Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-22 - 2017-10-31
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Katowice - Stavanger, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Stavanger Apt. Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Środa) od 2017-10-28(Poniedziałek, Piątek).

Promocyjne loty z Katowic do Stavanger w okresie letnim 2017 tanie linie Wizzair oferują dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Loty z Katowic o godz 07:00, lądowanie w Stavanger o godz 09:10. Połączenia relacji odwrotnej ze Stavanger także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) w godzinach 14:55, planowo w Katowicach o godz 17:00. Tanie bilety lotnicze z Katowic do Stavanger online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Stavanger

Tanie Loty z Katowic do Norwegii

Informacje o lotach Katowice - Stavanger. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-28 znaleziono 3 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Stavanger (SVG).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-05-10 08:00 Katowice (KTW) 2017-05-10 10:10 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1221

    2017-05-10 08:00 Katowice (KTW) 2017-05-10 10:10 Stavanger (SVG)

Podróż do Stavanger

2017-05-17 15:55 Katowice (KTW) 2017-05-17 19:00 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1222

    2017-05-17 15:55 Katowice (KTW) 2017-05-17 18:00 Stavanger (SVG)

Cena 359 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-05-10 11:30 Katowice (KTW) 2017-05-10 15:50 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży: 4h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1215

    2017-05-10 11:30 Katowice (KTW) 2017-05-10 13:30 Sandefjord (TRF)

  • WF

    1. WF 442

    2017-05-10 15:00 Sandefjord (TRF) 2017-05-10 15:50 Stavanger (SVG)

Podróż do Stavanger

2017-05-17 15:55 Katowice (KTW) 2017-05-17 19:00 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1222

    2017-05-17 15:55 Katowice (KTW) 2017-05-17 18:00 Stavanger (SVG)

Cena 784 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2017-05-10 08:00 Katowice (KTW) 2017-05-10 10:10 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1221

    2017-05-10 08:00 Katowice (KTW) 2017-05-10 10:10 Stavanger (SVG)

Podróż do Stavanger

2017-05-17 17:45 Katowice (KTW) 2017-05-18 16:55 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży: 22h 10m / 1 przesiadka

  • WF

    1. WF 447

    2017-05-17 17:45 Sandefjord (TRF) 2017-05-17 18:30 Stavanger (SVG)

  • W6

    1. W6 1216

    2017-05-18 14:00 Katowice (KTW) 2017-05-18 15:55 Sandefjord (TRF)

Cena 591 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 20-02-2017

    Wiadomo że jak ktoś musi polecieć to i tak zapłaci, ale teraz dużo ludzi szuka atrakcyjnych ofert i chce poznawać nowe miejsca i wtedy wiadomo że patrzy na cenę, więc linie Wizzair dobrze kombinują dając takie ceny przynajmniej na początek

  • 04-01-2017

    Ceny rzeczywiście ok ale to w ich interesie jest dawać takie ceny żeby przyciągnąć klientów

  • 01-12-2016

    Norweskie grudniowe ceny bardzo promocyjne, cieszy to przed zakupem. Zaoszczędzimy na prezenty świąteczne dla rodziny. Pozdrawiam tanie linie.

  • 20-04-2016

    Norwegię traktuje prawie jak swój dom w Polsce, a samoloty linii Wizzair prawie jak prywatne odrzutowce. Tyle razy juz nimi podróżowałem że prawie czuje sie w nich jak u siebie. Dobre linie, polecam wszystkim.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena