Wylot

Październik 2022

55 zł Październik
196 zł Listopad
255 zł Grudzień
346 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2 271zł
3 114zł
4 345zł
5 172zł
6 305zł
7 155zł
8 414zł
9 430zł
10 118zł
11 300zł
12 199zł
13 322zł
14 155zł
15 250zł
16 409zł
17 55zł
18 285zł
19 350zł
20 380zł
21 135zł
22 207zł
23 252zł
24 55zł
25 252zł
26 238zł
27 352zł
28 55zł
29 541zł
30 423zł
31 507zł

Powrót

Październik 2022

280 zł Październik
251 zł Listopad
342 zł Grudzień
487 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2 587zł
3 766zł
4 443zł
5 342zł
6 460zł
7 420zł
8 655zł
9 584zł
10 387zł
11 335zł
12 280zł
13 381zł
14 702zł
15 691zł
16 412zł
17 372zł
18 649zł
19 427zł
20 537zł
21 612zł
22 784zł
23 736zł
24 412zł
25 641zł
26 864zł
27 765zł
28 828zł
29 1171zł
30 1253zł
31 1130zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-01 - 2023-03-26
Promocja aktualna: do 2022-10-03

Lot na trasie Wrocław - Chania, Wylot lotnisko : Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Ioannis Daskalogiannis Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Chania to greckie miasto położone na północno- zachodnim wybrzeżu Krety. Założone zostało przez Wenecjan w XIII wieku, do tej pory największą atrakcją turystyczną miasta jest dzielnica portowa w weneckiej zabudowie. 14 km od centrum miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Chania-Ioannis-Daskalogiannis (CHQ).

Bezpośrednie loty z Wrocławia do Chanii w sezonie wakacyjnym oferują regularne linie PLL LOT. Połączenia odbywają się raz w tygodniu w czwartki. Wyloty z Wrocławia realizowane są o godz 14:25, planowany przylot na Kretę o godz 18:25. Loty powrotne z Krety do Wrocławia także raz w tygodniu w czwartki o godz 19:10-21:10. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zarezerwuj promocyjny lot do Chanii. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Wrocław - Chania

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Wrocław do Chania obecnie mają 44 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Wrocław do Chania
w obencym miesiącu jest(są) 2 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio do Chania:
LOT
Najtańszy lot na trasie Wrocław - Chania rezerwowano:
średnio 21 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
88.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
595.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
616.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
649.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Chania - Wrocław:
Chania (CHQ) -> Londyn (STN) -> Wrocław (WRO)
Chania (CHQ) -> Londyn (LGW) -> Wrocław (WRO)
Chania (CHQ) -> Ateny (ATH) -> Saloniki (SKG) -> Wenecja (TSF) -> Wrocław (WRO)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Chania z Wrocławia (88.00zł), Katowic (190.00zł drożej o 115%), Warszawy (199.00zł drożej o 126%), Krakowa (190.00zł drożej o 115%), Gdańska (299.00zł drożej o 239%), Poznania (118.00zł drożej o 34%)

Pozostałe tanie loty do Chania

Tanie Loty z Wrocławia do Grecja

Oferty lotów z Wrocław - Chania. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-02 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Chania (CHQ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 10 dni

Podróż z Wrocław

2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8938

    2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-07 12:40 Wrocław (WRO) 2022-11-08 01:40 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7609

    2022-11-07 12:40 Chania (CHQ) 2022-11-07 14:40 Londyn (STN)

  • W6

    W61804

    2022-11-07 21:35 Londyn (LTN) 2022-11-08 00:40 Wrocław (WRO)

Cena 333 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Wrocław

2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8938

    2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-07 12:40 Wrocław (WRO) 2022-11-08 00:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7609

    2022-11-07 12:40 Chania (CHQ) 2022-11-07 14:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR8405

    2022-11-07 21:00 Londyn (STN) 2022-11-07 23:55 Wrocław (WRO)

Cena 357 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Wrocław

2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8938

    2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-05 21:30 Wrocław (WRO) 2022-11-06 10:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7609

    2022-11-05 21:30 Chania (CHQ) 2022-11-05 23:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR1141

    2022-11-06 06:50 Londyn (STN) 2022-11-06 09:45 Wrocław (WRO)

Cena 457 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8938

    2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-03 21:15 Wrocław (WRO) 2022-11-04 10:35 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    U28784

    2022-11-03 21:15 Chania (CHQ) 2022-11-03 23:15 Londyn (LGW)

  • FR

    FR1141

    2022-11-04 06:40 Londyn (STN) 2022-11-04 09:35 Wrocław (WRO)

Cena 630 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Wrocław

2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8938

    2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-08 08:40 Wrocław (WRO) 2022-11-08 22:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 3 przesiadki

  • GQ

    GQ251

    2022-11-08 08:40 Chania (CHQ) 2022-11-08 09:35 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ382

    2022-11-08 10:30 Ateny (ATH) 2022-11-08 11:25 Saloniki (SKG)

  • FR

    FR2785

    2022-11-08 16:20 Saloniki (SKG) 2022-11-08 17:15 Wenecja (TSF)

  • FR

    FR1881

    2022-11-08 19:30 Wenecja (TSF) 2022-11-08 21:00 Wrocław (WRO)

Cena 837 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Wrocław

2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8938

    2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-06 12:40 Wrocław (WRO) 2022-11-07 01:40 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    U28784

    2022-11-06 12:40 Chania (CHQ) 2022-11-06 14:45 Londyn (LGW)

  • W6

    W61804

    2022-11-06 21:35 Londyn (LTN) 2022-11-07 00:40 Wrocław (WRO)

Cena 862 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Wrocław

2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8938

    2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-07 11:20 Wrocław (WRO) 2022-11-07 21:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 10h 35m / 2 przesiadki

  • A3

    A3333

    2022-11-07 11:20 Chania (CHQ) 2022-11-07 12:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2022-11-07 15:20 Ateny (ATH) 2022-11-07 16:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3859

    2022-11-07 19:55 Warszawa (WAW) 2022-11-07 20:55 Wrocław (WRO)

Cena 877 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Wrocław

2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8938

    2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-08 11:20 Wrocław (WRO) 2022-11-08 22:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 10h 40m / 3 przesiadki

  • A3

    A3333

    2022-11-08 11:20 Chania (CHQ) 2022-11-08 12:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A3116

    2022-11-08 13:10 Ateny (ATH) 2022-11-08 14:05 Saloniki (SKG)

  • FR

    FR2785

    2022-11-08 16:20 Saloniki (SKG) 2022-11-08 17:15 Wenecja (TSF)

  • FR

    FR1881

    2022-11-08 19:30 Wenecja (TSF) 2022-11-08 21:00 Wrocław (WRO)

Cena 910 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Wrocław

2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8938

    2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-06 12:40 Wrocław (WRO) 2022-11-07 00:30 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U28784

    2022-11-06 12:40 Chania (CHQ) 2022-11-06 14:45 Londyn (LGW)

  • FR

    FR8405

    2022-11-06 20:35 Londyn (STN) 2022-11-06 23:30 Wrocław (WRO)

Cena 987 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Wrocław

2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR8938

    2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-08 11:20 Wrocław (WRO) 2022-11-08 21:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 10h 35m / 2 przesiadki

  • A3

    A3333

    2022-11-08 11:20 Chania (CHQ) 2022-11-08 12:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2022-11-08 15:20 Ateny (ATH) 2022-11-08 16:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3859

    2022-11-08 19:55 Warszawa (WAW) 2022-11-08 20:55 Wrocław (WRO)

Cena 997 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 05-01-2022

    Licze na powrót lotów bezpośrednich letnia porą

  • 02-05-2021

    A co z lotami do Chanii? Odbędą się w te wakacje? Nie ma jeszcze dostępnych lotów. Sprawdzam i LOT-u nie zauważyłam. Otwierają różne trasy od czerwca a Chania się nie pojawiła. Bedzie z Wrocławia czy nie?

  • 19-11-2020

    Polskie linie ruszyły ze sprzedażą lotów na sezon 2021. W ich ofercie jest ponad 20 tras wakacyjnych, m.in. popularne wśród turystów kierunki jak Mykonos i Palermo.

  • 08-10-2020

    LOT wprowadził loty do greckiej Krety tylko na okres wakacyjny i o tym informował, więc na pewno nie odpali ich w zimie. Dobrze że zdecydowali się na nie, wiele osób przez to skorzystało z urlopów i było w Grecji.

  • 25-08-2020

    Mam nadzieję że te loty przetrwają dłużej niż tylko na sezon wakacyjny, po locie na ich pokładzie ciężko by było się przesiąść na tanie linie ( nie zawsze tańsze)

  • 06-08-2020

    Widać że strategia LOT na przetrwanie w czasach covid, się sprawdza, zamiast zawieszać połączenia wprowadziły nowe , kierunki przyszłościowe, z pomysłem - brawo

  • 13-07-2020

    Miłe zaskoczenie z tymi lotami, zwłaszcza po takich przejściach z samolotami w ostatnim czasie, z Wrocławia do Grecji lotów do wybory do koloru

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena