Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-03-31
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Korfu, Wylot lotnisko: Warszawa Modlin - Warszawa, Przylot lotnisko Ioannis Kapodistrias International Airport Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Lataj tanio liniami Ryanair na grecką wyspę Korfu. Bezpośrednie loty z Warszawy do Korfu tani przewoźnik oferuję w okresie letnim 2016. Z warszawskiego Modlina wylecimy w każdy poniedziałek o godz. 9:25, planowane lądowanie w Korfu o godz. 12:55. Bilety lotnicze w promocyjnej cenie na trasie Warszawa(WAW) - Korfu(CFU) już teraz można rezerwować online oraz telefonicznie.

Pozostałe tanie loty do Korfu

Tanie Loty z Warszawy do Grecja

Informacje o lotach Warszawa - Korfu. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-20 znaleziono 4 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Korfu (CFU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-22 10:45 Warszawa (WAW) 2017-11-22 19:05 Kerkira (CFU)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 861

    2017-11-22 10:45 Warszawa (WAW) 2017-11-22 14:15 Athina (ATH)

  • A3

    1. A3 7406

    2017-11-22 18:05 Athina (ATH) 2017-11-22 19:05 Kerkira (CFU)

Podróż do Kerkira

2017-11-29 09:20 Warszawa (WAW) 2017-11-29 20:10 Kerkira (CFU)
Całkowity czas podróży: 10h 50m / 1 przesiadka

  • GQ

    1. GQ 271

    2017-11-29 09:20 Athina (ATH) 2017-11-29 10:25 Kerkira (CFU)

  • FR

    1. FR 9021

    2017-11-29 17:25 Warszawa (WMI) 2017-11-29 19:10 Athina (ATH)

Cena 571 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-22 19:35 Warszawa (WMI) 2017-11-23 08:00 Kerkira (CFU)
Całkowity czas podróży: 11h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9022

    2017-11-22 19:35 Warszawa (WMI) 2017-11-22 23:15 Athina (ATH)

  • OA

    1. OA 400

    2017-11-23 07:00 Athina (ATH) 2017-11-23 08:00 Kerkira (CFU)

Podróż do Kerkira

2017-11-29 09:20 Warszawa (WMI) 2017-11-29 20:10 Kerkira (CFU)
Całkowity czas podróży: 10h 50m / 1 przesiadka

  • GQ

    1. GQ 271

    2017-11-29 09:20 Athina (ATH) 2017-11-29 10:25 Kerkira (CFU)

  • FR

    1. FR 9021

    2017-11-29 17:25 Warszawa (WMI) 2017-11-29 19:10 Athina (ATH)

Cena 642 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-22 19:35 Warszawa (WMI) 2017-11-23 08:50 Kerkira (CFU)
Całkowity czas podróży: 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9022

    2017-11-22 19:35 Warszawa (WMI) 2017-11-22 23:15 Athina (ATH)

  • GQ

    1. GQ 270

    2017-11-23 07:45 Athina (ATH) 2017-11-23 08:50 Kerkira (CFU)

Podróż do Kerkira

2017-11-29 09:20 Warszawa (WMI) 2017-11-29 20:10 Kerkira (CFU)
Całkowity czas podróży: 10h 50m / 1 przesiadka

  • GQ

    1. GQ 271

    2017-11-29 09:20 Athina (ATH) 2017-11-29 10:25 Kerkira (CFU)

  • FR

    1. FR 9021

    2017-11-29 17:25 Warszawa (WMI) 2017-11-29 19:10 Athina (ATH)

Cena 627 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-22 19:35 Warszawa (WMI) 2017-11-23 08:00 Kerkira (CFU)
Całkowity czas podróży: 11h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9022

    2017-11-22 19:35 Warszawa (WMI) 2017-11-22 23:15 Athina (ATH)

  • A3

    1. A3 7400

    2017-11-23 07:00 Athina (ATH) 2017-11-23 08:00 Kerkira (CFU)

Podróż do Kerkira

2017-11-29 19:40 Warszawa (WMI) 2017-11-30 20:10 Kerkira (CFU)
Całkowity czas podróży: 24h 30m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 7407

    2017-11-29 19:40 Athina (ATH) 2017-11-29 20:40 Kerkira (CFU)

  • FR

    1. FR 9021

    2017-11-30 17:25 Warszawa (WMI) 2017-11-30 19:10 Athina (ATH)

Cena 1187 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 11-11-2015

    W końcu tanie linie pomyśleli o pasażerach chcących dostać się bezpośrednio na wyspy Greckie. Ja już kupiłam bilet lecę ze znajomymi w święta i nie mogę się już doczekać !

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena