Wylot

Lipiec 2021

119 zł Lipiec
119 zł Sierpień
139 zł Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 259zł
27
28
29
30 119zł
31

Powrót

Lipiec 2021

209 zł Lipiec
169 zł Sierpień
349 zł Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 299zł
27
28
29
30 209zł
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-07-14 - 2021-10-31
Promocja aktualna: do 2021-07-27

Lot na trasie Warszawa - Preveza, Wylot lotnisko : Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Leukada Linie lotnicze Wizzair .

Tanie linie Wizzair oferują bezpośrednie loty z Warszawy do Prevezy na lotnisko Preveza-Lefkada-Aktion (PVK) położone w regionie Epir w Grecji. Połączenia w sezonie letnim od 11 czerwca 2021 odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z warszawskiego Okęcia realizowane są o godz 12:10, lądowanie w Grecji (Preveza) o godz 15:40. Loty powrotne relacji Preveza-Warszawa także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 16:20-17:50. Zarezerwuj promocyjny lot do greckiego miasta Preveza. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Preveza

Średni czas lotu Warszawa - Preveza:
2h 30m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Preveza były oglądane 562 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Warszawa - Preveza rezerwowano:
średnio 21 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
119.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
308.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
338.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
338.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Preveza:
Warszawa (WMI) -> Wiedeń (VIE) -> Preweza (PVK)
Warszawa (WMI) -> Bari (BRI) -> Preweza (PVK)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Preveza - Warszawa:
Preweza (PVK) -> Mediolan (BGY) -> Warszawa (WAW)
Preweza (PVK) -> Wiedeń (VIE) -> Warszawa (WMI)
Preweza (PVK) -> Bari (BRI) -> Bolonia (BLQ) -> Warszawa (WMI)
Wysoki sezon przypada na Wrzesień (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Sierpień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Preveza z Katowic (349.00zł drożej o 193%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Preveza

Tanie Loty z Warszawy do Grecja

Informacje o lotach Warszawa - Preveza. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-07-25 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Preveza (PVK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-09-03 13:35 Warszawa (WAW) 2021-09-03 17:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61319

    2021-09-03 13:35 Warszawa (WAW) 2021-09-03 17:05 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-09-10 17:45 Warszawa (WAW) 2021-09-10 20:15 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61320

    2021-09-10 17:45 Preweza (PVK) 2021-09-10 19:15 Warszawa (WAW)

Cena 1032 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61319

    2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-09-06 17:45 Warszawa (WAW) 2021-09-06 20:15 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61320

    2021-09-06 17:45 Preweza (PVK) 2021-09-06 19:15 Warszawa (WAW)

Cena 492 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61319

    2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-09-10 17:45 Warszawa (WAW) 2021-09-10 20:15 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61320

    2021-09-10 17:45 Preweza (PVK) 2021-09-10 19:15 Warszawa (WAW)

Cena 402 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61319

    2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-09-07 16:20 Warszawa (WAW) 2021-09-08 00:50 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3989

    2021-09-07 16:20 Preweza (PVK) 2021-09-07 17:25 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61432

    2021-09-07 22:05 Mediolan (BGY) 2021-09-07 23:50 Warszawa (WAW)

Cena 247 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61319

    2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-09-05 22:30 Warszawa (WAW) 2021-09-06 11:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 12h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6759

    2021-09-05 22:30 Preweza (PVK) 2021-09-05 23:25 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR5567

    2021-09-06 08:50 Wiedeń (VIE) 2021-09-06 10:05 Warszawa (WMI)

Cena 339 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61319

    2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-09-12 22:30 Warszawa (WAW) 2021-09-13 11:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 12h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6759

    2021-09-12 22:30 Preweza (PVK) 2021-09-12 23:25 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR5567

    2021-09-13 08:50 Wiedeń (VIE) 2021-09-13 10:05 Warszawa (WMI)

Cena 360 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-29 10:45 Warszawa (WMI) 2021-08-29 21:40 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5566

    2021-08-29 10:45 Warszawa (WMI) 2021-08-29 12:05 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR6758

    2021-08-29 18:50 Wiedeń (VIE) 2021-08-29 21:40 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-09-07 16:20 Warszawa (WMI) 2021-09-08 00:50 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3989

    2021-09-07 16:20 Preweza (PVK) 2021-09-07 17:25 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61432

    2021-09-07 22:05 Mediolan (BGY) 2021-09-07 23:50 Warszawa (WAW)

Cena 364 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61319

    2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-09-09 11:00 Warszawa (WAW) 2021-09-09 21:25 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 10h 25m / 2 przesiadki

  • V7

    V71631

    2021-09-09 11:00 Preweza (PVK) 2021-09-09 11:05 Bari (BRI)

  • FR

    FR4326

    2021-09-09 14:00 Bari (BRI) 2021-09-09 15:15 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR5717

    2021-09-09 18:25 Bolonia (BLQ) 2021-09-09 20:25 Warszawa (WMI)

Cena 388 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61319

    2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-09-10 17:45 Warszawa (WAW) 2021-09-10 20:15 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61320

    2021-09-10 17:45 Preweza (PVK) 2021-09-10 19:15 Warszawa (WAW)

Cena 402 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61319

    2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-09-10 18:25 Warszawa (WAW) 2021-09-11 11:10 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 16h 45m / 2 przesiadki

  • FR

    FR3999

    2021-09-10 18:25 Preweza (PVK) 2021-09-10 19:15 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR3407

    2021-09-10 21:25 Bolonia (BLQ) 2021-09-10 22:35 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2669

    2021-09-11 07:00 Londyn (STN) 2021-09-11 10:10 Warszawa (WMI)

Cena 401 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61319

    2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-09-06 16:05 Warszawa (WAW) 2021-09-07 03:10 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • BA

    BA681

    2021-09-06 16:05 Preweza (PVK) 2021-09-06 17:30 Londyn (LHR)

  • FR

    FR2283

    2021-09-06 23:00 Londyn (STN) 2021-09-07 02:10 Warszawa (WMI)

Cena 462 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2021-09-02 07:30 Warszawa (WMI) 2021-09-02 13:35 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 5h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4237

    2021-09-02 07:30 Warszawa (WMI) 2021-09-02 09:40 Bari (BRI)

  • V7

    V71630

    2021-09-02 11:35 Bari (BRI) 2021-09-02 13:35 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-09-07 16:20 Warszawa (WMI) 2021-09-08 00:50 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3989

    2021-09-07 16:20 Preweza (PVK) 2021-09-07 17:25 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61432

    2021-09-07 22:05 Mediolan (BGY) 2021-09-07 23:50 Warszawa (WAW)

Cena 467 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Warszawa

2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61319

    2021-08-30 13:35 Warszawa (WAW) 2021-08-30 17:05 Preweza (PVK)

Podróż do Preweza

2021-09-12 23:25 Warszawa (WAW) 2021-09-13 15:15 Preweza (PVK)
Całkowity czas podróży : 15h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    FR7771

    2021-09-12 23:25 Preweza (PVK) 2021-09-13 00:10 Budapeszt (BUD)

  • FR

    FR8354

    2021-09-13 07:35 Budapeszt (BUD) 2021-09-13 09:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR2669

    2021-09-13 11:05 Londyn (STN) 2021-09-13 14:15 Warszawa (WMI)

Cena 467 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 16-06-2021

    Czy ktoś z Was miał okazję lądować na lotnisku Preweza? Ceny są bardzo niskie, zastanawiam się jaka komunikacja jest z lotniskiem i czy np można wcześniej zamówić transfer?

  • 06-05-2021

    Grecja całkowicie opanowała rynek, myślicie że będzie na to popyt? Po co aż tyle tych lotów, a inne miasta stoją. Nie wszyscy liczą na Grecję w tym sezonie, powinniście to jakoś sensownie podzielić.

  • 08-04-2021

    Ale masz opisane że loty do Prevezy są od od 11 czerwca 2021 dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki i jak wybierzesz w kalendarzach te terminy przerzuci Cie na ceny.

  • 01-04-2021

    Czy loty do Prevezy można już kupować? Nie widzę ich w siatce lotów powyżej, a chciałam wcześniej zarezerwować żeby nie w ostatniej chwili bo wtedy będą na pewno najdroższe.

  • 30-03-2021

    To świetna oferta dla mojej rodziny, nie lubimy tłoków, Preveza będzie dla nas strzałem w 10, klimatycznie, ciepło i bez tłumów, bo to nowość z Polski na tanich lotach.

  • 26-03-2021

    Czytałam o Prevezie, Wczasy w tej części Grecji to doskonała propozycja dla chcących spędzić je kameralnie. Kilometry niezatłoczonych plaż w Kanali, śródziemnomorska zachwycająca kawiorem kuchnia z ciastem cebulowym i pieczonym lucjanem w sosie czosnkowym to główne przysmaki. Preveza od czerwca do sierpnia tętni życiem, znana głównie z wielkiego Festiwalu Nikopola gdzie można zetknąć się z narodowymi tradycjami tego regionu.

  • 19-03-2021

    Miasto Preveza ma loty tanimi liniami??? Wow, nareszcie Macedonia Zachodnia będzie możliwa do zdobycia. Ja co roku wyszukuję nowości i kupuje tanie linie, zawsze ekonomicznie zwiedzam świat.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena