Wylot

Lipiec 2021

455 zł Lipiec
122 zł Sierpień
149 zł Wrzesień
136 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31 455zł

Powrót

Lipiec 2021

1507 zł Lipiec
340 zł Sierpień
171 zł Wrzesień
182 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31 1507zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-07-16 - 2021-10-28
Promocja aktualna: do 2021-07-31

Lot na trasie Katowice - Zakynthos, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Dionysios Solomo Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Na wyspie Zakintos w Grecji położony jest międzynarodowy port lotniczy Zakintos Dionysios Solomo (ZTH), w bliskości plaż Kalamaki i Laganas które są habitatem dla żółwi karetta, około 6km na południowy wschód od centrum miasta Zakintos. Obsługuje zarówno tanie jak i regularne linie lotnicze.

Bezpośrednie loty z Katowic do Zakintos oferują regularne linie PLL LOT. Połączenia odbywają się raz w tygodniu w piątki. Wyloty z Katowic realizowane są o godz 17:30, planowane lądowanie na Zakintos o godz 21:00. Loty powrotne relacji Zakintos-Katowice także raz w tygodniu (piątki) w godzinach wieczornych o 22:00-23:30. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zarezerwuj promocyjny lot do greckiego Zakintos. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Katowice - Zakynthos

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Zakynthos były oglądane 610 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Katowice - Zakynthos rezerwowano:
średnio 30 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
98.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
590.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
824.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
831.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Zakynthos:
Katowice (KTW) -> Bolonia (BLQ) -> Bari (BRI) -> Zakintos (ZTH)
Katowice (KTW) -> Londyn (STN) -> Zakintos (ZTH)
Katowice (KTW) -> Warszawa (WAW) -> Zakintos (ZTH)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Zakynthos - Katowice:
Zakintos (ZTH) -> Londyn (LTN) -> Katowice (KTW)
Zakintos (ZTH) -> Rzym (FCO) -> Katania (CTA) -> Katowice (KTW)
Zakintos (ZTH) -> Saloniki (SKG) -> Ateny (ATH) -> Katowice (KTW)
Wysoki sezon przypada na Październik (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Zakynthos z Bydgoszczy (199.00zł drożej o 103%), Krakowa (190.00zł drożej o 93%), Warszawy (199.00zł drożej o 103%), Poznania (190.00zł drożej o 93%)

Pozostałe tanie loty do Zakynthos

Tanie Loty z Katowic do Grecja

Informacje o lotach Katowice - Zakynthos. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-07-29 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Zakynthos (ZTH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2021-09-10 10:40 Katowice (KTW) 2021-09-10 21:10 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR7578

    2021-09-10 10:40 Katowice (KTW) 2021-09-10 12:25 Bolonia (BLQ)

  • W6

    W65624

    2021-09-10 14:30 Bolonia (BLQ) 2021-09-10 16:00 Bari (BRI)

  • V7

    V71670

    2021-09-10 18:55 Bari (BRI) 2021-09-10 21:10 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2021-09-14 14:10 Katowice (KTW) 2021-09-15 02:20 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 12h 10m / 1 przesiadka

  • W9

    W98162

    2021-09-14 14:10 Zakintos (ZTH) 2021-09-14 15:45 Londyn (LTN)

  • W6

    W61006

    2021-09-14 22:05 Londyn (LTN) 2021-09-15 01:20 Katowice (KTW)

Cena 466 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2021-09-10 07:15 Katowice (KTW) 2021-09-10 20:30 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8267

    2021-09-10 07:15 Katowice (KTW) 2021-09-10 08:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR7460

    2021-09-10 15:05 Londyn (STN) 2021-09-10 20:30 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2021-09-14 14:10 Katowice (KTW) 2021-09-15 02:20 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 12h 10m / 1 przesiadka

  • W9

    W98162

    2021-09-14 14:10 Zakintos (ZTH) 2021-09-14 15:45 Londyn (LTN)

  • W6

    W61006

    2021-09-14 22:05 Londyn (LTN) 2021-09-15 01:20 Katowice (KTW)

Cena 513 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2021-09-08 06:30 Katowice (KTW) 2021-09-08 17:00 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3880

    2021-09-08 06:30 Katowice (KTW) 2021-09-08 07:30 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61553

    2021-09-08 13:20 Warszawa (WAW) 2021-09-08 17:00 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2021-09-14 14:10 Katowice (KTW) 2021-09-15 02:20 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 12h 10m / 1 przesiadka

  • W9

    W98162

    2021-09-14 14:10 Zakintos (ZTH) 2021-09-14 15:45 Londyn (LTN)

  • W6

    W61006

    2021-09-14 22:05 Londyn (LTN) 2021-09-15 01:20 Katowice (KTW)

Cena 522 zł

Podróż 0 dni

Podróż z Katowice

2021-09-10 10:40 Katowice (KTW) 2021-09-10 21:10 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR7578

    2021-09-10 10:40 Katowice (KTW) 2021-09-10 12:25 Bolonia (BLQ)

  • W6

    W65624

    2021-09-10 14:30 Bolonia (BLQ) 2021-09-10 16:00 Bari (BRI)

  • V7

    V71670

    2021-09-10 18:55 Bari (BRI) 2021-09-10 21:10 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2021-09-11 11:00 Katowice (KTW) 2021-09-11 20:35 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    FR3023

    2021-09-11 11:00 Zakintos (ZTH) 2021-09-11 11:40 Rzym (FCO)

  • FR

    FR4856

    2021-09-11 13:35 Rzym (FCO) 2021-09-11 14:50 Katania (CTA)

  • FR

    FR6886

    2021-09-11 17:10 Katania (CTA) 2021-09-11 19:35 Katowice (KTW)

Cena 582 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Katowice

2021-09-10 07:15 Katowice (KTW) 2021-09-10 20:30 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8267

    2021-09-10 07:15 Katowice (KTW) 2021-09-10 08:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR7460

    2021-09-10 15:05 Londyn (STN) 2021-09-10 20:30 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2021-09-11 11:00 Katowice (KTW) 2021-09-11 20:35 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    FR3023

    2021-09-11 11:00 Zakintos (ZTH) 2021-09-11 11:40 Rzym (FCO)

  • FR

    FR4856

    2021-09-11 13:35 Rzym (FCO) 2021-09-11 14:50 Katania (CTA)

  • FR

    FR6886

    2021-09-11 17:10 Katania (CTA) 2021-09-11 19:35 Katowice (KTW)

Cena 628 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Katowice

2021-09-03 10:40 Katowice (KTW) 2021-09-03 21:10 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR7578

    2021-09-03 10:40 Katowice (KTW) 2021-09-03 12:25 Bolonia (BLQ)

  • W6

    W65624

    2021-09-03 14:30 Bolonia (BLQ) 2021-09-03 16:00 Bari (BRI)

  • V7

    V71670

    2021-09-03 18:55 Bari (BRI) 2021-09-03 21:10 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2021-09-14 14:10 Katowice (KTW) 2021-09-15 02:20 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 12h 10m / 1 przesiadka

  • W9

    W98162

    2021-09-14 14:10 Zakintos (ZTH) 2021-09-14 15:45 Londyn (LTN)

  • W6

    W61006

    2021-09-14 22:05 Londyn (LTN) 2021-09-15 01:20 Katowice (KTW)

Cena 643 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2021-09-08 06:30 Katowice (KTW) 2021-09-08 17:00 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3880

    2021-09-08 06:30 Katowice (KTW) 2021-09-08 07:30 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61553

    2021-09-08 13:20 Warszawa (WAW) 2021-09-08 17:00 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2021-09-11 11:00 Katowice (KTW) 2021-09-11 20:35 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    FR3023

    2021-09-11 11:00 Zakintos (ZTH) 2021-09-11 11:40 Rzym (FCO)

  • FR

    FR4856

    2021-09-11 13:35 Rzym (FCO) 2021-09-11 14:50 Katania (CTA)

  • FR

    FR6886

    2021-09-11 17:10 Katania (CTA) 2021-09-11 19:35 Katowice (KTW)

Cena 646 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Katowice

2021-09-10 10:40 Katowice (KTW) 2021-09-10 21:10 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR7578

    2021-09-10 10:40 Katowice (KTW) 2021-09-10 12:25 Bolonia (BLQ)

  • W6

    W65624

    2021-09-10 14:30 Bolonia (BLQ) 2021-09-10 16:00 Bari (BRI)

  • V7

    V71670

    2021-09-10 18:55 Bari (BRI) 2021-09-10 21:10 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2021-09-11 13:45 Katowice (KTW) 2021-09-12 02:20 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 12h 35m / 1 przesiadka

  • U2

    U22210

    2021-09-11 13:45 Zakintos (ZTH) 2021-09-11 15:25 Londyn (LTN)

  • W6

    W61006

    2021-09-11 22:05 Londyn (LTN) 2021-09-12 01:20 Katowice (KTW)

Cena 664 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2021-09-10 10:40 Katowice (KTW) 2021-09-10 21:10 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR7578

    2021-09-10 10:40 Katowice (KTW) 2021-09-10 12:25 Bolonia (BLQ)

  • W6

    W65624

    2021-09-10 14:30 Bolonia (BLQ) 2021-09-10 16:00 Bari (BRI)

  • V7

    V71670

    2021-09-10 18:55 Bari (BRI) 2021-09-10 21:10 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2021-09-16 10:25 Katowice (KTW) 2021-09-16 23:15 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 12h 50m / 2 przesiadki

  • V7

    V74077

    2021-09-16 10:25 Zakintos (ZTH) 2021-09-16 11:30 Saloniki (SKG)

  • GQ

    GQ383

    2021-09-16 13:45 Saloniki (SKG) 2021-09-16 14:35 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2021-09-16 20:55 Ateny (ATH) 2021-09-16 22:15 Katowice (KTW)

Cena 700 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Katowice

2021-09-08 08:20 Katowice (KTW) 2021-09-08 20:45 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 11h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8267

    2021-09-08 08:20 Katowice (KTW) 2021-09-08 09:40 Londyn (STN)

  • LS

    LS1677

    2021-09-08 15:15 Londyn (STN) 2021-09-08 20:45 Zakintos (ZTH)

Podróż do Zakintos

2021-09-11 11:00 Katowice (KTW) 2021-09-11 20:35 Zakintos (ZTH)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    FR3023

    2021-09-11 11:00 Zakintos (ZTH) 2021-09-11 11:40 Rzym (FCO)

  • FR

    FR4856

    2021-09-11 13:35 Rzym (FCO) 2021-09-11 14:50 Katania (CTA)

  • FR

    FR6886

    2021-09-11 17:10 Katania (CTA) 2021-09-11 19:35 Katowice (KTW)

Cena 706 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 27-02-2021

    Niech no już loty ruszają, bo czekam na moje greckie wakacje. Zakintos jest na liście miejsc które jeszcze przede mną.

  • 23-12-2020

    No to Katowice awansowały że dostały tak fajny lot do Grecji.

  • 20-08-2020

    Greckie Zakynthos ma najbardziej znaną zatokę wraku, wszyscy maja tam zdjęcia po wakacjach. Bajeczne miejsce. Ceny znakomite dzięki liniom LOT.

  • 09-07-2020

    Loty raz w tygodniu do Zakhyntos, ale to mnie nie odstrasza, tydzień plażowania to minimum które jeśli ktoś się zdecyduje na lot jest w sam raz, ani za krótko, ani za długo.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena