Wylot

Styczeń 2022

402 zł Styczeń
307 zł Luty
102 zł Marzec
183 zł Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 817zł
27 515zł
28 550zł
29 793zł
30 402zł
31 550zł

Powrót

Styczeń 2022

325 zł Styczeń
230 zł Luty
99 zł Marzec
149 zł Kwiecień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 378zł
27 486zł
28 846zł
29 325zł
30 443zł
31 553zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-01-18 - 2022-03-25
Promocja aktualna: do 2022-01-26

Lot na trasie Katowice - Rodos, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Diagoras Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Rodos to największa wyspa w archipelagu Dodekanezu na Morzu Egejskim niedaleko tureckiego wybrzeża, jej nazwa pochodzi od słowa „ῥόδον” oznaczającego hibiskus. Posiada międzynarodowy port lotniczy Rhodes-Diagoras (RHO) w miejscowości Paradisi położony około 16km na południowy zachód od centrum miasta Rodos.

Polskie linie lotnicze LOT udostępniają bezpośrednie loty z Katowic do Rodos. Połączenia odbywają się raz w tygodniu w soboty. Wyloty z Katowic realizowane są o godz 07:00, planowane lądowanie na Rodos o godz 10:50. Połączenia relacji Rodos-Katowice także raz w tygodniu (soboty) o godz 11:50-13:40. W sezonie letnim 2021 loty odbywają się z 1 przesiadką w Warszawie (poniedziałki). Wybierz się w wakacyjną podróż do greckiego Rodos. Kup promocyjny lot online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Katowice - Rodos

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Rodos były oglądane 540 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Katowice - Rodos rezerwowano:
średnio 60 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
51.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
419.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
419.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
419.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Rodos:
Katowice (KTW) -> Ateny (ATH) -> Rhodes (RHO)
Katowice (KTW) -> Larnaka (LCA) -> Ateny (ATH) -> Rhodes (RHO)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rodos - Katowice:
Rhodes (RHO) -> Samos (SMI) -> Ateny (ATH) -> Katowice (KTW)
Rhodes (RHO) -> Ateny (ATH) -> Katowice (KTW)
Rhodes (RHO) -> Ateny (ATH) -> Mediolan (BGY) -> Katowice (KTW)
Wysoki sezon przypada na Sierpień (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Marzec (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Rodos z Berlina (51.00zł), Gdańska (199.00zł drożej o 290%), Warszawy (199.00zł drożej o 290%), Wrocławia (199.00zł drożej o 290%), Krakowa (349.00zł drożej o 584%)

Pozostałe tanie loty do Rodos

Tanie Loty z Katowic do Grecja

Informacje o lotach Katowice - Rodos. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-01-25 znaleziono 8 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Rodos (RHO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2022-02-17 10:40 Katowice (KTW) 2022-02-17 21:30 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2022-02-17 10:40 Katowice (KTW) 2022-02-17 14:05 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ284

    2022-02-17 20:30 Ateny (ATH) 2022-02-17 21:30 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-02-24 08:25 Katowice (KTW) 2022-02-24 17:00 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ50

    2022-02-24 08:25 Rhodes (RHO) 2022-02-24 09:10 Samos (SMI)

  • GQ

    GQ311

    2022-02-24 11:25 Samos (SMI) 2022-02-24 12:20 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2022-02-24 14:30 Ateny (ATH) 2022-02-24 16:00 Katowice (KTW)

Cena 636 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2022-02-17 10:40 Katowice (KTW) 2022-02-17 21:30 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2022-02-17 10:40 Katowice (KTW) 2022-02-17 14:05 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ284

    2022-02-17 20:30 Ateny (ATH) 2022-02-17 21:30 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-02-24 08:45 Katowice (KTW) 2022-02-24 17:00 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ281

    2022-02-24 08:45 Rhodes (RHO) 2022-02-24 09:45 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2022-02-24 14:30 Ateny (ATH) 2022-02-24 16:00 Katowice (KTW)

Cena 678 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2022-02-17 10:40 Katowice (KTW) 2022-02-17 17:30 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2022-02-17 10:40 Katowice (KTW) 2022-02-17 14:05 Ateny (ATH)

  • A3

    A3210

    2022-02-17 16:30 Ateny (ATH) 2022-02-17 17:30 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-02-23 22:10 Katowice (KTW) 2022-02-24 17:00 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 18h 50m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ285

    2022-02-23 22:10 Rhodes (RHO) 2022-02-23 23:10 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2022-02-24 14:30 Ateny (ATH) 2022-02-24 16:00 Katowice (KTW)

Cena 699 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2022-02-17 10:40 Katowice (KTW) 2022-02-17 17:30 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2022-02-17 10:40 Katowice (KTW) 2022-02-17 14:05 Ateny (ATH)

  • A3

    A3210

    2022-02-17 16:30 Ateny (ATH) 2022-02-17 17:30 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-02-24 08:25 Katowice (KTW) 2022-02-24 17:00 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ50

    2022-02-24 08:25 Rhodes (RHO) 2022-02-24 09:10 Samos (SMI)

  • GQ

    GQ311

    2022-02-24 11:25 Samos (SMI) 2022-02-24 12:20 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2022-02-24 14:30 Ateny (ATH) 2022-02-24 16:00 Katowice (KTW)

Cena 708 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Katowice

2022-02-17 10:40 Katowice (KTW) 2022-02-17 17:30 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2022-02-17 10:40 Katowice (KTW) 2022-02-17 14:05 Ateny (ATH)

  • A3

    A3210

    2022-02-17 16:30 Ateny (ATH) 2022-02-17 17:30 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-02-19 22:10 Katowice (KTW) 2022-02-20 13:25 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 15h 15m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ285

    2022-02-19 22:10 Rhodes (RHO) 2022-02-19 23:10 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2022-02-20 10:55 Ateny (ATH) 2022-02-20 12:25 Katowice (KTW)

Cena 745 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2022-02-17 10:40 Katowice (KTW) 2022-02-17 17:30 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2022-02-17 10:40 Katowice (KTW) 2022-02-17 14:05 Ateny (ATH)

  • A3

    A3210

    2022-02-17 16:30 Ateny (ATH) 2022-02-17 17:30 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-02-24 08:45 Katowice (KTW) 2022-02-24 17:00 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ281

    2022-02-24 08:45 Rhodes (RHO) 2022-02-24 09:45 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2022-02-24 14:30 Ateny (ATH) 2022-02-24 16:00 Katowice (KTW)

Cena 751 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Katowice

2022-02-11 06:35 Katowice (KTW) 2022-02-11 21:30 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 13h 55m / 2 przesiadki

  • W6

    W61251

    2022-02-11 06:35 Katowice (KTW) 2022-02-11 10:45 Larnaka (LCA)

  • CY

    CY310

    2022-02-11 13:10 Larnaka (LCA) 2022-02-11 14:50 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ284

    2022-02-11 20:30 Ateny (ATH) 2022-02-11 21:30 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-02-24 08:25 Katowice (KTW) 2022-02-24 17:00 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ50

    2022-02-24 08:25 Rhodes (RHO) 2022-02-24 09:10 Samos (SMI)

  • GQ

    GQ311

    2022-02-24 11:25 Samos (SMI) 2022-02-24 12:20 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2022-02-24 14:30 Ateny (ATH) 2022-02-24 16:00 Katowice (KTW)

Cena 789 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2022-02-17 10:40 Katowice (KTW) 2022-02-17 21:30 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2022-02-17 10:40 Katowice (KTW) 2022-02-17 14:05 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ284

    2022-02-17 20:30 Ateny (ATH) 2022-02-17 21:30 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-02-21 06:40 Katowice (KTW) 2022-02-21 16:30 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 2 przesiadki

  • A3

    A3201

    2022-02-21 06:40 Rhodes (RHO) 2022-02-21 07:40 Ateny (ATH)

  • FR

    FR1260

    2022-02-21 10:20 Ateny (ATH) 2022-02-21 11:50 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR1425

    2022-02-21 13:50 Mediolan (BGY) 2022-02-21 15:30 Katowice (KTW)

Cena 797 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 30-07-2021

    Linie LOT natworzyły pełno kierunków wakacyjnych z różnych lotnisk, a teraz okazuje się że większość nieaktualna, bezpośrednich jest parę, pozostałe przez Okęcie. To niech się w końcu zastanowią po co takie zamieszanie.

  • 21-05-2021

    Wiadomo że czekają na turystów bo dla nich to jest biznes, ale jak jakkolwiek by nie patrzeć to połączenie jest bardzo fajne i dla wszystkich potrzebne i korzystne- dla pasażerów, linii, gospodarzy

  • 23-04-2021

    Bardzo dobra wiadomość, Pyrzowice ruszają końcem maja a pozostałe loty wakacyjne w czerwcu, więc zdążycie spędzić fajne wakacje. Rodos czeka na Was z otwartymi rękami.

  • 27-01-2021

    My już odliczamy dni do 28 maja, bo właśnie wtedy ruszają wakacyjne kierunki LOTu. w tym także Rodos.

  • 14-12-2020

    To świetnie że linie LOT zaproponowały wakacyjne kierunki z różnych lotnisk w Polsce, a nie zawsze Warszawa. Teraz i Pyrzowice maja szansę na rozwój jeśli pasażerowie nie zawiodą, a loty będą sukcesywnie przez linie realizowane.

  • 07-07-2020

    Pyrzowice będą latały do Grecji, czy wiedzieliście o tym? Bardzo dobre ceny. Wyspy będą oblegane, kupujcie tanie loty. Ja już rezerwuje na rodzinny wyjazd.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena