Wylot

Październik 2021

452 zł Październik
313 zł Listopad
300 zł Grudzień
370 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 605zł
24 539zł
25 452zł
26 711zł
27 864zł
28 1014zł
29 568zł
30 1037zł
31 628zł

Powrót

Październik 2021

601 zł Październik
515 zł Listopad
350 zł Grudzień
341 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 1165zł
24 763zł
25 601zł
26 686zł
27 1110zł
28 671zł
29 974zł
30 1158zł
31 1464zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-10-19 - 2022-03-22
Promocja aktualna: do 2021-10-23

Lot na trasie Kraków - Santorini, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Thira Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Nazywana wyspą zakochanych Santorini to najpiękniejsza wyspa leżąca na Morzu Egejskim w archipelagu wysp należących do Grecji. Niebieskie kopuły świątyń oraz biała zabudowa to główne punkty rozpoznawcze tego miejsca. Santorini znane jest również z wulkanicznych plaż, czerwonych klifów wpadających do szmaragdowego morza oraz spektakularnych widoków. Zachwyca turystów z całego świata licznie tu przybywających. Posiada międzynarodowy port lotniczy Thira Santorini (JTR) zlokalizowany na wyspie w miejscowości Kamari.

Polskie linie lotnicze LOT oferują bezpośrednie loty z Krakowa do Santorini. Połączenia z krakowskich Balic odbywają się raz w tygodniu w poniedziałki o godz 15:40, lądowanie na wyspie Santoryn o godz 19:20. Loty powrotne z Santorini do Krakowa także raz w tygodniu (poniedziałki) w godzinach wieczornych o 20:20-22:00. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zaplanuj swoją podróż do najpiękniejszego miejsca na świecie - Santorini, kup promocyjny bilet. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Santorini

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Kraków do Santorini były oglądane 512 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Kraków - Santorini rezerwowano:
średnio 6 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
68.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
494.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
498.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
476.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Santorini:
Kraków (KRK) -> Warszawa (WAW) -> Ateny (ATH) -> Santorini (JTR)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Santorini - Kraków:
Santorini (JTR) -> Ateny (ATH) -> Londyn (LTN) -> Kraków (KRK)
Santorini (JTR) -> Ateny (ATH) -> Mediolan (MXP) -> Kraków (KRK)
Santorini (JTR) -> Ateny (ATH) -> Warszawa (WAW) -> Kraków (KRK)
Wysoki sezon przypada na Kwiecień (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Santorini z Warszawy (259.00zł drożej o 280%), Wrocławia (290.00zł drożej o 326%), Krakowa (187.00zł drożej o 175%), Gdańska (199.00zł drożej o 192%)

Pozostałe tanie loty do Santorini

Tanie Loty z Krakowa do Grecja

Informacje o lotach Kraków - Santorini. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-10-22 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Santorini (JTR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3904

    2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 08:15 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-04 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-04 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-04 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-10 09:20 Kraków (KRK) 2021-12-10 23:50 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ341

    2021-12-10 09:20 Santorini (JTR) 2021-12-10 10:15 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-12-10 13:40 Ateny (ATH) 2021-12-10 15:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W65004

    2021-12-10 19:30 Londyn (LTN) 2021-12-10 22:50 Kraków (KRK)

Cena 858 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3904

    2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 08:15 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-04 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-04 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-04 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-13 09:20 Kraków (KRK) 2021-12-14 00:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ341

    2021-12-13 09:20 Santorini (JTR) 2021-12-13 10:15 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-12-13 13:40 Ateny (ATH) 2021-12-13 15:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W65004

    2021-12-13 20:25 Londyn (LTN) 2021-12-13 23:45 Kraków (KRK)

Cena 876 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3904

    2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 08:15 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-04 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-04 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-04 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-12 09:20 Kraków (KRK) 2021-12-13 00:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ341

    2021-12-12 09:20 Santorini (JTR) 2021-12-12 10:15 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-12-12 13:40 Ateny (ATH) 2021-12-12 15:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W65004

    2021-12-12 20:25 Londyn (LTN) 2021-12-12 23:45 Kraków (KRK)

Cena 887 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3904

    2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 08:15 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-04 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-04 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-04 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-09 09:20 Kraków (KRK) 2021-12-10 00:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ341

    2021-12-09 09:20 Santorini (JTR) 2021-12-09 10:15 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-12-09 13:40 Ateny (ATH) 2021-12-09 15:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W65004

    2021-12-09 20:25 Londyn (LTN) 2021-12-09 23:45 Kraków (KRK)

Cena 911 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3904

    2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 08:15 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-04 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-04 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-04 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-13 09:20 Kraków (KRK) 2021-12-13 22:10 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 12h 50m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ341

    2021-12-13 09:20 Santorini (JTR) 2021-12-13 10:15 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-12-13 13:40 Ateny (ATH) 2021-12-13 15:40 Londyn (LTN)

  • U2

    U22111

    2021-12-13 17:45 Londyn (LTN) 2021-12-13 21:10 Kraków (KRK)

Cena 920 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3904

    2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 08:15 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-04 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-04 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-04 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-15 11:35 Kraków (KRK) 2021-12-15 23:05 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 11h 30m / 2 przesiadki

  • OA

    OA355

    2021-12-15 11:35 Santorini (JTR) 2021-12-15 12:20 Ateny (ATH)

  • A3

    A3664

    2021-12-15 15:30 Ateny (ATH) 2021-12-15 17:05 Mediolan (MXP)

  • W6

    W65068

    2021-12-15 20:15 Mediolan (MXP) 2021-12-15 22:05 Kraków (KRK)

Cena 956 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3904

    2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 08:15 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-04 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-04 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-04 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-13 11:35 Kraków (KRK) 2021-12-14 00:55 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 2 przesiadki

  • A3

    A37355

    2021-12-13 11:35 Santorini (JTR) 2021-12-13 12:20 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-12-13 15:20 Ateny (ATH) 2021-12-13 16:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3911

    2021-12-13 23:00 Warszawa (WAW) 2021-12-13 23:55 Kraków (KRK)

Cena 957 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3904

    2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 08:15 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-04 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-04 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-04 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-12 11:35 Kraków (KRK) 2021-12-13 00:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 13h 10m / 2 przesiadki

  • A3

    A37355

    2021-12-12 11:35 Santorini (JTR) 2021-12-12 12:20 Ateny (ATH)

  • A3

    A3602

    2021-12-12 13:25 Ateny (ATH) 2021-12-12 15:30 Londyn (LHR)

  • W6

    W65004

    2021-12-12 20:25 Londyn (LTN) 2021-12-12 23:45 Kraków (KRK)

Cena 1013 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2021-12-04 05:45 Kraków (KRK) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 11h 0m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3910

    2021-12-04 05:45 Kraków (KRK) 2021-12-04 06:40 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-04 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-04 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-04 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-13 11:35 Kraków (KRK) 2021-12-14 00:55 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 2 przesiadki

  • A3

    A37355

    2021-12-13 11:35 Santorini (JTR) 2021-12-13 12:20 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-12-13 15:20 Ateny (ATH) 2021-12-13 16:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3911

    2021-12-13 23:00 Warszawa (WAW) 2021-12-13 23:55 Kraków (KRK)

Cena 1016 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3904

    2021-12-04 07:20 Kraków (KRK) 2021-12-04 08:15 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-04 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-04 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-04 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-11 07:00 Kraków (KRK) 2021-12-11 18:25 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 11h 25m / 2 przesiadki

  • A3

    A37351

    2021-12-11 07:00 Santorini (JTR) 2021-12-11 07:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3870

    2021-12-11 09:00 Ateny (ATH) 2021-12-11 10:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3923

    2021-12-11 16:30 Warszawa (WAW) 2021-12-11 17:25 Kraków (KRK)

Cena 1038 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 26-07-2021

    Jedno z piękniejszych miejsc jakie widziałam , szkoda że już bilet powrotny kupiony bo z chęcią zostałabym dłużej

  • 10-02-2021

    Oferta lotów na Santorini powiększyła się o dwie tanie linie, media ogłosiły że Wizzair też wprowadził loty a od wczoraj info podał Ryanair - puszcza raz w tygodniu rejsy od lipca. Śledźcie zatem ofertę i powodzenia w dorwaniu tanich biletów na wyspę dla zakochańców, akurat Walentynki tuż tuż...

  • 04-02-2021

    Idealny kierunek na wakacje, jak tylko będzie można to z przyjemnością polecę zwłaszcza jak sa takie loty bez przesiadek i nawet korzystne cenowo

  • 21-12-2020

    Liczę na te loty,myślę że do wakacji sytuacja będzie na tyle unormowana że będzie można latać bez strachu i ograniczeń

  • 27-11-2020

    Te połączenia LOTem to był strzał w dziesiątkę, teraz znowu widzę że w sezonie wakacyjnym 21loty znowu są, jak linie utrzymają dobre ceny tak jak wcześniej to wyjdą na tym super

  • 19-07-2020

    Ja byłam z Lotem na Santorini, wróciłam wczoraj, 200 zł za osobę w 2 strony bez bagażu rejestrowanego. Bilety kupowane na samym początku jak wrzucili siatkę wakacyjną, także te tanie loty to nie jest mit.

  • 14-07-2020

    Brawo LOT ! Doleciałam, jestem na miejscu aż nie wierzyłam, że to może być prawdziwe w takiej cenie.

  • 13-07-2020

    Trzeba było wstrzymać loty na kilka miesięcy żeby LOT się obudził i w końcu był fajna alternatywą dla tanich linii które opanowały polski rynek. Kierunki i ceny w końcu dla normalnych ludzi, super, oby tak dalej

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena