Wylot

Październik 2022

508 zł Październik
550 zł Listopad
527 zł Grudzień
571 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2 1398zł
3 1013zł
4 771zł
5 964zł
6 654zł
7 995zł
8 1041zł
9 578zł
10 540zł
11 725zł
12 725zł
13 743zł
14 699zł
15 1350zł
16
17 517zł
18 685zł
19 903zł
20 970zł
21 947zł
22 743zł
23 608zł
24 508zł
25 725zł
26 816zł
27 843zł
28 650zł
29 1257zł
30 1150zł
31 1073zł

Powrót

Październik 2022

707 zł Październik
467 zł Listopad
464 zł Grudzień
530 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3 1587zł
4 1119zł
5 1331zł
6 1382zł
7 1584zł
8 1688zł
9 962zł
10 952zł
11 745zł
12 794zł
13 724zł
14 1378zł
15 1466zł
16 1193zł
17 966zł
18 749zł
19 1263zł
20 707zł
21 1208zł
22 1312zł
23 1083zł
24 886zł
25 758zł
26 1253zł
27 825zł
28 1442zł
29 1241zł
30 1192zł
31 908zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-02 - 2023-03-30
Promocja aktualna: do 2022-10-03

Lot na trasie Wrocław - Kavala, Wylot lotnisko : Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Kavala Airport Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Kawala to jedno z największych greckich miast, położone w północnej części kraju, nad Morzem Egejskim w regionie Macedonii Wschodniej i Tracji. 30 km od centrum miasta znajduje się port lotniczy Kawala (KVA) im. Aleksandra Wielkiego. W okresie wakacyjnym linie lotnicze LOT oferują bezpośrednie loty z Wrocławia do Kawali. Bezpośrednie loty z Wrocławia do Kawali oferują polskie linie LOT. Połączenia odbywają się raz w tygodniu w soboty. Wyloty z wrocławskiego lotniska realizowane są o godz 18:30, planowane lądowanie w Kawala o godz 21:45. Loty powrotne z Kawali do Wrocławia także raz w tygodniu (soboty) o godz 22:45-23:55. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zapraszamy do rezerwacji tanich biletów do Grecji. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Wrocław - Kavala

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Wrocław do Kavala obecnie mają 44 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Kavala:
LOT
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
1914.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
1914.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
1914.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Wrocław - Kavala:
Wrocław (WRO) -> Warszawa (WAW) -> Ateny (ATH) -> Kawala (KVA)
Wrocław (WRO) -> Warszawa (WAW) -> Frankfurt nad Menem (FRA) -> Kawala (KVA)
Wrocław (WRO) -> Frankfurt nad Menem (FRA) -> Ateny (ATH) -> Kawala (KVA)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kavala - Wrocław:
Kawala (KVA) -> Ateny (ATH) -> Warszawa (WAW) -> Wrocław (WRO)
Kawala (KVA) -> Frankfurt nad Menem (FRA) -> Wrocław (WRO)
Kawala (KVA) -> Ateny (ATH) -> Monachium (MUC) -> Wrocław (WRO)
Nasi Klienci wybrali również loty do Kavala z Poznania (199.00zł), Gdańska (199.00zł)

Pozostałe tanie loty do Kavala

Tanie Loty z Wrocławia do Grecja

Oferty lotów z Wrocław - Kavala. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-02 znaleziono 4 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Kavala (KVA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 12 dni

Podróż z Wrocław

2022-10-19 06:30 Wrocław (WRO) 2022-10-19 22:20 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3850

    2022-10-19 06:30 Wrocław (WRO) 2022-10-19 07:35 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2022-10-19 11:40 Warszawa (WAW) 2022-10-19 15:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A37154

    2022-10-19 21:05 Ateny (ATH) 2022-10-19 22:20 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2022-10-31 08:35 Wrocław (WRO) 2022-10-31 21:55 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 2 przesiadki

  • A3

    A37151

    2022-10-31 08:35 Kawala (KVA) 2022-10-31 09:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2022-10-31 15:20 Ateny (ATH) 2022-10-31 16:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3859

    2022-10-31 19:55 Warszawa (WAW) 2022-10-31 20:55 Wrocław (WRO)

Cena 1900 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2022-10-19 19:10 Wrocław (WRO) 2022-10-20 09:15 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 13h 5m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3848

    2022-10-19 19:10 Wrocław (WRO) 2022-10-19 20:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO383

    2022-10-19 21:40 Warszawa (WAW) 2022-10-19 23:40 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • DE

    DE1736

    2022-10-20 05:45 Frankfurt nad Menem (FRA) 2022-10-20 09:15 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2022-10-27 09:55 Wrocław (WRO) 2022-10-27 23:40 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 13h 45m / 1 przesiadka

  • DE

    DE1737

    2022-10-27 09:55 Kawala (KVA) 2022-10-27 11:35 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LO

    LO5398

    2022-10-27 21:30 Frankfurt nad Menem (FRA) 2022-10-27 22:40 Wrocław (WRO)

Cena 2390 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Wrocław

2022-10-19 06:30 Wrocław (WRO) 2022-10-19 22:20 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3850

    2022-10-19 06:30 Wrocław (WRO) 2022-10-19 07:35 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2022-10-19 11:40 Warszawa (WAW) 2022-10-19 15:10 Ateny (ATH)

  • OA

    OA154

    2022-10-19 21:05 Ateny (ATH) 2022-10-19 22:20 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2022-10-31 08:35 Wrocław (WRO) 2022-10-31 21:55 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 2 przesiadki

  • A3

    A37151

    2022-10-31 08:35 Kawala (KVA) 2022-10-31 09:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2022-10-31 15:20 Ateny (ATH) 2022-10-31 16:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3859

    2022-10-31 19:55 Warszawa (WAW) 2022-10-31 20:55 Wrocław (WRO)

Cena 3114 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2022-10-19 11:50 Wrocław (WRO) 2022-10-19 22:20 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 2 przesiadki

  • LH

    LH1359

    2022-10-19 11:50 Wrocław (WRO) 2022-10-19 13:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH1282

    2022-10-19 14:40 Frankfurt nad Menem (FRA) 2022-10-19 18:25 Ateny (ATH)

  • OA

    OA154

    2022-10-19 21:05 Ateny (ATH) 2022-10-19 22:20 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2022-10-25 12:45 Wrocław (WRO) 2022-10-26 01:05 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 12h 20m / 2 przesiadki

  • OA

    OA151

    2022-10-25 12:45 Kawala (KVA) 2022-10-25 14:00 Ateny (ATH)

  • LH

    LH1755

    2022-10-25 20:05 Ateny (ATH) 2022-10-25 21:40 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1634

    2022-10-25 23:00 Monachium (MUC) 2022-10-26 00:05 Wrocław (WRO)

Cena 3639 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 29-10-2020

    Czekam na kolejną edycje tych lotów na lato 21, te mimo wszystkich obostrzeń sprawdziły się super

  • 08-09-2020

    Jeśli chodzi o połączenie to wszystko super, na miejscu każdy ma inne oczekiwania, ale tu oceniam sam lot i jestem pozytywnie zaskoczony

  • 07-08-2020

    Piękne miejsce, chyba trochę mało popularne i niedoceniane wśród turystów z Polski, ale ktokolwiek tam nie dotrze jest zachwycony, wcześniej brakowało lotów to tej części Grecji wiec warto korzystać skoro są i to w dobrej cenie na LOT

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena