Wylot

Maj 2021

487 zł Styczeń
318 zł Luty
118 zł Marzec
167 zł Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28 753zł
29
30
31 523zł

Powrót

Maj 2021

336 zł Styczeń
225 zł Luty
153 zł Marzec
160 zł Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28 629zł
29
30
31 378zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-01-18 - 2022-03-20
Promocja aktualna: do 2022-01-26

Lot na trasie Warszawa - Mykonos, Wylot lotnisko : Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Mykonos Airport Linie lotnicze LOT . Wyloty (Poniedziałek, Piątek) od 2021-05-28.

Bezpośrednie loty z Warszawy do słonecznej, greckiej wyspy Mykonos na lotnisko Mykonos Airport (JMK) położone 4km od centrum miasta oferują Polskie Linie Lotnicze LOT. Połączenia w ofercie "LotNaWakacje" planowane są w sezonie letnim dwa razy w tygodniu w każdy poniedziałek oraz piątek. Wyloty z Warszawy realizowane są o godz 07:30, przylot na Mykonos, które jest jednym z najpopularniejszych greckich kierunków o godz 11:15. Lot powrotny z Mykonos do Warszawy także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 11:30-13:15. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Rezerwacje biletów lotniczych w promocyjnych cenach online lub telefonicznie.


Informacja o locie: Warszawa - Mykonos

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Mykonos były oglądane 593 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
759.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
759.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
759.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Mykonos:
Warszawa (WMI) -> Ateny (ATH) -> Mykonos (JMK)
Warszawa (WAW) -> Ateny (ATH) -> Mykonos (JMK)
Warszawa (WMI) -> Mediolan (BGY) -> Ateny (ATH) -> Mykonos (JMK)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Mykonos - Warszawa:
Mykonos (JMK) -> Ateny (ATH) -> Warszawa (WAW)
Mykonos (JMK) -> Ateny (ATH) -> Londyn (STN) -> Warszawa (WMI)
Mykonos (JMK) -> Ateny (ATH) -> Kraków (KRK) -> Warszawa (WAW)
Nasi Klienci wybrali również loty do Mykonos z Gdańska (99.00zł taniej o 67%), Katowic (99.00zł taniej o 67%)

Pozostałe tanie loty do Mykonos

Tanie Loty z Warszawy do Grecja

Informacje o lotach Warszawa - Mykonos. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-01-25 znaleziono 8 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Mykonos (JMK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2022-02-25 07:20 Warszawa (WMI) 2022-02-25 15:30 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 7h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9022

    2022-02-25 07:20 Warszawa (WMI) 2022-02-25 11:00 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ230

    2022-02-25 14:45 Ateny (ATH) 2022-02-25 15:30 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2022-03-03 11:00 Warszawa (WMI) 2022-03-03 17:55 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    A3371

    2022-03-03 11:00 Mykonos (JMK) 2022-03-03 11:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2022-03-03 15:20 Ateny (ATH) 2022-03-03 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 823 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2022-03-02 11:25 Warszawa (WAW) 2022-03-02 17:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A3871

    2022-03-02 11:25 Warszawa (WAW) 2022-03-02 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A3374

    2022-03-02 16:20 Ateny (ATH) 2022-03-02 17:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2022-03-10 16:00 Warszawa (WAW) 2022-03-11 10:40 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 18h 40m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ231

    2022-03-10 16:00 Mykonos (JMK) 2022-03-10 16:45 Ateny (ATH)

  • FR

    FR12

    2022-03-10 21:15 Ateny (ATH) 2022-03-10 23:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR2669

    2022-03-11 06:30 Londyn (STN) 2022-03-11 09:40 Warszawa (WMI)

Cena 866 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Warszawa

2022-03-02 11:25 Warszawa (WAW) 2022-03-02 17:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A3871

    2022-03-02 11:25 Warszawa (WAW) 2022-03-02 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A3374

    2022-03-02 16:20 Ateny (ATH) 2022-03-02 17:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2022-03-03 11:00 Warszawa (WAW) 2022-03-03 17:55 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    A3371

    2022-03-03 11:00 Mykonos (JMK) 2022-03-03 11:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2022-03-03 15:20 Ateny (ATH) 2022-03-03 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 893 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2022-03-02 11:25 Warszawa (WAW) 2022-03-02 17:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A3871

    2022-03-02 11:25 Warszawa (WAW) 2022-03-02 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A3374

    2022-03-02 16:20 Ateny (ATH) 2022-03-02 17:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2022-03-05 16:00 Warszawa (WAW) 2022-03-06 07:40 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 15h 40m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ231

    2022-03-05 16:00 Mykonos (JMK) 2022-03-05 16:45 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2610

    2022-03-05 20:15 Ateny (ATH) 2022-03-05 21:40 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3910

    2022-03-06 05:45 Kraków (KRK) 2022-03-06 06:40 Warszawa (WAW)

Cena 965 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Warszawa

2022-02-25 07:20 Warszawa (WMI) 2022-02-25 15:30 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 7h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9022

    2022-02-25 07:20 Warszawa (WMI) 2022-02-25 11:00 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ230

    2022-02-25 14:45 Ateny (ATH) 2022-02-25 15:30 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2022-03-10 11:00 Warszawa (WMI) 2022-03-10 17:55 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    A3371

    2022-03-10 11:00 Mykonos (JMK) 2022-03-10 11:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2022-03-10 15:20 Ateny (ATH) 2022-03-10 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 1001 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2022-02-27 18:55 Warszawa (WMI) 2022-02-28 17:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 21h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    FR3899

    2022-02-27 18:55 Warszawa (WMI) 2022-02-27 21:00 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR1270

    2022-02-28 06:30 Mediolan (BGY) 2022-02-28 09:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A3374

    2022-02-28 16:20 Ateny (ATH) 2022-02-28 17:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2022-03-03 11:00 Warszawa (WMI) 2022-03-04 00:25 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 2 przesiadki

  • A3

    A3371

    2022-03-03 11:00 Mykonos (JMK) 2022-03-03 11:45 Ateny (ATH)

  • FR

    FR1260

    2022-03-03 14:25 Ateny (ATH) 2022-03-03 15:55 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR3898

    2022-03-03 21:25 Mediolan (BGY) 2022-03-03 23:25 Warszawa (WMI)

Cena 1003 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2022-03-02 11:25 Warszawa (WAW) 2022-03-02 17:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A3871

    2022-03-02 11:25 Warszawa (WAW) 2022-03-02 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A3374

    2022-03-02 16:20 Ateny (ATH) 2022-03-02 17:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2022-03-10 11:00 Warszawa (WAW) 2022-03-10 17:55 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    A3371

    2022-03-10 11:00 Mykonos (JMK) 2022-03-10 11:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2022-03-10 15:20 Ateny (ATH) 2022-03-10 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 1067 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2022-03-03 17:40 Warszawa (WAW) 2022-03-04 10:30 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 15h 50m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2022-03-03 17:40 Warszawa (WAW) 2022-03-03 21:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A3370

    2022-03-04 09:45 Ateny (ATH) 2022-03-04 10:30 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2022-03-10 11:00 Warszawa (WAW) 2022-03-10 17:55 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    A3371

    2022-03-10 11:00 Mykonos (JMK) 2022-03-10 11:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2022-03-10 15:20 Ateny (ATH) 2022-03-10 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 1067 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 12-10-2021

    Linie LOT w cenie mają 8kg + akcesorium, a kto chce dodatkowo płatny bagaż główny 23kg.

  • 13-05-2021

    A jaki bagaż linie zapewniają w cenie, czy dla dziecka są zniżki (7 lat) i czy LOT nadal preferuje zniżki dla rodzin ?

  • 06-05-2021

    Mykonos zaliczyć to byłoby coś, jest tam pięknie. Cena z bagażem rejestrowanym 23 kg w dwie strony to około 1100 złotych, całkiem dobra cena, a lot bez przesiadek.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena