Wylot

Październik 2022

146 zł Październik
205 zł Listopad
349 zł Grudzień
398 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3 616zł
4 601zł
5 146zł
6 394zł
7 498zł
8 272zł
9 428zł
10 478zł
11 351zł
12 179zł
13 386zł
14 344zł
15 250zł
16 408zł
17 368zł
18 328zł
19 315zł
20 431zł
21 286zł
22 238zł
23 323zł
24 205zł
25 328zł
26 237zł
27 485zł
28 303zł
29 687zł
30 441zł
31 585zł

Powrót

Październik 2022

330 zł Październik
210 zł Listopad
206 zł Grudzień
320 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3 980zł
4 1075zł
5 394zł
6 607zł
7 437zł
8 868zł
9 340zł
10 409zł
11 330zł
12 707zł
13 436zł
14 625zł
15 586zł
16 468zł
17 497zł
18 924zł
19 370zł
20 716zł
21 779zł
22 768zł
23 765zł
24 558zł
25 866zł
26 883zł
27 975zł
28 894zł
29 807zł
30 1286zł
31 1029zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-01 - 2023-03-28
Promocja aktualna: do 2022-10-03

Lot na trasie Katowice - Chania, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Ioannis Daskalogiannis Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Międzynarodowy port lotniczy Chania Ioannis Daskalogiannis (CGQ) to piąte, najbardziej ruchliwe lotnisko w Grecji na zachodnim wybrzeżu wyspy Kreta, znajdujące się około 14km od centrum miasta.

Szukasz tanich lotów na Kretę? Zapoznaj się z oferta polskich linii LOT oferujących bezpośrednie loty z Katowic na Kretę (Chania) dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wyloty z Katowic we wtorki odbywają się o godz 14:40, lądowanie w Chanii o godz 18:30, lot trwa 02h50min, natomiast w piątki o godz 07:40-11:30. Loty powrotne z Krety do Katowic także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 19:30-21:20 i w piątki o godz 12:30-14:20. W sezonie jesienno-zimowym 2020/2021 połączenia są zawieszone. Zaplanuj swoja podróż na grecka Kretę, kup tani bilet do Chanii online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Katowice - Chania

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Chania obecnie mają 66 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Chania:
LOT
Najtańszy lot na trasie Katowice - Chania rezerwowano:
średnio 350 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
149.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
88.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
88.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
174.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Chania:
Katowice (KTW) -> Warszawa (WAW) -> Wrocław (WRO) -> Chania (CHQ)
Katowice (KTW) -> Londyn (LTN) -> Chania (CHQ)
Katowice (KTW) -> Ateny (ATH) -> Chania (CHQ)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Chania - Katowice:
Chania (CHQ) -> Ateny (ATH) -> Katowice (KTW)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Chania z Wrocławia (190.00zł drożej o 27%), Katowic (69.00zł taniej o 54%), Warszawy (199.00zł drożej o 33%), Krakowa (190.00zł drożej o 27%), Gdańska (299.00zł drożej o 100%), Poznania (118.00zł taniej o 21%)

Pozostałe tanie loty do Chania

Tanie Loty z Katowic do Grecja

Oferty lotów z Katowice - Chania. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-02 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Chania (CHQ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 8 dni

Podróż z Katowice

2022-10-28 12:50 Katowice (KTW) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 8h 55m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3882

    2022-10-28 12:50 Katowice (KTW) 2022-10-28 13:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3843

    2022-10-28 14:15 Warszawa (WAW) 2022-10-28 15:10 Wrocław (WRO)

  • FR

    FR8938

    2022-10-28 19:00 Wrocław (WRO) 2022-10-28 22:45 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-06 12:15 Katowice (KTW) 2022-11-06 18:20 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ253

    2022-11-06 12:15 Chania (CHQ) 2022-11-06 13:15 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-06 15:50 Ateny (ATH) 2022-11-06 17:20 Katowice (KTW)

Cena 1158 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2022-10-27 07:30 Katowice (KTW) 2022-10-27 18:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 10h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    W61001

    2022-10-27 07:30 Katowice (KTW) 2022-10-27 08:55 Londyn (LTN)

  • FR

    FR7608

    2022-10-27 12:55 Londyn (STN) 2022-10-27 18:45 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-06 12:15 Katowice (KTW) 2022-11-06 18:20 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ253

    2022-11-06 12:15 Chania (CHQ) 2022-11-06 13:15 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-06 15:50 Ateny (ATH) 2022-11-06 17:20 Katowice (KTW)

Cena 1164 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Katowice

2022-10-23 07:40 Katowice (KTW) 2022-10-23 15:30 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 6h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2022-10-23 07:40 Katowice (KTW) 2022-10-23 11:00 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ252

    2022-10-23 14:30 Ateny (ATH) 2022-10-23 15:30 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-06 12:15 Katowice (KTW) 2022-11-06 18:20 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ253

    2022-11-06 12:15 Chania (CHQ) 2022-11-06 13:15 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-06 15:50 Ateny (ATH) 2022-11-06 17:20 Katowice (KTW)

Cena 1172 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2022-10-27 10:55 Katowice (KTW) 2022-10-27 19:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2022-10-27 10:55 Katowice (KTW) 2022-10-27 14:15 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ254

    2022-10-27 18:00 Ateny (ATH) 2022-10-27 19:00 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-06 12:15 Katowice (KTW) 2022-11-06 18:20 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ253

    2022-11-06 12:15 Chania (CHQ) 2022-11-06 13:15 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-06 15:50 Ateny (ATH) 2022-11-06 17:20 Katowice (KTW)

Cena 1204 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2022-10-27 12:55 Katowice (KTW) 2022-10-27 19:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 5h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W61241

    2022-10-27 12:55 Katowice (KTW) 2022-10-27 16:20 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ254

    2022-10-27 18:00 Ateny (ATH) 2022-10-27 19:00 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-06 12:15 Katowice (KTW) 2022-11-06 18:20 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ253

    2022-11-06 12:15 Chania (CHQ) 2022-11-06 13:15 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-06 15:50 Ateny (ATH) 2022-11-06 17:20 Katowice (KTW)

Cena 1231 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Katowice

2022-10-23 07:40 Katowice (KTW) 2022-10-23 14:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2022-10-23 07:40 Katowice (KTW) 2022-10-23 11:00 Ateny (ATH)

  • A3

    A3334

    2022-10-23 14:05 Ateny (ATH) 2022-10-23 14:55 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-06 12:15 Katowice (KTW) 2022-11-06 18:20 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ253

    2022-11-06 12:15 Chania (CHQ) 2022-11-06 13:15 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-06 15:50 Ateny (ATH) 2022-11-06 17:20 Katowice (KTW)

Cena 1232 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Katowice

2022-10-25 15:50 Katowice (KTW) 2022-10-26 00:35 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3884

    2022-10-25 15:50 Katowice (KTW) 2022-10-25 16:45 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3873

    2022-10-25 19:15 Warszawa (WAW) 2022-10-25 22:50 Ateny (ATH)

  • A3

    A3344

    2022-10-25 23:45 Ateny (ATH) 2022-10-26 00:35 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-06 12:15 Katowice (KTW) 2022-11-06 18:20 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ253

    2022-11-06 12:15 Chania (CHQ) 2022-11-06 13:15 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-06 15:50 Ateny (ATH) 2022-11-06 17:20 Katowice (KTW)

Cena 1244 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Katowice

2022-10-24 12:50 Katowice (KTW) 2022-10-24 22:30 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3882

    2022-10-24 12:50 Katowice (KTW) 2022-10-24 13:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3843

    2022-10-24 14:30 Warszawa (WAW) 2022-10-24 15:25 Wrocław (WRO)

  • FR

    FR8938

    2022-10-24 18:45 Wrocław (WRO) 2022-10-24 22:30 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-06 12:15 Katowice (KTW) 2022-11-06 18:20 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ253

    2022-11-06 12:15 Chania (CHQ) 2022-11-06 13:15 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-06 15:50 Ateny (ATH) 2022-11-06 17:20 Katowice (KTW)

Cena 1246 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2022-10-30 06:40 Katowice (KTW) 2022-10-30 13:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    W61241

    2022-10-30 06:40 Katowice (KTW) 2022-10-30 10:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A3334

    2022-10-30 13:05 Ateny (ATH) 2022-10-30 13:55 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-06 12:15 Katowice (KTW) 2022-11-06 18:20 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ253

    2022-11-06 12:15 Chania (CHQ) 2022-11-06 13:15 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-06 15:50 Ateny (ATH) 2022-11-06 17:20 Katowice (KTW)

Cena 1358 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Katowice

2022-10-23 07:40 Katowice (KTW) 2022-10-23 15:30 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 6h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2022-10-23 07:40 Katowice (KTW) 2022-10-23 11:00 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ252

    2022-10-23 14:30 Ateny (ATH) 2022-10-23 15:30 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2022-11-04 18:00 Katowice (KTW) 2022-11-04 23:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 5h 0m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ255

    2022-11-04 18:00 Chania (CHQ) 2022-11-04 19:00 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-04 20:30 Ateny (ATH) 2022-11-04 22:00 Katowice (KTW)

Cena 1373 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 01-09-2021

    Te loty nie są dostępne cały czas tylko na okres wakacyjny, więc korzystajcie póki są bo warto, piękna miejscówka

  • 17-08-2021

    Nie ma co ukrywać, że komfort lotu liniami LOT jest o wiele lepszy niż dostępnymi z naszych lotnisk tanimi liniami, cenowo wcale nie jest źle - o ile się wykupi wcześniej bilet. Korzystajmy póki mamy taką możlwiość

  • 19-02-2021

    Linie starają się jak mogą, wprowadziły możliwość wielokrotnych zmian w planach podróży, bez dodatkowych opłat, dotyczy to biletów sprzedawanych do 31 maja, nie piszmy więc że nie reagują na ciężkie sytuacje.

  • 13-01-2021

    Linie LOT uruchamiając te połączenia - wakacyjne kierunki w nskich cenach "miały nosa" i dużo zyskały, szkoda że dopiero sytuacja z Covidem wymusiła na nich takie ruchy, choć akurat w tym przypadku zyskały i linie i pasażerowie

  • 01-10-2020

    Katowice maja dobrą bazę - z tego lotniska ciągle teraz latają czartery na ciepłe kierunki jak Turcja, Egipt, Grecja.

  • 10-08-2020

    W tym wypadku linie LOT wstrzeliły się idealnie w rynek, wypuściły połączenie na które chętnych nie brakuje, typowo wakacyjne i to w dobrej cenie

  • 17-07-2020

    Dziwne czasy nastały, najpierw loty zawieszone, potem jedne lecą drugie nie, i w końcu pojawiają się nowe loty- bez przesiadek, LOTem - wiec całkiem komfortowe i to w całkiem fajnej cenie, nie ma zwlekać tylko korzystać póki jest taka możliwość

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena