Wylot

Październik 2021

338 zł Październik
271 zł Listopad
338 zł Grudzień
338 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 562zł
24 462zł
25 500zł
26 562zł
27 338zł
28 866zł
29 534zł
30 1074zł
31 996zł

Powrót

Październik 2021

748 zł Październik
385 zł Listopad
341 zł Grudzień
331 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 752zł
24 866zł
25 879zł
26 748zł
27 982zł
28 792zł
29 1009zł
30 1159zł
31 1752zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-10-18 - 2022-03-20
Promocja aktualna: do 2021-10-23

Lot na trasie Warszawa - Santorini, Wylot lotnisko : Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Thira Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Na Morzu Egejskim, 170km na południowy wschód od wybrzeży Grecji oraz 110km na północ od wybrzeża Krety położone jest Santorini, wulkaniczna wyspa wchodząca w skład archipelagu Cyklad. Uważana za najpiękniejszą wyspę Grecji, a także jedną z najatrakcyjniejszych wysp Europy i świata. Posiada międzynarodowy port lotniczy Santorini (JTR) zlokalizowany na wyspie w miejscowości Kamari.

Bezpośrednie loty z Warszawy na wulkaniczna wyspę Santorini w sezonie letnim od 30 maja 2021 oferują regularne linie PLL LOT. Połączenia z warszawskiego Okęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w czwartki oraz niedziele. Wyloty z Warszawy Okęcie w niedziele realizowane są o godz 07:00, lądowanie na wyspie o godz 10:55, w czwartki w godzinach 06:30-10:25. Czas lotu 02:55min. Powrotne loty z Santorini do Warszawy także 2 razy w tygodniu, w czwartki o godz 11:25-13:20, natomiast w niedziele o godz 11:55-13:50.

Tanie linie Wizzair udostępniają bezpośrednie loty z Warszawy do Santorini w sezonie letnim od 15 czerwca 2021 dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Wyloty z warszawskiego Okęcia realizowane są o godz 07:00, lądowanie w Santorini o godz 10:55. Loty powrotne relacji Santorini-Warszawa także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 11:40-13:35. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zapraszamy do sprzedaży wakacyjnych biletów lotniczych na wyspę Santorini. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Santorini

Średni czas lotu Warszawa - Santorini:
2h 55m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Santorini były oglądane 518 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Warszawa - Santorini rezerwowano:
średnio 247 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
259.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
838.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
738.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
656.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Santorini:
Warszawa (WAW) -> Londyn (LTN) -> Santorini (JTR)
Warszawa (WAW) -> Londyn (LHR) -> Santorini (JTR)
Warszawa (WAW) -> Monachium (MUC) -> Santorini (JTR)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Santorini - Warszawa:
Santorini (JTR) -> Ateny (ATH) -> Mediolan (MXP) -> Warszawa (WAW)
Santorini (JTR) -> Ateny (ATH) -> Warszawa (WAW)
Santorini (JTR) -> Ateny (ATH) -> Zurych (ZRH) -> Warszawa (WAW)
Wysoki sezon przypada na Wrzesień (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Czerwiec (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Santorini z Krakowa (187.00zł taniej o 28%), Wrocławia (290.00zł drożej o 11%), Warszawy (259.00zł), Gdańska (199.00zł taniej o 24%)

Pozostałe tanie loty do Santorini

Tanie Loty z Warszawy do Grecja

Informacje o lotach Warszawa - Santorini. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-10-22 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAW) - Santorini (JTR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2022-06-21 08:00 Warszawa (WAW) 2022-06-21 11:55 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    W61547

    2022-06-21 08:00 Warszawa (WAW) 2022-06-21 11:55 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2022-06-28 12:40 Warszawa (WAW) 2022-06-28 15:35 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    W61548

    2022-06-28 12:40 Santorini (JTR) 2022-06-28 14:35 Warszawa (WAW)

Cena 622 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Warszawa

2022-06-14 08:00 Warszawa (WAW) 2022-06-14 11:55 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    W61547

    2022-06-14 08:00 Warszawa (WAW) 2022-06-14 11:55 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2022-06-28 12:40 Warszawa (WAW) 2022-06-28 15:35 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    W61548

    2022-06-28 12:40 Santorini (JTR) 2022-06-28 14:35 Warszawa (WAW)

Cena 562 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-06 06:00 Warszawa (WAW) 2021-11-06 21:30 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W61301

    2021-11-06 06:00 Warszawa (WAW) 2021-11-06 07:40 Londyn (LTN)

  • U2

    U28765

    2021-11-06 15:35 Londyn (LGW) 2021-11-06 21:30 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-11-12 07:00 Warszawa (WAW) 2021-11-12 18:10 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 11h 10m / 2 przesiadki

  • A3

    A37351

    2021-11-12 07:00 Santorini (JTR) 2021-11-12 07:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3660

    2021-11-12 08:35 Ateny (ATH) 2021-11-12 10:10 Mediolan (MXP)

  • W6

    W61432

    2021-11-12 15:10 Mediolan (BGY) 2021-11-12 17:10 Warszawa (WAW)

Cena 853 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-06 06:00 Warszawa (WAW) 2021-11-06 21:30 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W61301

    2021-11-06 06:00 Warszawa (WAW) 2021-11-06 07:40 Londyn (LTN)

  • U2

    U28765

    2021-11-06 15:35 Londyn (LGW) 2021-11-06 21:30 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-11-17 07:00 Warszawa (WAW) 2021-11-17 11:40 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A37351

    2021-11-17 07:00 Santorini (JTR) 2021-11-17 07:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3870

    2021-11-17 09:00 Ateny (ATH) 2021-11-17 10:40 Warszawa (WAW)

Cena 882 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-06 06:00 Warszawa (WAW) 2021-11-06 21:30 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W61301

    2021-11-06 06:00 Warszawa (WAW) 2021-11-06 07:40 Londyn (LTN)

  • U2

    U28765

    2021-11-06 15:35 Londyn (LGW) 2021-11-06 21:30 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-11-13 07:00 Warszawa (WAW) 2021-11-13 11:40 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A37351

    2021-11-13 07:00 Santorini (JTR) 2021-11-13 07:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3870

    2021-11-13 09:00 Ateny (ATH) 2021-11-13 10:40 Warszawa (WAW)

Cena 882 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-06 06:00 Warszawa (WAW) 2021-11-06 21:30 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W61301

    2021-11-06 06:00 Warszawa (WAW) 2021-11-06 07:40 Londyn (LTN)

  • U2

    U28765

    2021-11-06 15:35 Londyn (LGW) 2021-11-06 21:30 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-11-15 07:00 Warszawa (WAW) 2021-11-15 17:55 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 10h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    A37351

    2021-11-15 07:00 Santorini (JTR) 2021-11-15 07:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-11-15 15:20 Ateny (ATH) 2021-11-15 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 882 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-06 07:50 Warszawa (WAW) 2021-11-06 21:30 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 12h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    LO281

    2021-11-06 07:50 Warszawa (WAW) 2021-11-06 09:35 Londyn (LHR)

  • U2

    U28765

    2021-11-06 15:35 Londyn (LGW) 2021-11-06 21:30 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-11-13 07:00 Warszawa (WAW) 2021-11-13 11:40 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A37351

    2021-11-13 07:00 Santorini (JTR) 2021-11-13 07:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3870

    2021-11-13 09:00 Ateny (ATH) 2021-11-13 10:40 Warszawa (WAW)

Cena 994 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-06 07:50 Warszawa (WAW) 2021-11-06 21:30 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 12h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    LO281

    2021-11-06 07:50 Warszawa (WAW) 2021-11-06 09:35 Londyn (LHR)

  • U2

    U28765

    2021-11-06 15:35 Londyn (LGW) 2021-11-06 21:30 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-11-17 07:00 Warszawa (WAW) 2021-11-17 11:40 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A37351

    2021-11-17 07:00 Santorini (JTR) 2021-11-17 07:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3870

    2021-11-17 09:00 Ateny (ATH) 2021-11-17 10:40 Warszawa (WAW)

Cena 994 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-06 07:50 Warszawa (WAW) 2021-11-06 21:30 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 12h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    LO281

    2021-11-06 07:50 Warszawa (WAW) 2021-11-06 09:35 Londyn (LHR)

  • U2

    U28765

    2021-11-06 15:35 Londyn (LGW) 2021-11-06 21:30 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-11-15 07:00 Warszawa (WAW) 2021-11-15 17:55 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 10h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    A37351

    2021-11-15 07:00 Santorini (JTR) 2021-11-15 07:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-11-15 15:20 Ateny (ATH) 2021-11-15 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 994 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-06 06:00 Warszawa (WAW) 2021-11-06 18:10 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 11h 10m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1617

    2021-11-06 06:00 Warszawa (WAW) 2021-11-06 07:40 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1764

    2021-11-06 14:40 Monachium (MUC) 2021-11-06 18:10 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-11-12 07:00 Warszawa (WAW) 2021-11-12 15:00 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 2 przesiadki

  • A3

    A37351

    2021-11-12 07:00 Santorini (JTR) 2021-11-12 07:45 Ateny (ATH)

  • LX

    LX1843

    2021-11-12 09:00 Ateny (ATH) 2021-11-12 10:50 Zurych (ZRH)

  • LX

    LX1348

    2021-11-12 12:10 Zurych (ZRH) 2021-11-12 14:00 Warszawa (WAW)

Cena 1002 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-06 06:00 Warszawa (WAW) 2021-11-06 18:10 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 11h 10m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1617

    2021-11-06 06:00 Warszawa (WAW) 2021-11-06 07:40 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1764

    2021-11-06 14:40 Monachium (MUC) 2021-11-06 18:10 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-11-19 11:35 Warszawa (WAW) 2021-11-19 23:35 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 2 przesiadki

  • A3

    A37355

    2021-11-19 11:35 Santorini (JTR) 2021-11-19 12:20 Ateny (ATH)

  • LH

    LH1755

    2021-11-19 16:15 Ateny (ATH) 2021-11-19 17:50 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1616

    2021-11-19 21:10 Monachium (MUC) 2021-11-19 22:35 Warszawa (WAW)

Cena 1022 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2021-11-07 08:10 Warszawa (WAW) 2021-11-07 18:10 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 9h 0m / 2 przesiadki

  • LO

    LO223

    2021-11-07 08:10 Warszawa (WAW) 2021-11-07 09:35 Wiedeń (VIE)

  • W6

    W62885

    2021-11-07 11:25 Wiedeń (VIE) 2021-11-07 14:35 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ344

    2021-11-07 17:15 Ateny (ATH) 2021-11-07 18:10 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-11-12 09:20 Warszawa (WAW) 2021-11-12 22:00 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 12h 40m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ341

    2021-11-12 09:20 Santorini (JTR) 2021-11-12 10:15 Ateny (ATH)

  • W6

    W62886

    2021-11-12 15:10 Ateny (ATH) 2021-11-12 16:30 Wiedeń (VIE)

  • LO

    LO226

    2021-11-12 19:45 Wiedeń (VIE) 2021-11-12 21:00 Warszawa (WAW)

Cena 1070 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

14 opinie

Dodaj komentarz

  • 24-06-2021

    Tanie linie niestety wracają ostatnim rejsem z Santorini 14 września, w październiku brak lotów, może szykują się zmiany terminu, albo linie otworzyły kierunek tylko na okres wakacji. Zapytaj o czartery, może o i dłużej latają.

  • 31-05-2021

    Poszukuję lotów na Santorini w październiku, czy są w tym okresie bezpośrednie, nie chodzi mi o czartery tylko tanie linie? Nie mogę się dokopać.

  • 24-03-2021

    A dzisiaj w szalonej środzie m.in. Santorini, LOT zaprasza do zapoznania się z promocyjnymi kierunkami, idealnymi na wiosenny city break czy zbliżającą się majówkę. Oferta ważna tylko 24 marca 2021. Loty już od 899 PLN w obie strony. Sprawdź okres podróży, na który obowiązuje promocyjna cena. Waszym zdaniem 900 zł to promocja?

  • 24-02-2021

    Santorini jeśli wyleci to najwcześniej w maju i czerwcu, większość kierunków wakacyjnych linie przenoszą na te daty. Nic dziwnego obostrzenia naszego kraju i innych państw nie popuszczają jak myśleliśmy wcześniej. Trwa to już prawie rok i końca nie widać.

  • 25-01-2021

    Macie teraz konkurencję, Wizz Air także rusza w kierunku Santorini, czy będzie miał większe powodzenie niż LOT zobaczymy po 1 sezonie. Oby ceny były niskie a nie zawiodą go pasażerowie.

  • 30-12-2020

    Bezpośrednie loty na Santorini ruszają już w maju, czekam z niecierpliwością na możliwość podróżowania i z bezpieczną głową co do zdrowia mojego i mojej rodziny.

  • 17-12-2020

    Może dzięki temu takie loty jak Santorini dłużej się u nas zadomowią, bowiem jeszcze przed końcem 2020 r. LOT otrzyma pomoc publiczną w wysokości 2,8 mld zł. Trzymamy kciuki żeby ta pomoc dotarła.

  • 10-12-2020

    A czy pomimo zimowego zastoju na kierunku Santorini można już kupować bilety na rok 2021 ? Czy są dostępne, czy na razie jest informacja że ruszają od 30 maja, ale biletów jeszcze nie sprzedają?

  • 03-11-2020

    ZAZDROSZCZĘ, NIGDY NIE MIAŁEM OKAZJI TAM BYĆ. W TYM ROKU MOJE PLANY ZOSTAŁY CAŁKOWICIE ZNIWECZONE. SANTORINI ZOSTAWIAM SOBIE NA PRZYSZŁY ROK.

  • 11-09-2020

    Właśnie wróciłem z Wakacji w przepięknej Santorini. Oby w kolejnym sezonie LOT utrzymał bezpośrednie połączenia !

  • 14-07-2020

    Bardzo pozytywne zaskoczenie, połączenie na Santorini do tej pory było poza zasięgiem i jeśli chodzi o dostępność lotów i cenowo, a tu proszę, loty bez przesiadek i to za całkiem fajną cenę

  • 14-07-2020

    W końcu nie mogłam się doczekać bezpośredniego połączenia na Santorini w takich cenach!!! Mam nadzieję, że spędzę wymarzone Wakacje :)

  • 06-07-2020

    Santorini to wyspa marzeń, w tym roku możecie je spełnić w atrakcyjnych cenach

  • 05-07-2020

    W końcu bezpośrednie połączenie na Santorini i to w takich cenach w czasie Wakacji ! Mam nadzieję, że mój lot się odbędzie. LOT trzymam kciuki !

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena