Wylot

Lipiec 2021

447 zł Lipiec
164 zł Sierpień
121 zł Wrzesień
249 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31 447zł

Powrót

Lipiec 2021

1221 zł Lipiec
148 zł Sierpień
138 zł Wrzesień
151 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31 1221zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-07-17 - 2021-11-01
Promocja aktualna: do 2021-07-31

Lot na trasie Katowice - Preveza, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Leukada Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Polskie Linie Lotnicze LOT oferują nowe wakacyjne loty z Katowic do Prevezy na lotnisko Preveza-Lefkada-Aktion (PVK) znajdujące sięw regionie Wyspy Jońskie, w Grecji. Bezpośrednie połączenia w sezonie letnim od 20 czerwca 2021 odbywają się raz w tygodniu w niedziele. Wyloty z Katowic realizowane są o godz 06:30, lądowanie w Prevezie o godz 09:45. Powrotne loty relacji Preveza-Katowice także raz w tygodniu (niedziele) o godz 10:35-11:50. Już dzisiaj zarezerwuj promocyjne loty do greckiej Prevezy. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Katowice - Preveza

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Preveza były oglądane 604 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Katowice - Preveza rezerwowano:
średnio 30 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
119.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
847.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
728.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
557.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Preveza:
Katowice (KTW) -> Bolonia (BLQ) -> Preweza (PVK)
Katowice (KTW) -> Warszawa (WAW) -> Preweza (PVK)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Preveza - Katowice:
Preweza (PVK) -> Mediolan (BGY) -> Katowice (KTW)
Preweza (PVK) -> Warszawa (WAW) -> Katowice (KTW)
Preweza (PVK) -> Londyn (STN) -> Katowice (KTW)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Preveza z Warszawy (119.00zł)

Pozostałe tanie loty do Preveza

Tanie Loty z Katowic do Grecja

Informacje o lotach Katowice - Preveza. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-07-30 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Preveza (PVK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2021-08-20 10:40 Katowice (KTW) 2021-08-20 18:00 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 6h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7578

    2021-08-20 10:40 Katowice (KTW) 2021-08-20 12:25 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR3998

    2021-08-20 15:10 Bolonia (BLQ) 2021-08-20 18:00 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-08-24 16:20 Katowice (KTW) 2021-08-24 23:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3989

    2021-08-24 16:20 Preweza (PVK) 2021-08-24 17:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR5426

    2021-08-24 20:25 Mediolan (BGY) 2021-08-24 22:05 Katowice (KTW)

Cena 328 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Katowice

2021-08-23 06:30 Katowice (KTW) 2021-08-23 17:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3880

    2021-08-23 06:30 Katowice (KTW) 2021-08-23 07:30 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61319

    2021-08-23 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-23 17:05 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-08-24 16:20 Katowice (KTW) 2021-08-24 23:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3989

    2021-08-24 16:20 Preweza (PVK) 2021-08-24 17:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR5426

    2021-08-24 20:25 Mediolan (BGY) 2021-08-24 22:05 Katowice (KTW)

Cena 384 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Katowice

2021-08-16 06:30 Katowice (KTW) 2021-08-16 17:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3880

    2021-08-16 06:30 Katowice (KTW) 2021-08-16 07:30 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61319

    2021-08-16 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-16 17:05 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-08-24 16:20 Katowice (KTW) 2021-08-24 23:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3989

    2021-08-24 16:20 Preweza (PVK) 2021-08-24 17:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR5426

    2021-08-24 20:25 Mediolan (BGY) 2021-08-24 22:05 Katowice (KTW)

Cena 436 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2021-08-20 06:30 Katowice (KTW) 2021-08-20 17:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3880

    2021-08-20 06:30 Katowice (KTW) 2021-08-20 07:30 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61319

    2021-08-20 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-20 17:05 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-08-24 16:20 Katowice (KTW) 2021-08-24 23:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3989

    2021-08-24 16:20 Preweza (PVK) 2021-08-24 17:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR5426

    2021-08-24 20:25 Mediolan (BGY) 2021-08-24 22:05 Katowice (KTW)

Cena 524 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2021-08-20 10:40 Katowice (KTW) 2021-08-20 18:00 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 6h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7578

    2021-08-20 10:40 Katowice (KTW) 2021-08-20 12:25 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR3998

    2021-08-20 15:10 Bolonia (BLQ) 2021-08-20 18:00 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-08-27 17:45 Katowice (KTW) 2021-08-28 01:55 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W61320

    2021-08-27 17:45 Preweza (PVK) 2021-08-27 19:15 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3879

    2021-08-28 00:00 Warszawa (WAW) 2021-08-28 00:55 Katowice (KTW)

Cena 553 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2021-08-23 06:30 Katowice (KTW) 2021-08-23 17:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3880

    2021-08-23 06:30 Katowice (KTW) 2021-08-23 07:30 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61319

    2021-08-23 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-23 17:05 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-08-27 17:45 Katowice (KTW) 2021-08-28 01:55 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W61320

    2021-08-27 17:45 Preweza (PVK) 2021-08-27 19:15 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3879

    2021-08-28 00:00 Warszawa (WAW) 2021-08-28 00:55 Katowice (KTW)

Cena 553 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2021-08-20 10:40 Katowice (KTW) 2021-08-20 18:00 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 6h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7578

    2021-08-20 10:40 Katowice (KTW) 2021-08-20 12:25 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR3998

    2021-08-20 15:10 Bolonia (BLQ) 2021-08-20 18:00 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-08-23 17:45 Katowice (KTW) 2021-08-24 01:55 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W61320

    2021-08-23 17:45 Preweza (PVK) 2021-08-23 19:15 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3879

    2021-08-24 00:00 Warszawa (WAW) 2021-08-24 00:55 Katowice (KTW)

Cena 566 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2021-08-20 10:40 Katowice (KTW) 2021-08-20 18:00 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 6h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7578

    2021-08-20 10:40 Katowice (KTW) 2021-08-20 12:25 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR3998

    2021-08-20 15:10 Bolonia (BLQ) 2021-08-20 18:00 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-08-30 17:45 Katowice (KTW) 2021-08-31 01:55 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W61320

    2021-08-30 17:45 Preweza (PVK) 2021-08-30 19:15 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3879

    2021-08-31 00:00 Warszawa (WAW) 2021-08-31 00:55 Katowice (KTW)

Cena 566 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2021-08-23 06:30 Katowice (KTW) 2021-08-23 17:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3880

    2021-08-23 06:30 Katowice (KTW) 2021-08-23 07:30 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61319

    2021-08-23 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-23 17:05 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-08-30 17:45 Katowice (KTW) 2021-08-31 01:55 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W61320

    2021-08-30 17:45 Preweza (PVK) 2021-08-30 19:15 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3879

    2021-08-31 00:00 Warszawa (WAW) 2021-08-31 00:55 Katowice (KTW)

Cena 570 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2021-08-20 10:40 Katowice (KTW) 2021-08-20 18:00 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 6h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7578

    2021-08-20 10:40 Katowice (KTW) 2021-08-20 12:25 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR3998

    2021-08-20 15:10 Bolonia (BLQ) 2021-08-20 18:00 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-08-26 17:40 Katowice (KTW) 2021-08-27 00:45 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2903

    2021-08-26 17:40 Preweza (PVK) 2021-08-26 18:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR8266

    2021-08-26 20:40 Londyn (STN) 2021-08-26 23:45 Katowice (KTW)

Cena 632 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 12-05-2021

    Tez nie wiedziałam o takim lotnisku jak Preveza, no sporo się nowości namnożyło do Grecji. Bardzo fajnie, miejsc jest sporo, a Kreta i Rodos już jest znana w szerz i wzdłuż.

  • 26-04-2021

    Dzięki komu Katowice dostały takie wyróżnienie? Tyle nowości że nie wiadomo gdzie się udać. Boję się że jak nie skorzystam to w kolejnych sezonach może już nie być tak fajnych lotów. Czy Preveza zostaje z nami na dłużej?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena