Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Kwiecień 2018

Powrót

Kwiecień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-04-07 - 2018-10-31
Promocja aktualna: do 2018-04-30

Lot na trasie Katowice - Ateny, Wylot lotnisko : Katowice Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Eleftherios Venizelos Linie lotnicze Wizzair . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Ateny, stolica Grecji i jeden z największych ośrodków turystycznych Europy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów tanie linie Wizzair w sezonie letnim 2018 uruchamiają nowe połączenie z Katowic do Aten. Bezpośredni lot inauguracyjny 9 marca 2018 (piątek), w pozostałe dni loty w każdy wtorek i sobotę, wylot z Katowic o godzinie 12:15, planowane lądowanie w Atenach o godzinie 15:45. Loty powrotne ze stolicy Grecji do Katowic liniami Wizzair także we wtorki i soboty, wylot o godzinie 21:35, lądowanie w Katowicach o godzinie 23:00. Połączenia z katowickiego lotniska Pyrzowice realizowane na międzynarodowy port lotniczy Ateny im Elefteriosa Wenizelosa, oddalony o 25 km od centrum Aten. Bilety dostępne w sprzedaży już dziś, możliwa rezerwacja telefoniczna bądź online.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Ateny

Tanie Loty z Katowic do Grecja

Informacje o lotach Katowice - Ateny. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-04-13 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Ateny (ATH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2018-06-03 19:30 Katowice (KTW) 2018-06-03 22:55 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 2615

    2018-06-03 19:30 Katowice (KTW) 2018-06-03 22:55 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-06-10 11:05 Katowice (KTW) 2018-06-10 13:30 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1242

    2018-06-10 11:05 Katowice (KTW) 2018-06-10 12:30 Ateny (ATH)

Cena 467 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2018-06-03 07:00 Katowice (KTW) 2018-06-03 10:30 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1241

    2018-06-03 07:00 Katowice (KTW) 2018-06-03 10:30 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-06-10 11:05 Katowice (KTW) 2018-06-10 13:30 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1242

    2018-06-10 11:05 Katowice (KTW) 2018-06-10 12:30 Ateny (ATH)

Cena 444 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2018-06-03 19:30 Katowice (KTW) 2018-06-03 22:55 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 2615

    2018-06-03 19:30 Katowice (KTW) 2018-06-03 22:55 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-06-10 17:35 Katowice (KTW) 2018-06-10 20:05 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 2614

    2018-06-10 17:35 Katowice (KTW) 2018-06-10 19:05 Ateny (ATH)

Cena 297 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2018-06-03 07:00 Katowice (KTW) 2018-06-03 10:30 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1241

    2018-06-03 07:00 Katowice (KTW) 2018-06-03 10:30 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-06-10 17:35 Katowice (KTW) 2018-06-10 20:05 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 2614

    2018-06-10 17:35 Katowice (KTW) 2018-06-10 19:05 Ateny (ATH)

Cena 274 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2018-06-03 19:30 Katowice (KTW) 2018-06-03 22:55 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 2615

    2018-06-03 19:30 Katowice (KTW) 2018-06-03 22:55 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-06-10 15:55 Katowice (KTW) 2018-06-11 02:35 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 10h 40m / 1 przesiadka

  • VY

    1 . VY 8101

    2018-06-10 15:55 Barcelona (BCN) 2018-06-10 18:00 Ateny (ATH)

  • W6

    1 . W6 1176

    2018-06-10 22:50 Katowice (KTW) 2018-06-11 01:35 Barcelona (BCN)

Cena 878 zł

Lot 6

Podróż z Katowice

2018-06-03 07:00 Katowice (KTW) 2018-06-03 10:30 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1241

    2018-06-03 07:00 Katowice (KTW) 2018-06-03 10:30 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-06-10 15:55 Katowice (KTW) 2018-06-11 02:35 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 10h 40m / 1 przesiadka

  • VY

    1 . VY 8101

    2018-06-10 15:55 Barcelona (BCN) 2018-06-10 18:00 Ateny (ATH)

  • W6

    1 . W6 1176

    2018-06-10 22:50 Katowice (KTW) 2018-06-11 01:35 Barcelona (BCN)

Cena 854 zł

Lot 7

Podróż z Katowice

2018-06-03 19:30 Katowice (KTW) 2018-06-03 22:55 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 2615

    2018-06-03 19:30 Katowice (KTW) 2018-06-03 22:55 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-06-10 13:25 Katowice (KTW) 2018-06-11 01:55 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 4468

    2018-06-10 13:25 Londyn (LTN) 2018-06-10 15:05 Ateny (ATH)

  • W6

    1 . W6 1006

    2018-06-10 21:40 Katowice (KTW) 2018-06-11 00:55 Londyn (LTN)

Cena 846 zł

Lot 8

Podróż z Katowice

2018-06-03 07:00 Katowice (KTW) 2018-06-03 10:30 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 1241

    2018-06-03 07:00 Katowice (KTW) 2018-06-03 10:30 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-06-10 13:25 Katowice (KTW) 2018-06-11 01:55 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 4468

    2018-06-10 13:25 Londyn (LTN) 2018-06-10 15:05 Ateny (ATH)

  • W6

    1 . W6 1006

    2018-06-10 21:40 Katowice (KTW) 2018-06-11 00:55 Londyn (LTN)

Cena 823 zł

Lot 9

Podróż z Katowice

2018-06-03 19:35 Katowice (KTW) 2018-06-04 11:45 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 15h 10m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1361

    2018-06-03 19:35 Katowice (KTW) 2018-06-03 21:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • FR

    1 . FR 1530

    2018-06-04 07:50 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-06-04 11:45 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-06-10 17:35 Katowice (KTW) 2018-06-10 20:05 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 2614

    2018-06-10 17:35 Katowice (KTW) 2018-06-10 19:05 Ateny (ATH)

Cena 933 zł

Lot 10

Podróż z Katowice

2018-06-03 17:10 Katowice (KTW) 2018-06-04 10:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 16h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1283

    2018-06-03 17:10 Katowice (KTW) 2018-06-03 21:50 Tel Awiw-Jafa (TLV)

  • LY

    1 . LY 541

    2018-06-04 08:00 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2018-06-04 10:15 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-06-10 17:35 Katowice (KTW) 2018-06-10 20:05 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 2614

    2018-06-10 17:35 Katowice (KTW) 2018-06-10 19:05 Ateny (ATH)

Cena 915 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena