Wylot

Czerwiec 2019

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Czerwiec 2019

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-07-03 - 2019-10-30
Promocja aktualna: do 2019-06-30

Lot na trasie Poznań - Kawala, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Kavala Intl Airport Linie lotnicze Ryanair .

Kawala to greckie miasto położone nad Morzem Egejskim, w północno-wschodniej części kraju w regionie Macedonii Wschodniej-Tracja. Kawala jest jednym z chętniej wybieranych kierunków turystycznych w Grecji. 30 km od centrum miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Kawala im. Aleksandra Wielkiego (KVA). Loty na to lotnisko od 3 lipca wprowadzają tanie linie lotnicze Ryanair. Połączenia z Poznania dostępne w okresie letnim 2019 raz w tygodniu, wylot z Poznania w każdą środę o godz 12:25, planowany przylot do Grecji o godz 15:45. Loty powrotne na trasie Kawala-Poznań także w każdą środę o godz 16:10-17:30. Bilety dostępne w sprzedaży w promocyjnych cenach, zapraszamy do rezerwacji.


Informacja o locie: Poznań - Kawala

Średni czas lotu Poznań - Kawala:
2h 20m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
309.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
395.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
334.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Kawala:
Poznań (POZ) -> Ateny (ATH) -> Kawala (KVA)
Poznań (POZ) -> Sztokholm (NYO) -> Rhodes (RHO) -> Ateny (ATH) -> Kawala (KVA)
Poznań (POZ) -> Korfu (CFU) -> Ateny (ATH) -> Kawala (KVA)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kawala - Poznań:
Kawala (KVA) -> Manchester (MAN) -> Bruksela (CRL) -> Mediolan (BGY) -> Poznań (POZ)
Kawala (KVA) -> Ateny (ATH) -> Poznań (POZ)
Kawala (KVA) -> Ateny (ATH) -> Mediolan (BGY) -> Poznań (POZ)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tanie Loty z Poznania do Grecja

Informacje o lotach Poznań - Kawala. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-06-13 znaleziono 11 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Kawala (KVA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2019-07-24 13:25 Poznań (POZ) 2019-07-24 16:45 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7203

    2019-07-24 13:25 Poznań (POZ) 2019-07-24 16:45 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2019-07-31 17:10 Poznań (POZ) 2019-07-31 19:30 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7204

    2019-07-31 17:10 Kawala (KVA) 2019-07-31 18:30 Poznań (POZ)

Cena 475 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2019-07-24 13:25 Poznań (POZ) 2019-07-24 16:45 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7203

    2019-07-24 13:25 Poznań (POZ) 2019-07-24 16:45 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2019-07-31 17:10 Poznań (POZ) 2019-07-31 19:30 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7204

    2019-07-31 17:10 Kawala (KVA) 2019-07-31 18:30 Poznań (POZ)

Cena 475 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Poznań

2019-07-29 08:00 Poznań (POZ) 2019-07-30 10:05 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 25h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2807

    2019-07-29 08:00 Poznań (POZ) 2019-07-29 11:45 Ateny (ATH)

  • OA

    OA150

    2019-07-30 09:10 Ateny (ATH) 2019-07-30 10:05 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2019-07-31 17:10 Poznań (POZ) 2019-07-31 19:30 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7204

    2019-07-31 17:10 Kawala (KVA) 2019-07-31 18:30 Poznań (POZ)

Cena 762 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Poznań

2019-07-29 08:00 Poznań (POZ) 2019-07-29 23:30 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2807

    2019-07-29 08:00 Poznań (POZ) 2019-07-29 11:45 Ateny (ATH)

  • OA

    OA154

    2019-07-29 22:30 Ateny (ATH) 2019-07-29 23:30 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2019-07-31 17:10 Poznań (POZ) 2019-07-31 19:30 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7204

    2019-07-31 17:10 Kawala (KVA) 2019-07-31 18:30 Poznań (POZ)

Cena 806 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Poznań

2019-07-24 13:25 Poznań (POZ) 2019-07-24 16:45 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7203

    2019-07-24 13:25 Poznań (POZ) 2019-07-24 16:45 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2019-08-02 13:25 Poznań (POZ) 2019-08-03 23:20 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 33h 55m / 3 przesiadki

  • MT

    MT1643

    2019-08-02 13:25 Kawala (KVA) 2019-08-02 15:10 Manchester (MAN)

  • FR

    FR3222

    2019-08-02 19:30 Manchester (MAN) 2019-08-02 21:55 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR4522

    2019-08-03 07:20 Bruksela (CRL) 2019-08-03 08:50 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4033

    2019-08-03 20:35 Mediolan (BGY) 2019-08-03 22:20 Poznań (POZ)

Cena 813 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Poznań

2019-07-24 13:25 Poznań (POZ) 2019-07-24 16:45 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7203

    2019-07-24 13:25 Poznań (POZ) 2019-07-24 16:45 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2019-08-05 00:00 Poznań (POZ) 2019-08-05 15:00 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 15h 0m / 1 przesiadka

  • OA

    OA155

    2019-08-05 00:00 Kawala (KVA) 2019-08-05 00:59 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2806

    2019-08-05 12:10 Ateny (ATH) 2019-08-05 14:00 Poznań (POZ)

Cena 817 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2019-07-24 13:25 Poznań (POZ) 2019-07-24 16:45 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7203

    2019-07-24 13:25 Poznań (POZ) 2019-07-24 16:45 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2019-07-30 00:00 Poznań (POZ) 2019-07-30 17:55 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 17h 55m / 2 przesiadki

  • OA

    OA155

    2019-07-30 00:00 Kawala (KVA) 2019-07-30 00:59 Ateny (ATH)

  • FR

    FR1260

    2019-07-30 09:55 Ateny (ATH) 2019-07-30 11:30 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4033

    2019-07-30 15:10 Mediolan (BGY) 2019-07-30 16:55 Poznań (POZ)

Cena 837 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Poznań

2019-07-24 13:25 Poznań (POZ) 2019-07-24 16:45 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7203

    2019-07-24 13:25 Poznań (POZ) 2019-07-24 16:45 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2019-08-06 00:00 Poznań (POZ) 2019-08-06 17:55 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 17h 55m / 2 przesiadki

  • OA

    OA155

    2019-08-06 00:00 Kawala (KVA) 2019-08-06 00:59 Ateny (ATH)

  • FR

    FR1260

    2019-08-06 09:55 Ateny (ATH) 2019-08-06 11:30 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4033

    2019-08-06 15:10 Mediolan (BGY) 2019-08-06 16:55 Poznań (POZ)

Cena 847 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Poznań

2019-07-27 15:05 Poznań (POZ) 2019-07-29 10:05 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 42h 0m / 3 przesiadki

  • FR

    FR7237

    2019-07-27 15:05 Poznań (POZ) 2019-07-27 16:35 Sztokholm (NYO)

  • FR

    FR9448

    2019-07-28 15:15 Sztokholm (NYO) 2019-07-28 20:05 Rhodes (RHO)

  • OA

    OA201

    2019-07-29 07:35 Rhodes (RHO) 2019-07-29 08:35 Ateny (ATH)

  • OA

    OA150

    2019-07-29 09:10 Ateny (ATH) 2019-07-29 10:05 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2019-07-31 17:10 Poznań (POZ) 2019-07-31 19:30 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7204

    2019-07-31 17:10 Kawala (KVA) 2019-07-31 18:30 Poznań (POZ)

Cena 852 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Poznań

2019-07-28 14:20 Poznań (POZ) 2019-07-29 10:05 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 18h 45m / 2 przesiadki

  • FR

    FR8072

    2019-07-28 14:20 Poznań (POZ) 2019-07-28 17:40 Korfu (CFU)

  • OA

    OA281

    2019-07-29 07:35 Korfu (CFU) 2019-07-29 08:35 Ateny (ATH)

  • OA

    OA150

    2019-07-29 09:10 Ateny (ATH) 2019-07-29 10:05 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2019-07-31 17:10 Poznań (POZ) 2019-07-31 19:30 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7204

    2019-07-31 17:10 Kawala (KVA) 2019-07-31 18:30 Poznań (POZ)

Cena 879 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Poznań

2019-07-26 12:50 Poznań (POZ) 2019-07-27 10:05 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 20h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2807

    2019-07-26 12:50 Poznań (POZ) 2019-07-26 16:35 Ateny (ATH)

  • OA

    OA150

    2019-07-27 09:10 Ateny (ATH) 2019-07-27 10:05 Kawala (KVA)

Podróż do Kawala

2019-07-31 17:10 Poznań (POZ) 2019-07-31 19:30 Kawala (KVA)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7204

    2019-07-31 17:10 Kawala (KVA) 2019-07-31 18:30 Poznań (POZ)

Cena 914 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 28-05-2019

    Super że takie połączenie weszło na tanich liniach, brakowało takich lotów, wcześniej ewentualnie czartery latały ale niezbyt się to opłacało, Ryanair zdecydowanie taniej wychodzi

  • 07-05-2019

    Kolejny grecki kierunek, co mnie bardzo cieszy bo uwielbiam te klimaty

  • 25-04-2019

    A co w Kawala jest fajnego że postanowili tam latać? Nie słyszałam wcześniej nic o tym mieście. jak teraz czytam to leży ona w Zatoce, pewnie głównie podróżni chcący skorzystać z dobrej pogody i plażowania będą tam latać. Loty już w pełnym sezonie wakacyjnym - w lipcu.

  • 17-04-2019

    Nie słyszałem wcześniej o takim lotnisku, Kawala znajduje się 1h50minut od Salonik. Brawo, nowy kierunek Grecki.

  • 12-04-2019

    Super że ten kierunek pojawił się z Poznaia na wakacje, wcześnie tylko czartery były, Ryanairem lepiej i taniej

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena