Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2016-10-01 - 2016-11-04
Promocja aktualna: do 2016-12-31

Lot na trasie Wrocław - Oslo, Wylot lotnisko : Wrocław Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Oslo Rygge Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Wrocławia do Oslo. Dwa trzy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair w sezonie letnim 2018 oferują promocyjne loty do Oslo Torp (TRF). Wyloty z wrocławskiego lotniska w poniedziałki i w piątki o godzinie 06:30, planowane lądowanie w Oslo o godzinie 08:25, loty w środy w godz 12:10-14:05. Loty relacji Oslo-Wrocław także 3 razy w tygodniu w poniedziałki, piątki w godzinach 08:25-10:40, w środy w godz 14:30-16:20. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 loty odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot we wtorek w godz 06:45-08:40 oraz w soboty w godz 16:00-17:55. Loty na trasie Oslo-Wrocław liniami Ryanair także we wtorki w godz 09:05-10:55 oraz w soboty w godz 18:20-20:10. Zaplanuj swoją podróż do Norwegii. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 14.12.2018
  • 13.12.2018

Pozostałe tanie loty do Oslo

Tanie Loty z Wrocławia do Norwegii

Informacje o lotach Wrocław - Oslo. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-11-15 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Oslo (OSLO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2018-12-28 14:55 Wrocław (WRO) 2018-12-28 20:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 6h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3844

    2018-12-28 14:55 Wrocław (WRO) 2018-12-28 15:55 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1515

    2018-12-28 18:45 Warszawa (WAW) 2018-12-28 20:55 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-01-04 21:30 Wrocław (WRO) 2019-01-05 09:15 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 10h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1516

    2019-01-04 21:30 Warszawa (WAW) 2019-01-04 23:15 Oslo (TRF)

  • LO

    1 . LO 3851

    2019-01-05 07:15 Wrocław (WRO) 2019-01-05 08:15 Warszawa (WAW)

Cena 734 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2018-12-28 05:45 Wrocław (WRO) 2018-12-28 20:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 15h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3850

    2018-12-28 05:45 Wrocław (WRO) 2018-12-28 06:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1515

    2018-12-28 18:45 Warszawa (WAW) 2018-12-28 20:55 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-01-04 21:30 Wrocław (WRO) 2019-01-05 09:15 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 10h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1516

    2019-01-04 21:30 Warszawa (WAW) 2019-01-04 23:15 Oslo (TRF)

  • LO

    1 . LO 3851

    2019-01-05 07:15 Wrocław (WRO) 2019-01-05 08:15 Warszawa (WAW)

Cena 753 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2018-12-28 08:45 Wrocław (WRO) 2018-12-28 20:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 12h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3852

    2018-12-28 08:45 Wrocław (WRO) 2018-12-28 09:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1515

    2018-12-28 18:45 Warszawa (WAW) 2018-12-28 20:55 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-01-04 21:30 Wrocław (WRO) 2019-01-05 09:15 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 10h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1516

    2019-01-04 21:30 Warszawa (WAW) 2019-01-04 23:15 Oslo (TRF)

  • LO

    1 . LO 3851

    2019-01-05 07:15 Wrocław (WRO) 2019-01-05 08:15 Warszawa (WAW)

Cena 1160 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2018-12-28 14:55 Wrocław (WRO) 2018-12-28 20:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 6h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3844

    2018-12-28 14:55 Wrocław (WRO) 2018-12-28 15:55 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1515

    2018-12-28 18:45 Warszawa (WAW) 2018-12-28 20:55 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-01-04 10:35 Wrocław (WRO) 2019-01-04 21:05 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 3227

    2019-01-04 10:35 Manchester (MAN) 2019-01-04 11:45 Oslo (TRF)

  • FR

    1 . FR 8308

    2019-01-04 16:50 Wrocław (WRO) 2019-01-04 20:05 Manchester (MAN)

Cena 1104 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2018-12-28 05:45 Wrocław (WRO) 2018-12-28 20:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 15h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3850

    2018-12-28 05:45 Wrocław (WRO) 2018-12-28 06:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1515

    2018-12-28 18:45 Warszawa (WAW) 2018-12-28 20:55 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-01-04 10:35 Wrocław (WRO) 2019-01-04 21:05 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 3227

    2019-01-04 10:35 Manchester (MAN) 2019-01-04 11:45 Oslo (TRF)

  • FR

    1 . FR 8308

    2019-01-04 16:50 Wrocław (WRO) 2019-01-04 20:05 Manchester (MAN)

Cena 1061 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2018-12-28 08:45 Wrocław (WRO) 2018-12-28 20:55 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 12h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 3852

    2018-12-28 08:45 Wrocław (WRO) 2018-12-28 09:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    1 . W6 1515

    2018-12-28 18:45 Warszawa (WAW) 2018-12-28 20:55 Oslo (TRF)

Podróż do Oslo

2019-01-04 10:35 Wrocław (WRO) 2019-01-04 21:05 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 3227

    2019-01-04 10:35 Manchester (MAN) 2019-01-04 11:45 Oslo (TRF)

  • FR

    1 . FR 8308

    2019-01-04 16:50 Wrocław (WRO) 2019-01-04 20:05 Manchester (MAN)

Cena 1468 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

18 opinie

Dodaj komentarz

  • 11-12-2018

    Póki co? Jak zmieniły się lotniska to już definitywnie. Nie będzie powrotu do starego portu lotniczego Rygge.

  • 09-11-2018

    Rygge narzuciło bardzo duże opłaty dla linii lotniczych więc tanim liniom się to zwyczajnie nie opłaca, póki co zostaje Torp

  • 26-02-2018

    Czy lotnisko Rygge wróci jeszcze do łask, czy już mam planować tylko i wyłącznie loty na Torp i dojazd z Sandefjord do miasta?

  • 29-01-2018

    Oslo ma zazwyczaj niskie ceny, tutaj przynajmniej odpada nerwowa atmosfera poszukiwań tanich biletów. Tanio kupicie na 90%.

  • 13-07-2017

    Jeśli ktoś szuka szybkiego i taniego lotu to ten akurat taki jest

  • 12-05-2017

    Żyje na dwa kraje, dwa domy i dwie rodziny, raz tu raz tam i już się przyzwyczaiłam i ogarniam sytuacje głownie dzięki temu połączeniu

  • 16-11-2016

    Za to linie Wizzair mają od 14 lat, więc dzieci które skończyły taki rok mogą lecieć same.

  • 05-10-2016

    Linie typu Ryanair nie maja opcji opieki, dziecko poniżej 16 lat same ie może lecieć, jedynie w towarzystwie drugiej osoby która ukończyła minimum 16 lat.

  • 18-08-2016

    Jak mogę wysłać dziecko 15letnie tanimi liniami do męża do Oslo, skoro loty od 16-lat dopuszczają samotny rejs? czy jakoś mogę zapłacić za opiekę jak w liniach LOT? Znalazłam tani bilet ale nie mogę go kupić?

  • 08-02-2016

    Nie ma się co dziwić że tak latasz bo innego wyjścia z Wrocławia nie ma jak chcesz lecieć do Oslo, ja tez korzystam nie jaram sie ale i nie narzekam

  • 18-01-2016

    Oslo to bardzo popularny kierunek u nas. Pracuje tam wiele osób i korzystają właśnie z tanich linii Ryanair. Ja tez latam tylko z Ryanairem. Nie waham się kupować bo są najtańszą wersją lotów.

  • 12-08-2014

    Jak to mało 3 razy?? Dobrze że wogóle 3 razy moim zdaniem daje radę. Polecam wszystkim bezpośrednie loty Ryanaire do Oslo. Tanio i bez obciachu.

  • 02-01-2014

    Mało że trzy razy w tygodniu, to jeszcze w świetnych cenach 69pln w jedna stronę. Juz dawno nie widziałam tak dobrych cen. Oczywiście kupione, zaklepane i niedługo lot:)

  • 22-05-2013

    Dobre ceny do Oslo głownie sa poza sezonem, ale i tak są w stosunkowo niskiej cenie w porównaniu do innych kierunków

  • 17-09-2012

    Bilety na tej trasie zdarzają się faktycznie za śmieszne pieniadze ale jakos tak wychodzi że te tanie daty nigdy mi nie pasują, ale jak już wybiore takie jak chece to tez nie jest źle.

  • 16-05-2012

    W czerwcu zapowiadaja sie baaaaardzooo tanie loty, szczególnie na początku miesiąca. Ludzie KUPUJEMY....

  • 14-05-2012

    Ja wybieram Ryanair. Bardzo dobre ceny z Wrocławia do Oslo na lotnisko Rygge. Troszkę daleko od centrum ale za tą cenę nie ma co ;)

  • 19-04-2012

    często latam do Oslo z Wrocławia liniami Ryanair. W porównaniu do linii WizzAir mają dużo lepsze ceny. Szkoda, tylko że nie lecą do głównego lotniska w Oslo.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena