poznań - Oslo Gardermoen
Loty z Poznania do Oslo Gardermoen od 199.00 PLN
Wylot z:
Poznań, PolskaPL
Kierunek podróży:
Oslo Gardermoen, NorwegiaNO

Lotnisko wylotu:

Poznań Ławica (POZ)

Lotnisko przylotu:

Oslo Gardermoen (OSL)

Termin objęty promocją:

2017-02-012017-08-31

Promocja aktualna:

do 2017-02-28

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Poznań - Oslo Gardermoen, Wylot lotnisko: Poznań Ławica - Poznań, Przylot lotnisko Oslo Gardermoen linie lotnicze Norwegian. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Cena wraz z opłatami lotniskowymi i podatkami. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej. Do ceny może zostać dodana opłata za bagaż główny. Taryfa obowiązuje na przelot w jedną stronę. Z powodu zmiany kursów walut cena może ulec zmianie. Promocja może nie obowiązywać w okresie świątecznym. Ilość miejsc w promocji jest ograniczona.

Tanie loty - Oslo Gardermoen
Lot Okres podróży Linia Cena
Lublin - Oslo

2017-02-01

2017-10-01

Norwegian 99.00 PLN
Szczecin - Oslo

2017-02-01

2017-09-30

Norwegian 99.00 PLN
Gdańsk - Oslo

2017-02-02

2017-06-30

Norwegian 59.00 PLN
Szczecin - Oslo

2017-02-02

2017-10-01

Norwegian 199.00 PLN
Tanie loty z Poznania do Norwegii
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Poznania do Oslo

2017-02-03

2017-09-30

Norwegian 79.00 PLN
Loty z Poznania do Oslo

2016-11-01

2016-11-05

Norwegian 59.00 PLN
Informacje o lotach Poznań - Oslo Gardermoen. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-02-04 znaleziono 9 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Oslo Gardermoen (OSL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka
2017-04-13 15:55 Poznań (POZ)
2017-04-13 22:40 Oslo (OSL)
1
LO 3944
2017-04-13 15:55 Poznań (POZ)
2017-04-13 16:50 Warszawa (WAW)
LO
2
DY 1021
2017-04-13 20:45 Warszawa (WAW)
2017-04-13 22:40 Oslo (OSL)
DY
LO
Przyloty
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka
2017-04-20 18:20 Oslo (OSL)
2017-04-21 01:50 Poznań (POZ)
1
DY 1020
2017-04-20 18:20 Oslo (OSL)
2017-04-20 20:10 Warszawa (WAW)
DY
2
LO 3941
2017-04-20 23:50 Warszawa (WAW)
2017-04-21 00:50 Poznań (POZ)
LO
Lot 1
Cena : 834
LO
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka
2017-04-13 15:55 Poznań (POZ)
2017-04-13 22:40 Oslo (OSL)
1
LO 3944
2017-04-13 15:55 Poznań (POZ)
2017-04-13 16:50 Warszawa (WAW)
LO
2
DY 1021
2017-04-13 20:45 Warszawa (WAW)
2017-04-13 22:40 Oslo (OSL)
DY
LO
Przyloty
Całkowity czas podróży: 15h 5m / 1 przesiadka
2017-04-20 18:20 Oslo (OSL)
2017-04-21 10:25 Poznań (POZ)
1
DY 1020
2017-04-20 18:20 Oslo (OSL)
2017-04-20 20:10 Warszawa (WAW)
DY
2
LO 3957
2017-04-21 08:30 Warszawa (WAW)
2017-04-21 09:25 Poznań (POZ)
LO
Lot 2
Cena : 798
LO
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka
2017-04-13 15:55 Poznań (POZ)
2017-04-13 22:40 Oslo (OSL)
1
LO 3944
2017-04-13 15:55 Poznań (POZ)
2017-04-13 16:50 Warszawa (WAW)
LO
2
DY 1021
2017-04-13 20:45 Warszawa (WAW)
2017-04-13 22:40 Oslo (OSL)
DY
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka
2017-04-20 08:40 Oslo (OSL)
2017-04-20 16:25 Poznań (POZ)
1
FR 1393
2017-04-20 08:40 Oslo (OSL)
2017-04-20 09:45 Londyn (STN)
FR
2
FR 2336
2017-04-20 12:20 Londyn (STN)
2017-04-20 15:25 Poznań (POZ)
FR
Lot 3
Cena : 804
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka
2017-04-13 15:55 Poznań (POZ)
2017-04-13 22:40 Oslo (OSL)
1
LO 3944
2017-04-13 15:55 Poznań (POZ)
2017-04-13 16:50 Warszawa (WAW)
LO
2
DY 1021
2017-04-13 20:45 Warszawa (WAW)
2017-04-13 22:40 Oslo (OSL)
DY
SK
Przyloty
Całkowity czas podróży: 3h 40m / 1 przesiadka
2017-04-20 11:00 Oslo (OSL)
2017-04-20 15:40 Poznań (POZ)
1
SK 1455
2017-04-20 11:00 Oslo (OSL)
2017-04-20 12:10 Kopenhaga (CPH)
SK
2
SK 1755
2017-04-20 13:35 Kopenhaga (CPH)
2017-04-20 14:40 Poznań (POZ)
SK
Lot 4
Cena : 1183
SK
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka
2017-04-13 15:55 Poznań (POZ)
2017-04-13 22:40 Oslo (OSL)
1
LO 3944
2017-04-13 15:55 Poznań (POZ)
2017-04-13 16:50 Warszawa (WAW)
LO
2
DY 1021
2017-04-13 20:45 Warszawa (WAW)
2017-04-13 22:40 Oslo (OSL)
DY
SK
Przyloty
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka
2017-04-20 07:00 Oslo (OSL)
2017-04-20 15:40 Poznań (POZ)
1
SK 1461
2017-04-20 07:00 Oslo (OSL)
2017-04-20 08:15 Kopenhaga (CPH)
SK
2
SK 1755
2017-04-20 13:35 Kopenhaga (CPH)
2017-04-20 14:40 Poznań (POZ)
SK
Lot 5
Cena : 1032
SK
Wylot
Całkowity czas podróży: 4h 25m / 1 przesiadka
2017-04-13 07:15 Poznań (POZ)
2017-04-13 11:40 Oslo (OSL)
1
LH 1641
2017-04-13 07:15 Poznań (POZ)
2017-04-13 08:30 Monachium (MUC)
LH
2
LH 2452
2017-04-13 09:35 Monachium (MUC)
2017-04-13 11:40 Oslo (OSL)
LH
LH
Przyloty
Całkowity czas podróży: 4h 55m / 1 przesiadka
2017-04-20 08:40 Oslo (OSL)
2017-04-20 14:35 Poznań (POZ)
1
LH 2457
2017-04-20 08:40 Oslo (OSL)
2017-04-20 10:50 Monachium (MUC)
LH
2
LH 1636
2017-04-20 12:20 Monachium (MUC)
2017-04-20 13:35 Poznań (POZ)
LH
Lot 6
Cena : 1156
LH
Wylot
Całkowity czas podróży: 4h 25m / 1 przesiadka
2017-04-13 07:15 Poznań (POZ)
2017-04-13 11:40 Oslo (OSL)
1
LH 1641
2017-04-13 07:15 Poznań (POZ)
2017-04-13 08:30 Monachium (MUC)
LH
2
LH 2452
2017-04-13 09:35 Monachium (MUC)
2017-04-13 11:40 Oslo (OSL)
LH
LH
Przyloty
Całkowity czas podróży: 5h 0m / 1 przesiadka
2017-04-20 13:45 Oslo (OSL)
2017-04-20 19:45 Poznań (POZ)
1
LH 861
2017-04-20 13:45 Oslo (OSL)
2017-04-20 15:50 Frankfurt (FRA)
LH
2
LH 1390
2017-04-20 17:30 Frankfurt (FRA)
2017-04-20 18:45 Poznań (POZ)
LH
Lot 7
Cena : 1181
LH
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 10m / 1 przesiadka
2017-04-13 15:10 Poznań (POZ)
2017-04-13 20:20 Oslo (OSL)
1
SK 1756
2017-04-13 15:10 Poznań (POZ)
2017-04-13 16:30 Kopenhaga (CPH)
SK
2
SK 462
2017-04-13 19:10 Kopenhaga (CPH)
2017-04-13 20:20 Oslo (OSL)
SK
LO
Przyloty
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka
2017-04-20 18:20 Oslo (OSL)
2017-04-21 01:50 Poznań (POZ)
1
DY 1020
2017-04-20 18:20 Oslo (OSL)
2017-04-20 20:10 Warszawa (WAW)
DY
2
LO 3941
2017-04-20 23:50 Warszawa (WAW)
2017-04-21 00:50 Poznań (POZ)
LO
Lot 8
Cena : 1302
LO
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 10m / 1 przesiadka
2017-04-13 15:10 Poznań (POZ)
2017-04-13 20:20 Oslo (OSL)
1
SK 1756
2017-04-13 15:10 Poznań (POZ)
2017-04-13 16:30 Kopenhaga (CPH)
SK
2
SK 462
2017-04-13 19:10 Kopenhaga (CPH)
2017-04-13 20:20 Oslo (OSL)
SK
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka
2017-04-20 08:40 Oslo (OSL)
2017-04-20 16:25 Poznań (POZ)
1
FR 1393
2017-04-20 08:40 Oslo (OSL)
2017-04-20 09:45 Londyn (STN)
FR
2
FR 2336
2017-04-20 12:20 Londyn (STN)
2017-04-20 15:25 Poznań (POZ)
FR
Lot 9
Cena : 1273

Komentarze

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo