Wylot

Październik 2021

68 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24 107zł
25
26
27 68zł
28
29
30
31

Powrót

Październik 2021

362 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24 683zł
25
26
27 362zł
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-10-18 - 2022-03-20
Promocja aktualna: do 2021-10-23

Lot na trasie Warszawa - Chania Kreta, Wylot lotnisko : Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Chania Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Warszawy na Kretę na lotnisko Chania-Ioannis-Daskalogiannis (CHQ) położone 14km na wschód od Chanii oferują tanie linie Wizzair. Połączenia w sezonie letnim 2021 odbywają się dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele. Wyloty z warszawskiego Okęcia w czwartki realizowane są o godz 15:40, lądowanaie na Krecie o godz 19:40, w niedziele o godz 11:50-15:50. Loty powrotne z Chaniii do Warszawy także 2 razy w tygodniu, w czwartki o godz 20:15-22:15 i w niedziele o godz 16:25-18:25. Zarezerwuj promocyjne loty do greckiej Chanii online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Chania Kreta

Średni czas lotu Warszawa - Chania Kreta:
3h 0m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Chania Kreta były oglądane 560 razy w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Warszawa do Chania Kreta
w obencym miesiącu jest(są) 1 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Warszawa - Chania Kreta rezerwowano:
średnio 3 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
68.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
68.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
329.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
537.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Chania Kreta:
Warszawa (WAW) -> Ateny (ATH) -> Chania (CHQ)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Chania Kreta - Warszawa:
Chania (CHQ) -> Ateny (ATH) -> Warszawa (WAW)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Sierpień (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Chania Kreta z Wrocławia (190.00zł drożej o 179%), Katowic (190.00zł drożej o 179%), Warszawy (390.00zł drożej o 473%), Krakowa (190.00zł drożej o 179%), Gdańska (190.00zł drożej o 179%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Chania Kreta

Tanie Loty z Warszawy do Grecja

Informacje o lotach Warszawa - Chania Kreta. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-10-22 znaleziono 11 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Chania Kreta (CHQ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2022-06-16 16:40 Warszawa (WAW) 2022-06-16 20:40 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61323

    2022-06-16 16:40 Warszawa (WAW) 2022-06-16 20:40 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-06-23 21:15 Warszawa (WAW) 2022-06-24 00:15 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61324

    2022-06-23 21:15 Chania (CHQ) 2022-06-23 23:15 Warszawa (WAW)

Cena 582 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2022-06-23 16:40 Warszawa (WAW) 2022-06-23 20:40 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61323

    2022-06-23 16:40 Warszawa (WAW) 2022-06-23 20:40 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-06-30 21:15 Warszawa (WAW) 2022-07-01 00:15 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61324

    2022-06-30 21:15 Chania (CHQ) 2022-06-30 23:15 Warszawa (WAW)

Cena 552 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Warszawa

2022-06-23 16:40 Warszawa (WAW) 2022-06-23 20:40 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61323

    2022-06-23 16:40 Warszawa (WAW) 2022-06-23 20:40 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-06-26 17:25 Warszawa (WAW) 2022-06-26 20:25 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61324

    2022-06-26 17:25 Chania (CHQ) 2022-06-26 19:25 Warszawa (WAW)

Cena 492 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-29 17:40 Warszawa (WAW) 2021-11-30 09:30 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2021-11-29 17:40 Warszawa (WAW) 2021-11-29 21:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A37332

    2021-11-30 08:40 Ateny (ATH) 2021-11-30 09:30 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-12-06 07:00 Warszawa (WAW) 2021-12-06 17:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 10h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    A37331

    2021-12-06 07:00 Chania (CHQ) 2021-12-06 07:50 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-12-06 15:20 Ateny (ATH) 2021-12-06 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 697 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2021-12-01 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-01 17:10 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 4h 45m / 1 przesiadka

  • A3

    A3871

    2021-12-01 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-01 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37336

    2021-12-01 16:20 Ateny (ATH) 2021-12-01 17:10 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-12-06 07:00 Warszawa (WAW) 2021-12-06 17:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 10h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    A37331

    2021-12-06 07:00 Chania (CHQ) 2021-12-06 07:50 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-12-06 15:20 Ateny (ATH) 2021-12-06 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 722 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-29 17:40 Warszawa (WAW) 2021-11-30 09:30 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2021-11-29 17:40 Warszawa (WAW) 2021-11-29 21:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A37332

    2021-11-30 08:40 Ateny (ATH) 2021-11-30 09:30 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-12-04 07:00 Warszawa (WAW) 2021-12-04 11:40 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A37331

    2021-12-04 07:00 Chania (CHQ) 2021-12-04 07:50 Ateny (ATH)

  • A3

    A3870

    2021-12-04 09:00 Ateny (ATH) 2021-12-04 10:40 Warszawa (WAW)

Cena 720 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-29 17:40 Warszawa (WAW) 2021-11-30 09:30 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2021-11-29 17:40 Warszawa (WAW) 2021-11-29 21:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A37332

    2021-11-30 08:40 Ateny (ATH) 2021-11-30 09:30 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-12-08 07:00 Warszawa (WAW) 2021-12-08 11:40 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A37331

    2021-12-08 07:00 Chania (CHQ) 2021-12-08 07:50 Ateny (ATH)

  • A3

    A3870

    2021-12-08 09:00 Ateny (ATH) 2021-12-08 10:40 Warszawa (WAW)

Cena 720 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-27 11:25 Warszawa (WAW) 2021-11-27 21:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 1 przesiadka

  • A3

    A3871

    2021-11-27 11:25 Warszawa (WAW) 2021-11-27 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37344

    2021-11-27 21:00 Ateny (ATH) 2021-11-27 21:55 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-12-06 07:00 Warszawa (WAW) 2021-12-06 17:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 10h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    A37331

    2021-12-06 07:00 Chania (CHQ) 2021-12-06 07:50 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-12-06 15:20 Ateny (ATH) 2021-12-06 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 722 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-29 17:40 Warszawa (WAW) 2021-11-30 09:30 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2021-11-29 17:40 Warszawa (WAW) 2021-11-29 21:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A37332

    2021-11-30 08:40 Ateny (ATH) 2021-11-30 09:30 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-12-06 11:20 Warszawa (WAW) 2021-12-06 17:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • A3

    A37333

    2021-12-06 11:20 Chania (CHQ) 2021-12-06 12:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-12-06 15:20 Ateny (ATH) 2021-12-06 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 720 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-29 17:40 Warszawa (WAW) 2021-11-30 21:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 27h 15m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2021-11-29 17:40 Warszawa (WAW) 2021-11-29 21:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A37344

    2021-11-30 21:00 Ateny (ATH) 2021-11-30 21:55 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-12-08 07:00 Warszawa (WAW) 2021-12-08 11:40 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A37331

    2021-12-08 07:00 Chania (CHQ) 2021-12-08 07:50 Ateny (ATH)

  • A3

    A3870

    2021-12-08 09:00 Ateny (ATH) 2021-12-08 10:40 Warszawa (WAW)

Cena 751 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-29 17:40 Warszawa (WAW) 2021-11-30 21:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 27h 15m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2021-11-29 17:40 Warszawa (WAW) 2021-11-29 21:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A37344

    2021-11-30 21:00 Ateny (ATH) 2021-11-30 21:55 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-12-06 11:20 Warszawa (WAW) 2021-12-06 17:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • A3

    A37333

    2021-12-06 11:20 Chania (CHQ) 2021-12-06 12:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-12-06 15:20 Ateny (ATH) 2021-12-06 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 751 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 26-07-2021

    miejsc już coraz mniej, wiec kto zwlekał do końca z zakupem biletu niech się szybciej zastanawia, ja już musiałam wybrać inną datę niż planowałam, bo dla mojej ekipy już nie było miejsc, ale ważne, że w ogóle udało się kupić bilet

  • 13-04-2021

    Lecąc z liniami Wizzair w tak trudnych czasach czy przy ewentualnej potrzebie zmiany terminu z powodu covid-19 linie zmieniają go bezpłatnie, jak np LOT czy za opłatą?

  • 08-04-2021

    Grecja ma dużo zwolenników i duże obłożenie w samolotach. Myślę że nawet nie trzeba jej reklamować bo sama się sprzedaje wyśmienicie.

  • 18-03-2021

    Wakacje coraz bliżej, widzę że linie stawiają niezmiennie na Grecję, coraz więcej lotów tam się mnoży. Wizz ma nowości greckie które myśli odpalić w czerwcu, oby z dużym wynikiem sprzedażowym.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena