Wylot

Lipiec 2021

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Lipiec 2021

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-07-01 - 2021-11-01
Promocja aktualna: do 2021-05-13

Lot na trasie Poznań - Kefalinia, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Kefalonia Airport Linie lotnicze LOT . Wyloty (Czwartek) od 2021-07-01.

Bezpośrednie, nowe loty z Poznania do Kefalinii na lotnisko Kefalinia Airport (EFL) położone 9km na południe od miejscowości Argostoli na wyspie Kefalinia w Grecji udostępniają Polskie Linie Lotnicze LOT. Połączenia w sezonie letnim od 1 lipca 2021 odbywają się raz w tygodniu w czwartki. Wyloty z Poznania realizowane są o godz 15:05, lądowanie na wyspie o godz 18:50. Powrotne loty z Kefalinii do Poznania także w czwartki o godz 12:20-14:05. Zaplanuj swoje wakacyjne loty do greckiej Kefalinii. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Poznań - Kefalinia

Średni czas lotu Poznań - Kefalinia:
2h 45m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Poznań do Kefalinia były oglądane 254 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Kefalinia:
Poznań (POZ) -> Mediolan (BGY) -> Kefalonia (EFL)
Poznań (POZ) -> Rzym (CIA) -> Kefalonia (EFL)
Poznań (POZ) -> Paryż (BVA) -> Mediolan (BGY) -> Kefalonia (EFL)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kefalinia - Poznań:
Kefalonia (EFL) -> Mediolan (BGY) -> Poznań (POZ)
Kefalonia (EFL) -> Mediolan (BGY) -> Paryż (BVA) -> Poznań (POZ)
Kefalonia (EFL) -> Londyn (LGW) -> Oslo (TRF) -> Poznań (POZ)
Nasi Klienci wybrali również loty do Kefalinia z Berlina (179.00zł taniej o 41%)

Pozostałe tanie loty do Kefalinia

Tanie Loty z Poznania do Grecja

Informacje o lotach Poznań - Kefalinia. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-05-13 znaleziono 11 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Kefalinia (EFL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2021-07-15 16:05 Poznań (POZ) 2021-07-15 19:50 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8567

    2021-07-15 16:05 Poznań (POZ) 2021-07-15 19:50 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2021-07-22 13:20 Poznań (POZ) 2021-07-22 16:05 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8568

    2021-07-22 13:20 Kefalonia (EFL) 2021-07-22 15:05 Poznań (POZ)

Cena 986 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Poznań

2021-07-20 14:10 Poznań (POZ) 2021-07-21 14:40 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 23h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4034

    2021-07-20 14:10 Poznań (POZ) 2021-07-20 15:55 Mediolan (BGY)

  • U2

    U22981

    2021-07-21 11:30 Mediolan (MXP) 2021-07-21 14:40 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2021-07-24 11:25 Poznań (POZ) 2021-07-24 17:40 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4994

    2021-07-24 11:25 Kefalonia (EFL) 2021-07-24 12:30 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4033

    2021-07-24 15:00 Mediolan (BGY) 2021-07-24 16:40 Poznań (POZ)

Cena 819 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Poznań

2021-07-21 19:15 Poznań (POZ) 2021-07-22 08:45 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7171

    2021-07-21 19:15 Poznań (POZ) 2021-07-21 21:20 Rzym (CIA)

  • VY

    VY6196

    2021-07-22 06:00 Rzym (FCO) 2021-07-22 08:45 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2021-07-24 11:25 Poznań (POZ) 2021-07-24 17:40 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4994

    2021-07-24 11:25 Kefalonia (EFL) 2021-07-24 12:30 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4033

    2021-07-24 15:00 Mediolan (BGY) 2021-07-24 16:40 Poznań (POZ)

Cena 820 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2021-07-15 16:05 Poznań (POZ) 2021-07-15 19:50 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8567

    2021-07-15 16:05 Poznań (POZ) 2021-07-15 19:50 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2021-07-22 14:10 Poznań (POZ) 2021-07-23 14:20 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 24h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    FR4994

    2021-07-22 14:10 Kefalonia (EFL) 2021-07-22 15:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4231

    2021-07-23 07:35 Mediolan (BGY) 2021-07-23 09:10 Paryż (BVA)

  • FR

    FR6684

    2021-07-23 11:20 Paryż (BVA) 2021-07-23 13:20 Poznań (POZ)

Cena 863 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Poznań

2021-07-19 13:35 Poznań (POZ) 2021-07-20 17:35 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 27h 0m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6683

    2021-07-19 13:35 Poznań (POZ) 2021-07-19 15:35 Paryż (BVA)

  • FR

    FR4232

    2021-07-20 09:10 Paryż (BVA) 2021-07-20 10:35 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4993

    2021-07-20 14:30 Mediolan (BGY) 2021-07-20 17:35 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2021-07-22 13:20 Poznań (POZ) 2021-07-22 16:05 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8568

    2021-07-22 13:20 Kefalonia (EFL) 2021-07-22 15:05 Poznań (POZ)

Cena 874 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2021-07-15 16:05 Poznań (POZ) 2021-07-15 19:50 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8567

    2021-07-15 16:05 Poznań (POZ) 2021-07-15 19:50 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2021-07-22 15:00 Poznań (POZ) 2021-07-24 00:55 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 33h 55m / 2 przesiadki

  • U2

    U28386

    2021-07-22 15:00 Kefalonia (EFL) 2021-07-22 16:30 Londyn (LGW)

  • RK

    RK32

    2021-07-23 17:10 Londyn (STN) 2021-07-23 20:00 Oslo (TRF)

  • FR

    FR1765

    2021-07-23 22:20 Oslo (TRF) 2021-07-23 23:55 Poznań (POZ)

Cena 878 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Poznań

2021-07-14 19:15 Poznań (POZ) 2021-07-15 08:45 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7171

    2021-07-14 19:15 Poznań (POZ) 2021-07-14 21:20 Rzym (CIA)

  • VY

    VY6196

    2021-07-15 06:00 Rzym (FCO) 2021-07-15 08:45 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2021-07-24 11:25 Poznań (POZ) 2021-07-24 17:40 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4994

    2021-07-24 11:25 Kefalonia (EFL) 2021-07-24 12:30 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4033

    2021-07-24 15:00 Mediolan (BGY) 2021-07-24 16:40 Poznań (POZ)

Cena 887 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2021-07-15 16:05 Poznań (POZ) 2021-07-15 19:50 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8567

    2021-07-15 16:05 Poznań (POZ) 2021-07-15 19:50 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2021-07-22 14:10 Poznań (POZ) 2021-07-23 14:05 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 23h 55m / 2 przesiadki

  • FR

    FR4994

    2021-07-22 14:10 Kefalonia (EFL) 2021-07-22 15:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4231

    2021-07-23 07:35 Mediolan (BGY) 2021-07-23 09:10 Paryż (BVA)

  • W6

    W61922

    2021-07-23 11:10 Paryż (BVA) 2021-07-23 13:05 Poznań (POZ)

Cena 889 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Poznań

2021-07-19 17:30 Poznań (POZ) 2021-07-20 19:10 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 24h 40m / 2 przesiadki

  • W9

    W91901

    2021-07-19 17:30 Poznań (POZ) 2021-07-19 18:40 Londyn (LTN)

  • FR

    FR584

    2021-07-20 07:30 Londyn (STN) 2021-07-20 10:35 Piza (PSA)

  • FR

    FR1496

    2021-07-20 16:20 Piza (PSA) 2021-07-20 19:10 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2021-07-22 13:20 Poznań (POZ) 2021-07-22 16:05 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8568

    2021-07-22 13:20 Kefalonia (EFL) 2021-07-22 15:05 Poznań (POZ)

Cena 899 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2021-07-15 16:05 Poznań (POZ) 2021-07-15 19:50 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8567

    2021-07-15 16:05 Poznań (POZ) 2021-07-15 19:50 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2021-07-24 11:25 Poznań (POZ) 2021-07-24 17:40 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4994

    2021-07-24 11:25 Kefalonia (EFL) 2021-07-24 12:30 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4033

    2021-07-24 15:00 Mediolan (BGY) 2021-07-24 16:40 Poznań (POZ)

Cena 917 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Poznań

2021-07-18 11:45 Poznań (POZ) 2021-07-18 22:05 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 9h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2337

    2021-07-18 11:45 Poznań (POZ) 2021-07-18 12:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR6611

    2021-07-18 16:50 Londyn (STN) 2021-07-18 22:05 Kefalonia (EFL)

Podróż do Kefalonia

2021-07-24 11:25 Poznań (POZ) 2021-07-24 17:40 Kefalonia (EFL)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4994

    2021-07-24 11:25 Kefalonia (EFL) 2021-07-24 12:30 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4033

    2021-07-24 15:00 Mediolan (BGY) 2021-07-24 16:40 Poznań (POZ)

Cena 936 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 04-05-2021

    Grecja ma wiele lotów do zaoferowania w te wakacje, jak wszystko się uspokoi będzie wiele fajnych połączeń z naszego lotniska w Poznaniu. Wakacje się zbliżają jest okazja wypróbować nowości.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena