Wylot

Październik 2022

88 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3 271zł
4
5
6
7 215zł
8
9
10 257zł
11
12
13
14 227zł
15
16
17 88zł
18
19
20
21 227zł
22
23
24 88zł
25
26
27
28 88zł
29
30
31

Powrót

Październik 2022

402 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3 679zł
4
5
6
7 519zł
8
9
10 710zł
11
12
13
14 402zł
15
16
17 627zł
18
19
20
21 550zł
22
23
24 519zł
25
26
27
28 427zł
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-01 - 2023-03-30
Promocja aktualna: do 2022-10-03

Lot na trasie Kraków - Korfu, Wylot lotnisko : Balice - Kraków , Przylot lotnisko Ioannis Kapodistrias Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Korfu na lotnisko Korfu-Ioannis-Kapodistrias (CFU) położone na wyspie, 3km od centrum miasta oferują tanie linie Ryanair. Do wyjątkowych przeżyć można także zaliczyć lądowanie na greckiej wyspie Korfu. Połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z krakowskich Balic w poniedziałki realizowane są o godz 12:00, lądowanie na Korfu o godz 15:05, w piątki o godz 10:40-13:45. Powrotne loty z Korfu do Krakowa także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 15:30-16:35, natomiast w piątki o godz 14:40-15:45. Zaplanuj swoje wakacje, kup promocyjny lot do Korfu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Korfu

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Kraków do Korfu obecnie mają 43 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Kraków do Korfu
w obencym miesiącu jest(są) 2 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio do Korfu:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Kraków - Korfu rezerwowano:
średnio 14 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
88.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
621.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
518.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
525.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Korfu:
Kraków (KRK) -> Londyn (STN) -> Korfu (CFU)
Kraków (KRK) -> Warszawa (WAW) -> Ateny (ATH) -> Korfu (CFU)
Kraków (KRK) -> Wiedeń (VIE) -> Ateny (ATH) -> Korfu (CFU)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Korfu - Kraków:
Korfu (CFU) -> Londyn (LGW) -> Kraków (KRK)
Korfu (CFU) -> Ateny (ATH) -> Warszawa (WAW) -> Kraków (KRK)
Korfu (CFU) -> Ateny (ATH) -> Monachium (MUC) -> Kraków (KRK)
Wysoki sezon przypada na Lipiec (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Korfu z Warszawy (209.00zł drożej o 137%), Rzeszowa (142.00zł drożej o 61%), Poznania (98.00zł drożej o 11%), Berlina (126.00zł drożej o 43%), Wrocławia (118.00zł drożej o 34%), Gdańska (299.00zł drożej o 239%), Lublin (190.00zł drożej o 115%), Krakowa (190.00zł drożej o 115%), Katowic (149.00zł drożej o 69%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Korfu

Tanie Loty z Krakowa do Grecja

Oferty lotów z Kraków - Korfu. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-02 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Korfu (CFU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2022-11-06 09:55 Kraków (KRK) 2022-11-06 21:10 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2363

    2022-11-06 09:55 Kraków (KRK) 2022-11-06 11:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR1802

    2022-11-06 16:05 Londyn (STN) 2022-11-06 21:10 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-08 12:00 Kraków (KRK) 2022-11-08 23:50 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U28758

    2022-11-08 12:00 Korfu (CFU) 2022-11-08 13:15 Londyn (LGW)

  • FR

    FR2712

    2022-11-08 19:35 Londyn (STN) 2022-11-08 22:50 Kraków (KRK)

Cena 710 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2022-11-02 13:00 Kraków (KRK) 2022-11-02 21:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2363

    2022-11-02 13:00 Kraków (KRK) 2022-11-02 14:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR1802

    2022-11-02 16:20 Londyn (STN) 2022-11-02 21:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-08 12:00 Kraków (KRK) 2022-11-09 00:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 12h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    U28758

    2022-11-08 12:00 Korfu (CFU) 2022-11-08 13:15 Londyn (LGW)

  • W6

    W65004

    2022-11-08 20:00 Londyn (LTN) 2022-11-08 23:25 Kraków (KRK)

Cena 771 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2022-11-02 13:00 Kraków (KRK) 2022-11-02 21:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2363

    2022-11-02 13:00 Kraków (KRK) 2022-11-02 14:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR1802

    2022-11-02 16:20 Londyn (STN) 2022-11-02 21:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-08 12:00 Kraków (KRK) 2022-11-08 23:50 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U28758

    2022-11-08 12:00 Korfu (CFU) 2022-11-08 13:15 Londyn (LGW)

  • FR

    FR2712

    2022-11-08 19:35 Londyn (STN) 2022-11-08 22:50 Kraków (KRK)

Cena 797 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2022-11-04 08:50 Kraków (KRK) 2022-11-04 19:45 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3904

    2022-11-04 08:50 Kraków (KRK) 2022-11-04 09:45 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2022-11-04 11:25 Warszawa (WAW) 2022-11-04 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A3286

    2022-11-04 18:45 Ateny (ATH) 2022-11-04 19:45 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-08 12:00 Kraków (KRK) 2022-11-08 23:50 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U28758

    2022-11-08 12:00 Korfu (CFU) 2022-11-08 13:15 Londyn (LGW)

  • FR

    FR2712

    2022-11-08 19:35 Londyn (STN) 2022-11-08 22:50 Kraków (KRK)

Cena 899 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2022-11-05 08:50 Kraków (KRK) 2022-11-05 17:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 7h 10m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3904

    2022-11-05 08:50 Kraków (KRK) 2022-11-05 09:45 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2022-11-05 11:25 Warszawa (WAW) 2022-11-05 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A3286

    2022-11-05 16:00 Ateny (ATH) 2022-11-05 17:00 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-08 12:00 Kraków (KRK) 2022-11-09 00:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 12h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    U28758

    2022-11-08 12:00 Korfu (CFU) 2022-11-08 13:15 Londyn (LGW)

  • W6

    W65004

    2022-11-08 20:00 Londyn (LTN) 2022-11-08 23:25 Kraków (KRK)

Cena 992 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2022-11-05 08:50 Kraków (KRK) 2022-11-05 17:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 7h 10m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3904

    2022-11-05 08:50 Kraków (KRK) 2022-11-05 09:45 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2022-11-05 11:25 Warszawa (WAW) 2022-11-05 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A3286

    2022-11-05 16:00 Ateny (ATH) 2022-11-05 17:00 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-08 12:00 Kraków (KRK) 2022-11-08 23:50 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U28758

    2022-11-08 12:00 Korfu (CFU) 2022-11-08 13:15 Londyn (LGW)

  • FR

    FR2712

    2022-11-08 19:35 Londyn (STN) 2022-11-08 22:50 Kraków (KRK)

Cena 1035 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2022-11-05 08:50 Kraków (KRK) 2022-11-05 17:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 7h 10m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3904

    2022-11-05 08:50 Kraków (KRK) 2022-11-05 09:45 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2022-11-05 11:25 Warszawa (WAW) 2022-11-05 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A3286

    2022-11-05 16:00 Ateny (ATH) 2022-11-05 17:00 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-10 08:55 Kraków (KRK) 2022-11-10 21:50 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 12h 55m / 2 przesiadki

  • A3

    A3281

    2022-11-10 08:55 Korfu (CFU) 2022-11-10 09:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2022-11-10 15:20 Ateny (ATH) 2022-11-10 16:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3921

    2022-11-10 19:55 Warszawa (WAW) 2022-11-10 20:50 Kraków (KRK)

Cena 1470 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2022-11-01 07:25 Kraków (KRK) 2022-11-01 19:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 10h 35m / 2 przesiadki

  • OS

    OS600

    2022-11-01 07:25 Kraków (KRK) 2022-11-01 08:25 Wiedeń (VIE)

  • OS

    OS801

    2022-11-01 09:30 Wiedeń (VIE) 2022-11-01 12:40 Ateny (ATH)

  • A3

    A3286

    2022-11-01 18:00 Ateny (ATH) 2022-11-01 19:00 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-11 14:35 Kraków (KRK) 2022-11-12 00:35 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 2 przesiadki

  • OA

    OA6285

    2022-11-11 14:35 Korfu (CFU) 2022-11-11 15:35 Ateny (ATH)

  • LH

    LH1755

    2022-11-11 18:45 Ateny (ATH) 2022-11-11 20:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1624

    2022-11-11 22:15 Monachium (MUC) 2022-11-11 23:35 Kraków (KRK)

Cena 1735 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2022-11-05 07:25 Kraków (KRK) 2022-11-05 17:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 2 przesiadki

  • OS

    OS600

    2022-11-05 07:25 Kraków (KRK) 2022-11-05 08:25 Wiedeń (VIE)

  • OS

    OS801

    2022-11-05 09:30 Wiedeń (VIE) 2022-11-05 12:40 Ateny (ATH)

  • A3

    A3286

    2022-11-05 16:00 Ateny (ATH) 2022-11-05 17:00 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-11 14:35 Kraków (KRK) 2022-11-12 00:35 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 2 przesiadki

  • OA

    OA6285

    2022-11-11 14:35 Korfu (CFU) 2022-11-11 15:35 Ateny (ATH)

  • LH

    LH1755

    2022-11-11 18:45 Ateny (ATH) 2022-11-11 20:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1624

    2022-11-11 22:15 Monachium (MUC) 2022-11-11 23:35 Kraków (KRK)

Cena 1788 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2022-11-04 07:25 Kraków (KRK) 2022-11-04 19:45 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 2 przesiadki

  • OS

    OS600

    2022-11-04 07:25 Kraków (KRK) 2022-11-04 08:25 Wiedeń (VIE)

  • OS

    OS801

    2022-11-04 09:30 Wiedeń (VIE) 2022-11-04 12:40 Ateny (ATH)

  • A3

    A3286

    2022-11-04 18:45 Ateny (ATH) 2022-11-04 19:45 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-11 14:35 Kraków (KRK) 2022-11-12 00:35 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 2 przesiadki

  • OA

    OA6285

    2022-11-11 14:35 Korfu (CFU) 2022-11-11 15:35 Ateny (ATH)

  • LH

    LH1755

    2022-11-11 18:45 Ateny (ATH) 2022-11-11 20:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1624

    2022-11-11 22:15 Monachium (MUC) 2022-11-11 23:35 Kraków (KRK)

Cena 1788 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

9 opinie

Dodaj komentarz

  • 20-04-2022

    Korfu lata już co jest bardzo dobrą wiadomością, w dodatku tanie bilety, co jeszcze lepsze dla wszystkich. Balice dają często promocje, trzeba tylko być czujnym obserwatorem.

  • 18-08-2021

    Wrzesień w Grecji jest fajną opcją, pogoda w sam raz, nie ma już takich strasznych upałów a słoneczka nie brakuje, mniej ludzi no i ceny już niższe, mi taka opcja pasuje najbardzije

  • 21-06-2021

    Dyrektor sprzedaży linii Ryanair zapewnia że po wykupieniu biletów wszyscy pasażerowie mogą rezerwować loty na zasłużony wypoczynek bez obaw, wiedząc, że jeśli ich plany ulegną zmianie, będą mogli dwukrotnie przesunąć datę podróży aż do grudnia 2021 roku, w ramach 0 złotych za zmianę.

  • 19-04-2021

    Ryanair wrzucił nowe połączenie z Krakowa, a Wizzair z Katowic na wyspę Korfu. Obie linie ruszają w czerwcu. Będzie rywalizacja, lotniska w podobnej lokalizacji, zobaczymy wyniki po wakacjach.

  • 07-04-2021

    Oby w tym roku wakacje w Grecji wypaliły, jest tyle fajnych lotów że żal byłoby gdyby kolejne zakazy spowodowały ich przesunięcia. Każdy ma wielka ochotę na zmianę klimatu, czekamy z niecierpliwością.

  • 02-04-2021

    Akurat LOT ceny wakacyjne dał bardzo nisko do Korfu, nie zapominajcie że rok temu był większy strach niż obecnie, ludzie tak masowo nie chcieli latać. W tym roku oby było inaczej. Po świętach i szczepieniach może nasza sytuacja się poprawi, będziecie tez mieć dwie linie do wyboru. Brawo.

  • 31-03-2021

    Nie każda osoba poleci tanim przewoźnikiem, niektórzy są stałymi pasażerami LOT-u. Do Korfu lecąc liniami krajowymi macie na pokładzie przekąski, a w tanich liniach jedynie za opłatą.

  • 30-03-2021

    Jak Ryanair wprowadzi tanie bilety to LOT może mieć powody do zdenerwowania, bo większość laurów zgarniiają zdecydowanie "lowcosty"

  • 26-03-2021

    No proszę, Korfu bezpośrednio z Krakowa, teraz można planować podróże, tanie linie chcą przejąć rynek lotów? LOT może czuć się zagrożony.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena