Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-02 - 2017-10-28
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Warszawa - Saloniki, Wylot lotnisko: Warszawa Modlin - Warszawa, Przylot lotnisko Makedonia Apt. Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Grecji liniami Ryanair na lotnisko Saloniki. Wyloty w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu we wtorki i piątki. Wyloty z Warszawy we wtorek o godz 08:45, lądowanie w Salonikach o godz 12:00 oraz w piątki o godz 09:30-12:45. Loty powrotne z Salonik do Warszawy 2 razy w tygodniu we wtorki o godz 07:05-08:20 oraz piątki o godz 07:50-09:05. Bilety lotnicze Warszawa - Saloniki w promocyjnych cenach. Zapraszamy do rezerwacji online lub telefonicznej 7 dni w tygodniu.

Tanie Loty z Warszawy do Grecja

Informacje o lotach Warszawa - Saloniki. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-31 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Saloniki (SKG).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-05-30 09:45 Warszawa (WMI) 2017-05-30 13:00 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1003

    2017-05-30 09:45 Warszawa (WMI) 2017-05-30 13:00 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2017-06-06 08:05 Warszawa (WMI) 2017-06-06 10:20 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1004

    2017-06-06 08:05 Warszawa (WMI) 2017-06-06 09:20 Saloniki (SKG)

Cena 550 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-05-30 13:00 Warszawa (WAW) 2017-05-30 20:45 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 861

    2017-05-30 13:00 Warszawa (WAW) 2017-05-30 16:35 Ateny (ATH)

  • FR

    1. FR 16

    2017-05-30 19:40 Ateny (ATH) 2017-05-30 20:45 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2017-06-06 08:05 Warszawa (WAW) 2017-06-06 10:20 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1004

    2017-06-06 08:05 Warszawa (WMI) 2017-06-06 09:20 Saloniki (SKG)

Cena 766 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-05-30 13:00 Warszawa (WAW) 2017-05-30 19:45 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 861

    2017-05-30 13:00 Warszawa (WAW) 2017-05-30 16:35 Ateny (ATH)

  • OA

    1. OA 122

    2017-05-30 18:50 Ateny (ATH) 2017-05-30 19:45 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2017-06-06 08:05 Warszawa (WAW) 2017-06-06 10:20 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1004

    2017-06-06 08:05 Warszawa (WMI) 2017-06-06 09:20 Saloniki (SKG)

Cena 987 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-05-30 09:45 Warszawa (WMI) 2017-05-30 13:00 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1003

    2017-05-30 09:45 Warszawa (WMI) 2017-05-30 13:00 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2017-06-06 08:25 Warszawa (WMI) 2017-06-06 13:10 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 4h 45m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 7103

    2017-06-06 08:25 Ateny (ATH) 2017-06-06 09:15 Saloniki (SKG)

  • A3

    1. A3 860

    2017-06-06 10:30 Warszawa (WAW) 2017-06-06 12:10 Ateny (ATH)

Cena 973 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-05-30 10:25 Warszawa (WMI) 2017-05-30 18:15 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1058

    2017-05-30 10:25 Warszawa (WMI) 2017-05-30 12:20 Bruksela (CRL)

  • FR

    1. FR 6446

    2017-05-30 14:25 Bruksela (CRL) 2017-05-30 18:15 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2017-06-06 08:05 Warszawa (WMI) 2017-06-06 10:20 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1004

    2017-06-06 08:05 Warszawa (WMI) 2017-06-06 09:20 Saloniki (SKG)

Cena 596 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-05-30 09:45 Warszawa (WMI) 2017-05-30 13:00 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1003

    2017-05-30 09:45 Warszawa (WMI) 2017-05-30 13:00 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2017-06-06 10:10 Warszawa (WMI) 2017-06-06 19:55 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3093

    2017-06-06 10:10 Paryż (BVA) 2017-06-06 12:20 Saloniki (SKG)

  • FR

    1. FR 4055

    2017-06-06 16:45 Warszawa (WMI) 2017-06-06 18:55 Paryż (BVA)

Cena 676 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-05-30 20:10 Warszawa (WMI) 2017-05-31 10:35 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9022

    2017-05-30 20:10 Warszawa (WMI) 2017-05-30 23:50 Ateny (ATH)

  • FR

    1. FR 18

    2017-05-31 09:30 Ateny (ATH) 2017-05-31 10:35 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2017-06-06 08:05 Warszawa (WMI) 2017-06-06 10:20 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1004

    2017-06-06 08:05 Warszawa (WMI) 2017-06-06 09:20 Saloniki (SKG)

Cena 449 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-05-30 20:10 Warszawa (WMI) 2017-05-31 08:35 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 11h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9022

    2017-05-30 20:10 Warszawa (WMI) 2017-05-30 23:50 Ateny (ATH)

  • OA

    1. OA 104

    2017-05-31 07:40 Ateny (ATH) 2017-05-31 08:35 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2017-06-06 08:05 Warszawa (WMI) 2017-06-06 10:20 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1004

    2017-06-06 08:05 Warszawa (WMI) 2017-06-06 09:20 Saloniki (SKG)

Cena 566 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-05-30 09:45 Warszawa (WMI) 2017-05-30 13:00 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1003

    2017-05-30 09:45 Warszawa (WMI) 2017-05-30 13:00 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2017-06-06 11:45 Warszawa (WMI) 2017-06-06 19:15 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 1110

    2017-06-06 11:45 Basel Mulhouse Freiburg (BSL) 2017-06-06 13:15 Saloniki (SKG)

  • W6

    1. W6 1364

    2017-06-06 16:15 Warszawa (WAW) 2017-06-06 18:15 Basel Mulhouse Freiburg (BSL)

Cena 1005 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-05-30 20:10 Warszawa (WMI) 2017-05-31 22:00 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 24h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9022

    2017-05-30 20:10 Warszawa (WMI) 2017-05-30 23:50 Ateny (ATH)

  • EL

    1. EL 103

    2017-05-31 21:00 Ateny (ATH) 2017-05-31 22:00 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2017-06-06 18:30 Warszawa (WMI) 2017-06-07 20:45 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży: 26h 15m / 1 przesiadka

  • EL

    1. EL 100

    2017-06-06 18:30 Ateny (ATH) 2017-06-06 19:30 Saloniki (SKG)

  • FR

    1. FR 9021

    2017-06-07 18:00 Warszawa (WMI) 2017-06-07 19:45 Ateny (ATH)

Cena 827 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

10 opinie

Dodaj komentarz

  • 20-02-2017

    No to może lepiej kup bilet i się przekonaj jak piękne są Saloniki, klimat nie do podrobienia w żadnym innym miescie

  • 18-11-2016

    Dla mnie Saloniki kojarzą się z jednym z miast w grze Eurobiznes :) To były czasy, więcej się spędzało chwil na dobrej zabawie w towarzystwie przyjaciół, teraz wirtualne klikanie z wszystkimi i z nikim.

  • 14-04-2016

    Przeważnie lata się na takie kierunki jak Grecja w sezonie letnim, wtedy życie w kurortach rozkwita jest gwarnie i wesoło0, poza sezonem mało osób korzysta z plaż a większość knajpek jest pozamykana.

  • 07-10-2015

    To loty głównie sezonowe, czyli na sezon letni więc w listopadzie ich na pewno nie będzie, głównie chodzi mi o bezpośrednie połączenia tanimi liniami Ryanair.

  • 30-09-2015

    LOTY DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA I PRZESTÓJ, POTEM RUSZAJĄ OD POCZĄTKU KWIETNIA JUŻ NA NOWY SEZON LETNI. WIĘC POMIĘDZY TYMI DATAMI NIE ZAŁAPIECIE SIĘ NA LOTY.

  • 14-09-2015

    DOBRE CENY MAJĄ LINIE AEGEAN, NO ALE NIESTETY OBOWIĄZUJE JEDNA PRZESIADKA W ATENACH, MIAŁAM OKAZJE KORZYSTAĆ Z TEGO POŁACZENIA I POLECAM, MUSICIE TYLKO UWAŻAĆ NA INFO ODNOŚNIE BAGAŻY, CZĘSTO NISKA CENA = SAM BAGAZ PODRĘCZNY.

  • 24-03-2015

    Takiego połączenia szukam właśnie, bezpośredniego, w jakich terminach są te loty, bo że od końca marca to wiem już ale do kiedy najdalej mogę kupic bilety, do kiedy jest podany rozkład.

  • 13-10-2014

    Ojjj ale chyba tylko w lecie są loty, bo teraz nie ma żadnego połączenia, sprawdzałam i nie wyświetla Ryanaira. Dobre ceny maja tez linie Aegean ale za to przesiadke w Atenach.

  • 29-04-2014

    Faktycznie, fajne połączenie, nie widziałam go wcześniej i to dwa razy w tygodniu. Super opcja dla podróżnych. z Warszawy bez przesiadek to dobra propozycja.

  • 06-03-2014

    Tanie loty do Grecji, bardzo fajny kierunek, za niecałe 160 zł w jedną stronę super. Plany wakacyjne się rozszerzają. Podoba mi się że takie niskie ceny.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena