Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2018

Powrót

Luty 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-02-03 - 2018-10-26
Promocja aktualna: do 2018-02-28

Lot na trasie Poznań - Korfu, Wylot lotnisko: Poznań Ławica - Poznań, Przylot lotnisko Ioannis Kapodistrias International Airport Linie lotnicze Ryanair.

Tanie linie Ryanair oferują bezpośrednie loty z Poznania na grecką wyspę Korfu. Loty dostępne są w sezonie letnim od 30 marca 2018 raz w tygodniu w piątki. Wyloty z Poznania o godzinie 19:55, planowane lądowanie na Korfu o godzinie 23:15. Loty powrotne z Korfu do Poznania również w każdy piątek w godz 18:10-19:30. Od mają linie Ryanair wprowadzają drugi dodatkowy lot w tygodniu na tej trasie, w niedziele w godzinach 14:35-17:55, lot powrotny z Korfu do Poznania w niedziele w godzinach 18:25-19:45. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Korfu

Tanie Loty z Poznania do Grecja

Informacje o lotach Poznań - Korfu. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-02-15 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Korfu (CFU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Poznań

2018-04-06 21:55 Poznań (POZ) 2018-04-07 01:15 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8072

    2018-04-06 21:55 Poznań (POZ) 2018-04-07 01:15 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2018-04-13 20:10 Poznań (POZ) 2018-04-13 22:30 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8071

    2018-04-13 20:10 Poznań (POZ) 2018-04-13 21:30 Korfu (CFU)

Cena 173 zł

Lot 2

Podróż z Poznań

2018-04-06 21:55 Poznań (POZ) 2018-04-07 01:15 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8072

    2018-04-06 21:55 Poznań (POZ) 2018-04-07 01:15 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2018-04-13 07:45 Poznań (POZ) 2018-04-13 15:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka

  • OA

    1. OA 281

    2018-04-13 07:45 Ateny (ATH) 2018-04-13 08:45 Korfu (CFU)

  • FR

    1. FR 2806

    2018-04-13 12:10 Poznań (POZ) 2018-04-13 14:00 Ateny (ATH)

Cena 560 zł

Lot 3

Podróż z Poznań

2018-04-06 08:00 Poznań (POZ) 2018-04-06 20:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 11h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2807

    2018-04-06 08:00 Poznań (POZ) 2018-04-06 11:45 Ateny (ATH)

  • OA

    1. OA 284

    2018-04-06 19:00 Ateny (ATH) 2018-04-06 20:00 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2018-04-13 20:10 Poznań (POZ) 2018-04-13 22:30 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8071

    2018-04-13 20:10 Poznań (POZ) 2018-04-13 21:30 Korfu (CFU)

Cena 1082 zł

Lot 4

Podróż z Poznań

2018-04-06 21:55 Poznań (POZ) 2018-04-07 01:15 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8072

    2018-04-06 21:55 Poznań (POZ) 2018-04-07 01:15 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2018-04-13 14:30 Poznań (POZ) 2018-04-14 01:55 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 11h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2372

    2018-04-13 14:30 Londyn (LTN) 2018-04-13 15:45 Korfu (CFU)

  • W6

    1. W6 1904

    2018-04-13 21:55 Poznań (POZ) 2018-04-14 00:55 Londyn (LTN)

Cena 670 zł

Lot 5

Podróż z Poznań

2018-04-06 08:00 Poznań (POZ) 2018-04-06 22:05 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 13h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2807

    2018-04-06 08:00 Poznań (POZ) 2018-04-06 11:45 Ateny (ATH)

  • GQ

    1. GQ 272

    2018-04-06 21:00 Ateny (ATH) 2018-04-06 22:05 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2018-04-13 20:10 Poznań (POZ) 2018-04-13 22:30 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8071

    2018-04-13 20:10 Poznań (POZ) 2018-04-13 21:30 Korfu (CFU)

Cena 1018 zł

Lot 6

Podróż z Poznań

2018-04-06 20:15 Poznań (POZ) 2018-04-07 13:15 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 16h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1903

    2018-04-06 20:15 Poznań (POZ) 2018-04-06 21:25 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2371

    2018-04-07 08:00 Londyn (LTN) 2018-04-07 13:15 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2018-04-13 20:10 Poznań (POZ) 2018-04-13 22:30 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8071

    2018-04-13 20:10 Poznań (POZ) 2018-04-13 21:30 Korfu (CFU)

Cena 900 zł

Lot 7

Podróż z Poznań

2018-04-06 20:15 Poznań (POZ) 2018-04-07 13:15 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 16h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1903

    2018-04-06 20:15 Poznań (POZ) 2018-04-06 21:25 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2371

    2018-04-07 08:00 Londyn (LTN) 2018-04-07 13:15 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2018-04-13 07:45 Poznań (POZ) 2018-04-13 15:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka

  • OA

    1. OA 281

    2018-04-13 07:45 Ateny (ATH) 2018-04-13 08:45 Korfu (CFU)

  • FR

    1. FR 2806

    2018-04-13 12:10 Poznań (POZ) 2018-04-13 14:00 Ateny (ATH)

Cena 1274 zł

Lot 8

Podróż z Poznań

2018-04-06 21:55 Poznań (POZ) 2018-04-07 01:15 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8072

    2018-04-06 21:55 Poznań (POZ) 2018-04-07 01:15 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2018-04-13 14:30 Poznań (POZ) 2018-04-14 13:35 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 23h 5m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2372

    2018-04-13 14:30 Londyn (LTN) 2018-04-13 15:45 Korfu (CFU)

  • W6

    1. W6 1902

    2018-04-14 09:35 Poznań (POZ) 2018-04-14 12:35 Londyn (LTN)

Cena 660 zł

Lot 9

Podróż z Poznań

2018-04-06 07:40 Poznań (POZ) 2018-04-07 13:15 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 28h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1901

    2018-04-06 07:40 Poznań (POZ) 2018-04-06 08:50 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2371

    2018-04-07 08:00 Londyn (LTN) 2018-04-07 13:15 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2018-04-13 20:10 Poznań (POZ) 2018-04-13 22:30 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8071

    2018-04-13 20:10 Poznań (POZ) 2018-04-13 21:30 Korfu (CFU)

Cena 876 zł

Lot 10

Podróż z Poznań

2018-04-06 07:40 Poznań (POZ) 2018-04-07 13:15 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 28h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1901

    2018-04-06 07:40 Poznań (POZ) 2018-04-06 08:50 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2371

    2018-04-07 08:00 Londyn (LTN) 2018-04-07 13:15 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2018-04-13 07:45 Poznań (POZ) 2018-04-13 15:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka

  • OA

    1. OA 281

    2018-04-13 07:45 Ateny (ATH) 2018-04-13 08:45 Korfu (CFU)

  • FR

    1. FR 2806

    2018-04-13 12:10 Poznań (POZ) 2018-04-13 14:00 Ateny (ATH)

Cena 1250 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

24 opinie

Dodaj komentarz

  • 20-12-2017

    Jak patrzę na pogodę w Polsce to marzy mi się taki wypoczynek w słońcu. Na Korfu było extra.

  • 30-11-2017

    Na wiosnę loty wracają i super bo to jeden z lepszych kierunków z Poznania i w stosunkowo dobrej cenie

  • 13-11-2017

    Zgadzam się z ostatnią opinią, samo miasto jest piękne, widoki, jedzenie, ale dookoła widać przepaść pomiędzy kurortami a normalnym życiem tubylców i fakt nie jest ono takie kolorowe i piękne jak w przewodnikach

  • 09-06-2017

    Pierwszy raz poleciałam i byłam rozczarowana, nie wszystko jest takie piękne i kolorowe jak podają w przewodnikach, poleciałam drugi raz ale już z innym nastawieniem i byłam zadowolona, więc myślę ze trzeba polecieć i samemu się przekonać i wyrobić sobie zdanie

  • 19-05-2017

    Jeśli szuka ktoś pięknego miejsca na wakacje to to jest starzał w 10!!! a jeszcze jak się leci Ryanairem gdzie ceny są spoko to już w ogóle spox

  • 15-04-2017

    Wyspy to najlepsze odludzia gdzie można się schować, odetchnąć od miasta i spędzić rewelacyjnie urlop. Szkoda że nie wpadłem na ten pomysł teraz na świętach - tylko nie wiem skąd są loty.

  • 09-03-2017

    Poznań zaszczyciły loty do Korfu. Świetna oferta dla każdego podróżnika na wakacje. Ceny tanich linii są niskie, na każdą kieszeń.

  • 07-03-2017

    Fajny wakacyjny kierunek w fajnych cenach, warto poszukać podróży w różnych datach bo można dosyć ugrać cenę

  • 30-11-2016

    Korfu już zawieszone, ale nie martw się, na nowo rusza w maju, już teraz zaplanujcie sobie wolne bo bilety drożeją tuz przed sezonem letnim.

  • 04-11-2016

    KIEDY ODWIESZACIE KORFU NA SEZON ZIMOWY?

  • 05-10-2016

    Po co czartery jak macie tanie linie - korzystajcie z tanich lotów.

  • 14-09-2016

    NAJPIĘKNIEJSZE WAKACJE SPĘDZIŁAM Z MOJĄ RODZINĄ WŁAŚNIE NA KORFU. LECIELIŚMY CZARTEREM, AŻ ŻAL BYŁO WRACAĆ.

  • 02-09-2016

    28 sierpnia wróciłem z rodzina z Korfu, piękna wyspa, polecam, nie widziałem żadnej biedy:)

  • 11-08-2016

    Dużo osób wybrało w tym roku Grecję, jednak to zderzenie dwóch światów, pięknych hoteli i życia poza hotelami, gdzie widać wszechobecny brud i ubóstwo, aż dziwnie się wypoczywa.

  • 04-08-2016

    Typowo Korfu pod wakacje podpięte, no ale taki jest zamysł niektórych kierunków typowo letnich. Korfu świetnie się sprawdza na wakacje.

  • 03-08-2016

    Dobry termin sobie wybraliście, ceny końcem sierpnia, powrót wrześniowy dużo tańsze niż w sezonie letnim, a widoki takie same, pogoda także, czasem pośpiech nie popłaca.

  • 21-07-2016

    Zaplanowaliśmy w tym roku właśnie Grecję, wszyscy wracają bardzo zadowoleni. Widoki ponoć boskie. Nasza kolej koniec sierpnia na 7 dni.

  • 14-07-2016

    HIT TEGO LATA KORFU

  • 28-06-2016

    Wszędzie oferują te same loty, tylko ceny lekko się różnią. Nie wiem od czego to zależy. Myślałem że wszystkie ceny powinny być te same. czy powinienem zatem wybrać te najtańsze, czy potem może się okazać że brakuje niektórych usług. Co zatem jest wliczane w cene oprócz opłat lotniskowych?

  • 20-06-2016

    Ludzie szukają bezpiecznych miejsc żeby wypocząć, każdy się boi. Świat staje się coraz niebezpieczniejszy.

  • 17-06-2016

    Korfu bije rekordy popularności wśród wylotów. Oby jak najdłużej bo większość miejsc jest oklepana jeśli chodzi o wakacje. Promocja też jest widoczna w internecie.

  • 02-04-2016

    Słoneczna Grecja !!! Bilety Ryanair'a z Poznania do Korfu już chyba tańsze nie będą? Jak nie podrożeją do tygodnia to kupuje.

  • 08-02-2016

    Grecja jest coraz modniejsza na wyjazdy wakacyjne. Widzę że tanie linie zaczynają konkurować z lotami czarterowymi. Żeby się zaraz nie okazało że czartery zaprzestana latać, bo nie będzie chętnych którzy kupują pobyty w biurach podróży, większość osób będzie organizowała sama takie wypady.

  • 11-12-2015

    Juz nie mogę się doczekać tego połączenia. Znajomi bywali juz kilkakrotnie właśnie na Korfu i zachwalali to miejsce, ja nigdy nie wykupiłem pobytu bo nie uczestniczyć w organizowanych tygodniowych pobytach. Wole pobyt "na dziko" a skoro otworzyła sie szansa bezpośredniego lotu jestem juz cały happy.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena