Wylot

Grudzień 2019

Grudzień
Styczeń
Luty
Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Grudzień 2019

Grudzień
Styczeń
Luty
Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-11-05 - 2020-03-30
Promocja aktualna: do 2019-12-10

Lot na trasie Katowice - Kreta, Wylot lotnisko : Katowice Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Chania Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Katowic na Kretę (Chania). Linie Ryanair oferują swoim pasażerom loty raz w tygodniu w soboty. Wylot z Katowic o godz 11:40, planowane lądowanie na Krecie o godz 15:20. Loty powrotne z Krety do Katowic raz w tygodniu w soboty o godz 09:20-11:05. W sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 loty są zawieszone. Rezerwacja tanich biletów lotniczych Ryanair 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie.


Informacja o locie: Katowice - Kreta

Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Katowice - Kreta rezerwowano:
średnio 110 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
116.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
505.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
573.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
649.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Kreta:
Katowice (KTW) -> Eindhoven (EIN) -> Saloniki (SKG) -> Chania (CHQ)
Katowice (KTW) -> Ateny (ATH) -> Chania (CHQ)
Katowice (KTW) -> Mediolan (BGY) -> Ateny (ATH) -> Chania (CHQ)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kreta - Katowice:
Chania (CHQ) -> Ateny (ATH) -> Katowice (KTW)
Chania (CHQ) -> Ateny (ATH) -> Mediolan (BGY) -> Katowice (KTW)
Wysoki sezon przypada na Lipiec (2020).

Najtańszy miesiąc na podróż to Marzec (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Kreta z Wrocławia (172.00zł drożej o 48%), Warszawy (116.00zł), Krakowa (191.00zł drożej o 64%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Kreta

Tanie Loty z Katowic do Grecja

Informacje o lotach Katowice - Kreta. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-12-08 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Kreta (CHQ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2020-02-04 07:50 Katowice (KTW) 2020-02-05 15:10 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 30h 20m / 2 przesiadki

  • W6

    W61071

    2020-02-04 07:50 Katowice (KTW) 2020-02-04 09:50 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR1819

    2020-02-04 19:40 Eindhoven (EIN) 2020-02-04 23:30 Saloniki (SKG)

  • FR

    FR7778

    2020-02-05 14:00 Saloniki (SKG) 2020-02-05 15:10 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2020-02-13 06:30 Katowice (KTW) 2020-02-13 12:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • OA

    OA331

    2020-02-13 06:30 Chania (CHQ) 2020-02-13 07:20 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2020-02-13 09:30 Ateny (ATH) 2020-02-13 11:00 Katowice (KTW)

Cena 625 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2020-02-06 11:25 Katowice (KTW) 2020-02-06 22:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2020-02-06 11:25 Katowice (KTW) 2020-02-06 14:50 Ateny (ATH)

  • OA

    OA344

    2020-02-06 21:10 Ateny (ATH) 2020-02-06 22:00 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2020-02-12 19:10 Katowice (KTW) 2020-02-13 12:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 16h 50m / 1 przesiadka

  • OA

    OA337

    2020-02-12 19:10 Chania (CHQ) 2020-02-12 20:00 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2020-02-13 09:30 Ateny (ATH) 2020-02-13 11:00 Katowice (KTW)

Cena 698 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2020-02-05 17:40 Katowice (KTW) 2020-02-06 22:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 27h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    FR1426

    2020-02-05 17:40 Katowice (KTW) 2020-02-05 19:30 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR1270

    2020-02-06 11:30 Mediolan (BGY) 2020-02-06 14:55 Ateny (ATH)

  • OA

    OA344

    2020-02-06 21:10 Ateny (ATH) 2020-02-06 22:00 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2020-02-13 06:30 Katowice (KTW) 2020-02-13 12:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • OA

    OA331

    2020-02-13 06:30 Chania (CHQ) 2020-02-13 07:20 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2020-02-13 09:30 Ateny (ATH) 2020-02-13 11:00 Katowice (KTW)

Cena 709 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2020-02-02 09:05 Katowice (KTW) 2020-02-02 16:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 5h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2020-02-02 09:05 Katowice (KTW) 2020-02-02 12:30 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ252

    2020-02-02 15:00 Ateny (ATH) 2020-02-02 16:00 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2020-02-12 19:10 Katowice (KTW) 2020-02-13 12:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 16h 50m / 1 przesiadka

  • OA

    OA337

    2020-02-12 19:10 Chania (CHQ) 2020-02-12 20:00 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2020-02-13 09:30 Ateny (ATH) 2020-02-13 11:00 Katowice (KTW)

Cena 723 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2020-02-06 11:25 Katowice (KTW) 2020-02-06 19:30 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2020-02-06 11:25 Katowice (KTW) 2020-02-06 14:50 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ254

    2020-02-06 18:30 Ateny (ATH) 2020-02-06 19:30 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2020-02-12 19:10 Katowice (KTW) 2020-02-13 12:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 16h 50m / 1 przesiadka

  • OA

    OA337

    2020-02-12 19:10 Chania (CHQ) 2020-02-12 20:00 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2020-02-13 09:30 Ateny (ATH) 2020-02-13 11:00 Katowice (KTW)

Cena 723 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2020-02-06 11:25 Katowice (KTW) 2020-02-07 08:15 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 19h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2020-02-06 11:25 Katowice (KTW) 2020-02-06 14:50 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ250

    2020-02-07 07:15 Ateny (ATH) 2020-02-07 08:15 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2020-02-13 06:30 Katowice (KTW) 2020-02-13 12:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • OA

    OA331

    2020-02-13 06:30 Chania (CHQ) 2020-02-13 07:20 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2020-02-13 09:30 Ateny (ATH) 2020-02-13 11:00 Katowice (KTW)

Cena 723 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2020-02-06 11:25 Katowice (KTW) 2020-02-06 22:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 9h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2020-02-06 11:25 Katowice (KTW) 2020-02-06 14:50 Ateny (ATH)

  • OA

    OA344

    2020-02-06 21:10 Ateny (ATH) 2020-02-06 22:00 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2020-02-12 20:00 Katowice (KTW) 2020-02-13 12:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 16h 0m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ255

    2020-02-12 20:00 Chania (CHQ) 2020-02-12 21:00 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2020-02-13 09:30 Ateny (ATH) 2020-02-13 11:00 Katowice (KTW)

Cena 728 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2020-02-06 11:25 Katowice (KTW) 2020-02-07 08:15 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 19h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2020-02-06 11:25 Katowice (KTW) 2020-02-06 14:50 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ250

    2020-02-07 07:15 Ateny (ATH) 2020-02-07 08:15 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2020-02-11 06:30 Katowice (KTW) 2020-02-11 17:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 11h 15m / 2 przesiadki

  • OA

    OA331

    2020-02-11 06:30 Chania (CHQ) 2020-02-11 07:20 Ateny (ATH)

  • FR

    FR1260

    2020-02-11 09:30 Ateny (ATH) 2020-02-11 11:05 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61132

    2020-02-11 15:05 Mediolan (BGY) 2020-02-11 16:45 Katowice (KTW)

Cena 727 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2020-02-06 11:25 Katowice (KTW) 2020-02-06 18:35 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2615

    2020-02-06 11:25 Katowice (KTW) 2020-02-06 14:50 Ateny (ATH)

  • OA

    OA336

    2020-02-06 17:45 Ateny (ATH) 2020-02-06 18:35 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2020-02-12 19:10 Katowice (KTW) 2020-02-13 12:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 16h 50m / 1 przesiadka

  • OA

    OA337

    2020-02-12 19:10 Chania (CHQ) 2020-02-12 20:00 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2020-02-13 09:30 Ateny (ATH) 2020-02-13 11:00 Katowice (KTW)

Cena 733 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2020-02-05 17:40 Katowice (KTW) 2020-02-06 19:30 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 24h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    FR1426

    2020-02-05 17:40 Katowice (KTW) 2020-02-05 19:30 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR1270

    2020-02-06 11:30 Mediolan (BGY) 2020-02-06 14:55 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ254

    2020-02-06 18:30 Ateny (ATH) 2020-02-06 19:30 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2020-02-13 06:30 Katowice (KTW) 2020-02-13 12:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • OA

    OA331

    2020-02-13 06:30 Chania (CHQ) 2020-02-13 07:20 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2614

    2020-02-13 09:30 Ateny (ATH) 2020-02-13 11:00 Katowice (KTW)

Cena 733 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

23 opinie

Dodaj komentarz

  • 18-07-2019

    Loty na Kretę zawieszono i do tej pory na nowo nie było żadnych informacji o wznowieniach.

  • 21-02-2019

    Kiedy ponownie będzie latała Kreta? Tanie linie miały bardzo dobre ceny, chciałabym ponownie skorzystać z ich lotów.

  • 07-08-2018

    A Ryanair jeszcze lata z Katowic do Chania? Nie znajduje żadnego terminu w sierpniu.

  • 07-05-2018

    jak ktoś chętny to jeszcze zdąży kupić bilet i to w dobrej cenie

  • 23-04-2018

    KRETA TYLKO DO KOŃCA MAJA LATA? A CO Z LOTAMI WAKACYJNYMI???

  • 23-02-2018

    Tu nie ma się czego bać, ja bardziej truchleje na lot samolotem, a pobyt na wyspie to jak pobyt w raj na Ziemi, więc czego się tu bać? Tsunami, to raczej nie częste zjawisko na szczęście.

  • 16-11-2017

    Ja trochę boję się latać na wyspy. Przeraża mnie że z każdej strony otoczona jest tak dużymi wodami, że gdyby była powódź to nie ma gdzie uciekać. Taka trochę trauma. natomiast jeśli chodzi o loty to bardzo fajnie że są bez przesiadki.

  • 22-10-2017

    Teraz tylko przeczekać jesień i zimę i od wiosny startujemy na Kretę.

  • 30-03-2017

    Lot raz w tygodniu w sobotę wiec można sobie fajnie na tydzień polecieć albo dwa, trzy...kto jak woli :)

  • 03-02-2017

    A czy jednak w wakacje w Grecji nie jest za gorąco? Może warto rozpatrzyć wrzesień lub październik na takie wyprawy.

  • 24-10-2016

    Czekamy do następnego lata, byliśmy na Krecie już dwa razy każdemu polecam Grecję na wakacje. Nic nie zastąpi widoków wyspy.

  • 17-10-2016

    Strajki zazwyczaj trwają max do 3ch dni, pewnie już dawno wszyscy o nich zapomnieli.

  • 12-10-2016

    Strajki obecnie w Grecji paraliżują lotniska. Coś wiadomo jaka teraz jest tam sytuacja? Nie wiem czy to ma trwać długo?

  • 18-08-2016

    Większość wybiera Grecję bo jest bezpieczna na wakacje. Choć ja będąc nie mam aż tak dobrego zdania. Przede wszystkim rzuca się się w oczy bałagan i bieda, co najbardziej razi. Pewnie w obrębie hoteli mniej, ale jak wybierzecie się wgłąb wyspy to zupełnie robi się nieciekawie.

  • 04-07-2016

    W Grecji słyszałam że bardzo tanio i większość osób wybiera ją na urlop, czy to prawda? Polecacie wakacje na Krecie czy to tylko napędzanie turystów. Dacie się namówić na komentarz?

  • 13-06-2016

    Dużo osób teraz lata do Grecji, czy nastała moda na ten kierunek czy znajdujecie dobre oferty?

  • 02-06-2016

    Czy z okazji Dnia Dziecka przyszaleliście z lotami??? Ja zafundowałem sobie bilety na Kretę.

  • 30-01-2016

    ? się opłaca, oczywiście że tak ~ula, większość wyjadaczy czyha właśnie na jak najniższe okazje cenowe zarówno lotów jak i hoteli. Maja wcześniej obeznany teren i chcą kupić wszystkie usługi jak najtaniej. Tobie też doradzam takie wypady, po co przepłacać.

  • 29-01-2016

    Już niedługo nowy sezon lotów na Kretę. Ciekawe czy jest dużo zainteresowanych tym kierunkiem na same przeloty, wiem że dużo osób lata do Grecji ale na zorganizowane "wakacje w pakiecie". Czy takie latanie bez noclegu się ?

  • 28-07-2015

    Szukam czegoś taniego, ale widzę że mniej niż 600 nie znajdę. Pewnie się zdecyduje, bo jak czytam to większośc osób potwierdza fakt drożenia biletów zaraz przed samym lotem, czyli brak ofert last minute.

  • 03-06-2015

    KUPOWAĆ, KUPOWAĆ, KUPOWAĆ !!!

  • 16-12-2014

    Ja też chciałam kupić loty do Grecji ale ruszają dopiero od kwietnia, więc jeszcze mam czas??? czy lepiej kupować, słyszałam że ceny zawsze idą w górę bliżej lotów które nas interesują.

  • 05-06-2013

    Lece nie długo, bilety kupiłam już chwile temu , ale nie mogę sie doczekać, Ryanairem leciałem nie raz , wiadomo szału nie ma ale za taka cene to i tak luksus

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena