Wylot

Maj 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Maj 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-05-01 - 2021-10-27
Promocja aktualna: do 2021-05-13

Lot na trasie Gdańsk - Chania, Wylot lotnisko : Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Ioannis Daskalogiannis Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Chania to drugie co do wielkości miasto na wyspie Kreta, jej dawna stolica zamieszkała przez około 60 tys mieszkańców. Położona na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy w malowniczej zatoce, otoczona masywem Białych Gór - Lefka Ori. Posiada międzynarodowy port lotniczy Chania im. Daskalogiannisa (CHQ) znajdujący się około 14km na wschód od centrum miasta Chania.

Bezpośrednie loty z Gdańska na Kretę udostępniają krajowe linie LOT. Połączenia odbywają się raz w tygodniu w niedziele. Wyloty z Gdańska realizowane są o godz 07:10, planowane lądowanie w porcie Chania o godz 11:30. Powrotne loty z greckiej Chanii do Gdańska również raz w tygodniu (niedziele) w godzinach popołudniowych o 12:30-14:50. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Kup tani bilet na Kretę (Chania). Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Gdańsk - Chania

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Gdańsk do Chania były oglądane 240 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Gdańsk - Chania rezerwowano:
średnio 121 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
158.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
736.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
736.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
736.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Gdańsk - Chania:
Gdańsk (GDN) -> Birmingham (BHX) -> Chania (CHQ)
Gdańsk (GDN) -> Mediolan (BGY) -> Sofia (SOF) -> Chania (CHQ)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Chania - Gdańsk:
Chania (CHQ) -> Oslo (OSL) -> Gdańsk (GDN)
Chania (CHQ) -> Pafos (PFO) -> Gdańsk (GDN)
Chania (CHQ) -> Ateny (ATH) -> Mediolan (BGY) -> Gdańsk (GDN)
Wysoki sezon przypada na Wrzesień (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Chania z Wrocławia (190.00zł drożej o 20%), Katowic (190.00zł drożej o 20%), Warszawy (199.00zł drożej o 25%), Krakowa (190.00zł drożej o 20%)

Pozostałe tanie loty do Chania

Tanie Loty z Gdańska do Grecja

Informacje o lotach Gdańsk - Chania. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-05-13 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Chania (CHQ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 14 dni

Podróż z Gdańsk

2021-06-12 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-06-12 21:35 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR749

    2021-06-12 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-06-12 08:55 Birmingham (BHX)

  • FR

    FR8044

    2021-06-12 15:40 Birmingham (BHX) 2021-06-12 21:35 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-06-26 22:45 Gdańsk (GDN) 2021-06-27 11:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W64672

    2021-06-26 22:45 Chania (CHQ) 2021-06-27 02:15 Oslo (OSL)

  • FR

    FR8509

    2021-06-27 09:30 Oslo (TRF) 2021-06-27 10:55 Gdańsk (GDN)

Cena 350 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2021-06-12 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-06-12 21:35 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR749

    2021-06-12 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-06-12 08:55 Birmingham (BHX)

  • FR

    FR8044

    2021-06-12 15:40 Birmingham (BHX) 2021-06-12 21:35 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-06-19 22:45 Gdańsk (GDN) 2021-06-20 11:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W64672

    2021-06-19 22:45 Chania (CHQ) 2021-06-20 02:15 Oslo (OSL)

  • FR

    FR8509

    2021-06-20 09:30 Oslo (TRF) 2021-06-20 10:55 Gdańsk (GDN)

Cena 350 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Gdańsk

2021-06-12 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-06-12 21:35 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR749

    2021-06-12 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-06-12 08:55 Birmingham (BHX)

  • FR

    FR8044

    2021-06-12 15:40 Birmingham (BHX) 2021-06-12 21:35 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-06-22 22:45 Gdańsk (GDN) 2021-06-23 20:35 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 21h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    W64672

    2021-06-22 22:45 Chania (CHQ) 2021-06-23 02:15 Oslo (OSL)

  • FR

    FR8509

    2021-06-23 18:10 Oslo (TRF) 2021-06-23 19:35 Gdańsk (GDN)

Cena 350 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2021-06-19 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-06-19 21:35 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR749

    2021-06-19 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-06-19 08:55 Birmingham (BHX)

  • FR

    FR8044

    2021-06-19 15:40 Birmingham (BHX) 2021-06-19 21:35 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-06-26 22:45 Gdańsk (GDN) 2021-06-27 11:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W64672

    2021-06-26 22:45 Chania (CHQ) 2021-06-27 02:15 Oslo (OSL)

  • FR

    FR8509

    2021-06-27 09:30 Oslo (TRF) 2021-06-27 10:55 Gdańsk (GDN)

Cena 355 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Gdańsk

2021-06-19 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-06-19 21:35 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR749

    2021-06-19 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-06-19 08:55 Birmingham (BHX)

  • FR

    FR8044

    2021-06-19 15:40 Birmingham (BHX) 2021-06-19 21:35 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-06-22 22:45 Gdańsk (GDN) 2021-06-23 20:35 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 21h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    W64672

    2021-06-22 22:45 Chania (CHQ) 2021-06-23 02:15 Oslo (OSL)

  • FR

    FR8509

    2021-06-23 18:10 Oslo (TRF) 2021-06-23 19:35 Gdańsk (GDN)

Cena 355 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2021-06-12 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-06-12 21:35 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR749

    2021-06-12 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-06-12 08:55 Birmingham (BHX)

  • FR

    FR8044

    2021-06-12 15:40 Birmingham (BHX) 2021-06-12 21:35 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-06-19 22:25 Gdańsk (GDN) 2021-06-20 11:05 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 12h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5085

    2021-06-19 22:25 Chania (CHQ) 2021-06-19 23:50 Pafos (PFO)

  • FR

    FR3554

    2021-06-20 07:25 Pafos (PFO) 2021-06-20 10:05 Gdańsk (GDN)

Cena 368 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Gdańsk

2021-06-19 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-06-19 21:35 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR749

    2021-06-19 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-06-19 08:55 Birmingham (BHX)

  • FR

    FR8044

    2021-06-19 15:40 Birmingham (BHX) 2021-06-19 21:35 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-06-20 20:25 Gdańsk (GDN) 2021-06-21 14:30 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 18h 5m / 2 przesiadki

  • OA

    OA337

    2021-06-20 20:25 Chania (CHQ) 2021-06-20 21:15 Ateny (ATH)

  • FR

    FR1260

    2021-06-21 00:00 Ateny (ATH) 2021-06-21 01:30 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8312

    2021-06-21 11:35 Mediolan (BGY) 2021-06-21 13:30 Gdańsk (GDN)

Cena 438 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2021-06-15 07:50 Gdańsk (GDN) 2021-06-15 23:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 15h 5m / 2 przesiadki

  • W6

    W61681

    2021-06-15 07:50 Gdańsk (GDN) 2021-06-15 10:00 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6324

    2021-06-15 13:25 Mediolan (BGY) 2021-06-15 16:20 Sofia (SOF)

  • FR

    FR349

    2021-06-15 22:25 Sofia (SOF) 2021-06-15 23:55 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-06-19 22:45 Gdańsk (GDN) 2021-06-20 11:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W64672

    2021-06-19 22:45 Chania (CHQ) 2021-06-20 02:15 Oslo (OSL)

  • FR

    FR8509

    2021-06-20 09:30 Oslo (TRF) 2021-06-20 10:55 Gdańsk (GDN)

Cena 454 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Gdańsk

2021-06-15 07:50 Gdańsk (GDN) 2021-06-15 23:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 15h 5m / 2 przesiadki

  • W6

    W61681

    2021-06-15 07:50 Gdańsk (GDN) 2021-06-15 10:00 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6324

    2021-06-15 13:25 Mediolan (BGY) 2021-06-15 16:20 Sofia (SOF)

  • FR

    FR349

    2021-06-15 22:25 Sofia (SOF) 2021-06-15 23:55 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-06-26 22:45 Gdańsk (GDN) 2021-06-27 11:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W64672

    2021-06-26 22:45 Chania (CHQ) 2021-06-27 02:15 Oslo (OSL)

  • FR

    FR8509

    2021-06-27 09:30 Oslo (TRF) 2021-06-27 10:55 Gdańsk (GDN)

Cena 454 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Gdańsk

2021-06-12 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-06-12 21:35 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 13h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR749

    2021-06-12 07:30 Gdańsk (GDN) 2021-06-12 08:55 Birmingham (BHX)

  • FR

    FR8044

    2021-06-12 15:40 Birmingham (BHX) 2021-06-12 21:35 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2021-06-25 14:35 Gdańsk (GDN) 2021-06-25 23:50 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży : 9h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7609

    2021-06-25 14:35 Chania (CHQ) 2021-06-25 16:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR2372

    2021-06-25 19:50 Londyn (STN) 2021-06-25 22:50 Gdańsk (GDN)

Cena 466 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 17-07-2020

    Rewelacyjny kierunek i w dodatku bezpośrednio? Nie z przesiadką w Warszawie? Na pewno to nowość, bo wcześniej chyba tylko czartery latały do Grecji. Czy robicie także wyceny dla większej ilości osób?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena