Wylot

Grudzień 2022

479 zł Grudzień
474 zł Styczeń
478 zł Luty
478 zł Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2 505zł
3 676zł
4 479zł
5 1802zł
6 505zł
7 879zł
8 505zł
9 479zł
10 630zł
11 479zł
12 1598zł
13 742zł
14 820zł
15 513zł
16 479zł
17 584zł
18 479zł
19 1583zł
20 677zł
21 814zł
22 860zł
23 842zł
24 821zł
25 1230zł
26 1332zł
27 1013zł
28 1257zł
29 1413zł
30 985zł
31 516zł

Powrót

Grudzień 2022

530 zł Grudzień
505 zł Styczeń
527 zł Luty
427 zł Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2 1130zł
3 1000zł
4 1036zł
5 863zł
6
7 985zł
8 995zł
9 535zł
10 1090zł
11 540zł
12 560zł
13
14 1027zł
15 924zł
16 560zł
17 915zł
18 530zł
19 561zł
20
21 714zł
22 1193zł
23 961zł
24 1350zł
25
26 828zł
27
28 1212zł
29 924zł
30 881zł
31 1450zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-12-02 - 2023-03-30
Promocja aktualna: do 2022-12-03

Lot na trasie Warszawa - Zakynthos, Wylot lotnisko : Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Laganas Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

W archipelagu Wysp Jońskich na zachód od Peloponezu znajduje się malownicza grecka wyspa Zakintos. Ma około 40km długości i 20 szerokości, stanowi enklawę zieleni i górzystych wzniesień (najwyższe ma około 762m n.p.m.). Odwiedzana przez turystów z całego świata zafascynowanych siedliskami żółwi Caretta-Caretta. Posiada międzynarodowy port lotniczy Zakintos Dionysios Solomo (ZTH) położony około 6km na południowy wschód od centrum miasta Zakintos.

Bezpośrednie loty z Warszawy na Zakintos oferują polskie linie LOT. Połączenia z warszawskiego Okęcia w sezonie letnim od 28 maja 2021 odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki oraz piątki. Wyloty z Warszawy realizowane są o godz 15:30, lądowanie na wyspie o godz 19:10. Połączenia powrotne z Zakintos do Warszawy także 2 razy w tygodniu (wtorki, piątki) w godzinach wieczornych o 20:10-21:50. W sezonie jesienno-zimowym 2020/2021 połączenia są zawieszone. Zarezerwuj promocyjny lot do Zakintos online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Zakynthos

Ile trwa lot Warszawa - Zakynthos:
2h 40m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Zakynthos obecnie mają 46 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Zakynthos:
LOT
Najtańszy lot na trasie Warszawa - Zakynthos rezerwowano:
średnio 296 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
338.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
818.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
818.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
818.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Zakynthos:
Warszawa (WAW) -> Ateny (ATH) -> Zakintos (ZTH)
Warszawa (WMI) -> Londyn (STN) -> Ateny (ATH) -> Zakintos (ZTH)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Zakynthos - Warszawa:
Zakintos (ZTH) -> Ateny (ATH) -> Warszawa (WAW)
Zakintos (ZTH) -> Ateny (ATH) -> Londyn (LTN) -> Warszawa (WMI)
Zakintos (ZTH) -> Ateny (ATH) -> Londyn (LGW) -> Warszawa (WMI)
Wysoki sezon przypada na Lipiec (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Zakynthos z Warszawy (199.00zł taniej o 42%), Bydgoszczy (199.00zł taniej o 42%), Katowic (199.00zł taniej o 42%), Krakowa (190.00zł taniej o 44%), Poznania (190.00zł taniej o 44%)

Pozostałe tanie loty do Zakynthos

Tanie Loty z Warszawy do Grecja

Oferty lotów z Warszawa - Zakynthos. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-30 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAW) - Zakynthos (ZTH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2023-06-19 15:20 Warszawa (WMI) 2023-06-19 19:00 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7195

    2023-06-19 15:20 Warszawa (WMI) 2023-06-19 19:00 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2023-06-27 17:25 Warszawa (WMI) 2023-06-27 20:05 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    W61554

    2023-06-27 17:25 Zakintos (ZTH) 2023-06-27 19:05 Warszawa (WAW)

Cena 838 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2023-06-19 15:20 Warszawa (WMI) 2023-06-19 19:00 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7195

    2023-06-19 15:20 Warszawa (WMI) 2023-06-19 19:00 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2023-06-26 19:25 Warszawa (WMI) 2023-06-26 22:05 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR7196

    2023-06-26 19:25 Zakintos (ZTH) 2023-06-26 21:05 Warszawa (WMI)

Cena 809 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2023-01-15 17:40 Warszawa (WAW) 2023-01-16 08:50 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 14h 10m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2023-01-15 17:40 Warszawa (WAW) 2023-01-15 21:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A37050

    2023-01-16 07:50 Ateny (ATH) 2023-01-16 08:50 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2023-01-23 09:15 Warszawa (WAW) 2023-01-23 17:55 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A37051

    2023-01-23 09:15 Zakintos (ZTH) 2023-01-23 10:15 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2023-01-23 15:20 Ateny (ATH) 2023-01-23 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 1033 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2023-01-13 11:25 Warszawa (WAW) 2023-01-13 19:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 1 przesiadka

  • A3

    A3871

    2023-01-13 11:25 Warszawa (WAW) 2023-01-13 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37052

    2023-01-13 18:40 Ateny (ATH) 2023-01-13 19:40 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2023-01-20 20:05 Warszawa (WAW) 2023-01-21 11:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 15h 35m / 1 przesiadka

  • A3

    A37053

    2023-01-20 20:05 Zakintos (ZTH) 2023-01-20 21:05 Ateny (ATH)

  • A3

    A3870

    2023-01-21 09:00 Ateny (ATH) 2023-01-21 10:40 Warszawa (WAW)

Cena 1033 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Warszawa

2023-01-13 11:25 Warszawa (WAW) 2023-01-13 19:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 1 przesiadka

  • A3

    A3871

    2023-01-13 11:25 Warszawa (WAW) 2023-01-13 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37052

    2023-01-13 18:40 Ateny (ATH) 2023-01-13 19:40 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2023-01-16 09:15 Warszawa (WAW) 2023-01-16 17:55 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A37051

    2023-01-16 09:15 Zakintos (ZTH) 2023-01-16 10:15 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2023-01-16 15:20 Ateny (ATH) 2023-01-16 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 1038 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Warszawa

2023-01-13 11:25 Warszawa (WAW) 2023-01-13 19:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 1 przesiadka

  • A3

    A3871

    2023-01-13 11:25 Warszawa (WAW) 2023-01-13 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37052

    2023-01-13 18:40 Ateny (ATH) 2023-01-13 19:40 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2023-01-23 09:15 Warszawa (WAW) 2023-01-23 17:55 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A37051

    2023-01-23 09:15 Zakintos (ZTH) 2023-01-23 10:15 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2023-01-23 15:20 Ateny (ATH) 2023-01-23 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 1038 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2023-01-14 22:05 Warszawa (WMI) 2023-01-15 16:00 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 16h 55m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2008

    2023-01-14 22:05 Warszawa (WMI) 2023-01-14 23:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR15

    2023-01-15 06:30 Londyn (STN) 2023-01-15 12:00 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ420

    2023-01-15 15:00 Ateny (ATH) 2023-01-15 16:00 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2023-01-23 09:15 Warszawa (WMI) 2023-01-23 17:55 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A37051

    2023-01-23 09:15 Zakintos (ZTH) 2023-01-23 10:15 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2023-01-23 15:20 Ateny (ATH) 2023-01-23 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 1089 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Warszawa

2023-01-14 22:05 Warszawa (WMI) 2023-01-15 16:00 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 16h 55m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2008

    2023-01-14 22:05 Warszawa (WMI) 2023-01-14 23:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR15

    2023-01-15 06:30 Londyn (STN) 2023-01-15 12:00 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ420

    2023-01-15 15:00 Ateny (ATH) 2023-01-15 16:00 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2023-01-16 09:15 Warszawa (WMI) 2023-01-16 17:55 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A37051

    2023-01-16 09:15 Zakintos (ZTH) 2023-01-16 10:15 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2023-01-16 15:20 Ateny (ATH) 2023-01-16 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 1089 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2023-01-13 11:25 Warszawa (WAW) 2023-01-13 19:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 1 przesiadka

  • A3

    A3871

    2023-01-13 11:25 Warszawa (WAW) 2023-01-13 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37052

    2023-01-13 18:40 Ateny (ATH) 2023-01-13 19:40 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2023-01-18 11:40 Warszawa (WAW) 2023-01-19 00:50 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 13h 10m / 2 przesiadki

  • OA

    OA51

    2023-01-18 11:40 Zakintos (ZTH) 2023-01-18 12:35 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2023-01-18 14:35 Ateny (ATH) 2023-01-18 16:40 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2460

    2023-01-18 20:40 Londyn (STN) 2023-01-18 23:50 Warszawa (WMI)

Cena 1127 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2023-01-13 11:25 Warszawa (WAW) 2023-01-13 19:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 1 przesiadka

  • A3

    A3871

    2023-01-13 11:25 Warszawa (WAW) 2023-01-13 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37052

    2023-01-13 18:40 Ateny (ATH) 2023-01-13 19:40 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2023-01-23 09:15 Warszawa (WAW) 2023-01-24 00:20 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 15h 5m / 2 przesiadki

  • OA

    OA51

    2023-01-23 09:15 Zakintos (ZTH) 2023-01-23 10:15 Ateny (ATH)

  • W9

    W95746

    2023-01-23 14:10 Ateny (ATH) 2023-01-23 16:10 Londyn (LGW)

  • FR

    FR2019

    2023-01-23 20:10 Londyn (STN) 2023-01-23 23:20 Warszawa (WMI)

Cena 1154 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2023-01-13 11:25 Warszawa (WAW) 2023-01-13 19:40 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 1 przesiadka

  • A3

    A3871

    2023-01-13 11:25 Warszawa (WAW) 2023-01-13 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37052

    2023-01-13 18:40 Ateny (ATH) 2023-01-13 19:40 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2023-01-18 11:40 Warszawa (WAW) 2023-01-19 00:10 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 2 przesiadki

  • OA

    OA51

    2023-01-18 11:40 Zakintos (ZTH) 2023-01-18 12:35 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2023-01-18 14:35 Ateny (ATH) 2023-01-18 16:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W61308

    2023-01-18 19:45 Londyn (LTN) 2023-01-18 23:10 Warszawa (WAW)

Cena 1162 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2023-01-12 17:40 Warszawa (WAW) 2023-01-13 09:00 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 14h 20m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2023-01-12 17:40 Warszawa (WAW) 2023-01-12 21:10 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ420

    2023-01-13 08:00 Ateny (ATH) 2023-01-13 09:00 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2023-01-23 09:15 Warszawa (WAW) 2023-01-23 17:55 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A37051

    2023-01-23 09:15 Zakintos (ZTH) 2023-01-23 10:15 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2023-01-23 15:20 Ateny (ATH) 2023-01-23 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 1232 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 06-04-2021

    Mam nadzieję że w wakacje Grecja otworzy swoje granice i będzie w końcu można polecieć do Zakynthos. Bilety już kupione :)

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena