Wylot

Sierpień 2020

Maj
209 zł Czerwiec
209 zł Lipiec
209 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Sierpień 2020

Maj
209 zł Czerwiec
229 zł Lipiec
209 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-05-01 - 2021-10-27
Promocja aktualna: do 2021-05-13

Lot na trasie Katowice - Mykonos, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Mykonos Airport Linie lotnicze Wizzair .

Wyspa Mykonos nazywana Małą Wenecją lub Wyspą Wiatrów to raj dla turystów szukających rozrywki i luksusu. Położona jest na Morzu Egejskim pomiędzy wyspami Tinos, Siros, Naksos i Paros. Posiada międzynarodowy port lotniczy Mykonos Airport (JMK) położony 4km od centrum miasta. Rocznie z jego usług korzysta ponad 870 tys pasażerów. Bezpośrednie loty z Katowic do Mykonos oferują tanie linie Wizzair. Połączenia w sezonie letnim od 14 czerwca 2021 odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z warszawskiego Okęcia realizowane są o godz 06:35, lądowanie w Mykonos o godz 10:05. Loty powrotne z Mykonos do Katowic także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 10:50-12:20. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zarezerwuj promocyjne loty do greckiego Mykonos. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Katowice - Mykonos

Średni czas lotu Katowice - Mykonos:
2h 30m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Mykonos były oglądane 258 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Katowice - Mykonos rezerwowano:
średnio 63 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
209.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
618.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
608.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
617.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Mykonos:
Katowice (KTW) -> Ateny (ATH) -> Mykonos (JMK)
Katowice (KTW) -> Mediolan (BGY) -> Mykonos (JMK)
Katowice (KTW) -> Bolonia (BLQ) -> Mykonos (JMK)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Mykonos - Katowice:
Mykonos (JMK) -> Ateny (ATH) -> Katowice (KTW)
Wysoki sezon przypada na Październik (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Lipiec (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Mykonos z Gdańska (159.00zł taniej o 24%), Warszawy (299.00zł drożej o 43%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Mykonos

Tanie Loty z Katowic do Grecja

Informacje o lotach Katowice - Mykonos. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-05-12 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Mykonos (JMK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2021-06-18 07:35 Katowice (KTW) 2021-06-18 11:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61021

    2021-06-18 07:35 Katowice (KTW) 2021-06-18 11:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-06-25 11:50 Katowice (KTW) 2021-06-25 14:20 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61022

    2021-06-25 11:50 Mykonos (JMK) 2021-06-25 13:20 Katowice (KTW)

Cena 630 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Katowice

2021-06-14 07:35 Katowice (KTW) 2021-06-14 11:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61021

    2021-06-14 07:35 Katowice (KTW) 2021-06-14 11:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-06-25 11:50 Katowice (KTW) 2021-06-25 14:20 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61022

    2021-06-25 11:50 Mykonos (JMK) 2021-06-25 13:20 Katowice (KTW)

Cena 540 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2021-06-20 14:35 Katowice (KTW) 2021-06-21 10:35 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 19h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2021-06-20 14:35 Katowice (KTW) 2021-06-20 18:00 Ateny (ATH)

  • V7

    V74124

    2021-06-21 09:45 Ateny (ATH) 2021-06-21 10:35 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-06-24 08:30 Katowice (KTW) 2021-06-24 20:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 1 przesiadka

  • V7

    V74113

    2021-06-24 08:30 Mykonos (JMK) 2021-06-24 09:15 Ateny (ATH)

  • W6

    W61242

    2021-06-24 17:40 Ateny (ATH) 2021-06-24 19:05 Katowice (KTW)

Cena 508 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2021-06-20 14:35 Katowice (KTW) 2021-06-21 10:35 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 19h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2021-06-20 14:35 Katowice (KTW) 2021-06-20 18:00 Ateny (ATH)

  • V7

    V74124

    2021-06-21 09:45 Ateny (ATH) 2021-06-21 10:35 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-06-25 11:50 Katowice (KTW) 2021-06-25 14:20 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61022

    2021-06-25 11:50 Mykonos (JMK) 2021-06-25 13:20 Katowice (KTW)

Cena 530 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Katowice

2021-06-15 22:30 Katowice (KTW) 2021-06-16 10:35 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5427

    2021-06-15 22:30 Katowice (KTW) 2021-06-16 00:15 Mediolan (BGY)

  • U2

    U22951

    2021-06-16 07:00 Mediolan (MXP) 2021-06-16 10:35 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-06-24 08:30 Katowice (KTW) 2021-06-24 20:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 1 przesiadka

  • V7

    V74113

    2021-06-24 08:30 Mykonos (JMK) 2021-06-24 09:15 Ateny (ATH)

  • W6

    W61242

    2021-06-24 17:40 Ateny (ATH) 2021-06-24 19:05 Katowice (KTW)

Cena 530 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Katowice

2021-06-14 07:35 Katowice (KTW) 2021-06-14 11:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61021

    2021-06-14 07:35 Katowice (KTW) 2021-06-14 11:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-06-25 11:50 Katowice (KTW) 2021-06-25 14:20 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61022

    2021-06-25 11:50 Mykonos (JMK) 2021-06-25 13:20 Katowice (KTW)

Cena 540 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Katowice

2021-06-15 22:30 Katowice (KTW) 2021-06-16 10:35 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5427

    2021-06-15 22:30 Katowice (KTW) 2021-06-16 00:15 Mediolan (BGY)

  • U2

    U22951

    2021-06-16 07:00 Mediolan (MXP) 2021-06-16 10:35 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-06-24 08:30 Katowice (KTW) 2021-06-24 23:15 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 14h 45m / 1 przesiadka

  • V7

    V74113

    2021-06-24 08:30 Mykonos (JMK) 2021-06-24 09:15 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2021-06-24 20:55 Ateny (ATH) 2021-06-24 22:15 Katowice (KTW)

Cena 540 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Katowice

2021-06-15 22:30 Katowice (KTW) 2021-06-16 10:35 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5427

    2021-06-15 22:30 Katowice (KTW) 2021-06-16 00:15 Mediolan (BGY)

  • U2

    U22951

    2021-06-16 07:00 Mediolan (MXP) 2021-06-16 10:35 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-06-25 11:50 Katowice (KTW) 2021-06-25 14:20 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61022

    2021-06-25 11:50 Mykonos (JMK) 2021-06-25 13:20 Katowice (KTW)

Cena 552 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2021-06-13 14:35 Katowice (KTW) 2021-06-14 10:35 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 19h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2021-06-13 14:35 Katowice (KTW) 2021-06-13 18:00 Ateny (ATH)

  • V7

    V74124

    2021-06-14 09:45 Ateny (ATH) 2021-06-14 10:35 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-06-24 08:30 Katowice (KTW) 2021-06-24 20:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 1 przesiadka

  • V7

    V74113

    2021-06-24 08:30 Mykonos (JMK) 2021-06-24 09:15 Ateny (ATH)

  • W6

    W61242

    2021-06-24 17:40 Ateny (ATH) 2021-06-24 19:05 Katowice (KTW)

Cena 563 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2021-06-20 14:35 Katowice (KTW) 2021-06-21 10:35 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 19h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2021-06-20 14:35 Katowice (KTW) 2021-06-20 18:00 Ateny (ATH)

  • V7

    V74124

    2021-06-21 09:45 Ateny (ATH) 2021-06-21 10:35 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-06-24 13:05 Katowice (KTW) 2021-06-24 20:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 7h 0m / 1 przesiadka

  • OA

    OA375

    2021-06-24 13:05 Mykonos (JMK) 2021-06-24 13:45 Ateny (ATH)

  • W6

    W61242

    2021-06-24 17:40 Ateny (ATH) 2021-06-24 19:05 Katowice (KTW)

Cena 565 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Katowice

2021-06-14 15:25 Katowice (KTW) 2021-06-15 18:30 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 26h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7578

    2021-06-14 15:25 Katowice (KTW) 2021-06-14 17:10 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR9808

    2021-06-15 15:15 Bolonia (BLQ) 2021-06-15 18:30 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-06-25 11:50 Katowice (KTW) 2021-06-25 14:20 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61022

    2021-06-25 11:50 Mykonos (JMK) 2021-06-25 13:20 Katowice (KTW)

Cena 566 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2021-06-20 14:35 Katowice (KTW) 2021-06-21 10:35 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 19h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2021-06-20 14:35 Katowice (KTW) 2021-06-20 18:00 Ateny (ATH)

  • V7

    V74124

    2021-06-21 09:45 Ateny (ATH) 2021-06-21 10:35 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-06-24 18:45 Katowice (KTW) 2021-06-24 23:15 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 4h 30m / 1 przesiadka

  • OA

    OA379

    2021-06-24 18:45 Mykonos (JMK) 2021-06-24 19:20 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2021-06-24 20:55 Ateny (ATH) 2021-06-24 22:15 Katowice (KTW)

Cena 569 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 19-03-2021

    Bajeczne wakacje są na tej wyspie, nazywana jest Małą Wenecją, a ja kocham wszystko co Włoskie.

  • 24-02-2021

    Jakoś przetrwamy okres zim a potem witaj przygodo, Mykonos to kwintesencją greckiego stylu życia, szczerze polecam.

  • 17-02-2021

    MYKONOS POJAWIA SIĘ W SAM RAZ NA WAKACJE BO LOTY OD POŁOWY CZERWCA.

  • 05-02-2021

    Coraz bliżej do startu Mykonos, trzeba mi odpoczynku najlepiej na Cykladach. Takie wyspy to raj dla turystów.

  • 24-11-2020

    Lato, lato, lato czeka na Mykonos lecę z daleka. Marzenie od kiedy tanie linie wprowadziły loty. Oby się jak najszybciej ziściło.

  • 24-09-2020

    Świetna propozycja urlopu, w dodatku tanie linie wprowadziły promocje. Skorzystaj z obniżki w wysokości nawet do 50% zniżki na wybrane trasy, w tym Mykonos.

  • 03-09-2020

    ulalala...wspaniale że są takie loty, wiadomo na miejscu jest dość drogo więc przynajmniej na biletach można zaoszczędzić

  • 09-07-2020

    To dopiero niebywały kierunek, Wizz Air już dawno nie wymyślił nic ciekawszego, typowo wakacyjne miejsce, raj dla turystów. Bardzo dobry wybór.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena