Wylot

Październik 2022

194 zł Październik
275 zł Listopad
543 zł Grudzień
584 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3 818zł
4 545zł
5 597zł
6 388zł
7 203zł
8 414zł
9 442zł
10 398zł
11 547zł
12 373zł
13 333zł
14 194zł
15 364zł
16 537zł
17 340zł
18 848zł
19 495zł
20 554zł
21 417zł
22 1050zł
23 675zł
24 333zł
25 475zł
26 502zł
27 508zł
28 384zł
29 741zł
30 1107zł
31 510zł

Powrót

Październik 2022

348 zł Październik
187 zł Listopad
449 zł Grudzień
493 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4 537zł
5
6 1209zł
7 755zł
8 348zł
9 460zł
10 811zł
11 726zł
12 1134zł
13 582zł
14 479zł
15 371zł
16 526zł
17 399zł
18 517zł
19
20 660zł
21 816zł
22 575zł
23 660zł
24 570zł
25 1213zł
26
27 1231zł
28 632zł
29 1061zł
30 1054zł
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-02 - 2023-03-30
Promocja aktualna: do 2022-10-03

Lot na trasie Katowice - Kalamata, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Kalamata Airport Linie lotnicze LOT .

Bezpośrednie, nowe wakacyjne loty z Katowic do Kalamaty, greckiego miasta na południowo-zachodnim Peloponezie na lotnisko Kalamata Airport (KLX) położone w regionie Mesenia oferują Polskie Linie Lotnicze LOT. Połączenia w sezonie letnim od 22 czerwca 2021 odbywają się raz w tygodniu we wtorki. Wyloty z Katowic realizowane są o godz 06:50, lądowanie w Kalamata o godz 10:25. Powrotne loty relacji Kalamata-Katowice także raz w tygodniu (wtorki) w godzinach 19:30-21:05. Zarezerwuj promocyjny lot do Kalamaty online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Katowice - Kalamata

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Kalamata obecnie mają 68 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Kalamata:
LOT
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
714.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
662.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
652.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Kalamata:
Warszawa (WAW) -> Monachium (MUC) -> Kalamata (KLX)
Warszawa (WAW) -> Zurych (ZRH) -> Kalamata (KLX)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kalamata - Katowice:
Kalamata (KLX) -> Londyn (LGW) -> Warszawa (WMI)
Kalamata (KLX) -> Londyn (LGW) -> Warszawa (WAW)
Kalamata (KLX) -> Zurych (ZRH) -> Frankfurt nad Menem (FRA) -> Warszawa (WAW)
Nasi Klienci wybrali również loty do Kalamata z Gdańska (48.00zł taniej o 87%)

Pozostałe tanie loty do Kalamata

Tanie Loty z Katowic do Grecja

Oferty lotów z Katowice - Kalamata. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-02 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Kalamata (KLX).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-30 17:00 Warszawa (WAW) 2022-10-30 22:55 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    A31501

    2022-10-30 17:00 Warszawa (WAW) 2022-10-30 18:40 Monachium (MUC)

  • A3

    A3405

    2022-10-30 19:40 Monachium (MUC) 2022-10-30 22:55 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2022-11-05 21:25 Warszawa (WAW) 2022-11-06 10:35 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 13h 10m / 1 przesiadka

  • U2

    U28382

    2022-11-05 21:25 Kalamata (KLX) 2022-11-05 23:15 Londyn (LGW)

  • FR

    FR2019

    2022-11-06 06:25 Londyn (STN) 2022-11-06 09:35 Warszawa (WMI)

Cena 1353 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-30 17:00 Warszawa (WAW) 2022-10-30 22:55 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    A31501

    2022-10-30 17:00 Warszawa (WAW) 2022-10-30 18:40 Monachium (MUC)

  • A3

    A3405

    2022-10-30 19:40 Monachium (MUC) 2022-10-30 22:55 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2022-11-04 21:25 Warszawa (WAW) 2022-11-05 11:00 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 13h 35m / 1 przesiadka

  • U2

    U28382

    2022-11-04 21:25 Kalamata (KLX) 2022-11-04 23:15 Londyn (LGW)

  • LO

    LO286

    2022-11-05 06:30 Londyn (LHR) 2022-11-05 10:00 Warszawa (WAW)

Cena 1544 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-28 08:40 Warszawa (WAW) 2022-10-28 16:00 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 6h 20m / 1 przesiadka

  • LX

    LX4501

    2022-10-28 08:40 Warszawa (WAW) 2022-10-28 10:45 Zurych (ZRH)

  • LX

    LX8324

    2022-10-28 12:30 Zurych (ZRH) 2022-10-28 16:00 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2022-11-04 12:55 Warszawa (WAW) 2022-11-04 23:25 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 2 przesiadki

  • LH

    LH4467

    2022-11-04 12:55 Kalamata (KLX) 2022-11-04 14:40 Zurych (ZRH)

  • LH

    LH1197

    2022-11-04 18:05 Zurych (ZRH) 2022-11-04 19:05 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH1352

    2022-11-04 20:50 Frankfurt nad Menem (FRA) 2022-11-04 22:25 Warszawa (WAW)

Cena 1812 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-28 08:40 Warszawa (WAW) 2022-10-28 16:00 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 6h 20m / 1 przesiadka

  • LX

    LX4501

    2022-10-28 08:40 Warszawa (WAW) 2022-10-28 10:45 Zurych (ZRH)

  • LX

    LX8324

    2022-10-28 12:30 Zurych (ZRH) 2022-10-28 16:00 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2022-11-11 12:55 Warszawa (WAW) 2022-11-11 22:50 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • LX

    LX8325

    2022-11-11 12:55 Kalamata (KLX) 2022-11-11 14:40 Zurych (ZRH)

  • LX

    LX4502

    2022-11-11 19:50 Zurych (ZRH) 2022-11-11 21:50 Warszawa (WAW)

Cena 2337 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-28 08:40 Warszawa (WAW) 2022-10-28 16:00 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 6h 20m / 1 przesiadka

  • LX

    LX4501

    2022-10-28 08:40 Warszawa (WAW) 2022-10-28 10:45 Zurych (ZRH)

  • LX

    LX8324

    2022-10-28 12:30 Zurych (ZRH) 2022-10-28 16:00 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2022-11-04 12:55 Warszawa (WAW) 2022-11-04 20:10 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 1 przesiadka

  • LX

    LX8325

    2022-11-04 12:55 Kalamata (KLX) 2022-11-04 14:40 Zurych (ZRH)

  • LX

    LX1352

    2022-11-04 17:15 Zurych (ZRH) 2022-11-04 19:10 Warszawa (WAW)

Cena 2354 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-30 17:00 Warszawa (WAW) 2022-10-30 22:55 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    A31501

    2022-10-30 17:00 Warszawa (WAW) 2022-10-30 18:40 Monachium (MUC)

  • A3

    A3405

    2022-10-30 19:40 Monachium (MUC) 2022-10-30 22:55 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2022-11-04 12:55 Warszawa (WAW) 2022-11-04 23:25 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 2 przesiadki

  • LH

    LH4467

    2022-11-04 12:55 Kalamata (KLX) 2022-11-04 14:40 Zurych (ZRH)

  • LH

    LH1197

    2022-11-04 18:05 Zurych (ZRH) 2022-11-04 19:05 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH1352

    2022-11-04 20:50 Frankfurt nad Menem (FRA) 2022-11-04 22:25 Warszawa (WAW)

Cena 2753 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-30 13:25 Warszawa (WAW) 2022-10-30 22:55 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • A3

    A31523

    2022-10-30 13:25 Warszawa (WAW) 2022-10-30 15:05 Monachium (MUC)

  • A3

    A3405

    2022-10-30 19:40 Monachium (MUC) 2022-10-30 22:55 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2022-11-11 12:55 Warszawa (WAW) 2022-11-11 22:50 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • LX

    LX8325

    2022-11-11 12:55 Kalamata (KLX) 2022-11-11 14:40 Zurych (ZRH)

  • LX

    LX4502

    2022-11-11 19:50 Zurych (ZRH) 2022-11-11 21:50 Warszawa (WAW)

Cena 2944 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-30 13:25 Warszawa (WAW) 2022-10-30 22:55 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • A3

    A31523

    2022-10-30 13:25 Warszawa (WAW) 2022-10-30 15:05 Monachium (MUC)

  • A3

    A3405

    2022-10-30 19:40 Monachium (MUC) 2022-10-30 22:55 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2022-11-04 12:55 Warszawa (WAW) 2022-11-04 20:10 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 1 przesiadka

  • LX

    LX8325

    2022-11-04 12:55 Kalamata (KLX) 2022-11-04 14:40 Zurych (ZRH)

  • LX

    LX1352

    2022-11-04 17:15 Zurych (ZRH) 2022-11-04 19:10 Warszawa (WAW)

Cena 3067 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-30 17:00 Warszawa (WAW) 2022-10-30 22:55 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    A31501

    2022-10-30 17:00 Warszawa (WAW) 2022-10-30 18:40 Monachium (MUC)

  • A3

    A3405

    2022-10-30 19:40 Monachium (MUC) 2022-10-30 22:55 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2022-11-11 12:55 Warszawa (WAW) 2022-11-11 22:50 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • LX

    LX8325

    2022-11-11 12:55 Kalamata (KLX) 2022-11-11 14:40 Zurych (ZRH)

  • LX

    LX4502

    2022-11-11 19:50 Zurych (ZRH) 2022-11-11 21:50 Warszawa (WAW)

Cena 3088 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-30 17:00 Warszawa (WAW) 2022-10-30 22:55 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    A31501

    2022-10-30 17:00 Warszawa (WAW) 2022-10-30 18:40 Monachium (MUC)

  • A3

    A3405

    2022-10-30 19:40 Monachium (MUC) 2022-10-30 22:55 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2022-11-04 12:55 Warszawa (WAW) 2022-11-04 20:10 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 1 przesiadka

  • LX

    LX8325

    2022-11-04 12:55 Kalamata (KLX) 2022-11-04 14:40 Zurych (ZRH)

  • LX

    LX1352

    2022-11-04 17:15 Zurych (ZRH) 2022-11-04 19:10 Warszawa (WAW)

Cena 3214 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 26-04-2021

    W czerwcu tyle nowości, brawo dla naszych linii, próbują stworzyć nam poczucie normalności. Loty do Grecji polecam każdemu na wakacje i nie tylko. Świetna okazja wybrać się tam w mniej tłocznych czasach.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena