Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Czerwiec 2017

Powrót

Czerwiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-06-05 - 2017-10-31
Promocja aktualna: do 2017-06-30

Lot na trasie Warszawa - Korfu, Wylot lotnisko: Warszawa Okecie - Warszawa, Przylot lotnisko Ioannis Kapodistrias International Airport Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy na grecką wyspę Korfu. Linie Wizzair oferują bilety lotnicze na rejs Warszawa - Korfu w okresie letnim 2017 raz w tygodniu w soboty. Wyloty z Warszawy o godz 12:30, lądowanie w Grecji o godz 15:55. Loty powrotne z Korfu także raz w tygodniu (sobota) o godz 16:40, lądowanie w Warszawie o godz 17:45. Bilety lotnicze w systemie rezerwacji online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Korfu

Tanie Loty z Warszawy do Grecja

Informacje o lotach Warszawa - Korfu. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-03 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Korfu (CFU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-08-11 21:15 Warszawa (WMI) 2017-08-12 09:30 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1405

    2017-08-11 21:15 Warszawa (WMI) 2017-08-11 23:05 Bonn (CGN)

  • 4U

    1. 4U 614

    2017-08-12 06:00 Bonn (CGN) 2017-08-12 09:30 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2017-08-18 20:00 Warszawa (WMI) 2017-08-19 08:40 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 12h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8071

    2017-08-18 20:00 Poznań (POZ) 2017-08-18 21:20 Corfu (CFU)

  • LO

    1. LO 3942

    2017-08-19 06:45 Warszawa (WAW) 2017-08-19 07:40 Poznań (POZ)

Cena 925 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-08-11 21:15 Warszawa (WMI) 2017-08-12 09:30 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1405

    2017-08-11 21:15 Warszawa (WMI) 2017-08-11 23:05 Bonn (CGN)

  • 4U

    1. 4U 614

    2017-08-12 06:00 Bonn (CGN) 2017-08-12 09:30 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2017-08-18 08:05 Warszawa (WMI) 2017-08-18 15:35 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8051

    2017-08-18 08:05 Bratysława (BTS) 2017-08-18 08:50 Corfu (CFU)

  • W6

    1. W6 1586

    2017-08-18 13:25 Warszawa (WAW) 2017-08-18 14:35 Bratysława (BTS)

Cena 1145 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-08-11 10:25 Warszawa (WMI) 2017-08-11 18:20 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 6h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1058

    2017-08-11 10:25 Warszawa (WMI) 2017-08-11 12:20 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 6251

    2017-08-11 14:35 Bruksela (CRL) 2017-08-11 18:20 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2017-08-18 20:00 Warszawa (WMI) 2017-08-19 08:40 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 12h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8071

    2017-08-18 20:00 Poznań (POZ) 2017-08-18 21:20 Corfu (CFU)

  • LO

    1. LO 3942

    2017-08-19 06:45 Warszawa (WAW) 2017-08-19 07:40 Poznań (POZ)

Cena 771 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-08-11 20:10 Warszawa (WMI) 2017-08-12 07:10 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9022

    2017-08-11 20:10 Warszawa (WMI) 2017-08-11 23:50 Ateny (ATH)

  • OA

    1. OA 400

    2017-08-12 06:10 Ateny (ATH) 2017-08-12 07:10 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2017-08-18 20:00 Warszawa (WMI) 2017-08-19 08:40 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 12h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8071

    2017-08-18 20:00 Poznań (POZ) 2017-08-18 21:20 Corfu (CFU)

  • LO

    1. LO 3942

    2017-08-19 06:45 Warszawa (WAW) 2017-08-19 07:40 Poznań (POZ)

Cena 957 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-08-11 14:30 Warszawa (WAW) 2017-08-12 01:15 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3943

    2017-08-11 14:30 Warszawa (WAW) 2017-08-11 15:25 Poznań (POZ)

  • FR

    1. FR 8072

    2017-08-11 21:55 Poznań (POZ) 2017-08-12 01:15 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2017-08-18 20:00 Warszawa (WAW) 2017-08-19 08:40 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 12h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8071

    2017-08-18 20:00 Poznań (POZ) 2017-08-18 21:20 Corfu (CFU)

  • LO

    1. LO 3942

    2017-08-19 06:45 Warszawa (WAW) 2017-08-19 07:40 Poznań (POZ)

Cena 1047 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-08-11 11:25 Warszawa (WAW) 2017-08-12 01:15 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 12h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3945

    2017-08-11 11:25 Warszawa (WAW) 2017-08-11 12:20 Poznań (POZ)

  • FR

    1. FR 8072

    2017-08-11 21:55 Poznań (POZ) 2017-08-12 01:15 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2017-08-18 20:00 Warszawa (WAW) 2017-08-19 08:40 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 12h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8071

    2017-08-18 20:00 Poznań (POZ) 2017-08-18 21:20 Corfu (CFU)

  • LO

    1. LO 3942

    2017-08-19 06:45 Warszawa (WAW) 2017-08-19 07:40 Poznań (POZ)

Cena 1025 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-08-11 10:25 Warszawa (WMI) 2017-08-11 18:20 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 6h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1058

    2017-08-11 10:25 Warszawa (WMI) 2017-08-11 12:20 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 6251

    2017-08-11 14:35 Bruksela (CRL) 2017-08-11 18:20 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2017-08-18 12:25 Warszawa (WMI) 2017-08-18 22:25 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6252

    2017-08-18 12:25 Bruksela (CRL) 2017-08-18 14:10 Corfu (CFU)

  • FR

    1. FR 1055

    2017-08-18 19:20 Warszawa (WMI) 2017-08-18 21:25 Bruksela (CRL)

Cena 1116 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-08-11 10:25 Warszawa (WMI) 2017-08-11 18:20 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 6h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1058

    2017-08-11 10:25 Warszawa (WMI) 2017-08-11 12:20 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 6251

    2017-08-11 14:35 Bruksela (CRL) 2017-08-11 18:20 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2017-08-18 12:25 Warszawa (WMI) 2017-08-19 11:00 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 22h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6252

    2017-08-18 12:25 Bruksela (CRL) 2017-08-18 14:10 Corfu (CFU)

  • FR

    1. FR 1057

    2017-08-19 07:55 Warszawa (WMI) 2017-08-19 10:00 Bruksela (CRL)

Cena 1066 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-08-11 10:25 Warszawa (WMI) 2017-08-11 18:20 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 6h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1058

    2017-08-11 10:25 Warszawa (WMI) 2017-08-11 12:20 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 6251

    2017-08-11 14:35 Bruksela (CRL) 2017-08-11 18:20 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2017-08-18 08:05 Warszawa (WMI) 2017-08-18 15:35 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8051

    2017-08-18 08:05 Bratysława (BTS) 2017-08-18 08:50 Corfu (CFU)

  • W6

    1. W6 1586

    2017-08-18 13:25 Warszawa (WAW) 2017-08-18 14:35 Bratysława (BTS)

Cena 992 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-08-11 20:10 Warszawa (WMI) 2017-08-12 07:10 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9022

    2017-08-11 20:10 Warszawa (WMI) 2017-08-11 23:50 Ateny (ATH)

  • OA

    1. OA 400

    2017-08-12 06:10 Ateny (ATH) 2017-08-12 07:10 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2017-08-18 08:05 Warszawa (WMI) 2017-08-18 15:35 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8051

    2017-08-18 08:05 Bratysława (BTS) 2017-08-18 08:50 Corfu (CFU)

  • W6

    1. W6 1586

    2017-08-18 13:25 Warszawa (WAW) 2017-08-18 14:35 Bratysława (BTS)

Cena 1176 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

12 opinie

Dodaj komentarz

  • 30-05-2017

    Jeśli ktoś lubi greckie klimaty to kierunek idealny, polecam

  • 28-04-2017

    Będzie to dobre połączenie wakacyjne. Na Korfu można się zrelaksować i zażyć kąpieli słonecznych do tzw bólu

  • 11-04-2017

    Pozytywne zaskoczenie że takie połączenie jest Wizzairem więc można sobie w dobrej cenie poszukać bilet, potem tylko fajna miejscówka, co akurat na Korfu nie jest problemem i piękne wakacje się szykują

  • 10-04-2017

    Piękne miejsce byłem nie raz i na pewno jeszcze wrócę z przyjemnścią

  • 28-02-2017

    To jest typowo wakacyjny kierunek więc nie ma co się dziwić że wtedy są loty, poza sezonem tam się nić nie dzieje i nie ma co lecieć

  • 15-02-2017

    Do czerwca już niedługo, loty ruszają od 17, więc szykujcie walizki do Korfu. Chwilowy przestój to żadna przeszkoda, na wakacje akurat macie loty.

  • 26-09-2016

    I po Korfu, lato minęło, wkroczyła jesień i zabrała większość fajnych lotów letnich. Kto nie wiedział niech zapamięta że kierunki wakacyjne latają tylko w wakacje. Teraz możecie się obejść smakiem, albo zapłacić kupę forsy żeby zrealizować lot.

  • 14-06-2016

    Grecja ma piękne plaże !!! Korfu, Kreta, Rodos, Kos to główne kierunki odwiedzających.

  • 05-04-2016

    Ostatnio zauważyłem że Grecja stała sie bardzo modna, ale to chyba sytuacja polityczna weryfikuje kierunki. Kraje arabskie odpadają (Tunezja, Egipt, Turcja) groźnie tam teraz więc nie ma co ryzykować. A Korfu to dobry kierunek na wakacyjne wspomnienia i przede wszystkim chyba jeszcze spokój.

  • 04-02-2016

    Ja mam tam rodzine wiec wczasy organizowane odpadają , mam gdzie spać, jedzonko gotowe wiec w moim przypadku takie połączenie do Korfu to super sprawa

  • 04-08-2015

    Widziałem pas startowy tego lotniska, dookola otoczony wodą, wygląda jak ulica bez poboczy. Tak się zastanawiałem jaka trzeba mieć wprawę żeby tam lądować. No ale po to są wyszkoleni (mam nadzieję) piloci.

  • 18-03-2015

    Grecja zawsze mi się podobała, białe domy na zboczach gór, coś przeuroczego, nie wiem tylko czy bardziej nie opłaca się kupić wczasów / pobytu 7dniowego który ma wszystko w pakiecie, jedzenie, przelot i noclegi.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena