Wylot

Październik 2022

616 zł Październik
676 zł Listopad
Grudzień
1137 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6 866zł
7 909zł
8 1636zł
9 788zł
10 774zł
11 691zł
12
13
14
15
16
17 751zł
18 762zł
19 1080zł
20 616zł
21 1004zł
22 1337zł
23 1809zł
24 963zł
25
26
27
28 1643zł
29
30
31

Powrót

Październik 2022

889 zł Październik
753 zł Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8 1585zł
9 1644zł
10 1026zł
11 960zł
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21 889zł
22 2880zł
23 2367zł
24 1018zł
25 2998zł
26 2764zł
27 1193zł
28 945zł
29 1664zł
30 1105zł
31 1124zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-02 - 2023-03-30
Promocja aktualna: do 2022-10-05

Lot na trasie Gdańsk - Kawala, Wylot lotnisko : Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Kavala Airport Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

W regionie Macedonia, w północno-wschodniej Grecji kontynentalnej znajduje się Kawala, nazywana również niebieskim miastem albo Mekką Tytoniu, jedno z największych w kraju, położone nad Morzem Egejskim w Zatoce Kawala naprzeciwko wyspy Thassos. Posiada międzynarodowy port Kawala im. Aleksandra Wielkiego (KVA) oddalony około 30km od centru miasta.

Bezpośrednie loty z Gdańska do Kawali oferują polskie linie LOT. Połączenia odbywają się raz w tygodniu w środy. Wyloty z Gdańska realizowane są o godz 14:20, planowane lądowanie na lotnisku Kawala o godz 17:55. Lot trwa 02h35min. Loty powrotne relacji Kawala-Gdańsk także raz w tygodniu (środy) w godz 18:55-20:30. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zapraszamy do rezerwacji wakacyjnych, tanich lotów do greckiej Kawali online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Gdańsk - Kawala

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Gdańsk do Kawala obecnie mają 126 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Kawala:
LOT
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
1439.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
1439.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
1439.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Gdańsk - Kawala:
Gdańsk (GDN) -> Sztokholm (NYO) -> Ateny (ATH) -> Kawala (KVA)
Gdańsk (GDN) -> Sztokholm (ARN) -> Ateny (ATH) -> Kawala (KVA)
Gdańsk (GDN) -> Warszawa (WAW) -> Ateny (ATH) -> Kawala (KVA)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kawala - Gdańsk:
Kawala (KVA) -> Ateny (ATH) -> Londyn (LTN) -> Gdańsk (GDN)
Kawala (KVA) -> Ateny (ATH) -> Wenecja (VCE) -> Gdańsk (GDN)
Nasi Klienci wybrali również loty do Kawala z Poznania (199.00zł), Wrocławia (199.00zł)

Pozostałe tanie loty do Kawala

Tanie Loty z Gdańska do Grecja

Oferty lotów z Gdańsk - Kawala. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-04 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Kawala (KVA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 9 dni

Podróż z Gdańsk

2022-11-10 06:20 Gdańsk (GDN) 2022-11-10 19:30 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 12h 10m / 2 przesiadki

  • W6

    W61731

    2022-11-10 06:20 Gdańsk (GDN) 2022-11-10 07:40 Sztokholm (NYO)

  • A3

    A3761

    2022-11-10 12:30 Sztokholm (ARN) 2022-11-10 17:00 Ateny (ATH)

  • OA

    OA154

    2022-11-10 18:30 Ateny (ATH) 2022-11-10 19:30 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2022-11-19 09:50 Gdańsk (GDN) 2022-11-20 00:20 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 2 przesiadki

  • OA

    OA151

    2022-11-19 09:50 Kawala (KVA) 2022-11-19 11:00 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2022-11-19 13:05 Ateny (ATH) 2022-11-19 15:10 Londyn (LTN)

  • FR

    FR6085

    2022-11-19 20:20 Londyn (STN) 2022-11-19 23:20 Gdańsk (GDN)

Cena 1323 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Gdańsk

2022-11-10 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-11-10 19:30 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6099

    2022-11-10 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-11-10 08:10 Sztokholm (ARN)

  • A3

    A3761

    2022-11-10 12:30 Sztokholm (ARN) 2022-11-10 17:00 Ateny (ATH)

  • OA

    OA154

    2022-11-10 18:30 Ateny (ATH) 2022-11-10 19:30 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2022-11-19 09:50 Gdańsk (GDN) 2022-11-20 00:20 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 2 przesiadki

  • OA

    OA151

    2022-11-19 09:50 Kawala (KVA) 2022-11-19 11:00 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2022-11-19 13:05 Ateny (ATH) 2022-11-19 15:10 Londyn (LTN)

  • FR

    FR6085

    2022-11-19 20:20 Londyn (STN) 2022-11-19 23:20 Gdańsk (GDN)

Cena 1357 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2022-11-11 05:40 Gdańsk (GDN) 2022-11-11 19:40 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 13h 0m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3828

    2022-11-11 05:40 Gdańsk (GDN) 2022-11-11 06:40 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2022-11-11 11:25 Warszawa (WAW) 2022-11-11 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37154

    2022-11-11 18:30 Ateny (ATH) 2022-11-11 19:40 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2022-11-19 09:50 Gdańsk (GDN) 2022-11-20 00:20 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 2 przesiadki

  • OA

    OA151

    2022-11-19 09:50 Kawala (KVA) 2022-11-19 11:00 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2022-11-19 13:05 Ateny (ATH) 2022-11-19 15:10 Londyn (LTN)

  • FR

    FR6085

    2022-11-19 20:20 Londyn (STN) 2022-11-19 23:20 Gdańsk (GDN)

Cena 1384 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2022-11-11 06:15 Gdańsk (GDN) 2022-11-11 19:40 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 12h 25m / 3 przesiadki

  • W6

    W61739

    2022-11-11 06:15 Gdańsk (GDN) 2022-11-11 07:20 Malmö (MMX)

  • W6

    W62410

    2022-11-11 08:50 Malmö (MMX) 2022-11-11 10:35 Budapeszt (BUD)

  • W6

    W62441

    2022-11-11 12:20 Budapeszt (BUD) 2022-11-11 15:25 Ateny (ATH)

  • OA

    OA154

    2022-11-11 18:30 Ateny (ATH) 2022-11-11 19:40 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2022-11-19 09:50 Gdańsk (GDN) 2022-11-20 00:20 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 2 przesiadki

  • OA

    OA151

    2022-11-19 09:50 Kawala (KVA) 2022-11-19 11:00 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2022-11-19 13:05 Ateny (ATH) 2022-11-19 15:10 Londyn (LTN)

  • FR

    FR6085

    2022-11-19 20:20 Londyn (STN) 2022-11-19 23:20 Gdańsk (GDN)

Cena 1407 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Gdańsk

2022-11-10 06:20 Gdańsk (GDN) 2022-11-10 19:30 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 12h 10m / 2 przesiadki

  • W6

    W61731

    2022-11-10 06:20 Gdańsk (GDN) 2022-11-10 07:40 Sztokholm (NYO)

  • A3

    A3761

    2022-11-10 12:30 Sztokholm (ARN) 2022-11-10 17:00 Ateny (ATH)

  • OA

    OA154

    2022-11-10 18:30 Ateny (ATH) 2022-11-10 19:30 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2022-11-21 08:35 Gdańsk (GDN) 2022-11-21 21:45 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 13h 10m / 2 przesiadki

  • A3

    A37151

    2022-11-21 08:35 Kawala (KVA) 2022-11-21 09:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3670

    2022-11-21 13:15 Ateny (ATH) 2022-11-21 14:35 Wenecja (VCE)

  • FR

    FR826

    2022-11-21 18:35 Wenecja (VCE) 2022-11-21 20:45 Gdańsk (GDN)

Cena 1455 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2022-11-10 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-11-10 19:30 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6099

    2022-11-10 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-11-10 08:10 Sztokholm (ARN)

  • A3

    A3761

    2022-11-10 12:30 Sztokholm (ARN) 2022-11-10 17:00 Ateny (ATH)

  • OA

    OA154

    2022-11-10 18:30 Ateny (ATH) 2022-11-10 19:30 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2022-11-16 08:35 Gdańsk (GDN) 2022-11-17 00:55 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 16h 20m / 2 przesiadki

  • OA

    OA151

    2022-11-16 08:35 Kawala (KVA) 2022-11-16 09:45 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2022-11-16 14:35 Ateny (ATH) 2022-11-16 16:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W61608

    2022-11-16 20:40 Londyn (LTN) 2022-11-16 23:55 Gdańsk (GDN)

Cena 1458 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Gdańsk

2022-11-10 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-11-10 19:30 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6099

    2022-11-10 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-11-10 08:10 Sztokholm (ARN)

  • A3

    A3761

    2022-11-10 12:30 Sztokholm (ARN) 2022-11-10 17:00 Ateny (ATH)

  • OA

    OA154

    2022-11-10 18:30 Ateny (ATH) 2022-11-10 19:30 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2022-11-21 08:35 Gdańsk (GDN) 2022-11-21 21:45 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 13h 10m / 2 przesiadki

  • A3

    A37151

    2022-11-21 08:35 Kawala (KVA) 2022-11-21 09:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3670

    2022-11-21 13:15 Ateny (ATH) 2022-11-21 14:35 Wenecja (VCE)

  • FR

    FR826

    2022-11-21 18:35 Wenecja (VCE) 2022-11-21 20:45 Gdańsk (GDN)

Cena 1465 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2022-11-13 06:10 Gdańsk (GDN) 2022-11-13 19:40 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6099

    2022-11-13 06:10 Gdańsk (GDN) 2022-11-13 07:40 Sztokholm (ARN)

  • A3

    A3761

    2022-11-13 12:30 Sztokholm (ARN) 2022-11-13 17:00 Ateny (ATH)

  • A3

    A37154

    2022-11-13 18:30 Ateny (ATH) 2022-11-13 19:40 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2022-11-19 09:50 Gdańsk (GDN) 2022-11-20 00:20 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 2 przesiadki

  • OA

    OA151

    2022-11-19 09:50 Kawala (KVA) 2022-11-19 11:00 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2022-11-19 13:05 Ateny (ATH) 2022-11-19 15:10 Londyn (LTN)

  • FR

    FR6085

    2022-11-19 20:20 Londyn (STN) 2022-11-19 23:20 Gdańsk (GDN)

Cena 1476 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Gdańsk

2022-11-11 05:40 Gdańsk (GDN) 2022-11-11 19:40 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 13h 0m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3828

    2022-11-11 05:40 Gdańsk (GDN) 2022-11-11 06:40 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2022-11-11 11:25 Warszawa (WAW) 2022-11-11 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37154

    2022-11-11 18:30 Ateny (ATH) 2022-11-11 19:40 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2022-11-21 08:35 Gdańsk (GDN) 2022-11-21 21:45 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 13h 10m / 2 przesiadki

  • A3

    A37151

    2022-11-21 08:35 Kawala (KVA) 2022-11-21 09:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3670

    2022-11-21 13:15 Ateny (ATH) 2022-11-21 14:35 Wenecja (VCE)

  • FR

    FR826

    2022-11-21 18:35 Wenecja (VCE) 2022-11-21 20:45 Gdańsk (GDN)

Cena 1488 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2022-11-11 06:00 Gdańsk (GDN) 2022-11-11 19:40 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 12h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6119

    2022-11-11 06:00 Gdańsk (GDN) 2022-11-11 07:25 Hamburg (HAM)

  • A3

    A3825

    2022-11-11 11:55 Hamburg (HAM) 2022-11-11 16:05 Ateny (ATH)

  • OA

    OA154

    2022-11-11 18:30 Ateny (ATH) 2022-11-11 19:40 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2022-11-19 09:50 Gdańsk (GDN) 2022-11-20 00:20 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 2 przesiadki

  • OA

    OA151

    2022-11-19 09:50 Kawala (KVA) 2022-11-19 11:00 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2022-11-19 13:05 Ateny (ATH) 2022-11-19 15:10 Londyn (LTN)

  • FR

    FR6085

    2022-11-19 20:20 Londyn (STN) 2022-11-19 23:20 Gdańsk (GDN)

Cena 1498 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 26-08-2021

    Kawala lata od kiedy do kiedy i czy można już rezerwować loty na kolejny sezon, czy to jeszcze za wcześnie, natomiast jeśli jeszcze nie to kiedy kupować bilety na czerwiec/lipiec.

  • 29-07-2020

    Od 1 lipca pasażerowie mają obowiązek wypełnić online internetową kartę lokalizacji pasażera pod linkiem: http://www.spth.gob.es/. Alternatywnie pasażerowie mogą pobrać i wypełnić formularz lokalizacyjny i przekazać go władzom po przylocie.

  • 10-07-2020

    Jest tyle miejsc gdzie jeszcze nie byłam, także w Kawali, w tym roku planuje kolejne wyprawy, tylko nie rozumiem konieczności posiadania indywidualnego formularza FCS oraz kodu QR minimum 48 godzin przed wylotem? Gdzie mam to pobrać?

  • 01-07-2020

    Widoki w Kawali cudne, a niebieskie miasto jedyne w swoim rodzaju dzięki specyficznej architekturze, a właściwie kolorze który tam dominuje - niebieskim - sprawia że czujesz się wyjątkowo i niebiańsko.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena