Wylot

Luty 2020

Luty
164 zł Marzec
65 zł Kwiecień
119 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Powrót

Luty 2020

Luty
52 zł Marzec
65 zł Kwiecień
82 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-02-14 - 2020-10-24
Promocja aktualna: do 2020-02-23

Lot na trasie Berlin - Korfu, Wylot lotnisko : Tegel - Berlin , Przylot lotnisko Ioannis Kapodistrias Linie lotnicze Ryanair .

Korfu - najbardziej zielona grecka wyspa, położona w północnej części Morza Jońskiego u wybrzeży Albanii. 3 km od miasta znajduje się międzynarodowy port lotniczy Korfu (CFU). W sezonie letnim bezpośrednie loty na to lotnisko z Berlina Tegel oferują tanie linie lotnicze Easy Jet. Loty realizowane są w sezonie letnim 2020 od kwietnia. Wylot z Berlin Tegel dwa razy w tygodniu, w środy w godz 13:55-17:40 oraz w niedziele w godz 11:55-15:40. Loty z Korfu do Berlina Tegel także w środy w godz 18:20-20:00 oraz w niedziele w godz 16:0-18:00. Dodatkowo od 26 czerwca linie Easy Jet wprowadzają trzecie lot w tygodniu w czwartki. Zapraszamy od zakupu biletów w promocyjnych cenach.


Informacja o locie: Berlin - Korfu

Średni czas lotu Berlin - Korfu:
2h 25m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Berlin - Korfu rezerwowano:
średnio 52 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
65.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
262.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
262.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
386.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Berlin - Korfu:
Berlin (TXL) -> Kolonia (CGN) -> Korfu (CFU)
Berlin (TXL) -> Palma de Mallorca (PMI) -> Düsseldorf (DUS) -> Korfu (CFU)
Berlin (TXL) -> Düsseldorf (DUS) -> Korfu (CFU)
Wysoki sezon przypada na Październik (2020).

Najtańszy miesiąc na podróż to Kwiecień (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Korfu z Warszawy (209.00zł drożej o 221%), Rzeszowa (142.00zł drożej o 118%), Poznania (171.00zł drożej o 163%), Wrocławia (201.00zł drożej o 209%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Korfu

Tanie Loty z Berlina do Grecja

Informacje o lotach Berlin - Korfu. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-02-19 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Berlin (TXL) - Korfu (CFU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 8 dni

Podróż z Berlin

2020-03-31 07:00 Berlin (TXL) 2020-03-31 10:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR267

    2020-03-31 07:00 Berlin (TXL) 2020-03-31 10:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2020-04-08 19:20 Berlin (TXL) 2020-04-08 22:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • U2

    U25936

    2020-04-08 19:20 Korfu (CFU) 2020-04-08 21:00 Berlin (TXL)

Cena 328 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2020-03-31 07:00 Berlin (TXL) 2020-03-31 10:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR267

    2020-03-31 07:00 Berlin (TXL) 2020-03-31 10:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2020-04-07 11:00 Berlin (TXL) 2020-04-07 13:30 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR268

    2020-04-07 11:00 Korfu (CFU) 2020-04-07 12:30 Berlin (TXL)

Cena 244 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2020-03-31 07:00 Berlin (TXL) 2020-03-31 10:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR267

    2020-03-31 07:00 Berlin (TXL) 2020-03-31 10:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2020-04-07 11:00 Berlin (TXL) 2020-04-07 13:30 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR268

    2020-04-07 11:00 Korfu (CFU) 2020-04-07 12:30 Berlin (TXL)

Cena 244 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2020-03-31 07:00 Berlin (TXL) 2020-03-31 10:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR267

    2020-03-31 07:00 Berlin (TXL) 2020-03-31 10:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2020-04-04 18:35 Berlin (TXL) 2020-04-04 21:05 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR268

    2020-04-04 18:35 Korfu (CFU) 2020-04-04 20:05 Berlin (TXL)

Cena 244 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Berlin

2020-03-30 13:00 Berlin (TXL) 2020-03-30 20:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 6h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    U25905

    2020-03-30 13:00 Berlin (TXL) 2020-03-30 14:15 Kolonia (CGN)

  • FR

    FR8056

    2020-03-30 16:55 Kolonia (CGN) 2020-03-30 20:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2020-04-04 18:35 Berlin (TXL) 2020-04-04 21:05 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR268

    2020-04-04 18:35 Korfu (CFU) 2020-04-04 20:05 Berlin (TXL)

Cena 288 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2020-03-30 13:00 Berlin (TXL) 2020-03-30 20:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 6h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    U25905

    2020-03-30 13:00 Berlin (TXL) 2020-03-30 14:15 Kolonia (CGN)

  • FR

    FR8056

    2020-03-30 16:55 Kolonia (CGN) 2020-03-30 20:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2020-04-07 11:00 Berlin (TXL) 2020-04-07 13:30 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR268

    2020-04-07 11:00 Korfu (CFU) 2020-04-07 12:30 Berlin (TXL)

Cena 288 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Berlin

2020-03-31 07:00 Berlin (TXL) 2020-03-31 10:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR267

    2020-03-31 07:00 Berlin (TXL) 2020-03-31 10:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2020-04-05 17:20 Berlin (TXL) 2020-04-05 20:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • U2

    U25936

    2020-04-05 17:20 Korfu (CFU) 2020-04-05 19:00 Berlin (TXL)

Cena 328 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Berlin

2020-03-31 07:00 Berlin (TXL) 2020-03-31 10:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR267

    2020-03-31 07:00 Berlin (TXL) 2020-03-31 10:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2020-04-08 19:20 Berlin (TXL) 2020-04-08 22:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • U2

    U25936

    2020-04-08 19:20 Korfu (CFU) 2020-04-08 21:00 Berlin (TXL)

Cena 328 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2020-03-30 13:35 Berlin (TXL) 2020-03-31 17:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 26h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2147

    2020-03-30 13:35 Berlin (TXL) 2020-03-30 16:15 Palma de Mallorca (PMI)

  • OE

    OE525

    2020-03-30 19:55 Palma de Mallorca (PMI) 2020-03-30 22:25 Düsseldorf (DUS)

  • OE

    OE160

    2020-03-31 13:50 Düsseldorf (DUS) 2020-03-31 17:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2020-04-04 18:35 Berlin (TXL) 2020-04-04 21:05 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR268

    2020-04-04 18:35 Korfu (CFU) 2020-04-04 20:05 Berlin (TXL)

Cena 326 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2020-03-30 13:35 Berlin (TXL) 2020-03-31 17:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 26h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2147

    2020-03-30 13:35 Berlin (TXL) 2020-03-30 16:15 Palma de Mallorca (PMI)

  • OE

    OE525

    2020-03-30 19:55 Palma de Mallorca (PMI) 2020-03-30 22:25 Düsseldorf (DUS)

  • OE

    OE160

    2020-03-31 13:50 Düsseldorf (DUS) 2020-03-31 17:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2020-04-07 11:00 Berlin (TXL) 2020-04-07 13:30 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR268

    2020-04-07 11:00 Korfu (CFU) 2020-04-07 12:30 Berlin (TXL)

Cena 326 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2020-03-30 21:40 Berlin (TXL) 2020-03-31 17:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 18h 45m / 1 przesiadka

  • EW

    EW9045

    2020-03-30 21:40 Berlin (TXL) 2020-03-30 22:50 Düsseldorf (DUS)

  • OE

    OE160

    2020-03-31 13:50 Düsseldorf (DUS) 2020-03-31 17:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2020-04-04 18:35 Berlin (TXL) 2020-04-04 21:05 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR268

    2020-04-04 18:35 Korfu (CFU) 2020-04-04 20:05 Berlin (TXL)

Cena 360 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2020-03-30 21:40 Berlin (TXL) 2020-03-31 17:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 18h 45m / 1 przesiadka

  • EW

    EW9045

    2020-03-30 21:40 Berlin (TXL) 2020-03-30 22:50 Düsseldorf (DUS)

  • OE

    OE160

    2020-03-31 13:50 Düsseldorf (DUS) 2020-03-31 17:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2020-04-07 11:00 Berlin (TXL) 2020-04-07 13:30 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR268

    2020-04-07 11:00 Korfu (CFU) 2020-04-07 12:30 Berlin (TXL)

Cena 360 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena