Wylot

Luty 2021

966 zł Luty
262 zł Marzec
248 zł Kwiecień
213 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 1507zł
27 1472zł
28 966zł

Powrót

Luty 2021

1441 zł Luty
407 zł Marzec
248 zł Kwiecień
314 zł Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 1441zł
27 1727zł
28 1463zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-02-02 - 2021-10-26
Promocja aktualna: do 2021-02-24

Lot na trasie Gdańsk - Saloniki, Wylot lotnisko : Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Makedonia Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

W północnej Grecji nad Zatoką Salonicką, u wybrzeży Morza Egejskiego położone są Saloniki, drugie co do wielkości miasto Grecji. Pełne życia, dzikiej przyrody oraz krystalicznych jezior zachęca do odwiedzin turystów z całego świata. Posiada międzynarodowy port lotniczy Saloniki-Macedonia (SKG) usytuowany około 10kg na południe od centrum miasta.

Loty z Gdańska do Salonik udostępniają krajowe linie LOT. Połączenia w sezonie letnim od 29 maja 2021 odbywają się z 1 przesiadką w Warszawie dwa razy w tygodniu w środy i soboty. Wyloty z Gdańska do Warszawy w środy realizowane są o godz 05:35-06:35, czas na przesiadkę 00h40min, następnie z Warszawy do Salonik o godz 16:15-19:35, lot trwa 04h00min, w soboty loty relacji Gdańsk-Warszawa o godz 12:05-13:05, czas na przesiadkę 03h10min, Warszawa-Saloniki o godz 16:15-19:35. Również loty powrotne z Salonik do Gdańska odbywają się z 1 przesiadką. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zapraszamy do zakupu tanich lotów do greckich Salonik online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Gdańsk - Saloniki

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Gdańsk do Saloniki były oglądane 518 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Gdańsk - Saloniki rezerwowano:
średnio 151 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
97.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
374.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
374.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
374.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Gdańsk - Saloniki:
Gdańsk (GDN) -> Dortmund (DTM) -> Saloniki (SKG)
Gdańsk (GDN) -> Mediolan (BGY) -> Eindhoven (EIN) -> Wiedeń (VIE) -> Saloniki (SKG)
Gdańsk (GDN) -> Larnaka (LCA) -> Saloniki (SKG)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Saloniki - Gdańsk:
Saloniki (SKG) -> Dortmund (DTM) -> Kraków (KRK) -> Gdańsk (GDN)
Saloniki (SKG) -> Dortmund (DTM) -> Gdańsk (GDN)
Saloniki (SKG) -> Wiedeń (VIE) -> Eindhoven (EIN) -> Gdańsk (GDN)
Wysoki sezon przypada na Październik (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Lipiec (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Saloniki z Warszawy (390.00zł drożej o 302%), Krakowa (190.00zł drożej o 95%), Berlina (97.00zł), Rzeszowa (199.00zł drożej o 105%), Katowic (199.00zł drożej o 105%), Wrocławia (199.00zł drożej o 105%)

Pozostałe tanie loty do Saloniki

Tanie Loty z Gdańska do Grecja

Informacje o lotach Gdańsk - Saloniki. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-02-24 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Saloniki (SKG).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 3 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-15 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-04-16 12:55 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 21h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W61661

    2021-04-15 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-04-15 16:25 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR3564

    2021-04-16 09:20 Dortmund (DTM) 2021-04-16 12:55 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2021-04-19 08:15 Gdańsk (GDN) 2021-04-20 00:50 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 16h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    FR3563

    2021-04-19 08:15 Saloniki (SKG) 2021-04-19 10:00 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR4926

    2021-04-19 19:00 Dortmund (DTM) 2021-04-19 20:35 Kraków (KRK)

  • FR

    FR237

    2021-04-19 22:40 Kraków (KRK) 2021-04-19 23:50 Gdańsk (GDN)

Cena 480 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-15 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-04-16 10:45 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 18h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W61661

    2021-04-15 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-04-15 16:25 Dortmund (DTM)

  • W6

    W64697

    2021-04-16 07:05 Dortmund (DTM) 2021-04-16 10:45 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2021-04-19 08:15 Gdańsk (GDN) 2021-04-20 00:50 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 16h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    FR3563

    2021-04-19 08:15 Saloniki (SKG) 2021-04-19 10:00 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR4926

    2021-04-19 19:00 Dortmund (DTM) 2021-04-19 20:35 Kraków (KRK)

  • FR

    FR237

    2021-04-19 22:40 Kraków (KRK) 2021-04-19 23:50 Gdańsk (GDN)

Cena 491 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-09 21:55 Gdańsk (GDN) 2021-04-10 22:20 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 23h 25m / 3 przesiadki

  • FR

    FR8311

    2021-04-09 21:55 Gdańsk (GDN) 2021-04-10 00:00 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4535

    2021-04-10 08:00 Mediolan (BGY) 2021-04-10 09:35 Eindhoven (EIN)

  • W6

    W62864

    2021-04-10 16:05 Eindhoven (EIN) 2021-04-10 17:50 Wiedeń (VIE)

  • W6

    W62839

    2021-04-10 19:30 Wiedeń (VIE) 2021-04-10 22:20 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2021-04-16 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-16 18:30 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3563

    2021-04-16 07:10 Saloniki (SKG) 2021-04-16 08:55 Dortmund (DTM)

  • W6

    W61662

    2021-04-16 16:00 Dortmund (DTM) 2021-04-16 17:30 Gdańsk (GDN)

Cena 494 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-09 21:55 Gdańsk (GDN) 2021-04-10 22:20 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 23h 25m / 3 przesiadki

  • FR

    FR8311

    2021-04-09 21:55 Gdańsk (GDN) 2021-04-10 00:00 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4535

    2021-04-10 08:00 Mediolan (BGY) 2021-04-10 09:35 Eindhoven (EIN)

  • W6

    W62864

    2021-04-10 16:05 Eindhoven (EIN) 2021-04-10 17:50 Wiedeń (VIE)

  • W6

    W62839

    2021-04-10 19:30 Wiedeń (VIE) 2021-04-10 22:20 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2021-04-16 11:20 Gdańsk (GDN) 2021-04-16 18:30 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 7h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W64698

    2021-04-16 11:20 Saloniki (SKG) 2021-04-16 13:10 Dortmund (DTM)

  • W6

    W61662

    2021-04-16 16:00 Dortmund (DTM) 2021-04-16 17:30 Gdańsk (GDN)

Cena 505 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-10 17:30 Gdańsk (GDN) 2021-04-11 21:30 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 27h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    W61791

    2021-04-10 17:30 Gdańsk (GDN) 2021-04-10 22:15 Larnaka (LCA)

  • OA

    OA547

    2021-04-11 19:30 Larnaka (LCA) 2021-04-11 21:30 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2021-04-16 07:10 Gdańsk (GDN) 2021-04-16 18:30 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3563

    2021-04-16 07:10 Saloniki (SKG) 2021-04-16 08:55 Dortmund (DTM)

  • W6

    W61662

    2021-04-16 16:00 Dortmund (DTM) 2021-04-16 17:30 Gdańsk (GDN)

Cena 519 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-10 07:15 Gdańsk (GDN) 2021-04-11 15:40 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 31h 25m / 3 przesiadki

  • W6

    W61731

    2021-04-10 07:15 Gdańsk (GDN) 2021-04-10 08:25 Sztokholm (NYO)

  • FR

    FR7011

    2021-04-10 18:00 Sztokholm (NYO) 2021-04-10 19:30 Warszawa (WMI)

  • FR

    FR5566

    2021-04-11 07:25 Warszawa (WMI) 2021-04-11 08:45 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR180

    2021-04-11 12:55 Wiedeń (VIE) 2021-04-11 15:40 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2021-04-16 11:20 Gdańsk (GDN) 2021-04-16 18:30 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 7h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W64698

    2021-04-16 11:20 Saloniki (SKG) 2021-04-16 13:10 Dortmund (DTM)

  • W6

    W61662

    2021-04-16 16:00 Dortmund (DTM) 2021-04-16 17:30 Gdańsk (GDN)

Cena 516 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-10 17:30 Gdańsk (GDN) 2021-04-11 21:30 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 27h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    W61791

    2021-04-10 17:30 Gdańsk (GDN) 2021-04-10 22:15 Larnaka (LCA)

  • OA

    OA547

    2021-04-11 19:30 Larnaka (LCA) 2021-04-11 21:30 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2021-04-16 11:20 Gdańsk (GDN) 2021-04-16 18:30 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 7h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W64698

    2021-04-16 11:20 Saloniki (SKG) 2021-04-16 13:10 Dortmund (DTM)

  • W6

    W61662

    2021-04-16 16:00 Dortmund (DTM) 2021-04-16 17:30 Gdańsk (GDN)

Cena 529 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-15 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-04-16 12:55 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 21h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W61661

    2021-04-15 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-04-15 16:25 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR3564

    2021-04-16 09:20 Dortmund (DTM) 2021-04-16 12:55 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2021-04-20 23:00 Gdańsk (GDN) 2021-04-21 15:40 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 2 przesiadki

  • W6

    W62840

    2021-04-20 23:00 Saloniki (SKG) 2021-04-20 23:55 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR5693

    2021-04-21 08:45 Wiedeń (VIE) 2021-04-21 10:30 Eindhoven (EIN)

  • W6

    W61642

    2021-04-21 13:05 Eindhoven (EIN) 2021-04-21 14:40 Gdańsk (GDN)

Cena 555 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-15 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-04-16 10:45 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 18h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W61661

    2021-04-15 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-04-15 16:25 Dortmund (DTM)

  • W6

    W64697

    2021-04-16 07:05 Dortmund (DTM) 2021-04-16 10:45 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2021-04-20 23:00 Gdańsk (GDN) 2021-04-21 15:40 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 2 przesiadki

  • W6

    W62840

    2021-04-20 23:00 Saloniki (SKG) 2021-04-20 23:55 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR5693

    2021-04-21 08:45 Wiedeń (VIE) 2021-04-21 10:30 Eindhoven (EIN)

  • W6

    W61642

    2021-04-21 13:05 Eindhoven (EIN) 2021-04-21 14:40 Gdańsk (GDN)

Cena 566 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-15 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-04-16 12:55 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 21h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W61661

    2021-04-15 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-04-15 16:25 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR3564

    2021-04-16 09:20 Dortmund (DTM) 2021-04-16 12:55 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2021-04-17 23:00 Gdańsk (GDN) 2021-04-18 15:40 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 2 przesiadki

  • W6

    W62840

    2021-04-17 23:00 Saloniki (SKG) 2021-04-17 23:55 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR5693

    2021-04-18 08:30 Wiedeń (VIE) 2021-04-18 10:15 Eindhoven (EIN)

  • W6

    W61642

    2021-04-18 13:05 Eindhoven (EIN) 2021-04-18 14:40 Gdańsk (GDN)

Cena 567 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 11-12-2020

    Moim zdaniem Grecja to kierunek najczęściej wybierany nie tylko w minionym sezonie, od zawsze ma wielką popularność i nie ma się co dziwić. Piękne widoki, niebieskie morze i słońce, nie wspominając o jedzeniu. Każdemu polecam wakacje w raju.

  • 28-09-2020

    Grecja w tym roku była nr 1 na liście wakacyjnych kierunków, LOT wypuścił połączenia i to całkiem tanie jak na te linie to ludzie korzystali

  • 31-08-2020

    Dla miłośników greckich klimatów idealne miejsce, słonce, piękne widoki, pyszne jedzenie no sam lot bardzo fajny, bez przesiadek, elegancko naszymi liniami

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena